Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Συγχαρητηρια στον Ολυμπιακο για την κατακτηση του πρωταθληματος.
Θελω ομως να κανω ενα σχολιο.
Λυπαμαι πραγματικα τους ανθρωπους που νομιζουν οτι οι επιτυχιες μιας
ομαδας ειναι και προσωπικες τους επιτυχιες. Αυτους που δεν εχουν πετυχει
τιποτα στη ζωη τους και νομιζουν οτι εξυψωνονται αν η ομαδα τους παρει τιτλους.
Λυπαμαι που το λεω αλλα υπαρχουν πολλοι τετοιοι ανθρωποι.
Το ποδοσφαιρο ειναι ενα θεαμα, οπως ειναι το θεατρο και το σινεμα.
Το πρωταθλημα ειναι επαγγελματικο. Οι ομαδες ειναι εταιρειες.
Θεωρω κουτο λοιπον να υπαρχει φανατισμος και ταυτιση με τα συμφεροντα ενος
επιχειρηματια. Εγω δε γινομαι τσιρακι κανενος Κοκκαλη η Βαρδινογιαννη.
Βλεπω ποδοσφαιρο γιατι μου αρεσει το αθλημα, υποστηριζω καποια ομαδα
γιατι παιζει ομορφη μπαλα, αλλα στα @@ μου αν παρει πρωταθλημα η πεσει στη Β' Εθνικη.
Με λιγα λογια απευθυνομαι σε καποια ατομα που ζουν στον φανταστικο κοσμο και τους λεω:
"Get a life".
αμα φιλε μου μπερδευεις το ποδοσφαιρο με το θεατρο και τον κινηματογραφο.....
καλα κρασα....
ο τυφλος οπαδισμος θα συμφωνησω μαζι σου οτι ειναι μαλακια....
αλλα ο οπαδισμος συνανταται παντου,σε οποιοδηποτε χομπυ σε οποιοδηποτε ''αλατοπιπερο''
διαλεγει ο καθενας για να νοστιμισει τη ζωη του....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα Αδελφια ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ μετα απο καιρο !!!!!
Ελπιζω ΟΛΟΙ Γαυροι και αλλοθρησκοι να ειστε καλα !!!

Για τον ΘΡΥΛΟ του Ελληνικου Αθλητισμου οτι και να πει κανεις ειναι Λιγο !!!!
ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΠΑΝΤΟΥ!!! και οχι Αιωνιος Κομπαρσος οπως μερικοι-μερικοι......

Μπραβο στα Παιδια του Θρυλου ΣΕ ΟΛΑ τα σπορ για τις Νικες τις Κουπες τις Διακρισεις !!!
Ενα Ξεχωριστο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια του ΠΟδοσφαιρου τους ΜΟΝΙΜΟΥΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!!
το Σαββατο θα ειμαστε ΟΛΟΙ κοντα σας !!!!

Κλεινω με τα Λογια του Προπονητη του παο :sunglasses:
Ο Τεν Κάτε παραδέχτηκε στο τέλος πως η τελική κατάταξη λέει την αλήθεια. «Ο πίνακας λέει πάντα την αλήθεια. Χάσαμε το πρωτάθλημα από Εργοτέλη, Ηρακλή και Αστέρα Τρίπολης. Δεκατέσσερις βαθμούς. Θα πρέπει να ντρεπόμαστε. Όλοι μας. Και οι ποδοσφαιριστές και όλο το υπόλοιπο τμήμα», κατέληξε. ;)
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66

Σωστός  :rockon:


βρεθηκε φιλε μου....
λεγεται βασιλης τσιαρτας....φυσικα με την συμπαρασταση του επισης φανατικου αντιολυμπιακου γιαννη καραλη(δημοσιογραφος στη nova)....
σε ακουω....ειπες κατι;;;

Με ξενέρωσες γιατί τελικά έχεις δίκαιο. :2funny:
Τον Τσιάρτα δεν τον έχω σε εκτίμηση σαν προσωπικότητα. Όποτε τον έχω ακούσει να μιλάει, λέει μαλακίες. Δεν είναι κλισέ τύπος αλλά το στυλ του (πίκρα-κλάψα-συνωμοσία-κατεστημένο κλπ) δεν το μπορώ καθόλου. Αν θυμάμαι καλά, αυτός έβριζε την ΑΕΚ και την προσπάθεια του Ντέμη όταν έφυγε από 'κει, δε θα έβριζε εμάς?
Την Καραλή δεν τον πολυξέρω να σου πω την αλήθεια. Αν είναι αυτός που νομίζω (ένας που έγραφε παλιά στην Sportime) τότε απλά δεν του δίνω σημασία.
Να σου πω την αλήθεια, δεν τα έγραψα όλα αυτά επειδή τους παίρνω σοβαρά και προσπαθώ να καταλάβω το σκεπτικό τους, αλλά ξέρεις, κουβέντα να γίνεται.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
γρήγορα...
1. Συγχαρητήρια στα παιδιά του ποδοσφαίρου που κατέκτησαν άξια άλλο ένα πρωτάθλημα. Όσο οι άλλοι θα ασχολούνται με δολοπλοκίες και με το πόσα παίρνεις - πόσα θες, εμείς θα το σηκώνουμε. Συγχαρητήρια και γιατί οι κιν΄λησεις που κάναμε το Δεκέμβριο για άλλη μια φορά ήταν ουσιαστικές και απέδωσαν. Συγχαρητήρια και στους μικρούς που αρπάξανε τις ευκαιρίες (πλην Γκαλίτσιου που κοιμάται ακόμα και νομίζει πως βρίσκεται στη Λάρισα)
2. Θα θεωρήσω μεγάλη μαλακία αν ο Ζαϊρί φάει τη θέση του Νιγκλητσιώτη τη νέα σαιζόν.
3. Συγχαρητήρια και στο πόλο μας ακόμα και αν δεν τα κατάφερε. Η υπεραισιοδοξία πάντα φέρνει κακό αποτέλεσμα τελικά...και έκαναν μεγαλόστομες δηλώσεις ...έπρεπε να είναι συνετοί.
4. Ελπίζω να νικήσουμε στον ημιτελικό του μπάσκετ, αν και θα είναι δύσκολο. Όπως και να έχει φέτος είμαστε ένα σκαλί καλύτερα από πέρσι τέτοια εποχή και γι'αυτό πιστεύω πως ο Γιαννάκης πρέπει να μείνει και κάνει σωστή δουλειά. Προτιμώ να περιμένω ένα χρόνο έχοντας ανέβει από πέρσι, παρά να ξεκινήσω από την αρχή πάλι.
5. Αν δεν περάσουμε (παιχνίδι είναι και μπορεί να χάσουμε, και παίζουμε με δυνατή ομάδα - ο ΠΑΟ είναι μεγάλο μέγεθος στο μπάσκετ, τι να λέμε ), αν λοιπόν συμβεί το απευκαταίο, όλοι μαζί για το πρωτάθλημα. Και όλοι μαζί στήριξη στην ομάδα. ο Άρης με την ομαδάρα που είχε τόσες φορές δεν το πήρε ποτέ! Φεγγάρι είναι.
6. Για το βόλλευ: θα το κάνουμε το μπρέικ;
7. Get a life (αυτοί που την χρειάζονται είμαι σίγουρος πως θα νομίζουν πως το λέω για τους άλλους)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Συγχαρητηρια στον Ολυμπιακο για την κατακτηση του πρωταθληματος.
Θελω ομως να κανω ενα σχολιο.
Λυπαμαι πραγματικα τους ανθρωπους που νομιζουν οτι οι επιτυχιες μιας
ομαδας ειναι και προσωπικες τους επιτυχιες. Αυτους που δεν εχουν πετυχει
τιποτα στη ζωη τους και νομιζουν οτι εξυψωνονται αν η ομαδα τους παρει τιτλους.
Λυπαμαι που το λεω αλλα υπαρχουν πολλοι τετοιοι ανθρωποι.
Το ποδοσφαιρο ειναι ενα θεαμα, οπως ειναι το θεατρο και το σινεμα.
Το πρωταθλημα ειναι επαγγελματικο. Οι ομαδες ειναι εταιρειες.
Θεωρω κουτο λοιπον να υπαρχει φανατισμος και ταυτιση με τα συμφεροντα ενος
επιχειρηματια. Εγω δε γινομαι τσιρακι κανενος Κοκκαλη η Βαρδινογιαννη.
Βλεπω ποδοσφαιρο γιατι μου αρεσει το αθλημα, υποστηριζω καποια ομαδα
γιατι παιζει ομορφη μπαλα, αλλα στα @@ μου αν παρει πρωταθλημα η πεσει στη Β' Εθνικη.
Με λιγα λογια απευθυνομαι σε καποια ατομα που ζουν στον φανταστικο κοσμο και τους λεω:
"Get a life".

απλά
:thumbsup: :thumbsup:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Να συμπληρώσω:
αν χάσουμε στον ημιτελικό, θα χαρώ ειλικρινά να το πάρει ο ΠΑΟ. Το αξίζουμε ως χώρα να το πάρουμε, όταν έχουμε φτάσει με δύο ομάδες (και με τι ομάδες) στο φάιναλ 4.
Δεν βλέπουμε τα αθλήματα με βουλωμένο το ένα μάτι. Έχουμε και οι δύο (ΠΑΟ και ΟΣΦΠ) ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Να συμπληρώσω:
αν χάσουμε στον ημιτελικό, θα χαρώ ειλικρινά να το πάρει ο ΠΑΟ. Το αξίζουμε ως χώρα να το πάρουμε, όταν έχουμε φτάσει με δύο ομάδες (και με τι ομάδες) στο φάιναλ 4.
Δεν βλέπουμε τα αθλήματα με βουλωμένο το ένα μάτι. Έχουμε και οι δύο (ΠΑΟ και ΟΣΦΠ) ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ
εισαι ωραιος!!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Να συμπληρώσω:
αν χάσουμε στον ημιτελικό, θα χαρώ ειλικρινά να το πάρει ο ΠΑΟ. Το αξίζουμε ως χώρα να το πάρουμε, όταν έχουμε φτάσει με δύο ομάδες (και με τι ομάδες) στο φάιναλ 4.
Δεν βλέπουμε τα αθλήματα με βουλωμένο το ένα μάτι. Έχουμε και οι δύο (ΠΑΟ και ΟΣΦΠ) ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ
Όπως και η Μπαρτσελόνα και η ΤΣΣΚΑ.
Προσωπικά δεν καταλαβαίνω γιατί ένας βάζελος να υποστηρίξει τον Ολυμπιακό στον τελικό και το ανάποδο. Σιγά , ένας αγώνας μπάσκετ είναι και ένα κύπελλο . Δεν κρίνεται ο πατριωτισμός από αυτό.  Άσε που και οι δύο το έχουν πάρει στο παρελθόν. Να πω ότι δεν το είχαν πάρει, άντε να το καταλάβω.
Χαλαρώστε , κάποιοι δισεκατομμυριούχοι θα προσπαθήσουν να βάλουν περισσότερα καλάθια ο ένας στον άλλο. Ας το σηκώσει όποιος θέλει.
Γνώμη μου , έτσι ?
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Σωστός  :rockon:


Με ξενέρωσες γιατί τελικά έχεις δίκαιο. :2funny:
Τον Τσιάρτα δεν τον έχω σε εκτίμηση σαν προσωπικότητα. Όποτε τον έχω ακούσει να μιλάει, λέει μαλακίες. Δεν είναι κλισέ τύπος αλλά το στυλ του (πίκρα-κλάψα-συνωμοσία-κατεστημένο κλπ) δεν το μπορώ καθόλου. Αν θυμάμαι καλά, αυτός έβριζε την ΑΕΚ και την προσπάθεια του Ντέμη όταν έφυγε από 'κει, δε θα έβριζε εμάς?
Την Καραλή δεν τον πολυξέρω να σου πω την αλήθεια. Αν είναι αυτός που νομίζω (ένας που έγραφε παλιά στην Sportime) τότε απλά δεν του δίνω σημασία.
Να σου πω την αλήθεια, δεν τα έγραψα όλα αυτά επειδή τους παίρνω σοβαρά και προσπαθώ να καταλάβω το σκεπτικό τους, αλλά ξέρεις, κουβέντα να γίνεται.
ο καραλης ειναι αυτος που κανει την κυριακατικη εκπομπη της νοβα απο τοτε που αρχισε....εδω και χρονια δηλαδη,νομιζω απο το 1992-3....
χοντρουλης με σχεδον ξυρισμενο κεφαλι...
φανατικος αεκτζης αλλα περισσοτερο φανατικος αντιολυμπιακος,αντικοκαλλικος,αντι θυρα7...
μιλαμε για αρρωστια και ειναι απο τους πλεον εγκριτους και με ρευμα που επηρεαζει....
ολη η συμμορια της νοβα στα ιδια επιπεδα κυμαινεται(μπραουδακης,δρακος,λυκουροπουλος,μαρκακης κ.α....)αλλα απο οτι βλεπω η νοβα δεν ''ενοχλει'' τους ποιοτικους εδω μεσα....γιατι αραγε;;;;; :think: :think:
ειναι τυχαιο οτι ο κοκκαλης με τιποτα δεν καθεται στο τραπεζι διαπραγματευσεων μαζι τους;;;ουτε να τους ακουει δεν θελει....μιλαμε για αντιολυμπιακο μενος....
ολες οι εκπομπες της νοβα προβαλλουν καθε ειδηση που ειναι ''προβληματικη'' για την ομαδα ενω αντιθετα τις ''καλες'' τις πνιγουν και τις υποβαθμιζουν.....
διαλεγουν επιλεκτικα φασεις στην εκπομπη με την διαιτησια που εκθετουν τον ολυμπιακο ενω αντιθετα πνιγουν αυτες του παο και της αεκ....
μιλαμε για επιστημονες,για ''συστημα''....
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Να συμπληρώσω:
αν χάσουμε στον ημιτελικό, θα χαρώ ειλικρινά να το πάρει ο ΠΑΟ. Το αξίζουμε ως χώρα να το πάρουμε, όταν έχουμε φτάσει με δύο ομάδες (και με τι ομάδες) στο φάιναλ 4.
Δεν βλέπουμε τα αθλήματα με βουλωμένο το ένα μάτι. Έχουμε και οι δύο (ΠΑΟ και ΟΣΦΠ) ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ
καλα μπορει να τα γραφεις πραγματι ομορφα και ωραια, αλλα εγω προσωπικα αν δεν ειναι στον τελικο ο ολυμπιακος λυπαμαι αλλα δεν θα πανυγυρισω κιολας αν το παρουν οι "αλλοι"
και μην μου πεις οτι θα το κανεις εσυ!! οπως και ολοι οι ολυμπιακοι...
και αν μου απαντησεις καταφατικα τοτε λες ενα μικρο ψεματακι  :grin:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
καλα μπορει να τα γραφεις πραγματι ομορφα και ωραια, αλλα εγω προσωπικα αν δεν ειναι στον τελικο ο ολυμπιακος λυπαμαι αλλα δεν θα πανυγυρισω κιολας αν το παρουν οι "αλλοι"
και μην μου πεις οτι θα το κανεις εσυ!! οπως και ολοι οι ολυμπιακοι...
και αν μου απαντησεις καταφατικα τοτε λες ενα μικρο ψεματακι  :grin:
μπα ειναι ψυχακιας ο μοικανος....το πιστευει... :headbang: :headbang:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
ο καραλης ειναι αυτος που κανει την κυριακατικη εκπομπη της νοβα απο τοτε που αρχισε....εδω και χρονια δηλαδη,νομιζω απο το 1992-3....
χοντρουλης με σχεδον ξυρισμενο κεφαλι...
φανατικος αεκτζης αλλα περισσοτερο φανατικος αντιολυμπιακος,αντικοκαλλικος,αντι θυρα7...
μιλαμε για αρρωστια και ειναι απο τους πλεον εγκριτους και με ρευμα που επηρεαζει....
ολη η συμμορια της νοβα στα ιδια επιπεδα κυμαινεται(μπραουδακης,δρακος,λυκουροπουλος,μαρκακης κ.α....)αλλα απο οτι βλεπω η νοβα δεν ''ενοχλει'' τους ποιοτικους εδω μεσα....γιατι αραγε;;;;; :think: :think:
ειναι τυχαιο οτι ο κοκκαλης με τιποτα δεν καθεται στο τραπεζι διαπραγματευσεων μαζι τους;;;ουτε να τους ακουει δεν θελει....μιλαμε για αντιολυμπιακο μενος....
ολες οι εκπομπες της νοβα προβαλλουν καθε ειδηση που ειναι ''προβληματικη'' για την ομαδα ενω αντιθετα τις ''καλες'' τις πνιγουν και τις υποβαθμιζουν.....
διαλεγουν επιλεκτικα φασεις στην εκπομπη με την διαιτησια που εκθετουν τον ολυμπιακο ενω αντιθετα πνιγουν αυτες του παο και της αεκ....
μιλαμε για επιστημονες,για ''συστημα''....

Πωωω ρε φίλε, τι να πω τώρα, έτσι όπως τα έχωσες δε ξέρω τι να σου απαντήσω. Κατάλαβα για ποιον μιλάς, αυτός έγραφε παλιά και στην Sportime και στον αντίστοιχο ραδιοφωνικό σταθμό. Εγώ εκπομπή στη Nova δεν έχω δει ποτέ αλλά γενικά έχω την εντύπωση ότι όλοι οι γαύροι την κράζουν άρα δε θα είναι τυχαίο. Επίσης αν δεν κάνω λάθος, πρέπει να είμαστε η μόνη ομάδα της Super League που ποτέ δεν είχαμε συμβόλαιο με τη Nova, άρα είσαι πάλι σωστός.
Τεσπα, εδώ βγήκαν αντίπαλοι παίχτες και προπονητές και παραδέχτηκαν τη φετινή ανωτερότητα του Ολυμπιακού άρα ας μην ασχολούμαστε με τους μαλάκες του συνδρομητικού. Ας τους δούνε όσοι έχουν ανάγκη από δικαιολογίες ή απλά θέλουν να γελάσουν μαζί τους.


καλα μπορει να τα γραφεις πραγματι ομορφα και ωραια, αλλα εγω προσωπικα αν δεν ειναι στον τελικο ο ολυμπιακος λυπαμαι αλλα δεν θα πανυγυρισω κιολας αν το παρουν οι "αλλοι"
και μην μου πεις οτι θα το κανεις εσυ!! οπως και ολοι οι ολυμπιακοι...
και αν μου απαντησεις καταφατικα τοτε λες ενα μικρο ψεματακι  :grin:

& εγώ μία από τα ίδια. :rockon:

Ο ΠΑΟ είναι φαβορί όπως και να το κάνουμε αλλά αν το πάρει, θα πω ένα "μπράβο" και μέχρι εκεί.
Οι λόγοι είναι:
1) Είναι ελληνική ομάδα και θα ανεβάσει κι' άλλο το γόητρο του μπάσκετ στη χώρα μας.
2) Σίγουρα θα είναι επίτευγμα αλλά όχι και άθλος για να "πανηγυρίσω".
Προσωπικά σαν Ολυμπιακός, το ματς της Παρασκευής για 'μένα είναι το ματς της χρονιάς απ' όλα τα αθλήματα μέχρι στιγμής. Από την άλλη, επειδή είναι γνωστό ότι ο πρώτος είναι νικητής και οι άλλοι τίποτα, σε περίπτωση που αποκλειστούμε, προτιμώ πχ. να βγει ο ΠΑΟ 1ος και εμείς 4οι παρά ο ΠΑΟ 2ος και εμείς 3οι. Ούτως ή άλλως, είτε χάσουμε εμείς είτε αυτοί, στην τελική θα θυμόμαστε το μεταξύ μας ματς και όχι το μικρό τελικό (εκτός αν το σηκώσει ένας εκ' των 2).
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/Olympiacos/237397.html]Ερχεται να υπογράψει ο Πάρντο, τέλος ο Μενδρινός[/url]

Τα τυπικά απομένουν για να ολοκληρωθεί η μεταγραφή του Πάρντο στον Ολυμπιακό.
O Iσπανός τερματοφύλακας αναμένεται να φτάσει στην Αθήνα πιο αργά τη Δευτέρα και την Τρίτη θα περάσει από ιατρικές εξετάσεις και θα υπογράψει το συμβόλαιό του με τον Ολυμπιακό.
Τη Δευτέρα εξ’άλλου προέκυψε διαζύγιο των ερυθρόλευκων με τον Μενδρινό. Ο Ελληνας μέσος συναντήθηκε με τον Γιάννη Χρυσικόπουλο αλλά οι δύο άνδρες δεν κατάφεραν να συμφωνήσουν. Aντίθετα, ο Κατσικογιάννης θα επιστρέψει στον Ολυμπιακό.
Τέλος την Τρίτη αναμένεται να γίνει το ραντεβού με τον Νικοπολίδη έτσι ώστε ο Ελληνας πορτιέρο να υπογράψει νέο, μονοετές συμβόλαιο. Το ραντεβού αυτό θεωρείται τυπικό.


Τον Πάρντο δεν το ξέρω αλλά λογικά πάει για back-up.
Δεν κατάλαβα γιατί έφυγε ο Μενδρινός. Δεν είναι κακός παίχτης, είναι σε καλή ηλικία και ήταν μία καλή λύση για τον πάγκο. Δε νομίζω να είχε τρελές οικονομικές απαιτήσεις για καινούργιο συμβόλαιο άρα ο μόνος λόγος που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι ίσως ήθελε να πάει κάπου για να παίζει βασικός (άρα χειρίστηκε και ανάλογα την κατάσταση).
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
σπασιμο εδρας κ νικη με 3-0 στη γλυφαδα για τον ολυμπιακο.
επομενο ματς την πεμπτη στις 19¨00 στου ρεντη.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
ο καραλης ειναι ...φανατικος αεκτζης αλλα περισσοτερο φανατικος αντιολυμπιακος,αντικοκαλλικος,αντι θυρα7...
μιλαμε για αρρωστια και ειναι απο τους πλεον εγκριτους και με ρευμα που επηρεαζει....

Γι'αυτό γουστάρουμε που τον έχουμε στη φάπα όλα αυτά τα χρόνια τον άθλιο  :grin:
bt.gif
αρχίδια έγκριτος είναι , γελάει ο κόσμος μαζί του .

ολη η συμμορια της νοβα στα ιδια επιπεδα κυμαινεται(μπραουδακης,δρακος,λυκουροπουλος,μαρκακης κ.α....)
ειναι τυχαιο οτι ο κοκκαλης με τιποτα δεν καθεται στο τραπεζι διαπραγματευσεων μαζι τους;;;ουτε να τους ακουει δεν θελει....
μιλαμε για επιστημονες,για ''συστημα''....
Σιγά μην κάτσει ο Σώκος με τον κάθε μπαγλαμά , να τους δώσει και αξία , έλεος με τους παπάρες
rollss.gif

 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Δεν κατάλαβα γιατί έφυγε ο Μενδρινός. Δεν είναι κακός παίχτης, είναι σε καλή ηλικία και ήταν μία καλή λύση για τον πάγκο. Δε νομίζω να είχε τρελές οικονομικές απαιτήσεις για καινούργιο συμβόλαιο άρα ο μόνος λόγος που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι ίσως ήθελε να πάει κάπου για να παίζει βασικός (άρα χειρίστηκε και ανάλογα την κατάσταση).
ναι αλλά όταν έρχεσαι απο τον πάγκο και ειδικά σε ματς με μικρότερες ομάδες οφείλεις να πετάς.
το μόνο που θυμάμαι τόσα χρόνια είναι κουβάλημα μπάλας, πάσες του πούτσου και φάουλ χωρίς λόγο
αντίγραφο καραγκούνη στην ομάδα δεν γουστάρω
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Γι'αυτό γουστάρουμε που τον έχουμε στη φάπα όλα αυτά τα χρόνια τον άθλιο  :grin:
bt.gif
αρχίδια έγκριτος είναι , γελάει ο κόσμος μαζί του .
Σιγά μην κάτσει ο Σώκος με τον κάθε μπαγλαμά , να τους δώσει και αξία , έλεος με τους παπάρες
rollss.gif
οταν λεω εγκριτος καταλαβαινεις πως το λεω....
απλα ξεχασα τα εισαγωγικα... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom