Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
το φοβάμαι σήμερα. στην καλύτερη x.
οι 3 καλύτεροι που βγάζουν μάτια τόσο καιρό, λείπουν και μην ξεχνάμε παίζουμε με ρεάλ.
μακάρι να με βγάλει ψεύτη ο ντάρκο
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Δεν θα ειναι ασχημο αποτελεσμα η ισοπαλια αλλα παμε για την νικη και οτι βγει.
Πολλα θα εξαρτηθουν και απο το πως θα εμφανιστη η ρεαλ αλλα πιστευω οτι μπορουμε να παρουμε την νικη.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
άσχημο δεν είναι καθόλου, ίσα ίσα, αλλά αν πω τι προβλέπω για σήμερα, θα φάω πολύ βρισίδι :grin:
 

Επισκέπτης
μαγκες εγω το μονο αγχος που εχω,ειναι για το ποσες ωρες θα κανω να κατεβω απο Δροσια μεσω κηφισσου..με την βροχη που ριχνει απο το πρωι,προβλεπω αγριο τσιμπουκωμα..οσο για το ματσακι,ας παιξουμε μπαλλα & οτι κατσει..ειτε νικησουμε,ειτε φαμε 5 οπως υπονοει ο μαυρογατος,στα παπαρια μου..μπαλλα να παιζει η ομαδα & επιθετικο ποδοσφαιρο,εμεις να το κανουμε κολαση & το αποτελεσμα ας ειναι οποιοδηποτε..
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
κατέβα απο τώρα, κλείσε βιζιτούλα κοντά στη βικτώρια και μετά τρενάκι.
ήσυχα και ωραία. γιατί να φας την πίπα τσάμπα?
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Φίλαθλοι,

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ υποδέχεται στο Γήπεδο «Γ. Καραϊσκάκης» τη Ρεάλ Μαδρίτης, στον πρώτο του φετινό εντός έδρας αγώνα για το Champions League στον οποίο θα έχει και την δική σας συμπαράσταση.

Είναι πολύ σημαντικό το γεγονός της δική σας παρουσίας στον αγώνα μετά την τιμωρία της έδρας μας, από την UEFA που στέρησε από την ομάδα μας τη δυνατότητα να αγωνιστεί εναντίον της Λάτσιο, έχοντας τη συμπαράσταση των φιλάθλων της.

Στηρίξτε την προσπάθεια των παικτών μας, όπως μόνο εσείς ξέρετε προστατεύοντας όμως παράλληλα την ομάδα μας και το δικαίωμα των φιλάθλων του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, να βρίσκονται στις εξέδρες του γηπέδου μας σε κάθε αγώνα.

Μην επιτρέψετε, με τη συμπεριφορά σας, την τιμωρία της έδρας μας. ΟΧΙ ΣΤΟ ΑΝΑΜΜΑ ΒΕΓΓΑΛΙΚΩΝ, ΟΧΙ ΣΤΗ ΡΙΨΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ, ΟΧΙ ΣΤΑ ΥΒΡΙΣΤΙΚΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ.

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, η  μεγαλύτερη Ελληνική ομάδα, ξέρει να υποδέχεται και να φιλοξενεί όλες τις αντίπαλες ομάδες, τους παίκτες και τους φιλάθλους τους. ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΑΔΕΙΟ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ.

Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
 

Επισκέπτης
εγώ σαν αριων εύχομε στον ΟΣΦΠ καλή επιτυχία σήμερα.



στην ΡΕΑΛ  ευχές από τον.........................................................................[youtube=425,350]6gbJrEdszpI[/youtube]
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μεγάλη χρονιά φέτος φίλοι γαύροι!Μετά το πρώτο εκτός έδρας διπλό σπάει και το αρνητικό ρεκόρ της 7άρας!!!Η Μπεσίκτας έφαγε 8!!!!!!!!!!!! :rockon:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Βαθμολογίααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ένας?
 

Επισκέπτης
0-0 μάλλον ο επίτιμος έδωσε ευχή και στους δυο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Βαθμολογίααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ένας?
Η Ρεάλ έχει 8 ,εσείς και η Λάτσιο 5 και η Βέρντερ 3...ολα τα "λεφτά" είναι η επόμενη αγωνιστική που παίζετε στη Ρώμη!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα μαγκες ....
οπαδοι του Μεγαλυτερου Ελληνικου Συλλογου!!!!

Λοιπον οσον αφορα το χθεσινο ματς
δεν ειμαστε ουτε "Ευρωπαιοι" ουτε "σαλονατοι"
αυτα ειναι για αλλους!!!!!

Ειμαστε ΜΑΓΚΕΣ πειραιωτες!!!!!
Η ομαδα μας αξιζει πολλα!!!!!
επαιξε με Ολυμπιακη Ψυχη βγαλμενη απο αλλες εποχες!!!
Τσαμπουκας παθος !!!!
απεναντι στην πλουσιοτερη ομαδα του Κοσμου....
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΝΤΟ ΓΑΥΡΕ!!!!
Μπραβο σε ολα τα παιδια!!!
Προεδρε κανε συμβολαιο Πενταετιας στον εφηβο Τζολε!!!!!

εμεινα εκπληκτος απο το fair play του Νιστερλοι και του Ραουλ!!!!(μεγαλες προσωπικοτητες)
τι μαλακες ηταν αυτοι που ειχαν ερθει σαν "οπαδοι" της ρεαλ????
 

Επισκέπτης
καλημερα παιχτουρα..
ΠΑΝΤΟΥΡΟΥ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..
ρουμπινιο & βαν νιστερλοι,στο τελος πλακωθηκαν στις φαπες για το ποιος θα παρει την φανελλα του ΤΑΣΑΡΟΥ..
τους βιδωσε την σουφρα εχτες..
κατα τα αλλα ΠΟΙΟΣ να συγκριθει μαζι σου ΘΡΥΛΕ μου???
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Βρε παλουκάρια, δεν το είδα χθές αλλά άκουσα για μπόλικες κίτρινες. Είχαμε καμιά απώλεια για τους επόμενους αγώνες?
 

Επισκέπτης
Βρε παλουκάρια, δεν το είδα χθές αλλά άκουσα για μπόλικες κίτρινες. Είχαμε καμιά απώλεια για τους επόμενους αγώνες?
ραουλ μπραβο(αλλη μια φορα)& σεζαρ,προστεθηκαν στους τραυματιες..το σαββατο θα κατεβουμε στην τριπολη με τα τριτα μου φαινεται..τζολε,στολτιδης,ΠΑΝΤΟΥΡΟΥ,κιτρινες..δεν νομιζω οτι χανουν αγωνα..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ολοι Τριπολη το Σαββατο!!!!
να στηριξουμε την ομαδαρα μας!!!!

[move]Υ.Γ. κατι μου λεει οτι μολις ξεκινησε νεα δεκαετια!!!!![/move]

μπραβο ΤΑΚΑΡΕ!!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Σούστερ: «Με αυτόν τον κόσμο μπορεί να πάει ψηλά ο ΟΣΦΠ»
Εντυπωσιασμένος από τον κόσμο του Ολυμπιακού δήλωσε ο προπονητής της Ρεάλ Μαδρίτης, Μπερντ Σούστερ μετά τη χθεσινή λευκή ισοπαλία στην αναμέτρηση των δύο ομάδων για την τέταρτη αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Champions League.
"Η ατμόσφαιρα στο γήπεδο ήταν φανταστική. Με αυτό τον κόσμο ο Ολυμπιακός μπορεί να πάει πολύ ψηλά"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom