Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

acerman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ Η ΠΑΝΑΘΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ.
ΠΡΩΤΗΗΗΗΗΗΗΗ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
ξερεις πολυ μπαλα εσυ..
μην τ'αφησεις ετσι..
να επενδυσω πανω στις γνωσεις μου;
οταν λεω Ισπανος Αλεφαντος,εννοω οτι ωρες ωρες ειναι γραφικος

"Θέλουμε να αφιερώσουμε τη νίκη σε όλος τους φιλάθλους, αλλά ειδικά σε ένα νεαρό παιδί που μας βοήθησε πάρα πολύ πριν από το παινχίδι σε συζήτηση που είχαμε με τους παίκτες. Λάβαμε μία επιστολή ενός νεαρού οπαδού της ΑΕΚ που μεταφράσαμε σήμερα το απόγευμα, όπου μας ζητούσε να τιμήσουμε την ιστορία της ΑΕΚ, να παίξουμε με περηφάνεια και τιμή για όλους αυτούς τους πρόσφυγες που έφυγαν από την Κωνσταντινούπολη σε πολύ δύσκολες εποχές. Ήθελε να αισθανθεί περήφανος όλος ο κόσμος της ΑΕΚ
Θα είναι ευτυχισμένος και ο Κώστας που δεν είναι κοντά μας. Το παλικάρι που έχασε τη ζωή του. Της Ορίτζιναλ. "

αυτα δεν τα λεει ποτε καποιος σοβαρος προπονητης
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
κοντρα διαιτησία γιατι?? αν πεις για τις καθυστερησεις εισαι αστειος!!! 2μισι λεπτα πανηγυριζατε το γκολ.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
να επενδυσω πανω στις γνωσεις μου;
οταν λεω Ισπανος Αλεφαντος,εννοω οτι ωρες ωρες ειναι γραφικος

"Θέλουμε να αφιερώσουμε τη νίκη σε όλος τους φιλάθλους, αλλά ειδικά σε ένα νεαρό παιδί που μας βοήθησε πάρα πολύ πριν από το παινχίδι σε συζήτηση που είχαμε με τους παίκτες. Λάβαμε μία επιστολή ενός νεαρού οπαδού της ΑΕΚ που μεταφράσαμε σήμερα το απόγευμα, όπου μας ζητούσε να τιμήσουμε την ιστορία της ΑΕΚ, να παίξουμε με περηφάνεια και τιμή για όλους αυτούς τους πρόσφυγες που έφυγαν από την Κωνσταντινούπολη σε πολύ δύσκολες εποχές. Ήθελε να αισθανθεί περήφανος όλος ο κόσμος της ΑΕΚ
Θα είναι ευτυχισμένος και ο Κώστας που δεν είναι κοντά μας. Το παλικάρι που έχασε τη ζωή του. Της Ορίτζιναλ. "

αυτα δεν τα λεει ποτε καποιος σοβαρος προπονητης
ας κανει την δουλεια του σωστα και ας ειναι οσο ασοβαρος θελει κατα την δικη σου γνωμη..εσυ ποιον εχεις θεο προπονητη?τον αναστασιαδη...
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
ας κανει την δουλεια του σωστα και ας ειναι οσο ασοβαρος θελει κατα την δικη σου γνωμη..εσυ ποιον εχεις θεο προπονητη?τον αναστασιαδη...
δεν εχω προπονητη
και χωρις σε γαμαω
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
ρε εισαι παπαρας εγω εννοουσα οτι εχεις κανει θεο τον γραφικο των γραφικων,τον αναστασιαδη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω;
μαλον λαθος κανεις
οχι στο παπαρας
αλλα στο οτι εχω κανει θεο τον Αγγελο
δεν ειμαι αγγελοσκυλο
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
μια αφελη ερωτηση μονο θελω να κανω...
δεν ξερω αλλα ρωταω...προβλεπει τιποτα ο ΚΑΠ σε περιπτωση που πεσουν φωτοβολιδες στον αγωνιστικο χωρο την ωρα που παιζεται το παιχνιδι;;;;
οποιος ξερει ας απαντησει...
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
οποιος θελει να δει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ποδοσφαιρο ας βαλει να δει Σπορτινγκ-Πορτο ;)
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
μια αφελη ερωτηση μονο θελω να κανω...
δεν ξερω αλλα ρωταω...προβλεπει τιποτα ο ΚΑΠ σε περιπτωση που πεσουν φωτοβολιδες στον αγωνιστικο χωρο την ωρα που παιζεται το παιχνιδι;;;;
οποιος ξερει ας απαντησει...
τρεξε στο CAS
μπορει και να δικαιωθειτε
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
μια αφελη ερωτηση μονο θελω να κανω...
δεν ξερω αλλα ρωταω...προβλεπει τιποτα ο ΚΑΠ σε περιπτωση που πεσουν φωτοβολιδες στον αγωνιστικο χωρο την ωρα που παιζεται το παιχνιδι;;;;
οποιος ξερει ας απαντησει...
κλαψε...
 

Συνημμένα

  • fad8b8c692b07af64f7c043af6f947f2_12079.jpg
    fad8b8c692b07af64f7c043af6f947f2_12079.jpg
    51,2 KB · Εμφανίσεις: 17

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Δεν με νοιάζει αν νικησε η Αεκ και το τι θα κανουμε ι ποσα θα της ριξουμε στο 2 γυρο...

Ανυπομονω μονο να φαει ο βάζελος το καυλι στον πειραια οπως γινεται πάντα....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
με ποιον τυπε τον μοντεστο τον μιραλας και τον ουρταδο?η απολυτη απομυθοποιηση σημερα,παραδεξου το.
δεν εννοω μονο στο χορτο... ;) ;) ;)
δεν με νοιαζει αυτο...δεν ειμαστε ανταγωνιστες...εισαι αλλο ενα τριποντο στην πορεια μου για τιτλο ....αντιπαλος μου ειναι μονο ενας και το ξερεις καλα και εσυ και εγω... ;) ;) ;)
ομιλω για τα παρελκομενα λογω του ανφεαρ του προεδρου??? κυριου αδαμιδη που δεν σεβαστηκε τον ηττημενο οντας σε θεσμικη θεση....
ανοιξε βεντετα...καλως...θα υπαρξει συνεχεια...ελπιζω μονο να ακολουθησει την ομαδα στον βου γυρο και να μην την αφησει μονη της μετα τις μαγκιες τις σημερινες... ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
δεν εννοω μονο στο χορτο... ;) ;) ;)
δεν με νοιαζει αυτο...δεν ειμαστε ανταγωνιστες...εισαι αλλο ενα τριποντο στην πορεια μου για τιτλο ....αντιπαλος μου ειναι μονο ενας και το ξερεις καλα και εσυ και εγω... ;) ;) ;)
ομιλω για τα παρελκομενα λογω του ανφεαρ του προεδρου??? κυριου αδαμιδη που δεν σεβαστηκε τον ηττημενο οντας σε θεσμικη θεση....
ανοιξε βεντετα...καλως...θα υπαρξει συνεχεια...ελπιζω μονο να ακολουθησει την ομαδα στον βου γυρο και να μην την αφησει μονη της μετα τις μαγκιες τις σημερινες... ;)
κατσε γιατι δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα.που τα διαβασες καταρχην?πηγες σπορτντονκ?
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
847
Πόντοι
96
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ελα ρε σιγα....ποσες φορες θα κοιμηθει ο θεος;;;ειμαστε μακραν η καλυτερη ομαδα...
χωρια που δεν αποβαλε στο πεναλτι τον γυφτο και εκοψε τον ρομενταλ με ανυπαρκτο οφσαιτ σε τετ α τε...
και ετσι δικο μας ηταν...αλλα μαλακιστηκαμε...
δεν το χανουμε το πρωταθλημα με τιποτα...οτι και να γινει...τρεις ηττες αδικες ....
σε αδικησε και η διαιτησια σημερα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom