Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

konan69

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πόσες αγωνιστικές έπρεπε να φάνε ΠΑΟ-ΑΕΚ που στον μεταξύ τους αγώνα διασχίσανε ολόκληρο το γήπεδο με καρέκλες στα χέρια?Μην μιλήσουμε για  Τούμπα. Βρείτε τα πρώτα με τον Πρόεδρο σας (σε βλέπει ο Αμπράμοβιτς και τρέμει,γεια σου Ντέμη γεια σου Ντέμη) Μην ασχολείστε με τον Θρύλο. Ειστε πολύ λίγοι για να το κάνετε.
ομως με εμας ασχολουνται ολοι!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλή επιτυχία στις Ευρωπαϊκες σας υποχρεώσεις,αυτήν την εβδομάδα.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


[move]:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:[/move]
 

Επισκέπτης
ρε παιδιά μιλάνε και τα βαζέλια για διαιτησία;αυτοί που είναι οι μοναδικοί οπαδοί στον κόσμο που έχουν χειροκροτήσει διαιτητή(τον Βασάρα σε ένα ματς στην έδρα τους).Όσο για τους αεκτζήδες,εξελίσσονται σε νέες μάρθες βούρτσες και κλαίγονται συνέχεια.Τους έχει καταντήσει ο Ντέμης μικρή ομάδα και αυτό φαίνεται από το γεγονός ότι έχουν 13 ολόκληρα χρόνια να στεφθούν πρωταθλητές και παρ'όλα αυτά ούτε που τουσ νοιάζει.
 

Επισκέπτης
Καλή επιτυχία στις Ευρωπαϊκες σας υποχρεώσεις,αυτήν την εβδομάδα.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


[move]:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:[/move]
Kαλη επιτυχια στο ντερμπυ της Κυριακης για την 2η θεση.14 χρονακια εχετε να παρετε πρωταθλημα και σας φταιει ο γαυρος.Με τον Κονε 10αρι τι περιμενεις??Του χρονου παρτε και και αλλους τετοιους να κανετε "rotation". Mιλαει και η δικεφαλη κοτα για ευρωπη....κοιτα ρε που φτασαμε.....
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ρε παιδιά μιλάνε και τα βαζέλια για διαιτησία;αυτοί που είναι οι μοναδικοί οπαδοί στον κόσμο που έχουν χειροκροτήσει διαιτητή(τον Βασάρα σε ένα ματς στην έδρα τους).Όσο για τους αεκτζήδες,εξελίσσονται σε νέες μάρθες βούρτσες και κλαίγονται συνέχεια.Τους έχει καταντήσει ο Ντέμης μικρή ομάδα και αυτό φαίνεται από το γεγονός ότι έχουν 13 ολόκληρα χρόνια να στεφθούν πρωταθλητές και παρ'όλα αυτά ούτε που τουσ νοιάζει.

μαγκα και εσυ ειχες 10 χρονια να παρεις πρωταθλημα και τωρα αλωνιζεις!!!θα γυρισει και ο τροχος φιλε μου!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όσο για τους αεκτζήδες,εξελίσσονται σε νέες μάρθες βούρτσες και κλαίγονται συνέχεια.


Κ Μάρθες Βούρτσες κ Νίκος Ξανθόπουλος κ Στέλιος Καζαντζίδης κ Πλούταρχος άμα λάχει.


[move]ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ MEGA[/move]



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
ρε παιδιά μιλάνε και τα βαζέλια για διαιτησία;αυτοί που είναι οι μοναδικοί οπαδοί στον κόσμο που έχουν χειροκροτήσει διαιτητή(τον Βασάρα σε ένα ματς στην έδρα τους).Όσο για τους αεκτζήδες,εξελίσσονται σε νέες μάρθες βούρτσες και κλαίγονται συνέχεια.Τους έχει καταντήσει ο Ντέμης μικρή ομάδα και αυτό φαίνεται από το γεγονός ότι έχουν 13 ολόκληρα χρόνια να στεφθούν πρωταθλητές και παρ'όλα αυτά ούτε που τουσ νοιάζει.

o θεμιστοκλής44 όσα πρωταθλήματα πήρε σαν παίκτης :uglystupid: :uglystupid: θα πάρει και σαν πρόεδρος :idiot: :'(, για όλα τ'άλλα τα λέει όλα το  πρωτοσέλιδο  του ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ :dancing:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
o θεμιστοκλής44 όσα πρωταθλήματα πήρε σαν παίκτης :uglystupid: :uglystupid: θα πάρει και σαν πρόεδρος :idiot: :'(, για όλα τ'άλλα τα λέει όλα το  πρωτοσέλιδο  του ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ :dancing:

μαγκα και εσυ ειχες 10 χρονια να παρεις πρωταθλημα και τωρα αλωνιζεις!!!θα γυρισει και ο τροχος φιλε μου!!!!!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Όταν βγάλετε παροπίδες, σταματήσετε να τρώτε το κουτόχορτο που σας δίνει ο "θείος", ξεπεράσετε την μόνιμη ασθένεια του Ολυμπιακού (με χτυπάει σφαίρα και πέφτω λυπόθυμος) και πολλά άλλα............ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ θα μπορέσετε να μιλήσετε με τους υπόλοιπους. Προς το παρόν γλεντήστε άλλο ένα "Πρωτάθλημα". Με εκτίμηση............ ;)
 

Επισκέπτης
μαγκα και εσυ ειχες 10 χρονια να παρεις πρωταθλημα και τωρα αλωνιζεις!!!θα γυρισει και ο τροχος φιλε μου!!!!!
μαγκα και εσυ ειχες 10 χρονια να παρεις πρωταθλημα και τωρα αλωνιζεις!!!θα γυρισει και ο τροχος φιλε μου!!!!!

Kαλα πες μας τωρα οτι θα παρει η ΑΕΚ 10 πρωταθληματα σε 11 χρονια για να ξεκινησουμε να περνουμε φορα να πηδαμε ολοι οι γαυροι απ την Ακροπολη.....Αλλα ισως και να τα παρει....σε καποια αλλη ζωη. Ρε ξυπνατε, με αυτη την εδρα, με αυτον τον προεδρο και με Κονεδες,Πλιατσικες και τα υπολοιπα παλτα δεν προκειται να παρετε ποτε πρωταθλημα.Ενα πηρε ο λαγος αλλα ειχε και σοβαρους παικτες.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλά χαλαρώστε τώρα λίγο κ κανονίστε που θα πάτε με τις Βαλεντίνες σας την Τετάρτη,  γιατί εμείς τα χανούμια έχουμε κανονίσει να παμε ΟΑΚΑ ,να δούμε την ματσάρα μας,γιατί μόνο στην Ευρώπη που δεν υπάρχουν θείοι κ παράγκες φαίνεται πόσα απίδια χωράει ο σάκος.



[move]ΓΑΥΡΑΚΙΑ,ΗAVE A NICE VALENTINES DAY :smitten: :smitten:[/move]


:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
ρε αεκάκι θυμάσαι από πότε έχεις να με κερδίσεις;όσο για διαιτησίες να σου θυμίσω το περσινό 1-3 στο ΟΑΚΑ.Προηγήθηκες με γκολ-χέρι του αλεξόπουλου,δε διαμαρτυρηθήκαμε και σου ρίξαμε 3 γκολάκια μετά στο ρελαντί.Τα 3 τελευταία μεταξύ μας ματς πρωταθλήματος τα έχουμε τελειώσει με 10 παίχτες κι όμως είχαμε 2 νίκες(3-0,1-0 στο καραϊσκάκι) και 1 ισοπαλία(το πρόσφατο 3-3).Για να μη θυμιθώ το 0-1 στη Νέα Σμύρνη με το γκολ του Στολτίδη που είχε πάρει αποβολή ο Πάντος(τότε που είχατε κάνει και επισόδεια).Γι'αυτό αλλού για διαιτησία και τέτοια
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ρε αεκάκι θυμάσαι από πότε έχεις να με κερδίσεις;όσο για διαιτησίες να σου θυμίσω το περσινό 1-3 στο ΟΑΚΑ.Προηγήθηκες με γκολ-χέρι του αλεξόπουλου,δε διαμαρτυρηθήκαμε και σου ρίξαμε 3 γκολάκια μετά στο ρελαντί.Τα 3 τελευταία μεταξύ μας ματς πρωταθλήματος τα έχουμε τελειώσει με 10 παίχτες κι όμως είχαμε 2 νίκες(3-0,1-0 στο καραϊσκάκι) και 1 ισοπαλία(το πρόσφατο 3-3).Για να μη θυμιθώ το 0-1 στη Νέα Σμύρνη με το γκολ του Στολτίδη που είχε πάρει αποβολή ο Πάντος(τότε που είχατε κάνει και επισόδεια).Γι'αυτό αλλού για διαιτησία και τέτοια





[move]HAVE A NICE VALENTINE'S DAY[/move]


:smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
Καλά χαλαρώστε τώρα λίγο κ κανονίστε που θα πάτε με τις Βαλεντίνες σας την Τετάρτη,  γιατί εμείς τα χανούμια έχουμε κανονίσει να παμε ΟΑΚΑ ,να δούμε την ματσάρα μας,γιατί μόνο στην Ευρώπη που δεν υπάρχουν θείοι κ παράγκες φαίνεται πόσα απίδια χωράει ο σάκος.



[move]ΓΑΥΡΑΚΙΑ,ΗAVE A NICE VALENTINES DAY :smitten: :smitten:[/move]
Εμεις εχουμε εσας για Βαλεντινες μας....και οσο μας το παιζεις ανετος και χαλαρος ξερουμε ποσο τσουζει ο κολαρακος σας απ τα μαμισια που τρωτε μεσα και εξω απ τα γηπεδα τα τελευταια 15 χρονια.Γι αυτο ασε τις ειρωνειες και κοιτα τα χαλια σου τριτη ομαδα της Ελλαδας.

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μπουα,χα,χα,χα,χα,χ,α,χα,χα,χα,



ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΜΑΜΗΣΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΕΣ ΣΑΣ.


[move]:boobies: :boobies: :boobies: :boobies:[/move]
 

Επισκέπτης
Καλά χαλαρώστε τώρα λίγο κ κανονίστε που θα πάτε με τις Βαλεντίνες σας την Τετάρτη,  γιατί εμείς τα χανούμια έχουμε κανονίσει να παμε ΟΑΚΑ ,να δούμε την ματσάρα μας,γιατί μόνο στην Ευρώπη που δεν υπάρχουν θείοι κ παράγκες φαίνεται πόσα απίδια χωράει ο σάκος.



[move]ΓΑΥΡΑΚΙΑ,ΗAVE A NICE VALENTINES DAY :smitten: :smitten:[/move]


:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Ρε  DARKSIDEOFTHEMOON ξαφνικα γινατε και εσεις ομαδαρα της Ευρωπης και μαζι με τους βαζελους εχετε παψει να ασχοληστε με την Ελλαδα.Εγω ξερω οτι μια ευρωπαικη ομαδα οπως λετε οτι ειστε δεν ασχολειται καθε εβδομαδα με διαιτησιες αλλα με το πως παιζει η ομαδα τους και τι ροστερ εχει ωστε να μπορει να παιρνει τα αποτελεσματα και τα πρωταθληματα.Εσεις καθε φορα τα ιδια φταιει ο ενας και ο αλλος και ποτε οι "παιχταραδες" που λετε οτι εχετε
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ρε  DARKSIDEOFTHEMOON ξαφνικα γινατε και εσεις ομαδαρα της Ευρωπης και μαζι με τους βαζελους εχετε παψει να ασχοληστε με την Ελλαδα.Εγω ξερω οτι μια ευρωπαικη ομαδα οπως λετε οτι ειστε δεν ασχολειται καθε εβδομαδα με διαιτησιες αλλα με το πως παιζει η ομαδα τους και τι ροστερ εχει ωστε να μπορει να παιρνει τα αποτελεσματα και τα πρωταθληματα.Εσεις καθε φορα τα ιδια φταιει ο ενας και ο αλλος και ποτε οι "παιχταραδες" που λετε οτι εχετε

Έχεις δίκιο φίλε μου αλλά ξεχνάς ότι εσείς έχετε "λύσει" το πρόβλημα της διαιτησίας εδώ και καιρό και ασχολήστε ΜΟΝΟ με Ελλάδα αφού δεν μπορείτε κάτι παραπάνω.
 

Επισκέπτης
Έχεις δίκιο φίλε μου αλλά ξεχνάς ότι εσείς έχετε "λύσει" το πρόβλημα της διαιτησίας εδώ και καιρό και ασχολήστε ΜΟΝΟ με Ελλάδα αφού δεν μπορείτε κάτι παραπάνω.
Δηλαδη θες να μας πει οτι επειδη εσεις μια χρονια πηγατε στην επομενη φαση του uefa γινατε ευρωπαικη ομαδα και ξεχασατε την Ελλαδα.Συμφωνω οτι ο ολυμπιακος δεν εχει κανει τιποτα στην Ευρωπη τα τελευταια χρονια αλλα δεν μπορουμε να ασχολουμαστε μονο με την Ελλαδα ή μονο την Ευρωπη. Πρεπει να ειμαστε ρεαλιστες και να μην παραμυθιαζομαστε απο τον εκαστοτε προεδρο ομαδας
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δηλαδη θες να μας πει οτι επειδη εσεις μια χρονια πηγατε στην επομενη φαση του uefa γινατε ευρωπαικη ομαδα και ξεχασατε την Ελλαδα.Συμφωνω οτι ο ολυμπιακος δεν εχει κανει τιποτα στην Ευρωπη τα τελευταια χρονια αλλα δεν μπορουμε να ασχολουμαστε μονο με την Ελλαδα ή μονο την Ευρωπη. Πρεπει να ειμαστε ρεαλιστες και να μην παραμυθιαζομαστε απο τον εκαστοτε προεδρο ομαδας

Γιατί μου απαντάς επιλεκτικά ΜΟΝΟ στο δεύτερο σκέλος της απάντησης μου? Είμαστε πολύ ρεαλιστές και ξέρουμε τι ομάδα έχουμε, άλλοι "πρόεδροι" λέγανε για τελικούς CL......................μήπως τα ξεχνάμε??????? Αλλά όλοι ξέρουν πόσο επιλεκτική μνήμη και κρίση έχετε οι κόκκινοι.
 

Επισκέπτης
Γιατί μου απαντάς επιλεκτικά ΜΟΝΟ στο δεύτερο σκέλος της απάντησης μου? Είμαστε πολύ ρεαλιστές και ξέρουμε τι ομάδα έχουμε, άλλοι "πρόεδροι" λέγανε για τελικούς CL......................μήπως τα ξεχνάμε??????? Αλλά όλοι ξέρουν πόσο επιλεκτική μνήμη και κρίση έχετε οι κόκκινοι.
Δεν ξεχασα το πρωτο σκελος αλλα αν σου πω οτι πιστευω οτι και ο Ολυμπιακος εχει αδικηθει απο διαιτησιες και οχι μονο η αεκ θα μου πεις οτι "ναι αλλα εμεις(αεκ) πιο πολλες φορες και οτι ο ολυμπιακος ετσι κατακτα τα  πρωταθληματα" γιατι ολοι οι αεκτζηδες εχετε την ιδια νοοτροπια.(αν εισαι εξαιρεση και δεν θα απανταγες ετσι τοτε παω πασο).Οσο για αυτο που ειπε ο Σωκρατης ειπα οτι δεν πρεπει να παραμυθιαζομαστε με τα λογια των προεδρων.Οπως βλεπεις το θυμαμαι και δεν εχω επιλεκτικη μνημη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom