Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
δεν είναι κράξιμο...την αλήθεια λέει.
την αληθεια που τον βολευει...γιατι δεν ειδα πουθενα να λεει οτι εξαιτιας του κι επειδη την ειδε μπεκενπαουερ αποκλειστηκαμε απο σερρες...δεν εκανε λογω για τις γκελες του!!
δεν ειπε τιποτα για οσο επαιξε !!!ουτε οτι για να μεινει ηθελε εγγυησεις για χρονο συμμετοχης
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
ο κλαους που τον εκανε πουτανα περυσι στις σερρες ειναι παικτουρα. ;)
τι να πει μωρε το ταγαρι που αντι να σκυβει το κεφαλι αντιμιλαγε
κιολας σε νικοπολιδη κ λοιπους.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
και τι παει να πει ρε φιλε,οτι ο μπουμσονγκ δεν κανει πεναλτυ;βολει παιζουμε το γαμημενο;αισχος πια με αυτες τις 2 ομαδες,δεν παει αλλο.
καλά εντάξει...
άμα σφυριχτεί φάση για πέναλτυ υπέρ του ολυμπιακού ανεξαρτήτως αντιπάλου, ξέρουμε κάτι δέρμπι σκορ λάιβ και πράσινες ώρες των σπορ τι πρωτοσέλιδα θα έχουν για τις επόμενες 2-3 μέρες.
"ο μαρινάκης και η παράγκα του"
"εγκλήματα κατά του ποδοσφαίρου"
και κολοκύθια τούμπανα.
ενώ τώρα δεν τρέχει κάστανο.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
την αληθεια που τον βολευει...γιατι δεν ειδα πουθενα να λεει οτι εξαιτιας του κι επειδη την ειδε μπεκενπαουερ αποκλειστηκαμε απο σερρες...δεν εκανε λογω για τις γκελες του!!
δεν ειπε τιποτα για οσο επαιξε !!!ουτε οτι για να μεινει ηθελε εγγυησεις για χρονο συμμετοχης
ρε σεις αφηστε τον καθε πικραμεςνο στον πονο του που ντε και καλα να φορεσει τα ερυθρολευκα...
αυτο εκτιμησε ο ολυμπιακος για αυτον πηρε κανα δυο χαρτια ποσα πηρε και τον εδωσε....
φυσικα και δεν τον πιστεψαν και καλα εκαναν....
πιστευουν τον ποτουριδη και τον καθε ποτουριδη....
ειχα γραψει σε ασχετο χρονο (βαριεμαι τωρα να ψαχνω πισω) οταν ειχα δει μια φωτογραφια του με μια μοντελα στα ζουκιαμπου.....
καφτε τον...το ειχα πει τοτε και πεσανε να με φανε εδω μεσα... ;) ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
μετα αμα σου λεω οτι εισαι μαλακας,παρεξηγησε.ποιος σοβαρος ανθρωπος θα πιστεψει οτι για την τεσσαρα εφταιγε ο Σεζαρ; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παντως οχι εσυ...
και δεν παρεξηγουμαι καθολου...ισα ισα ειμαι πολυ περηφανος αν με θεωρεις εσυ μαλακα....αμα συμφωνεις μαζι μου θα αρχισω να ανησυχω... ;) ;) ;) ;)
αμφισβητεις οτι ειχε μισος για τον ολυμπιακο ο τσιγγανοσκρουτζ;;;
αμφισβητεις οτι ειναι ιντριγγαδορος και δολοπλοκος;;;
για ποιο λογο να μην πλησιασε τον σεζαρ;;;απο ηθικο φραγμο;;;αν το πιστευεις εσυ αυτο τοτε επετρεψε μου να θεωρω εγω εσενα αρχι μαλακα  ;) ;) ;)
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
φιλαρακο μπορει να μην εφταιξε εξ ολοκληρου για την 4αρα ο σεζαρ αλλα ειχε το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ μεριδιο..κι αυτοι που γνωριζουν ξερουν γιατι μιλαμε... :sunglasses:
αληθεια που παιζει ο πικραμενος τωρα???χαχχαχαχχαχαα
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
παντως οχι εσυ...
και δεν παρεξηγουμαι καθολου...ισα ισα ειμαι πολυ περηφανος αν με θεωρεις εσυ μαλακα....αμα συμφωνεις μαζι μου θα αρχισω να ανησυχω... ;) ;) ;) ;)
αμφισβητεις οτι ειχε μισος για τον ολυμπιακο ο τσιγγανοσκρουτζ;;;
αμφισβητεις οτι ειναι ιντριγγαδορος και δολοπλοκος;;;
για ποιο λογο να μην πλησιασε τον σεζαρ;;;απο ηθικο φραγμο;;;αν το πιστευεις εσυ αυτο τοτε επετρεψε μου να θεωρω εγω εσενα αρχι μαλακα  ;) ;) ;)
ρε μην ασχολεισαι..απλα θυμισου οτι οταν διωχτηκε απο ολυμπιακο ο ξεδοντιαρης η πρωτη ομαδα με την οποια ειχε συνομιλιες ηταν η αεκ..τυχαιο κι αυτο βεβαιως..τυχαιο κι ο ριμπο κι ο ντεμης που φαγανε την μυνησαρα κι ακομα τρεχουν?
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε μην ασχολεισαι..απλα θυμισου οτι οταν διωχτηκε απο ολυμπιακο ο ξεδοντιαρης η πρωτη ομαδα με την οποια ειχε συνομιλιες ηταν η αεκ..τυχαιο κι αυτο βεβαιως..τυχαιο κι ο ριμπο κι ο ντεμης που φαγανε την μυνησαρα κι ακομα τρεχουν?
εχουν τοσο κομπλεξ μαζι μας που ενω ξερουν οτι ο γυφτος ειναι αρχιλαμογιο δεν το παραδεχονται γιατι ειναι σε κοντρα με μας...
την μεγαλυτερη ξευτιλα την εκανε σε αυτους...
οταν ειχε φυγει απο αυτους ηταν προεδρος στη μοτζι μιριμ μια βραζιλιανικη ομαδα και παιχτης σε μια απο το ουζμπεκισταν...
και τι εκανε ο αρχιγυφτουλας;;;
αγορασε με ενα ποσο απο την αεκ το δεξι μπακ τον ραμος για λογαριασμο της μοτζι μιριμ και καπακι χωρις να παιξει ουτε λεπτο στην ομαδα τον'' πουλαει '' στην ομαδα που επαιζε με τα διπλασια... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
μιλαμε για λαμογιο με Λ κεφαλαιο....και αυτοι οι μαλακες εκει... :jerking: :jerking: :jerking:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
παντως οχι εσυ...
και δεν παρεξηγουμαι καθολου...ισα ισα ειμαι πολυ περηφανος αν με θεωρεις εσυ μαλακα....αμα συμφωνεις μαζι μου θα αρχισω να ανησυχω... ;) ;) ;) ;)
αμφισβητεις οτι ειχε μισος για τον ολυμπιακο ο τσιγγανοσκρουτζ;;;
αμφισβητεις οτι ειναι ιντριγγαδορος και δολοπλοκος;;;
για ποιο λογο να μην πλησιασε τον σεζαρ;;;απο ηθικο φραγμο;;;αν το πιστευεις εσυ αυτο τοτε επετρεψε μου να θεωρω εγω εσενα αρχι μαλακα  ;) ;) ;)
και το θυμηθηκαν αυτο τυχαια,μετα απο 2 χρονια,αμεσως μολις σας ξεμπροστιασε ο ριβαλντο;και σε ξαναρωταω ρε Γκουφυ,γιατι τετοιος εισαι μαλον,για την 4αρα εφταιγε ο Σεζαρ;
φυσικα και ειχε μισος ο ριβαλντο για τον ολυμπιακο.αλλα για τετοιο διασυρμο δεν σου φτανει ενας παιχτης.τον αγωνα τον εχω αν θελεις στον στελνω να τον ξαναδεις,για να μου πεις αν ηταν ο σεζαρ ο χειροτερος.
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
μαλλον κανεις πως δεν καταλαβαινεις..ειπαμε δεν φταιει μονο ο σεζαρ αλλα ο συγκεκριμενος επαιξε πολυ μεγαλο ρολο!!και γι αυτο τελειωσε 2 μερες πριν τον αγωνα απο την ομαδα!!κι οταν τον εδιωξαν ετρεξε να συνομιλησει με αεκ..ολως τυχαιως...και τα γραφουν καποιοι απο τοτε απλα δεν εγινε κατι..επισης κατι που ισως δεν ξερεις ειναι οτι οταν ηταν συμπαικτες οι ριμπο και σεζαρ στον ολυμπιακο ηταν συγκατοικοι στις αποστολες κι επισης οταν ο ευρωφονιας εφυγε ο σαπιοδοντης συνεχισε να ειναι κολλητος του και να βγαινουν και δημοσια μαζι....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
καλά εντάξει...
άμα σφυριχτεί φάση για πέναλτυ υπέρ του ολυμπιακού ανεξαρτήτως αντιπάλου, ξέρουμε κάτι δέρμπι σκορ λάιβ και πράσινες ώρες των σπορ τι πρωτοσέλιδα θα έχουν για τις επόμενες 2-3 μέρες.
"ο μαρινάκης και η παράγκα του"
"εγκλήματα κατά του ποδοσφαίρου"
και κολοκύθια τούμπανα.
ενώ τώρα δεν τρέχει κάστανο.
πας καλα ρε διαβασες εφημεριδες σημερα;υπαρχει καμια που δεν το λεει,που να μην ειναι βαζελοφυλαδα;
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
τις εφημεριδες που προσκεινται στην ομαδα σου τις ειδες???? ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
μαλλον κανεις πως δεν καταλαβαινεις..ειπαμε δεν φταιει μονο ο σεζαρ αλλα ο συγκεκριμενος επαιξε πολυ μεγαλο ρολο!!και γι αυτο τελειωσε 2 μερες πριν τον αγωνα απο την ομαδα!!κι οταν τον εδιωξαν ετρεξε να συνομιλησει με αεκ..ολως τυχαιως...και τα γραφουν καποιοι απο τοτε απλα δεν εγινε κατι..επισης κατι που ισως δεν ξερεις ειναι οτι οταν ηταν συμπαικτες οι ριμπο και σεζαρ στον ολυμπιακο ηταν συγκατοικοι στις αποστολες κι επισης οταν ο ευρωφονιας εφυγε ο σαπιοδοντης συνεχισε να ειναι κολλητος του και να βγαινουν και δημοσια μαζι....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: δεν φτανει που τρωτε το κουτοχορτο του καθε νικολακο,σας δινει και λυγμενο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom