Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Αχχαχαχα, το μαρκάρισμα από πίσω σε τετ-α-ατ που παίρνει πόδια ο γαβραάμ, είναι το ίδιο με του Πάντελιτς, που τον άγγιξε ο άλλος με το μικρό του δαχτυλάκι και γκρεμίστηκε; Αν είσαι γαύρος, ξέρεις. Ούτε στημένο ματς, δεν κερδίσατε... Αχαχχαχαχαχ

Ποσο δυσκολο σου ειναι ν απαντησεις:1,2,3.???????
Εσυ μπορει να μην ειδες πεναλντυ αλλα αλλο ρωτησα....
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ωραιος ρε παιχτη...ολες οι ομαδες σε ολο τον κοσμο αυτο το πραγμα ψαχνουνε...2 χαφ σκυλια που να ξερουνε ΚΑΙ μπαλλα...
βρες τους εσυ και εγω στους παιρνω...εχεις καποιους συγκεκριμενους υποψι σου;;;
ειδαμε και το γιαννακη που μας ειχανε ζαλισει τα παπαρια και τον κατσικογιαννη και ολους τους αλλους....
καλυτερα να ειχαμε ακομα τον ακαρο που πηγε να τους γαμησει μονος του προχτες παρα γιαννακηδες και μαλακιες....
ρε φιλε , ο μαρινακης προσφερθηκε εν λευκω να του παρει οποιοδηποτε παιχτη ( σε λογικα πλαισια βεβαια) και ο μαλακας ο Βαλβιδας πηρε 10 επιθετικους και 1 αμυντικο χαφ ,τον ουρταδο για να κολλησει τα τελευταια ενσημα.
αναπολω ζε ελιας , καρεμπε , ζετεμπεργκ ...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ρε φιλε , ο μαρινακης προσφερθηκε εν λευκω να του παρει οποιοδηποτε παιχτη ( σε λογικα πλαισια βεβαια) και ο μαλακας ο Βαλβιδας πηρε 10 επιθετικους και 1 αμυντικο χαφ ,τον ουρταδο για να κολλησει τα τελευταια ενσημα.
αναπολω ζε ελιας , καρεμπε , ζετεμπεργκ ...
εγώ βλέπω βιντεάκια εποχών '99- '04 και βλέπω βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
εγώ βλέπω βιντεάκια εποχών '99- '04 και βλέπω βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο.
ε ρε πουστη μου , τον κοντε το μαλακα που στο παρα πεντε ξενερωσε τον πειραια  :2funny: :2funny: :2funny:

ολυμπιακος γιουβεντους 1-1  :'( :'( :'( :'(
 

stefanoss83

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
221
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ποσο δυσκολο σου ειναι ν απαντησεις:1,2,3.???????
Εσυ μπορει να μην ειδες πεναλντυ αλλα αλλο ρωτησα....

Μπααα, δεν μπαίνω στη διαδικασία... Ίσως μου δώσεις κίνητρο αν εξηγήσεις τα 7 λεπτά καθυστέρησης, πρώτα.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446

απο τα βαθη της καρδιας μου ομως ευχομαι να μην τιμωρηθει η παε αεκ....γιατι;;;
μα φυσικα για να υπαρχει δεδικασμενο 110 καπνογονων που τα περισσοτερα επεσαν στον αγωνιστικο χωρο οπως και εισβολης οπαδων για να ''πανηγυρισουν''
τα ακουτε εσεις της 7;;;;
μπορειτε να μπειτε ανετα μετα το τελος του αγωνα και να πανηγυρισετε με τον κωστακη και τον γιαχιτς  ;) ;) ;) ;)
[/quote] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
14.000 ευρα η ζημια...
φοβαμαι οτι θα 'χουμε γλεντια στον β γυρο...

 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
απο τα βαθη της καρδιας μου ομως ευχομαι να μην τιμωρηθει η παε αεκ....γιατι;;;
μα φυσικα για να υπαρχει δεδικασμενο 110 καπνογονων που τα περισσοτερα επεσαν στον αγωνιστικο χωρο οπως και εισβολης οπαδων για να ''πανηγυρισουν''
τα ακουτε εσεις της 7;;;;
μπορειτε να μπειτε ανετα μετα το τελος του αγωνα και να πανηγυρισετε με τον κωστακη και τον γιαχιτς  ;) ;) ;) ;)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
14.000 ευρα η ζημια...
φοβαμαι οτι θα 'χουμε γλεντια στον β γυρο...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
και εγω το προβλεπω να σας γλενταει ο σκοκο παλι,δεν πα να βραζουν εκει μεσα τα γαυρακια.
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
το πανο σημερα στο μπασκετ: '' 5 δευτερολεπτα πεσιμο, 5 λεπτα τρεξιμο" σε ποιο περιστατικο αναφερεται?

που τους τρεξαμε παλι? :2funny:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
847
Πόντοι
96
Η ομάδα της παράγκας, της βρώμας και της «ευρωφάπας» ξαναχτυπά! Οι άνθρωποι που έκαναν επιστήμη το να κλέβουν πρωταθλήματα ακόμη και στα… χαρτιά βρήκαν τον μάστορα τους. Και μάλιστα από έναν πρώην δικό τους. Τον Ριβάλντο! Ο Βραζιλιάνος σε δηλώσεις που έκανε στην πατρίδα του αποκάλυψε ότι το σωματείο του Πειραιά πήγε να πριμοδοτήσει παράνομα την Λα Κορούνια στο Τσάμπιονς Λιγκ του 2004-2005 για να κερδίσει την Μονακό και να περάσουν στην επόμενη φάση της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης. Μόνο έτσι θα μπορούσαν να προκριθούν αλλά και πάλι η σφαλιάρα ήταν διπλή. Τι διπλή; Τριπλή να λέμε καλύτερα. Πέντε έφαγαν οι Ισπανοί από τους Μονεγάσκους, έχασε και ο αιώνια αποκλεισμένος από την Λίβερπουλ και έξι χρόνια μετά ο «Ρίμπο» τους βγάζει στην σέντρα.

Πλέον ο λόγος περνάει στα χέρια της ΟΥΕΦΑ, η οποία είναι αμείλικτη σε τέτοια θέματα, καθώς δεν επιτρέπει τέτοιες κινήσεις. Αναλυτικά τα όσα είπε ο Ριβάλντο: «Αφού είχα αγωνιστεί στο παρελθόν και στη Λα Κορούνια, τηλεφώνησα σε έναν ποδοσφαιριστή από κει και του είπα ότι η ομάδα μου (Ολυμπιακός) θα τους πρόσφερε λεφτά αν κέρδιζαν τη Μονακό. Αν αυτό συνέβαινε, αυτομάτως θα προκρινόμασταν. Τελικά όμως δεν συνέβη. Πιστεύω ότι το να δώσεις χρήματα σε μια άλλη ομάδα για να νικήσει, δεν είναι πρόβλημα. Αυτό που δεν γίνεται είναι να δώσεις λεφτά σε κάποιον για να χάσει. Αυτό δεν θα το έκανα ποτέ».
:2funny: :2funny: :2funny:
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
μια ομαδα ομως στην ελλαδα εχει καταδικαστει για δωροδοκια!!!!!!
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Ούτε πρωταθλήματα στα χαρτιά παίρνει άλλωστε, ούτε δηλητηριασμένα νερά σερβίρει στην αντίπαλη ομάδα.      :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Βέβαια πρέπει να αποδειχτεί..Να σας θυμήσω το τί έχει ειπωθεί,για την πορεία του ΠAO, ως το Wembley..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom