Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (3 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.733
Κριτικές
126
Like
7.769
Πόντοι
7.885
Μπουρούση μπινέ,π_ _ _ _ _ _ ς γιε  :birdman: :birdman: :2funny: :2funny:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Οτι και να λεμε ειναι αχρηστο,με εναν Μπουρουση δεν κανουμε τιποτα.Πρεπει να παρει γρηγορους και δυνατους ψηλους,αποντος του Νεστεροβιτς.Γλυνιαδακης πιο αργος και απο την γιαγια μου,Μαυροκεφαλιδης αλλου για αλλου και δεν παιζει με παθος,εφτανε μπροστα στον Μπατιστ και εριχνε οπως να 'ναι.
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
προτιμω παικτες σαν τον γλυνιαδακη που οσο ξερουν παιζουν
παρα κατι σοφτ αδερφες τυπου πριντεζη.
ο γλυνιαδακης και ο παπανικολαου κανουν μεχρι εκει που μπορουν...τα αλλα ακριβοπληρωμενα τυπαλια τι κανουν?
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Tους εχω κραξει και γω πολλες φορες, αλλα σημερα τους καταλαβαινω.
Οταν η διαιτησια σε παιζει κοντρα απο το 1 δευτερολεπτο, καποια στιγμη συνειδητοποιουν και αυτοι τη ματαιοτητα των προσπαθειων τους, οποτε στο τελος παραδιδονται.



Στον Ολυμπιακο παιζεις ποια ματαιοτητα..? Τα εχουμε πει οτι αν δεν παθει καποιο καλοπαιδο με γκρι σοβαρη ζημια να τη θυμουνται, δε θα αλλαξει κατι.. ΟΜΩΣ οφειλουν να ματωνουν τη φανελα μεχρι την κορνα, τελος...
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096

Δεν κατάλαβα αυτό, αλλά χρειάζεται και το ταλέντο για να παίζεις σε υψηλό επίπεδο, όχι μόνο να παίζω αυτό που ξέρω, αλλά το ταλέντο μου να είναι κάτω του μετρίου
 

Expanding Mindfuck

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.491
Like
0
Πόντοι
16
Στον Ολυμπιακο παιζεις ποια ματαιοτητα..? Τα εχουμε πει οτι αν δεν παθει καποιο καλοπαιδο με γκρι σοβαρη ζημια να τη θυμουνται, δε θα αλλαξει κατι.. ΟΜΩΣ οφειλουν να ματωνουν τη φανελα μεχρι την κορνα, τελος...

Συμφωνω με την τελευταια σου προταση.
Εξαλλου εγραψα οτι τους καταλαβαινω, σε καμια περιπτωση ομως δεν τους δικαιολογω.
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
Δεν κατάλαβα αυτό, αλλά χρειάζεται και το ταλέντο για να παίζεις σε υψηλό επίπεδο, όχι μόνο να παίζω αυτό που ξέρω, αλλά το ταλέντο μου να είναι κάτω του μετρίου
ο πριντεζης εχει το ταλεντο,αλλα εκτος εδρας
δεν μπορει το παιδι.που να πας με τετοιους παικτες?
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
Στον Ολυμπιακο παιζεις ποια ματαιοτητα..? Τα εχουμε πει οτι αν δεν παθει καποιο καλοπαιδο με γκρι σοβαρη ζημια να τη θυμουνται, δε θα αλλαξει κατι.. ΟΜΩΣ οφειλουν να ματωνουν τη φανελα μεχρι την κορνα, τελος...
οσο σκεφτεσαι οτι πρεπει να δειρεις καποιον για να αλλαξει και να σφυριζει υπερ σου δεν θα αλλαξουν ποτε τα πραγματα....οταν αντιστοιχα η διαιτησια παει εσενα στην μπαλα εγω τι πρεπει να κανω να σκοτωσω τους διαιτητες στο ξυλο???αντε με τον καθε καφρο οπαδισκο εδω μεσα!!!!ξυπνατε ρε εδω μας γαμαν καθημερινα και θα χρωσταμε μια ζωη και ασχολειστε με το πως σφυριξε ο διαιτητης????
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
βεβαια εχω αλλη μια απορια...οταν εισαι με +7 και φτανεις στο -1 γιατι ρε Ιβκοβιτς δεν κανεις τιποτα?τι περιμενεις?
ο ιβκοβιτς κ στο σεφ κ σημερα με την εναρξη
του β'ημιχρονου αφηνει παγκο οσους τραβανε στο πρωτο.
δεν μπορω να καταλαβω το γιατι...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ο ιβκοβιτς κ στο σεφ κ σημερα με την εναρξη
του β'ημιχρονου αφηνει παγκο οσους τραβανε στο πρωτο.
δεν μπορω να καταλαβω το γιατι...
ειναι και η ηλικια αδελφε,μια σκοτοδινη να σου ερθει το εχασες το θεμα,να δουμε εμεις στην ηλικια του πως θα ειμαστε :2funny: :2funny: :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
καταρχην στο πρωτο ημιχρονο ο ολυμπιακος ηταν καλυτερος , ο σπανουλης εδειχνε ζεστος μαζι βεβαια με τον μαυροκεφαλο , ο βαζελος κρατιοταν απο κοντα με καποια βοηθεια απο την διαιτησια
(31 βολες ο βαζελος -8 ο γαυρος)

στο δευτερο ημιχρονο πραγματικα δεν καταλαβαινω τι εγινε
ο παναθηναικος επαιξε λυσαλαια αμυνα και μπλοκαρε το γαυρο , ο οποιος δεν μπορουσε να βαλει καλαθι με τιποτα

ο σπανουλης επεσε , ο παπαλουκας δεν εκανε τιποτα , ο μιλος παρομοιως οπως και ο μαυροκεφαλος

το αποτελεσμα το γνωστο δυστυχως
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
καταρχην στο πρωτο ημιχρονο ο ολυμπιακος ηταν καλυτερος , ο σπανουλης εδειχνε ζεστος μαζι βεβαια με τον μαυροκεφαλο , ο βαζελος κρατιοταν απο κοντα με καποια βοηθεια απο την διαιτησια
(31 βολες ο βαζελος -8 ο γαυρος)

στο δευτερο ημιχρονο πραγματικα δεν καταλαβαινω τι εγινε
ο παναθηναικος επαιξε λυσαλαια αμυνα και μπλοκαρε το γαυρο , ο οποιος δεν μπορουσε να βαλει καλαθι με τιποτα

ο σπανουλης επεσε , ο παπαλουκας δεν εκανε τιποτα , ο μιλος παρομοιως οπως και ο μαυροκεφαλος

το αποτελεσμα το γνωστο δυστυχως
δεν εχουν την ψυχολογια,οπως εβλεπα το α ημιχρονο ελεγα οτι με τιποτα δεν το χανει ο γαυρος
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
οσο σκεφτεσαι οτι πρεπει να δειρεις καποιον για να αλλαξει και να σφυριζει υπερ σου δεν θα αλλαξουν ποτε τα πραγματα....οταν αντιστοιχα η διαιτησια παει εσενα στην μπαλα εγω τι πρεπει να κανω να σκοτωσω τους διαιτητες στο ξυλο???αντε με τον καθε καφρο οπαδισκο εδω μεσα!!!!ξυπνατε ρε εδω μας γαμαν καθημερινα και θα χρωσταμε μια ζωη και ασχολειστε με το πως σφυριξε ο διαιτητης????

Οι πρωτοι θα κρεμαστουν στο κεντρο του ΣΕΦ και οι δευτεροι στην πλατεια Συνταγματος.. Εσας απλως θα σας τρεξουμε ως συνηθως..  :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom