Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

King ed

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Εκει ηθελα τον παπαλουκα!!! κ προσωπικα στη φαση του βουισιτς ειναι λαθος επιλογη να βαρεσει αυτος το τριποντο γιατι με μειον 2 ποντους εκει θελαμε τριποντο!Οποτε κ καλαθι να τρωγαμε θα θελαμε ενα διποντο.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Εκει ηθελα τον παπαλουκα!!! κ προσωπικα στη φαση του βουισιτς ειναι λαθος επιλογη να βαρεσει αυτος το τριποντο γιατι με μειον 2 ποντους εκει θελαμε τριποντο!Οποτε κ καλαθι να τρωγαμε θα θελαμε ενα διποντο.

εγω απο την αλλη δεν μπορω να καταλαβω γιατι δινει τοσο λιγο χρονο συμμετοχης στην παικτουρα που λεγεται τεοντοσιτς.Μιλαμε ειναι μανουλα για τετοια παιχνιδια που χρειαζονται καυτα χερια εξω απο τα 6.25 για να σου δωσουν το κατι παραπανω.Τί να τον κανω τον τσιλντρες με τα φυσικα του προσοντα οταν ειναι ελευθερος να σουταρει και κοιταει το καλαθι σαστισμενος γνωριζοντας οτι θα την πεταξει στην καλυτερη των περιπτωσεων στο ταμπλο.Τι να τον κανω τον φοβερο πλει μεικερ παπαλουκα οταν σουταρει μια φορα σε καθε παιχνιδι.Τι να τον κανω τον βουισιτς οταν προσπαθει με χουκ σατ να βαλει καλαθι,οταν ο πεκοβιτς τον παιρνει παραμαζωμα και απλα αφηνει την μπαλλα εξ'επαφης.Παρολα αυτα φανταστειτε οτι παραλιγο να κερδιζαμε.Ισως αν στη θεση του απολυτου μηδενος παργκο επαιζε ο τεοντοσιτς τοτε ισως βλεπαμε αλλη εξελιξη.Ειναι απιστευτο να βλεπεις αυτο το αστειρευτο σερβικο ταλεντο να μαραζωνει στον παγκο ενω οποτε μπαινει σταζει τριποντο χωρις καν να ειναι ζεστος.Κριμα
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε και εγώ μαζί σου. Χτυπιόμουν γιατί στο τελευταίο λεπτο δεν έβαλε τον Σέρβο. Αν ήταν στη θέση του βουισιτς στα τελευταία δεύτερα ο Τεό θα ήταν σήμερα το πρόσωπο της βραδιάς.
Δεν πειράζει, του χρόνου πάλι.
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
εγω απο την αλλη δεν μπορω να καταλαβω γιατι δινει τοσο λιγο χρονο συμμετοχης στην παικτουρα που λεγεται τεοντοσιτς.Μιλαμε ειναι μανουλα για τετοια παιχνιδια που χρειαζονται καυτα χερια εξω απο τα 6.25 για να σου δωσουν το κατι παραπανω.Τί να τον κανω τον τσιλντρες με τα φυσικα του προσοντα οταν ειναι ελευθερος να σουταρει και κοιταει το καλαθι σαστισμενος γνωριζοντας οτι θα την πεταξει στην καλυτερη των περιπτωσεων στο ταμπλο.Τι να τον κανω τον φοβερο πλει μεικερ παπαλουκα οταν σουταρει μια φορα σε καθε παιχνιδι.Τι να τον κανω τον βουισιτς οταν προσπαθει με χουκ σατ να βαλει καλαθι,οταν ο πεκοβιτς τον παιρνει παραμαζωμα και απλα αφηνει την μπαλλα εξ'επαφης.Παρολα αυτα φανταστειτε οτι παραλιγο να κερδιζαμε.Ισως αν στη θεση του απολυτου μηδενος παργκο επαιζε ο τεοντοσιτς τοτε ισως βλεπαμε αλλη εξελιξη.Ειναι απιστευτο να βλεπεις αυτο το αστειρευτο σερβικο ταλεντο να μαραζωνει στον παγκο ενω οποτε μπαινει σταζει τριποντο χωρις καν να ειναι ζεστος.Κριμα

Παλικαρε επετρεψε μου να κανω ενα σχολιο για τον Τεοντοσιτς στον χθεσινο αγωνα.

Το μπασκετ δεν ειναι μονο επιθεση.Επιθετικα μπορει να εσταξε ενα τριποντακι απο τα 7 μετρα οντας κρυος.
Για δες ομως στην αμυνα τι εκανε.Επαιξε 3 λεπτα και χρεωθηκε τον Σαρας.Μεχρι εκεινο το σημειο ο Λιθουανος υπερπαικτης ειχε 4 ποντους,ολους με βολες αν θυμαμαι καλα.Μολις καταλαβαινει οτι εχει τον Σερβο απεναντι του,του σταζει 2 τριποντα μεσα στην μαπα και δινει την ασιστ του αγωνα στον Μπατιστ για το αλει-ουπ καρφωμα.
Αυτα τα 3 λεπτα που επαιξε ηταν ικανα να βαλουν τον Γιασκε μεσα στον αγωνα.Εναν αγωνα που σχεδον τον πηρε μονος του.

Ο Τεοντοσιτς ειναι σιγουρα ενας παικτης που εχει πολυ upside.Eιναι τρομερα ταλαντουχος επιθετικα,εχει καλο size αλλα εχει ακομα ΠΟΛΛΑ πραγματα να μαθει για το μπασκετ.

Γνωμη μου ειναι οτι βιαστηκε να κανει το παραπανω βημα και να παει στον Ολυμπιακο περσι.Αν εκανε υπομονη εναν χρονο και περιμενε τον Ομπραντοβιτς (οπως ειχε βρωμισει η πιατσα οτι ειναι κλεισμενος) ισως να ειχε καλυτερη εξελιξη.Ειναι πασιφανες οτι οι σχεσεις του με τον Γιαννακη δεν ειναι και οι καλυτερες.
Αυτο το σχολιο για τον Ομπραντοβιτς το κανω μονο και μονο για να δειξω πως οι αποφασεις καποιων παικτων ειναι πολυ σημαντικες για την μετεπειτα καριερα τους.

Παρόλα αυτα ειναι πιτσιρικας ακομα και υπαρχει χρονος.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Κλασικός Ολυμπιακός. Το βασικό πρόβλημα αυτής της ομάδας είναι ένα . ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ. Στα κρίσιμα ματς (Ρόζεμποργκ, Σαιντ Ετιέν , ΑΕΚ κλπ. )  αν του στραβώσει το ματς στην αρχή παθαίνει τέτοιο μπλακ άουτ που είναι ικανός να φάει 8 γκολ. Πρέπει να γίνει κάτι σε αυτόν τον τομέα. Να προσλάβουν ψυχολόγο. Είναι κρίμα να χάνεις το κύπελλο (γιατί δεν γυρίζει αυτός ο αγώνας πια ) από αυτήν ΑΕΚ.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
μπραβο στον ολυμπιακο κρατησε στην αεκ μονο στα 2 γκολ σημερα τον παραδεχομαι.η αεκ ειναι 3 κλασεις ανωτερη ποιοτικα απο αυτο το κακομοιρο ομειομα ομαδας.αυτο το στρακι τον ντιοκο απορω πως τον εχει αφησει ακομη μεσα ο κακος.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Κλασικός Ολυμπιακός. Το βασικό πρόβλημα αυτής της ομάδας είναι ένα . ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ. Στα κρίσιμα ματς (Ρόζεμποργκ, Σαιντ Ετιέν , ΑΕΚ κλπ. )  αν του στραβώσει το ματς στην αρχή παθαίνει τέτοιο μπλακ άουτ που είναι ικανός να φάει 8 γκολ. Πρέπει να γίνει κάτι σε αυτόν τον τομέα. Να προσλάβουν ψυχολόγο. Είναι κρίμα να χάνεις το κύπελλο (γιατί δεν γυρίζει αυτός ο αγώνας πια ) από αυτήν ΑΕΚ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να σαι καλα ρε φιλε.εχεις σκεφτει οτι απλα αυτο μπορει αυτο κανει ο ολυμπιακος αν δεν εχει τα γνωστα σφυριγματα;τι ψυχολογο και μαλακιες μου λες.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
εχεις σκεφτει οτι απλα αυτο μπορει αυτο κανει ο ολυμπιακος αν δεν εχει τα γνωστα σφυριγματα;τι ψυχολογο και μαλακιες μου λες.
Α, εσυ είσαι από άλλο ανέκδοτο... Καλά ας σου πω αυτό που θες να ακούσεις
Έτσι είναι φίλε μου έχεις δίκιο. Ο Ολυμπιακός έπρεπε να είναι τρίτος αλλά οι διαιτητές του το χαρίζουν. 
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
καλά αυτοί οι μαλακες στον Alpha, τον περυσινό αγώνα επανάληψη βάλανε?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Παλικαρε επετρεψε μου να κανω ενα σχολιο για τον Τεοντοσιτς στον χθεσινο αγωνα.

Το μπασκετ δεν ειναι μονο επιθεση.Επιθετικα μπορει να εσταξε ενα τριποντακι απο τα 7 μετρα οντας κρυος.
Για δες ομως στην αμυνα τι εκανε.Επαιξε 3 λεπτα και χρεωθηκε τον Σαρας.Μεχρι εκεινο το σημειο ο Λιθουανος υπερπαικτης ειχε 4 ποντους,ολους με βολες αν θυμαμαι καλα.Μολις καταλαβαινει οτι εχει τον Σερβο απεναντι του,του σταζει 2 τριποντα μεσα στην μαπα και δινει την ασιστ του αγωνα στον Μπατιστ για το αλει-ουπ καρφωμα.
Αυτα τα 3 λεπτα που επαιξε ηταν ικανα να βαλουν τον Γιασκε μεσα στον αγωνα.Εναν αγωνα που σχεδον τον πηρε μονος του.

Ο Τεοντοσιτς ειναι σιγουρα ενας παικτης που εχει πολυ upside.Eιναι τρομερα ταλαντουχος επιθετικα,εχει καλο size αλλα εχει ακομα ΠΟΛΛΑ πραγματα να μαθει για το μπασκετ.

Γνωμη μου ειναι οτι βιαστηκε να κανει το παραπανω βημα και να παει στον Ολυμπιακο περσι.Αν εκανε υπομονη εναν χρονο και περιμενε τον Ομπραντοβιτς (οπως ειχε βρωμισει η πιατσα οτι ειναι κλεισμενος) ισως να ειχε καλυτερη εξελιξη.Ειναι πασιφανες οτι οι σχεσεις του με τον Γιαννακη δεν ειναι και οι καλυτερες.
Αυτο το σχολιο για τον Ομπραντοβιτς το κανω μονο και μονο για να δειξω πως οι αποφασεις καποιων παικτων ειναι πολυ σημαντικες για την μετεπειτα καριερα τους.

Παρόλα αυτα ειναι πιτσιρικας ακομα και υπαρχει χρονος.

σιγουρα θα ειχε καλυτερη εξελιξη με τον ζοτς
ο ζοτς ξερει να φτιαχνει παιχτες
βαζω μια συντευξη του πεκο
δειτε τι λεει για ζοτς
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Κλασικός Ολυμπιακός. Το βασικό πρόβλημα αυτής της ομάδας είναι ένα . ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ. Στα κρίσιμα ματς (Ρόζεμποργκ, Σαιντ Ετιέν , ΑΕΚ κλπ. )  αν του στραβώσει το ματς στην αρχή παθαίνει τέτοιο μπλακ άουτ που είναι ικανός να φάει 8 γκολ. Πρέπει να γίνει κάτι σε αυτόν τον τομέα. Να προσλάβουν ψυχολόγο. Είναι κρίμα να χάνεις το κύπελλο (γιατί δεν γυρίζει αυτός ο αγώνας πια ) από αυτήν ΑΕΚ.
τόσες μέρες η αεκ προετοιμάζεται για τον τελικό, εμείς μιλάμε για συμβόλαιο με τον ισπανό και ποιος φεύγει ποιος έρχεται.
επόμενο να βλέπουμε ότι βλέπουμε
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ο Ντάρμπυσιρ ωραίος παίκτης
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ουτε με απασχολει ο νικητης....
αλλα 2 τετοια ματς τον χρονο να βλεπαμε και τιποτα αλλο....
 

kakaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
326
Like
12
Πόντοι
1
Ρε παιδια τι μαλακια εκανε ο Γκαλετι
Καλος μαλακας και ο Παπαδοπουλος
Ρε πουστη μου δε πανε καλα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ρε παιδια τι μαλακια εκανε ο Γκαλετι
Καλος μαλακας και ο Παπαδοπουλος
Ρε πουστη μου δε πανε καλα
εγω τις δικαιολογω και τις δυο...η μαλλον τις καταλαβαινω....
και ο γκαλε τρελλαθηκε και ο αβρααμ επρεπε να κανει φαουλ...ταιριαξανε οι κωλοφασεις....
αλλα του κακου του ξεφυγε η απευθειας κοκκινη στη φαση που χτυπησαν τον νταρμπι.....
 

kakaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
326
Like
12
Πόντοι
1
Ε ας παρουμε και οι 2 τα αρχυδια μου τωρα ρε φιλε να τελειωνουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom