Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (12 μέλη και 19 επισκέπτες)

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
να αλλαξει το ονομα του θρεντ τωρα!!!

...και τον Γεναρη θα ειναι ωραια με την κουπα στον Περαια !!!!



ΥΓ προεδρε, προεδρε, σε παρακαλω φερε τον Γιοβανοβιτς στον Ολυμπιακο !!!

ΥΓ2 και ενα χαφ σκυλι Βαγγελα ... :grin:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ρε μη διωχνετε τα βαζελια ρεεεεε  ειπαμε αρχισε το κηνυγι του λαγου  :2funny: :2funny: :2funny:...παιζει καμμια duke ? :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε τυπε...στην αρχη νομιζα οτι εκνες πλακα και τσιμπησα...σορρυ δεν καταλαβα οτι εισαι στα αληθεια μαλακας...
δεν σε ξερω...πρωτη φορα σε κοζαρω στα αθλητικα...
κλως ηρθες...οι μαλακες μας βοηθανε να περναμε ομορφα... :rockon: :rockon: :rockon:
ειδες που σου ελεγα οτι εμεις οι αεκτζηδες ειμαστε ανωτεροι απο εσας,και εσυ προς τιμην σου το παραδεχτηκες;το αποδεικνυεις για μια ακομη φορα.ουτε ΕΝΑΣ δεν βρεθηκε να πει,ναι ηταν πεναλτυ και δεν δοθηκε ΚΑΙ αυτο.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
κλασικη απαντησου γαυρου,α δεν ξερω,δεν το ειδα το ματς.
πόσα κιλά μαλάκας μπορεί να είσαι;
λες και όλοι έχουνε νόβα, λες και πάει όλος ο κόσμος στο γήπεδο εκτός έδρας, λες και όλος ο κόσμος είναι σαν και σένα, να μην έχει κοινωνική ζωή και να κάθεται μπροστά σε μια τηλεόραση όλη την κυριακή να βλέπει ματς...

έλα, είσαι μικρός ακόμα....get a life
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
πόσα κιλά μαλάκας μπορεί να είσαι;
λες και όλοι έχουνε νόβα, λες και πάει όλος ο κόσμος στο γήπεδο εκτός έδρας, λες και όλος ο κόσμος είναι σαν και σένα, να μην έχει κοινωνική ζωή και να κάθεται μπροστά σε μια τηλεόραση όλη την κυριακή να βλέπει ματς...

έλα, είσαι μικρός ακόμα....get a life
οκ,οποιος βλεπει ποδοσφαιρο δεν εχει κοινωνικη ζωη....λογικο...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
κοψε τα ναρκωτικα αδελφε,εχεις οικογενεια.σεβασου την λιγο.
μάστορα...την οικογένεια μου μην την βάζεις στο στόμα σου
δεν μίλησα εγώ για καμία οικογένεια δική σου
μετά μην μιξοκλαις για μπαναρίσματα πάλι

μια ζωή στην πουστίτσα με μαλακίες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μάστορα...την οικογένεια μου μην την βάζεις στο στόμα σου
δεν μίλησα εγώ για καμία οικογένεια δική σου
μετά μην μιξοκλαις για μπαναρίσματα πάλι

μια ζωή στην πουστίτσα με μαλακίες
μετα λες για εμενα οτι δεν ξερω να διαβαζω.δεν ειπα κατι κακο για την οικογενεια σου,ποτε δεν θα εκανα κατι τετοιο.διαβασε προσεκτικα τι σου εγραψα....ποτε μιξοκλαψα για δειξε μου ενα ποστ...ειμαι σιγουρος 1000% οτι εσυ θα κλαφτηκες σε καποιον.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.124
Κριτικές
491
Like
37.412
Πόντοι
41.447
μετα λες για εμενα οτι δεν ξερω να διαβαζω.δεν ειπα κατι κακο για την οικογενεια σου,ποτε δεν θα εκανα κατι τετοιο.διαβασε προσεκτικα τι σου εγραψα....ποτε μιξοκλαψα για δειξε μου ενα ποστ...ειμαι σιγουρος 1000% οτι εσυ θα κλαφτηκες σε καποιον.

την επόμενη φορά θα φυγεις οριστικα απο το σαιτ
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
πάμε τώρα λίγο στο ματς.
χωρίς να το έχω δει το ματς, είμαι σίγουρος πως έχει γίνει πέναλτι χωρίς καν να έχω δει τη φάση
αλλά όπως είπα και μετά το ματς με τον ΠΑΟ, δεν με ενδιαφέρουνε προσωπικά οι διάφορες φάσεις αλλά η γενική εικόνα μιας ομάδας.

όπως λοιπόν και στο ματς με τον ΠΑΟ, έτσι και με τη Λάρισα γενική παραδοχή είναι πως κάτσαμε πίσω.
και αυτό είναι αδιανόητο για μένα.
οκ, παίζει και η άλλη ομάδα στο γήπεδο, αλλά ούτε η Λάρισα ούτε ο ΠΑΟ μου δίνουνε εικόνα ομάδας που να κλείνουνε τον Ολυμπιακό πίσω

Νομίζω πως ήταν θέμα ψυχολογίας.
Ξέρανε τα άλλα αποτελέσματα και μόλις βάλανε το γκολ κάτσανε πίσω μην τυχόν και γίνει γκέλα.
αλλά αυτό πρέπει να το δει ο Βαλβίδας...δεν πρέπει να το αφήσει έτσι, γιατί όπως έγινε η γκέλα στο ΟΑΚΑ, μπορούσε να γίνει εύκολα και χθες...
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Δεν μου αρεσε ο ΘΡΥΛΟΣ και δεν δοθηκε και πεναλντι στην ΑΕΛ σιγουρα μπορουμε και καλυτερα οπως και χειροτερα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δεν μου αρεσε ο ΘΡΥΛΟΣ και δεν δοθηκε και πεναλντι στην ΑΕΛ σιγουρα μπορουμε και καλυτερα οπως και χειροτερα
εισαι απο τους ελαχιστους που εχουν αρχιδια να παραδεχτουν καποια πραγματα.μπραβο.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Δεν μου αρεσε ο ΘΡΥΛΟΣ και δεν δοθηκε και πεναλντι στην ΑΕΛ σιγουρα μπορουμε και καλυτερα οπως και χειροτερα
Συγνωμη,το πρωτο ημ. το ειδες...???  Γιατι εμενα μου αρεσε και πολυ μαλιστα!!!!  Για το δευτερο θα συμφωνησω...

Τεσπα η ομαδα δειχνει σε καποια σημεια του αγωνα, κυριως καποια δεκαλεπτα τεταρτα ωραια πραγματακια, που ελπιζουμε ολοι σιγα σιγα μιας και μην ξεχναμε οτι ειναι εντελως καινουργια ομαδα οτι αυτα τα δεκαλεπτα τεταρτα θα γινουν σιγα σιγα και περισσοτερα...

Καλα δεν συζηταω οτι για το Ελληνικο πρωταθλημα δειχνουμε οτι ειμαστε ενα σκαλοπατι παραπανω απο ολους τους αλλους...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Συγνωμη,το πρωτο ημ. το ειδες...???   Γιατι εμενα μου αρεσε και πολυ μαλιστα!!!!   Για το δευτερο θα συμφωνησω...

Τεσπα η ομαδα δειχνει σε καποια σημεια του αγωνα, κυριως καποια δεκαλεπτα τεταρτα ωραια πραγματακια, που ελπιζουμε ολοι σιγα σιγα μιας και μην ξεχναμε οτι ειναι εντελως καινουργια ομαδα οτι αυτα τα δεκαλεπτα τεταρτα θα γινουν σιγα σιγα και περισσοτερα...

Καλα δεν συζηταω οτι για το Ελληνικο πρωταθλημα δειχνουμε οτι ειμαστε ενα σκαλοπατι παραπανω απο ολους τους αλλους...
αυτο μπορεις να το εξηγησεις;πως βλεπεις δηλαδη να εισαι ενα σκαλοπατι απο τους αλλους:μπορεις να το τεκμηριωσεις;σε ειχε κλεισει η λαρισσα στο δευτερο που ειναι τελευταια;η οχι;
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Με εσενα δεν μπορω να κουβεντιασω!!!!


Σορρυ...
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Το ειδα το ματς και στο Α ημασταν αρκετα καλοι, χασαμε ευκαιριες μεχρι το γκολ και δικαια μπηκαμε μπροστα. Στο β πηγαμε συντηρητικα και χωρις να κινδυνεψουμε αμεσα η ΑΕΛ πιεσε αρκετα πραγμα που δεν το χα ξαναδει με αντιπαλο αφου παντοτε ως τωρα ειχαμε την κατοχη της μπαλας. Πεναλτι ηταν αφου ο Ουρταδο παει ατσουμπαλα στον παικτη και καθυστερησεις θα επρεπε να ειναι 7 λεπτα. Αυτο και το φαουλ-πεναλτυ (?)  που δεν εδωσε στον Γκεντσογλου ειναι οι μονες φασεις που εχει ευνοηθει ο ολυμπιακος στο πρωταθλημα, σιγουρα οχι παντως λογοι για να συνιστουν παραγκα και υπερβολες. 
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
καλά...μην το πάρεις και βαρέως..
δεν είσαι ο μοναδικός εδώ μέσα...
ετσι ειναι οταν δεν εχετε κατι να στηριξετε αποψεις,πετατε την παπαρια σας και καθαρισατε.ο χρηστιδης μπορει να λεει οτι λεει αλλα παντα εχει τα αρχιδια να στηριξει τις αποψεις του,κατι που εσεις δεν εχετε απο οτι φαινεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom