Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (7 μέλη και 18 επισκέπτες)

GVG

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
ο κατελης σε 3 λεπτα ειπε 2 φορες πανηγυρισα ενα γκολ μεσα σε 80000 παναθηναικους κ το ειπε με υγρα ματια χαχαχαχαχα
οταν εφαγε τα 2 μπαλακια στο 69 λεπτο εφυγε με 20 μπραβους....προφανως επειδη οι  80000 πανηγυριζανε με τον γαλλο παρτενερ....με τετοιο προεδρο που εχει τετοια απωθημενα δεν πατε πουθενα.....χωρις λογο μπουκαρε στους διαιτητες κ μετα τα εμπειρα λαμογια τα μαζευανε ....βρηκε καινουργιο παιχνιδι ο κατελης κ παιζει...
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
καλά ρε μάγκες ειλικρινά και με κάθε σεβασμό..αλλά πόσο μαλάκας πρέπει να σαι για να πάρεις να διαβάσεις γαύρο και πρωταθλητή..για να παρηγορηθείς για τα χάλια της ομάδας σου;

gavros1.jpg

gavros2.jpg


Η εφημερίδα "πρωταθλητής" αποκαλεί 80.000 κόσμο φλώρους δημόσια σε πρωτοσέλιδο.Κι ερωτώ τι άλλο δηλαδή πρέπει να γραφεί για να κινηθεί επιτέλους εισαγγελέας;

Ας όψονται τα πρόβατα..που σας έχουν ακόμη "εν ζωή". Βγήκατε 5τοι αποκλειστήκατε απο τη Μακάμπι στους 64 του Ουέφα...και αντί να κοιτάξετε τα χάλια σας...ασχολείστε με μας βρίζοντας κόσμο και ομάδα..

Σιχαίνομαι το Ελληνικό ποδόσφαιρο ώρες ώρες ρε παιδί μου...

Ο οπαδός του Ολυμπιακού αισθάνεται περήφανος μ αυτά τα πρωτοσέλιδα?  :think: :jerking:
 

Συνημμένα

  • gavros1.jpg
    gavros1.jpg
    156,1 KB · Εμφανίσεις: 11
  • gavros2.jpg
    gavros2.jpg
    166,8 KB · Εμφανίσεις: 14

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
καλά ρε μάγκες ειλικρινά και με κάθε σεβασμό..αλλά πόσο μαλάκας πρέπει να σαι για να πάρεις να διαβάσεις γαύρο και πρωταθλητή..για να παρηγορηθείς για τα χάλια της ομάδας σου;

gavros1.jpg

gavros2.jpg


Η εφημερίδα "πρωταθλητής" αποκαλεί 80.000 κόσμο φλώρους δημόσια σε πρωτοσέλιδο.Κι ερωτώ τι άλλο δηλαδή πρέπει να γραφεί για να κινηθεί επιτέλους εισαγγελέας;

Ας όψονται τα πρόβατα..που σας έχουν ακόμη "εν ζωή". Βγήκατε 5τοι αποκλειστήκατε απο τη Μακάμπι στους 64 του Ουέφα...και αντί να κοιτάξετε τα χάλια σας...ασχολείστε με μας βρίζοντας κόσμο και ομάδα..

Σιχαίνομαι το Ελληνικό ποδόσφαιρο ώρες ώρες ρε παιδί μου...

Ο οπαδός του Ολυμπιακού αισθάνεται περήφανος μ αυτά τα πρωτοσέλιδα?  :think: :jerking:
ΟΚ ρε μεγαλε....μπορει να τις αγοραζουν και για πλακα......Οι αλλες αθλητικες τα λενε 1 χαρα εεε???
Με ολο το σεβασμο ποσο βλαμμενος μπορει να ειναι καποιος που πιστευει οτι αν καποιος εχει χαλια ομαδα, αυτος
ειναι ο οσφπ???
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
1ον πέρα απο φόρμα ομάδας ή ποιά είναι καλύτερη ή χειρότερη... η πλάκα έχει και τα όριά της. Οκ και του βάζελου και της ΑΕΚ λένε μαλακίες για "πλάκα"(όπως λές κι εσύ), αλλά δε νομίζω να σε βρίζουν δημοσίως σε εξώφυλλο.

2ον το ποιός είναι καλύτερος αυτή τη στιγμή  απεδείχθη προχθές στο μεταξύ μας...και δε βγήκες πρωταθλητής σε 9 αγωνιστικές με Ξάνθη Ολυμπιακό Βόλου και Πανσεραϊκό.

3ον. Κατακρίνω όλες τις οπαδικές εφημερίδες γιατί προκαλούν φανατισμό...και διαστρεβλώνουν γνώμες και παρουσιάζουν τα πράγματα έτσι όπως τους βολεύει στο βωμό των πωλήσεων και του κέρδους και φυσικά συμφερόντων.

Να σου πώ κάτι..αύριο αμα η π.χ. η Πράσινη ή Γκότζος βγάλει για πρωτοσέλιδο ένα πόυτσο να μπαίνει στο κώλο του Α.Παπαδόπουλου θα σ αρέσει και θα ναι πλάκα? για σένα που σαι στ'αρχίδια σου μπορεί. Το ποδοσφαιριστή και την οικογένειά του όμως τους ρώτησες αν το θέλουν?

Πρίν λίγο καιρό είχε βγει αντίστοιχο πρωτοσέλιδο(χωρίς πούτσα βέβαια)απο το γαύρο νομίζω, ο βύντρα γονατιστός στο Μιραλλάς σα να παίρνει :pipa1:

 

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
1ον πέρα απο φόρμα ομάδας ή ποιά είναι καλύτερη ή χειρότερη... η πλάκα έχει και τα όριά της. Οκ και του βάζελου και της ΑΕΚ λένε μαλακίες για "πλάκα"(όπως λές κι εσύ), αλλά δε νομίζω να σε βρίζουν δημοσίως σε εξώφυλλο.

2ον το ποιός είναι καλύτερος αυτή τη στιγμή  απεδείχθη προχθές στο μεταξύ μας...και δε βγήκες πρωταθλητής σε 9 αγωνιστικές με Ξάνθη Ολυμπιακό Βόλου και Πανσεραϊκό.

3ον. Κατακρίνω όλες τις οπαδικές εφημερίδες γιατί προκαλούν φανατισμό...και διαστρεβλώνουν γνώμες και παρουσιάζουν τα πράγματα έτσι όπως τους βολεύει στο βωμό των πωλήσεων και του κέρδους και φυσικά συμφερόντων.

Να σου πώ κάτι..αύριο αμα η π.χ. η Πράσινη ή Γκότζος βγάλει για πρωτοσέλιδο ένα πόυτσο να μπαίνει στο κώλο του Α.Παπαδόπουλου θα σ αρέσει και θα ναι πλάκα? για σένα που σαι στ'αρχίδια σου μπορεί. Το ποδοσφαιριστή και την οικογένειά του όμως τους ρώτησες αν το θέλουν?

Πρίν λίγο καιρό είχε βγει αντίστοιχο πρωτοσέλιδο(χωρίς πούτσα βέβαια)απο το γαύρο νομίζω, ο βύντρα γονατιστός στο Μιραλλάς σα να παίρνει :pipa1:

1.Λιγο υποκειμενικο μου κανει αυτο....Εχω διαβασει πολυ χειροτερα απο το φλωρος.
2.Μαθε να βλεπεις τα ματς οχι μονο το αποτελεσμα.Μεσα σου το ξερεις οτι ο θρυλος εχει δειξει καλυτερα πραγματα.
3.Συμφωνω απολυτα.Αυτη ειναι η δουλεια τους παγκοσμιως και οντως δημιουργουν φανατισμο.
Αλλωστε 1 παιγνιδι ειναι (γενικα). Μη τρελαθουμε.

Κτα τα αλλα εμενα η ομαδα μου, μου αρεσε.Το πεναλντυ αυστηρο για μενα αλλα συμβαινουν αυτα ειδικα εκτος εδρας
και με τον παο χωρις αυριο αν εχανε.
Και κατι που δεν ξερω αν το ειπε κανεις: Κοκκινη στον λαζαρο απ΄ευθειας στο α μερος λογω σαφεστατης προθεσης αγκωνιας.
ΟΙ κανονισμοι πρεπει να ισχυουν...
 

stefanoss83

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
221
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ναι, στο photoshop έχουν μεταπτυχιακό. Στο live ήταν το θέμα όμως. Εμείς, έχουμε αποκηρύξει και τις 2 οπαδικές εφημερίδες μας, για διάφορους και διαφορετικούς λόγους, επηρεάζοντας τις πωλήσεις τους. Ο Γκόντζος κυμαίνεται συνήθως λίγο πάνω από τη score για να καταλάβεις. Οι απέναντι γουστάρουν να διαβάζουν πίκουλες και λοιπούς εμετικούς. Κοινή συνισταμένη, το ανέκδοτο με τον Αϊνστάιν και τους γάβρους. Θα ήταν ευχής έργο, να σταματούσε την κυκλοφορία του αύριο ο τράκης και ο τουλούμπας και να έρθει μία Παναθηναϊκή εφημερίδα με επίπεδο, χωρίς αναφορές σε "εργαλεία" και λοιπές μαλακίες, που θα συσπειρώσει όλους τους Παναθηναϊκούς που τρέχουν τώρα και αγοράζουν SDay (ο οποίος Χελάκης, δεν άντεξε να έχει για δεύτερη συνεχόμενη μέρα πρωτοσέλιδο πράσινο), Goal (το οποίο διαβάζω, σπανίως, όποτε παίρνω αθλητική εφημερίδα), Εξέδρα και Φίλαθλο.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Ναι, στο photoshop έχουν μεταπτυχιακό. Στο live ήταν το θέμα όμως. Εμείς, έχουμε αποκηρύξει και τις 2 οπαδικές εφημερίδες μας, για διάφορους και διαφορετικούς λόγους, επηρεάζοντας τις πωλήσεις τους. Ο Γκόντζος κυμαίνεται συνήθως λίγο πάνω από τη score για να καταλάβεις. Οι απέναντι γουστάρουν να διαβάζουν πίκουλες και λοιπούς εμετικούς. Κοινή συνισταμένη, το ανέκδοτο με τον Αϊνστάιν και τους γάβρους. Θα ήταν ευχής έργο, να σταματούσε την κυκλοφορία του αύριο ο τράκης και ο τουλούμπας και να έρθει μία Παναθηναϊκή εφημερίδα με επίπεδο, χωρίς αναφορές σε "εργαλεία" και λοιπές μαλακίες, που θα συσπειρώσει όλους τους Παναθηναϊκούς που τρέχουν τώρα και αγοράζουν SDay (ο οποίος Χελάκης, δεν άντεξε να έχει για δεύτερη συνεχόμενη μέρα πρωτοσέλιδο πράσινο), Goal (το οποίο διαβάζω, σπανίως, όποτε παίρνω αθλητική εφημερίδα), Εξέδρα και Φίλαθλο.

για πές λίγο το ανέκδοτο με τον Αινσταίν και τους γαύρους.. :grin:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ναι, στο photoshop έχουν μεταπτυχιακό. Στο live ήταν το θέμα όμως. Εμείς, έχουμε αποκηρύξει και τις 2 οπαδικές εφημερίδες μας, για διάφορους και διαφορετικούς λόγους, επηρεάζοντας τις πωλήσεις τους. Ο Γκόντζος κυμαίνεται συνήθως λίγο πάνω από τη score για να καταλάβεις. Οι απέναντι γουστάρουν να διαβάζουν πίκουλες και λοιπούς εμετικούς. Κοινή συνισταμένη, το ανέκδοτο με τον Αϊνστάιν και τους γάβρους. Θα ήταν ευχής έργο, να σταματούσε την κυκλοφορία του αύριο ο τράκης και ο τουλούμπας και να έρθει μία Παναθηναϊκή εφημερίδα με επίπεδο, χωρίς αναφορές σε "εργαλεία" και λοιπές μαλακίες, που θα συσπειρώσει όλους τους Παναθηναϊκούς που τρέχουν τώρα και αγοράζουν SDay (ο οποίος Χελάκης, δεν άντεξε να έχει για δεύτερη συνεχόμενη μέρα πρωτοσέλιδο πράσινο), Goal (το οποίο διαβάζω, σπανίως, όποτε παίρνω αθλητική εφημερίδα), Εξέδρα και Φίλαθλο.
ναι...εχετε αποξηρυξει τις ''πρασινες'' μιας και καλυπτεστε απο αυτες του ''μεσαιου χωρου''....καταλαβες;;;;
γιαυτο κανουν πωλησεις αυτες....γιατι τις παιρνετε εσεις ...εμεις τι να τις παρουμε;;;να διαβασουμε για τ απροβληματα του ολυμπιακου;;;για τις οικονομικες του ατασθαλιες;;;τα εγκληματα των προεδρων του;;; :jerking: :jerking:
 

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Ναι, στο photoshop έχουν μεταπτυχιακό. Στο live ήταν το θέμα όμως. Εμείς, έχουμε αποκηρύξει και τις 2 οπαδικές εφημερίδες μας, για διάφορους και διαφορετικούς λόγους, επηρεάζοντας τις πωλήσεις τους. Ο Γκόντζος κυμαίνεται συνήθως λίγο πάνω από τη score για να καταλάβεις. Οι απέναντι γουστάρουν να διαβάζουν πίκουλες και λοιπούς εμετικούς. Κοινή συνισταμένη, το ανέκδοτο με τον Αϊνστάιν και τους γάβρους. Θα ήταν ευχής έργο, να σταματούσε την κυκλοφορία του αύριο ο τράκης και ο τουλούμπας και να έρθει μία Παναθηναϊκή εφημερίδα με επίπεδο, χωρίς αναφορές σε "εργαλεία" και λοιπές μαλακίες, που θα συσπειρώσει όλους τους Παναθηναϊκούς που τρέχουν τώρα και αγοράζουν SDay (ο οποίος Χελάκης, δεν άντεξε να έχει για δεύτερη συνεχόμενη μέρα πρωτοσέλιδο πράσινο), Goal (το οποίο διαβάζω, σπανίως, όποτε παίρνω αθλητική εφημερίδα), Εξέδρα και Φίλαθλο.

Κοιτα, οπως εγραψα και πριν, ειμαστε περισσοτεροι, αλλα θα συμφωνησω ΚΑΙ με χαμηλοτερο επιπεδο μορφωτικο και
οτι συνεπαγεται αυτο.Φυσικα αυτο συνεπαγεται και μεγαλυτερη πορωση....για μπαλλα.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
ναι...εχετε αποξηρυξει τις ''πρασινες'' μιας και καλυπτεστε απο αυτες του ''μεσαιου χωρου''....καταλαβες;;;;
γιαυτο κανουν πωλησεις αυτες....γιατι τις παιρνετε εσεις ...εμεις τι να τις παρουμε;;;να διαβασουμε για τ απροβληματα του ολυμπιακου;;;για τις οικονομικες του ατασθαλιες;;;τα εγκληματα των προεδρων του;;; :jerking: :jerking:

δε πειράζει αγόρι μου πάρε πρωταθλητή και γαύρο εσύ να νομίζεις ότι φέτος γαμάς και δέρνεις σε Ευρώπη και Ελλάδα.. :jerking: κι ότι ο Μέσι όταν ήτανε μικρός ήθελε να μοιάσει στο Φετφατζίδη.. :2funny: :2funny:
 

stefanoss83

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
221
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Είναι λίγο παλιό, αλλά επιβεβαιώνεται και στον στρατό που συναντάς κάθε καρυδιάς καρύδι:

Πάει ο Αϊνστάιν προσκεκλημένος σε μία δεξίωση. Στο πρώτο πηγαδάκι, ρωτάει τον πρώτο - Πόσο ΙQ, έχετε; - 156, του απαντάει και πιάνουν συζήτηση για τη μοριακή βιολογία. Ρωτάει τον δεύτερο, πόσο IQ, έχετε; - 130 του απαντάει και πιάνουν κουβέντα για την θεωρία των κβάντα. Ρωτάει τον τρίτο, την ίδια ερώτηση και του απαντάει 100, πιάνουν κουβέντα για τον ΓΑΠ και το Παπακωνσταντίνου, ρωτάει και τον τελευταίο - Πόσο IQ, έχετε, του απαντάει 20 και πιάνουν συζήτηση για τον Ολυμπιακό..
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
δε πειράζει αγόρι μου πάρε πρωταθλητή και γαύρο εσύ να νομίζεις ότι φέτος γαμάς και δέρνεις σε Ευρώπη και Ελλάδα.. :jerking: κι ότι ο Μέσι όταν ήτανε μικρός ήθελε να μοιάσει στο Φετφατζίδη.. :2funny: :2funny:
δεν καταλαβες...φυσικα και δεν με καλυπτουν και εμενα και πολλους αλλους οι δυο φανατικες του γαυρου....
αλλα σιγουρα θα τις προτιμησω απο αυτες του μεσαιου χωρου και καλα που σκαβουν τον λακκο στην ομαδα μου...λογικο δεν ειναι;;;ενω εσυ φυσικα και καλυπτεσαι με αυτες μιας και εχουν στοχο τον ολυμπιακο...φυσικο δεν ειναι;;;
δεν εχεις παρει χαμπαρι οτι εδω και δυο χρονια πουλανε ανωτεροτητα και δεν ασχολουνται και καλα με διαιτησια;;;τυχαιο;;;
για τις φασεις του ντερμπι μωκο....λες και δεν διαμαρτυρεται ο ολυμπιακος...
λεει ο αλλος ναι ηταν οφσαιτ αλλα φανηκε στο εβδομο ριπλει (γιατι δεν μπορει να πει οτι δεν ειναι)...στα αρχιδια μου ρε μαλακα...η ειναι η δεν ειναι ...τελος...τι με νοιαζει εμενα αν το ειδες στο 7ο ριπλει...πες πως ειναι ακυρο το γκολ και βεβαια και η αποβολη....
αρα λοιπον;;;εσυ βεβαια θα τις αγορασεις...εγω ομως;;;
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Είναι λίγο παλιό, αλλά επιβεβαιώνεται και στον στρατό που συναντάς κάθε καρυδιάς καρύδι:

Πάει ο Αϊνστάιν προσκεκλημένος σε μία δεξίωση. Στο πρώτο πηγαδάκι, ρωτάει τον πρώτο - Πόσο ΙQ, έχετε; - 156, του απαντάει και πιάνουν συζήτηση για τη μοριακή βιολογία. Ρωτάει τον δεύτερο, πόσο IQ, έχετε; - 130 του απαντάει και πιάνουν κουβέντα για την θεωρία των κβάντα. Ρωτάει τον τρίτο, την ίδια ερώτηση και του απαντάει 100, πιάνουν κουβέντα για τον ΓΑΠ και το Παπακωνσταντίνου, ρωτάει και τον τελευταίο - Πόσο IQ, έχετε, του απαντάει 20 και πιάνουν συζήτηση για τον Ολυμπιακό..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλό να σαι καλά δε το ξερα...  ;) :cheesy:

 

spider-man

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
238
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Σκουληκια ψαροκασελες γαυροι που εχεται το θρασος να διαμαρτηρεσται κιολας!! αλλα ξερεται να φορατε μασκες και να χτυπατε ανθρωπους!!! υπανθρωποι του χειριστου ειδους!! Που μα υπηρχε η στοιχειωδης δημοκρατια σ αυτη την χωρα επρεπε η Βουλη με νομοθετικη ρυθμιση να σας παρει  πισω τουλαχιστον τα μισα πρωταθληματα  τα τελευταια χρονια με τις παραγκες που ειχατε στησει!!! ΟΥΣΤ σκουληκια!!!!
 

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
δεν καταλαβες...φυσικα και δεν με καλυπτουν και εμενα και πολλους αλλους οι δυο φανατικες του γαυρου....
αλλα σιγουρα θα τις προτιμησω απο αυτες του μεσαιου χωρου και καλα που σκαβουν τον λακκο στην ομαδα μου...λογικο δεν ειναι;;;ενω εσυ φυσικα και καλυπτεσαι με αυτες μιας και εχουν στοχο τον ολυμπιακο...φυσικο δεν ειναι;;;
δεν εχεις παρει χαμπαρι οτι εδω και δυο χρονια πουλανε ανωτεροτητα και δεν ασχολουνται και καλα με διαιτησια;;;τυχαιο;;;
για τις φασεις του ντερμπι μωκο....λες και δεν διαμαρτυρεται ο ολυμπιακος...
λεει ο αλλος ναι ηταν οφσαιτ αλλα φανηκε στο εβδομο ριπλει (γιατι δεν μπορει να πει οτι δεν ειναι)...στα αρχιδια μου ρε μαλακα...η ειναι η δεν ειναι ...τελος...τι με νοιαζει εμενα αν το ειδες στο 7ο ριπλει...πες πως ειναι ακυρο το γκολ και βεβαια και η αποβολη....
αρα λοιπον;;;εσυ βεβαια θα τις αγορασεις...εγω ομως;;;
Το γκολ-μαιμου-πεναλτυ δε με πειραξε τοσο.Πιστευω 11-11 θα το παιρναμε το Χ μετα.
 

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Σκουληκια ψαροκασελες γαυροι που εχεται το θρασος να διαμαρτηρεσται κιολας!! αλλα ξερεται να φορατε μασκες και να χτυπατε ανθρωπους!!! υπανθρωποι του χειριστου ειδους!! Που μα υπηρχε η στοιχειωδης δημοκρατια σ αυτη την χωρα επρεπε η Βουλη με νομοθετικη ρυθμιση να σας παρει  πισω τουλαχιστον τα μισα πρωταθληματα  τα τελευταια χρονια με τις παραγκες που ειχατε στησει!!! ΟΥΣΤ σκουληκια!!!!

Στα μουτρα σου παλιοφασιστα!!!!!!!!!!!ΟΥΣΤ σπαιντερμαν!!!!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

stefanoss83

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
221
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ναι...εχετε αποξηρυξει τις ''πρασινες'' μιας και καλυπτεστε απο αυτες του ''μεσαιου χωρου''....καταλαβες;;;;
γιαυτο κανουν πωλησεις αυτες....γιατι τις παιρνετε εσεις ...εμεις τι να τις παρουμε;;;να διαβασουμε για τ απροβληματα του ολυμπιακου;;;για τις οικονομικες του ατασθαλιες;;;τα εγκληματα των προεδρων του;;; :jerking: :jerking:

Χέσε μας, εμείς οι δύο εδώ, βράζουμε στο ίδιο καζάνι με την ίδια αρρώστια σε διαφορετικές αποχρώσεις. Όταν ο Πίκουλας, και ο κάθε Πίκουλας, οπλίσει τα χέρια σε κανένα πρεζόνι θα είναι αργά. Αν θα ήθελες να δεις το παιδί σου στη φυλακή ή στο χώμα για να νιώθεις πρόβατο σε μία εικονικά παντοδύναμη αγέλη, είναι θέμα. Αν πραγματικά, δεν καταλαβαίνεις, τη ζημιά που προκαλεί ο "γαύρος", δεν έχουμε να συζητήσουμε πολλά. Πως ένιωσες για με το πρωτοσέλιδο του Τουλούμπα δηλαδή που μιλούσε για το εργαλείο του Σισέ και πως τον πέταξε έξω.. τον ποδοσφαιρικό του εγωισμό; Και βάλε τώρα τα τρεις χειρότερα του Γαύρου. με διαφημίσεις "Κόκκινα φοράνε ...", να τα ακούει το πιτσιρίκι και να τρελαίνεται.

Στις δήθεν, αντικειμενικές εφημερίδες, λυπάμαι, αλλά αν νομίζεις ότι όλα βαίνουν καλώς
για την ομάδα σου, πως δεν αντιμετωπίζεις κανένα πρόβλημα και όλα είναι αγγελικά πλασμένα από τον φροντιστή έως τον πρόεδρο μάλλον ζεις σε γυάλα. Διότι, σε περίπτωση απώλειας τίτλου/εξόδου στο CL του χρόνου, ο μπουχέσας θα έχει πετάξει μέσα σε ένα χρόνο κοντά στα 80 μύρια (συνολική επένδυση, με χρέη, μεταγραφές, συμβόλαια κτλ) και προβλέπεται βαρύς χειμώνας στα οικονομικά του χρόνου, η ομάδα σου παίζει 1 ημίχρονο και μετά διαλύεται (όχι πως η δικιά μου πετάει) και δεν διαθέτεις τον παίκτη ηγέτη, που έχω εγώ τώρα και ξεχωρίζει σε ένα σύνολο από μέτριο έως κακό, Η διαφορά είναι ότι εγώ τα βλέπω και τα αναγνωρίζω, ενώ εσύ όχι.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Το γκολ-μαιμου-πεναλτυ δε με πειραξε τοσο.Πιστευω 11-11 θα το παιρναμε το Χ μετα.

για χάρη του Ολυμπιακού και του Μαρινάκη να καταργήσουμε τις κόκκινες κάρτες στον Ολυμπιακό? :think:
 

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
για χάρη του Ολυμπιακού και του Μαρινάκη να καταργήσουμε τις κόκκινες κάρτες στον Ολυμπιακό? :think:
ΡΕ μεγαλε ξερεις τι σημαινει μαιμου??
Και το εγραψα και πριν:Ο λαζαρος με αγκωνια στο α μερος??Εδω να τις καταργησουμε??Τι λες δικαιο εε??
Γι αυτο λεω 11-11 δυσκολα περνουσατε..ΝΟμιζω ομως το ξερεις και συ.
Ρωτα τον εαυτο σου: Στο ημιχρονο ποσα θα εβαζες για την τεραστια νικη του ΠΑΟ??????????????
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
είναι αυτό που λένε "ζήσε μάι-μου" να φάς τριφύλλι; :think: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom