Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

exarxia_13

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
ο καραγκουνης στον τελικο δεν επαιξε...
αν δεις ποτε ντιογκο στην παναθα σφυρα...
τι να τον κανω τον σφουγγαρα τον ντιογκο με τα 10 εκ ευρω...κοροιδα
ο καλυτερος σας παιχτης ειναι παντα Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
τι να τον κανω τον σφουγγαρα τον ντιογκο με τα 10 εκ ευρω...κοροιδα
ο καλυτερος σας παιχτης ειναι παντα Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
καλα τα λες... :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny:
με τοσους σοουζα που βλεπετε καθε χρονο λογικο ειναι να τα λετε αυτα. :2funny: :2funny: :2funny:
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ελα με τον καθε μπαγλαμα που μαζευετε εδω μεσα,γραψτε τους στα αρχιδια σας μην ασχολειστε με τον
ΑΙΩΝΙΟ ΠΕΛΑΤΗ
ελα μαλακες κλωνοι ξεκολατε μας πρηξατε τα φρυδια
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
ρε κοτοπουλα και στο νετ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ γαμω τα κρανοι σας..........

[size=30pt]ΤΣ0+ΛΟ[/size]

οτι ειναι ο σοουζα ειναι και ο βλακας ο ντιογκο
παρακαλω βγαλτε την πουτσα του μιλκοβιτς απο το στομα και μετα μιλατε,αν σας αφησει ο μπουρουσης αυριο το στοματακι αδειο
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ο καραγκουνης στον τελικο δεν επαιξε...
αν δεις ποτε ντιογκο στην παναθα σφυρα...
άστους ρε συ...ούτε από πλάκα παίρνουνε ούτε από σοβαρό.
έχουνε μαλώσει με τη λογική και το λεξιλόγιο. Και έχουνε τόσο μαυρίσει λόγω φάπας που ούτε πλάκα δεν μπορούνε να κάνουνε. Πάντως αδερφέ μου, τις πρώτες αγωνιστικές ο Ντιόγκο ήταν τόσο ευτυχισμένος που όλο το χορτάρι να το φιλήσει έπεφτε....μιλάμε να μυρίσει τα άγια χώματα ήτανε διαρκώς...χαχαχαχαχα
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
άστους ρε συ...ούτε από πλάκα παίρνουνε ούτε από σοβαρό.
έχουνε μαλώσει με τη λογική και το λεξιλόγιο. Και έχουνε τόσο μαυρίσει λόγω φάπας που ούτε πλάκα δεν μπορούνε να κάνουνε. Πάντως αδερφέ μου, τις πρώτες αγωνιστικές ο Ντιόγκο ήταν τόσο ευτυχισμένος που όλο το χορτάρι να το φιλήσει έπεφτε....μιλάμε να μυρίσει τα άγια χώματα ήτανε διαρκώς...χαχαχαχαχα
:2funny: :2funny: :2funny:
 

gamias_doritrias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παρακαλω βγαλτε την πουτσα του μιλκοβιτς απο το στομα και μετα μιλατε,αν σας αφησει ο μπουρουσης αυριο το στοματακι αδειο

Πάρε τηλέφωνο την μάνα σου γιατί δεν βγάζει το καβλί μου από το στόμα της για να κατουρήσω μαλάκα κοκκινιστέ λαγέ.

[size=20pt]ΤΣΟ+ΛΟ[/size]
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
:pipa1:  :pipa3:  :fuck2: ο κοκκαλης αγορασε των βαζελων των βαζελων τις μανες,στο πειραια τις εφερε τις εκανε πουτανες
ο μιλκοβιτς εσκισε πολλες μανουλες σημερα
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
θα έχει αύριο εφημερίδες?? Να δούμε τι θα γράφουν οι κολοφυλλάδες τους?
Άντε, γιατί μας τα έχουν κάνει τσουρέκια τελευταία..
Όλο υποσχέσεις και όλο τον "πούλο" παίρνουν...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
χαχαχαχ...και να φανταστείτε πως η γιαγιά μου ήταν γηγενής Αθηναία και υποστήριζε ΠΑΟ...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...
πόσο μαλάκας πρέπει να είσαι στη ζωή σου για να βρίζεις τους άλλους και την οικογένειά τους με μόνο κριτήριο το ποια ομάδα υποστηρίζουνε.
έλα ρε παπάρα....πάνε κάνε καμιά βόλτα με μηχανάκια ...και μετά έλα και κλάψε πάλι σαν καλός χέστης επειδή τελικά δεν σκότωσες αλλά σκοτώθηκες εσύ.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Καλημέρα και καλό μήνα!!!Καλή δύναμη σήμερα στην ομάδα στον ημιτελικό με τους λαγούς...ίσως το πιό δυνατό final-4 Ευρωλίγκας ξεκινάει σήμερα...όλα τα αποτελέσματα είναι πιθανά...εγώ τις προβλέψεις μου τις έχω κάνει (όχι εδώ...)!Βλέπω τελικό τα 2 αουτσάϊντερ (?) κατά πολλούς....Ολυμπιακός-Μπάρτσα.....αν και όπως είπα όλα είναι πιθανά!!!Και πάλι καλή τύχη και ελπίζω να μεγαλώσει το σερί με τον Ευρω-πελάτη (5-1).....
ΥΓ1--->Στο βόλεϊ τί έγινε??? :fuck1: :pipa2: :pipa1: Ο Λεώνης και ο Αγκάμεζ ας μην πουλάνε οπαδισμό...δεν ξέρουν αν θα είναι και του χρόνο εκεί....
ΥΓ2--->Αύριο άλλη γιορτή στο ΟΑΚΑ....τί ώρα ξεκινάν οι συρμοί απο Καραϊσκάκη???Ξέρει κανείς???
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Ο Έντι Τζόνσον με το… φαρμακερό σουτ, ένας από τους καλύτερους Αμερικανούς που έπαιξαν ποτέ στην Ευρώπη, βρίσκεται στο Βερολίνο, μαζί με τη σύζυγό του Τζόις. Ο 50χρονος πλέον Τζόνσον, ο οποίος φόρεσε τη φανέλα του Ολυμπιακού τη σεζόν 1994-95 και τον οδήγησε στον τελικό της Euroleague, νικώντας μάλιστα στον ημιτελικό τον Παναθηναϊκό, θα παρακολουθήσει το Final-4 προσκεκλημένος του Ολυμπιακού και μίλησε στο contra.gr για τα... παλιά, αλλά και το σπουδαίο ελληνικό ημιτελικό της Παρασκευής.

"Είμαι ενθουσιασμένος που είμαι εδώ. Άρπαξα την ευκαιρία που μου δόθηκε, είχα ελεύθερο χρόνο και... εδώ είμαι", ήταν τα πρώτα λόγια του Έντι Τζόνσον που έσπευσε να… αποδείξει ότι ο Ολυμπιακός έχει ξεχωριστή θέση στην καρδιά του: "Παρακολουθώ στενά την πορεία της ομάδας όλα αυτά τα χρόνια. Η χρονιά μου στην Ελλάδα ήταν μια από τις καλύτερες στην καριέρα μου. Έζησα αξέχαστες στιγμές στη χώρα σας: από την υποδοχή του κόσμου όταν πρωτοήρθα, μέχρι την κατάκτηση του πρωταθλήματος επί του Παναθηναϊκού στο τέλος της σεζόν. Όλα ήταν υπέροχα. Έπαιξα καλά και έκανα αρκετούς φίλους".
Ο βετεράνος Αμερικανός αναφέρθηκε στην αξία του Παπαλουκά και φυσικά στον συμπατριώτη του Τζος Τσίλντρες, ωστόσο... άλλον περιμένει πως και πως: "Τον Μίλαν Τόμιτς φυσικά! Ήταν ο πλέι μέικερ μου και θέλω να τον συναντήσω ξανά".

Προγνωστικά σε έναν ημιτελικό Παναθηναϊκού – Ολυμπιακού χωράνε; Αν λέγεσαι Έντι Τζόνσον... ναι: "Θα νικήσουμε! Γι’ αυτό είμαι εδώ. Αν χρειαστεί θα είμαι έτοιμος με τη φόρμα να μπω και να παίξω! (γέλια) Βέβαια μην περιμένετε να τρέχω πάνω-κάτω", αστειεύθηκε και στην παρατήρησή μας ότι είναι... στεγνός και καλοδιατηρημένος χωρίς μάλιστα ίχνος άσπρης τρίχας στα μαλλιά του, απάντησε γελώντας: [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]"Η φυσική μου κατάσταση αρκεί για δύο λεπτά. Αν με βάλει ο κόουτς για τόσο λίγο, θα στηθώ σε μια γωνία και ξέρω τι να κάνω!"[/size][/size][/size][/size][/size][/size]

Πέρα από τα αστεία πάντως, εξέφρασε το σεβασμό του στον Παναθηναϊκό, αλλά και τον Φραγκίσκο Αλβέρτη: "Πόσων ετών είναι τώρα;" μας ρώτησε κι όταν του είπαμε θυμήθηκε τις μεγάλες μάχες που είχε μαζί του εκείνη τη χρονιά.

Η σύντομη συνομιλία έκλεισε με την ευχή που έδωσε ο Αμερικανός στους ερυθρόλευκους: "Εύχομαι ολόψυχα στον Ολυμπιακό να νικήσει. Γι’ αυτό ταξίδευα περίπου ένα 24ωρο. Δεν υπάρχουν πολλοί λόγοι που θα έκανα κάτι τέτοιο, αλλά αυτό σημαίνει αφοσίωση σ’ αυτή την ομάδα".
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
Σε συνέντευξη του Μάτ Ντέρμπισάϊρ στην Βρετανική Daily Mail, ο Άγγλος επιθετικός του γάβρου περιγράφοντας τις πρώτες του εμπειρίες στο Ελληνικό πρωτάθλημα δεν παρέλειψε να αναφερθεί στον Λαό του ΠΑΟΚ. Το δημοσίευμα αναφέρει χαρακτηριστικά:


"...μπήκε στο 109' της δεύτερης αναμέτρησης ενός ηλεκτρισμένου ημιτελικού απέναντι στην αγρια ομάδα της ανταγωνίστριας πόλης, του ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης. Σκόραρε στο συνολικό 2-1, μετά απο νίκη, και στο στάδιο Καραϊσκάκη έγινε χαμός. Αλλά μερικές εβδομάδες πιο πριν, ο Ντέρμπισάϊρ έκανε το ντεμπούτο του με τον Ολυμπιακό, μπαίνοντας απο τον πάγκο στον πρώτο αγώνα του ημιτελικού, στην Θεσσαλονίκη, σε μια νύχτα που πήρε την πρώτη του γεύση ενός μοναδικού θεάματος Ελληνικής ομάδας ποδοσφαίρου. Σιρήνες με γοερές κραυγές οδήγησαν το λεωφορείο του Ολυμπιακού ανάμεσα στο πλήθος των οπαδών του ΠΑΟΚ, μπλοκάροντας τους δρόμους γύρω απο το στάδιο, ώστε να αποδοκιμάσουν τους φιλοξενούμενους. Μέσα στο γήπεδο, η ατμόσφαιρα ήταν το ίδιο έντονη. Χωρίς οπαδούς της φιλοξενούμενης ομάδας να επιτρέπονται, οι αντίπαλοι παίφτουν σαφώς μέσα σε εχθρικό κλίμα. <Ήξερα περίπου τί να περιμένω γιατί έχω παίξει σε παιχνίδια Ευρώπης> είπε ο Ντέρμπισάϊρ. <Αλλά, δεν έχω ξαναδεί ποτέ κάτι παρόμοιο! Υπήρχαν 40.000 οπαδοί του ΠΑΟΚ που κάνανε σαν τρελοί! Ήταν, θα έλεγα, περισσότερο εντυπωσιακό παρά τρομακτικό για μένα. Αλλά, ήταν μια μεγάλη πρόκληση να παίξω μπροστά σε ένα τέτοιο πλήθος. Είμασταν κάτω στο σκόρ με 1-0 όταν μπήκα και δεν καταφέραμε να βρούμε το γκόλ της ισοφάρισης. Μετά μου πήρε δυόμιση ώρες να δώσω δείγμα ούρων. Το νευρικό μου σύστημα ήταν ακόμα στους ρυθμούς του παιχνιδιού...>

Το πρωτότυπο κείμενο της Daily Mail εδώ.
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Σε συνέντευξη του Μάτ Ντέρμπισάϊρ στην Βρετανική Daily Mail, ο Άγγλος επιθετικός του γάβρου περιγράφοντας τις πρώτες του εμπειρίες στο Ελληνικό πρωτάθλημα δεν παρέλειψε να αναφερθεί στον Λαό του ΠΑΟΚ. Το δημοσίευμα αναφέρει χαρακτηριστικά:


"...μπήκε στο 109' της δεύτερης αναμέτρησης ενός ηλεκτρισμένου ημιτελικού απέναντι στην αγρια ομάδα της ανταγωνίστριας πόλης, του ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης. Σκόραρε στο συνολικό 2-1, μετά απο νίκη, και στο στάδιο Καραϊσκάκη έγινε χαμός. Αλλά μερικές εβδομάδες πιο πριν, ο Ντέρμπισάϊρ έκανε το ντεμπούτο του με τον Ολυμπιακό, μπαίνοντας απο τον πάγκο στον πρώτο αγώνα του ημιτελικού, στην Θεσσαλονίκη, σε μια νύχτα που πήρε την πρώτη του γεύση ενός μοναδικού θεάματος Ελληνικής ομάδας ποδοσφαίρου. Σιρήνες με γοερές κραυγές οδήγησαν το λεωφορείο του Ολυμπιακού ανάμεσα στο πλήθος των οπαδών του ΠΑΟΚ, μπλοκάροντας τους δρόμους γύρω απο το στάδιο, ώστε να αποδοκιμάσουν τους φιλοξενούμενους. Μέσα στο γήπεδο, η ατμόσφαιρα ήταν το ίδιο έντονη. Χωρίς οπαδούς της φιλοξενούμενης ομάδας να επιτρέπονται, οι αντίπαλοι παίφτουν σαφώς μέσα σε εχθρικό κλίμα. <Ήξερα περίπου τί να περιμένω γιατί έχω παίξει σε παιχνίδια Ευρώπης> είπε ο Ντέρμπισάϊρ. <Αλλά, δεν έχω ξαναδεί ποτέ κάτι παρόμοιο! Υπήρχαν 40.000 οπαδοί του ΠΑΟΚ που κάνανε σαν τρελοί! Ήταν, θα έλεγα, περισσότερο εντυπωσιακό παρά τρομακτικό για μένα. Αλλά, ήταν μια μεγάλη πρόκληση να παίξω μπροστά σε ένα τέτοιο πλήθος. Είμασταν κάτω στο σκόρ με 1-0 όταν μπήκα και δεν καταφέραμε να βρούμε το γκόλ της ισοφάρισης. Μετά μου πήρε δυόμιση ώρες να δώσω δείγμα ούρων. Το νευρικό μου σύστημα ήταν ακόμα στους ρυθμούς του παιχνιδιού...>

Το πρωτότυπο κείμενο της Daily Mail εδώ.
Ε ΚΑΙ????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom