Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
μιλα μονος σου..δεν μιλαω με σουρωτηρια..γιατι ως γνωστον,μια ζωη σε ξεσκιζω απο πισω & απο μπρος,δηλαδη εντος & εκτος..

[move]κλαψε-κλαψε[/move]
Πρόσεχε μόνο να μην σκίσεις το καλτσόν! :2funny:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ρε μαμά ήμουν πρωταθλητής της έβδομης αγωνιστικής και τώρα
τι θα κάνω????

[move]ΠΕΣΕ ΚΑΤΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!![/move]
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Σημερα το πρωι μιλησε στο Ραδιο ο Φιλλιπας, και ειπε για τον Κλειτον οτι δεν θελουμε στον θρυλο τον παικτη που το καλοκαιρι ηθελε να διωξει η Λαρισα(μπουζουκοβιος και αδιαφορος) και επιπλεον εχει μανατζερ τον Μποτο(θελει ενα μυριο) και τον αβανταρουν οι εφημεριδες, και ειπε καλυτερα να φερουν τον Λεοζινιο.Για τον Σπυροπουλο ειπε οτι με την Μαλτα επαιξε οχι με την Γερμανια(παλι αβανταρουν οι εφημεριδες),για τον Πολωνο οτι ειναι απλα ενα χρησιμος παικτης οχι κατι το φοβερο,για τον Κυριακο (δεν υπαρχουν καλυτεροι αμυντικοι απο αυτον σε ολο τον κοσμο??? και δεν ειναι αμεσα ελευθερος),και για τον Ιβιτς για τα σαπακια που εφερε το καλοκαιρι και δεν του τα χρεωνουν οι εφημεριδες μονο τους καλους.Προεδρε φερε παικταραδες!!!!!
 

Επισκέπτης
Και επειδή είσαι ολυμπιακάκι θα συνεχίσεις να πανηγυρίζεις για κάλπικα πρωταθλήματα!!!!
Τα υποκοριστικα ταιριαζουν σε ομαδες μου γαζωνονται και οχι σε ομαδες που γαζωνουν..Αρα εσυ λεγεσαι αεκακι44 και εγω ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ γιατι εγω σε γαζωνω εντος και εκτος..
Αντε τωρα παρεα με τις αλλες κοτες να φατε καλαμποκι και να κλαιτε για τα χαλια σας και ασε τις παπαριες..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τα υποκοριστικα ταιριαζουν σε ομαδες μου γαζωνονται και οχι σε ομαδες που γαζωνουν..Αρα εσυ λεγεσαι αεκακι44 και εγω ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ γιατι εγω σε γαζωνω εντος και εκτος..
Αντε τωρα παρεα με τις αλλες κοτες να φατε καλαμποκι και να κλαιτε για τα χαλια σας και ασε τις παπαριες..
Πόσο  :jerking: είσαι?
Είναι ωραία στην τέταρτη θέση ολυμπιακάκι??? :2funny:
Άντε γεια...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Πόσο  :jerking: είσαι?
Είναι ωραία στην τέταρτη θέση ολυμπιακάκι??? :2funny:
Άντε γεια...
Εσεις εχετε παρει φετος τα πρωταθληματα Ιουνιου-Ιουλιου-Αυγουστου-Σεπτεμβριου-Οκτωβριου και η Βαζελα του Νοεμβρη,αντε να δουμε ποιος θα παρει του Απριλη....
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
εγώ ξαναλέω οτι πρέπει να περιμένουμε. τα παραδείγματα απο παρελθόν είναι άπειρα και απο άλλες ομάδες.
και για τον γκαλέτι ίσως τα ίδια να έλεγαν όταν τον έφεραν ευρώπη.
η διαφορά είναι πως οι άλλες ομάδες έχουν πάγκο και δεν πέφτουν σαν τα κοράκια να κριτικάρουν. έχουν υπομονή.
τον ντελγκάδο δηλαδή που τον είδαμε και τον έχουμε σίγουρο παικταρά δεν κατάλαβα.
ο νούνιες και κοντρόλ έχει και ντρίμπλα. τώρα αν πάρει μπρος και πότε άγνωστο και εξαρτάται απο πολλούς παράγοντες.
ο ζορό έβαλε 4-5 γκολ το ένα με το καλάμι και απο τώρα του έχουν δώσει το χρυσό παπούτσι
για θυμηθείτε πόσοι έφυγαν σαν αποτυχημένοι απο ελλάδα και έξω έπαιξαν μια χαρά και το ανάποδο
μη τα γαμάμε όλα
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
εγώ ξαναλέω οτι πρέπει να περιμένουμε. τα παραδείγματα απο παρελθόν είναι άπειρα και απο άλλες ομάδες.
και για τον γκαλέτι ίσως τα ίδια να έλεγαν όταν τον έφεραν ευρώπη.
η διαφορά είναι πως οι άλλες ομάδες έχουν πάγκο και δεν πέφτουν σαν τα κοράκια να κριτικάρουν. έχουν υπομονή.
τον ντελγκάδο δηλαδή που τον είδαμε και τον έχουμε σίγουρο παικταρά δεν κατάλαβα.
ο νούνιες και κοντρόλ έχει και ντρίμπλα. τώρα αν πάρει μπρος και πότε άγνωστο και εξαρτάται απο πολλούς παράγοντες.
ο ζορό έβαλε 4-5 γκολ το ένα με το καλάμι και απο τώρα του έχουν δώσει το χρυσό παπούτσι
για θυμηθείτε πόσοι έφυγαν σαν αποτυχημένοι απο ελλάδα και έξω έπαιξαν μια χαρά και το ανάποδο
μη τα γαμάμε όλα
Συμφωνω απολυτα!!!!
+1.000.000.000
Νουνιες - Αρτσουμπη ειμαι σιγουρος οτι ξερουν πολυ Μπαλα!!!!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Βρε παλικάρια πάλι ο Λεοζίνιο?
Τελικά αυτόν μπορεί να τον πάρει πίσω μέσα στην περίοδο ή οχι?????
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ο Αρτσουμπι ειναι καλος παικτης τον εχω δει στο παγκοσμιο νεων,αλλα παιζει αριστερο χαφ οχι μπακ ,το θεμα ειναι να παιξει στη θεση του και ο Τζολε να μην τον μπουκοταρει....
 

Επισκέπτης
Πόσο  :jerking: είσαι?
Είναι ωραία στην τέταρτη θέση ολυμπιακάκι??? :2funny:
Άντε γεια...
Μαλακας φαινεται απο τα λεγομενα του ποιος ειναι.Το θεμα ειναι οτι εγω παλι τον Απριλη θα ειμαι πρωταθλητης ενω εσυ απο κατω μου,γι'αυτο ξεκινα παλι να φαντασιωνεσαι πρωταθλημα γιατι κανονικα δεν το βλεπω να το παιρνεις ..
 

Επισκέπτης
Οδηγίες για τους φιλάθλους που θα ταξιδέψουν στη Ρώμη

Ενόψει του αγώνα Λάτσιο-Ολυμπιακός που θα γίνει στις 28 Νοεμβρίου, προς τους οπαδούς του Ολυμπιακού που θα ταξιδέψουν στην Ιταλία, γνωστοποιήθηκαν τα ακόλουθα από την Αστυνομική Διεύθυνση Ρώμης.

«Ο Αστυνομικός Διευθυντής της Ρώμης καλωσορίζει τους φιλοξενούμενους φιλάθλους και τους εύχεται μια ειρηνική και ευχάριστη παραμονή στην πρωτεύουσα. Για να φτάσετε πιο άνετα στο Ολυμπιακό Στάδιο έχει οργανωθεί η μεταφορική σας εξυπηρέτηση, που θα είναι διαθέσιμη στην Villa Borghese - Piazzale delle Canstre. Από το σημείο αυτό θα ξεκινήσουν λεωφορεία και απευθείας δημόσιες συνδέσεις από τις 17:00. Ο Αστυνομικός Διευθυντής Ρώμης

Οποιοδήποτε πρόβλημα η δυσχέρεια προκύψει κατά τη διάρκεια της παραμονής σας στη Ρώμη μπορεί να κοινοποιηθεί στις αρμόδιες αρχές, καλώντας τον αριθμό 113 είτε από κινητό, είτε από τους δημόσιους τηλεφωνικούς θαλάμους της πόλης. Για τους Έλληνες φιλάθλους, η είσοδος για τους «Διακεκριμένους Νότια» (Distinti Sud), “Νότια Πλευρά Μόντε Μάριο» (Lato Sud Monte Mario) - «Πρόσβαση Νότια» (Cararabile Sud), αποτελεί τη μοναδική και αποκλειστική είσοδο στο στάδιο.

Με σκοπό την πρόληψη δυσχερειών για τους ξένους φιλοξενούμενους φιλάθλους η Αστυνομική Διεύθυνση Ρώμης (Questura di Roma) ανακοινώνει κάποια μέτρα τα οποία ελήφθησαν από τις Ιταλικές Αρχές σχετικά με την πρόσβαση στις αθλητικές εγκαταστάσεις.

Απαγορεύεται η είσοδος στους παρακάτω:
- Άτομα που δεν διαθέτουν εισιτήριο.
- Άτομα στα οποία έχει απαγορευτεί η παρουσία σε αθλητικά γεγονότα, εξαιτίας της βιαίας συμπεριφοράς τους ή έχουν διαπράξει, υποστηρίξει ή διευκολύνει βίαιες πράξεις σε προηγούμενες παρόμοιες καταστάσεις.
- Άτομα φανερά μεθυσμένα ή υπό την επιρροή ναρκωτικών ουσιών

Απαγορεύονται τα εξής:
-Μεταφορά όπλων ή άλλων αντικειμένων με τα οποία διαπράττονται επιθέσεις και επίσης κάθε αντικειμένου που ενδεχομένος να προκαλέσει ζημιά.
-Μεταφορά καπνογόνων, κάθε είδους εκρηκτικού και πυροτεχνικές κατασκευές.
-Μεταφορά προστατευτικών κρανών.
-Μεταφορά οποιουδήποτε αλκοολούχου ποτού ή ναρκωτικής ουσίας.
-Εισαγωγή κάθε είδους γυάλινων δοχείων, πλαστικών ή άλλης ύλης.
- Ανάρτηση πανό που παροτρύνουν τη βία, τη ρατσιστική διάκριση και την έχθρα μεταξύ των αντίθετων ομάδων φιλάθλων, όπως επίσης και ανάρτηση υλικού που εκπροσωπεί πολιτικά σύμβολα τα οποία μπορούν να προκαλέσουν επικίνδυνες αντιδράσεις.
-Υπερπήδηση των περιφράξεων, είτε εντός , είτε εκτός των αθλητικών εγκαταστάσεων και διάβαση από τον ένα τομέα στον άλλο.
-Ρήψη αντικειμένων, αλλοίωση της προσωπικής εμφάνισης με τη χρήση κρανών, κασκόλ, κ.λ.π....
-Εισβολή στον αγωνιστικό χώρο για οποιαδήποτε αιτία, συμπεριλαμβανομένου και του πανηγυρισμού στο τέλος του αγώνα.
-Πρόκληση ζημίας στις εγκαταστάσεις, συμπεριλαμβανομένης και της ρύπανσης με σπρέι ή μπογιές.
- Ζημία στα αγαθά και έργα τέχνης της πρωτεύουσας, σύμφωνα με την Διαταγή Δ. 412 της 20/08/2002 που εξέδωσε ο Αστυνομικός Διευθυντής της Ρώμης, η οποία συμπεριλαμβάνει επίσης και την απαγόρευση για βουτιά στα σιντριβάνια της Ρώμης.

Διατάσσεται: Τα πανό των φιλοξενουμένων φιλάθλων, το περιεχόμενο των οποίων θα πρέπει να είναι αποκλειστικά αθλητικού χαρακτήρα, σχετικό με το επίκαιρο γεγονός, θα πρέπει να επισημαίνονται πρωτύτερα στον οικοδεσπότη Σύλλογο».

 

Επισκέπτης
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • 04-05_6.JPG
    04-05_6.JPG
    50,5 KB · Εμφανίσεις: 13

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μαλακας φαινεται απο τα λεγομενα του ποιος ειναι.Το θεμα ειναι οτι εγω παλι τον Απριλη θα ειμαι πρωταθλητης ενω εσυ απο κατω μου,γι'αυτο ξεκινα παλι να φαντασιωνεσαι πρωταθλημα γιατι κανονικα δεν το βλεπω να το παιρνεις ..
Συμφωνώ΄...μην μου αγχώνεστε όμως και πάθετε τίποτα!Εσείς θα το πάρετε το πρωτάθλημα...
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
εγω θα παω με πατατακια στο γηπεδο,δε πιστευω να τα παρουν;
 

Συνημμένα

  • P.jpg
    P.jpg
    45,1 KB · Εμφανίσεις: 13

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom