Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (13 μέλη και 13 επισκέπτες)

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
χρειαζόταν τέτοιο κενό για να πεις τη μαλακια σου;
Ποια μαλακια ? εχετε αυτοκρατορια στο ποδοσφαιρο και δεν το ξερουμε?
Για πουτανες σας ηξερα οχι για αυτοκρατορες αντε ασχοληθητε με το μπασκετ περσονα αν θες αυτοκρατοριες μονο εκει. :boobies:

 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
τον κακό σου τον καιρό ρε μαλακισμένο;
με ήξερες κι από χθες να ξέρεις τι έλεγα για Τζιό και Τζόλε;
και τι δεν κατάφερε ο Γουλανδρής ρε καμμένε;
να φτιάξει παράγκα;
να βάλει πρόεδρο στην ΕΠΟ υπάλληλο του γαύρου;
Αει σιχτίρ εδώ μέσα με το κάθε μαλακισμένο.
αναφερομαι γενικα τι λεγατε οι βαζελοι
ειμαι σιγουρος οτι αν ζουσες τοτε θα ελεγες και για παραγκα του γουλανδρη
μην κανεις μαγκιες βριζοντας και επειδη ξερεις οτι δεν θα τιμωρηθεις
μην φερνεις σε δυσκολη θεση τους φιλους σου τους μοντερειτορς
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αναφερομαι γενικα τι λεγατε οι βαζελοι
ειμαι σιγουρος οτι αν ζουσες τοτε θα ελεγες και για παραγκα του γουλανδρη
μην κανεις μαγκιες βριζοντας και επειδη ξερεις οτι δεν θα τιμωρηθεις
μην φερνεις σε δυσκολη θεση τους φιλους σου τους μοντερειτορς

ρε άει γαμήσου σου λέω.....
όσα γουόρν και μιούτ έχω φάει εδώ μέσα δεν μετρώνται.
αιντε μαλέα σου λέω...

 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
ρε άει γαμήσου σου λέω.....
όσα γουόρν και μιούτ έχω φάει εδώ μέσα δεν μετρώνται.
αιντε μαλέα σου λέω...
καλα δεν ασχολουμαι αλλο μαζι σου,σε γραφω στον τσοκο μου οτι και να λες
θα απαντησω μονο με πμ και αν ποτε θελησεις να παμε για καφε να μου τα πεις τετ α τετ
 

ANAlgitos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
210
Like
2
Πόντοι
1
Χρόνια Πολλά (και άκουπα) σε:
 
---> Οσους αγαπούν την …ποδοσφαίριση και κερδίζουν τίτλους στο πιο διάσημο - άγνωστο αυτό άθλημα.

---> Οσους θεωρούν ότι τα έχουν 500 αλλά δεν έμαθαν ποτέ να μετράνε.

---> Οσους ισχυρίζονται ότι συμπλήρωσαν έναν αιώνα ζωής, πιστεύοντας ότι τα τότε «Ληξιαρχεία» έχουν καεί.

---> Οσους υπόσχονται διάφορα ψέματα κάθε καλοκαίρι και ξεχνάνε τι είπαν, όταν έρχεται η Ανοιξη (κάποιες φορές και από χειμώνα όπως φέτος).

---> Οσους ανακαλύπτουν κάθε χρόνο και από μία νέα δικαιολογία για να …δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα!

---> Οσους έχουν παιδιά που ντρέπονται να πάνε στο σχολείο και να πουν την δική τους αλήθεια.

---> Οσους έμαθαν να μετράνε από το 1959 και μετά, μετρικό σύστημα που καταργήθηκε πρόσφατα και δεν έχει ακόμα αντικατασταθεί.

---> Οσους βρίσκουν ομοιότητες ανάμεσα στο ποδόσφαιρο και το σκάκι.

---> Οσους δέρνουν διαιτητές γιατί …σφύριξαν σωστά!

---> Οσους γιορτάζουν επί δύο συναπτά χρόνια μία ανύπαρκτη ετήσια επέτειο.

---> Οσους «δανείζονται» γήπεδα και στη συνέχεια θέλουν να τα «πουλήσουν» στους πρώην κατόχους τους!

---> Οσους κερδίζουν Κύπελλα στο νόμισμα ή άλλα για τα οποία Διεθνείς Ομοσπονδίες θεωρούν ότι πρέπει να ζητήσουν συγνώμη!

---> Οσους κερδίζουν διακρίσεις για τις οποίες δεν θέλουμε να μιλάμε αφού προτιμάμε να μην αναμειγνύουμε τον αθλητισμό με την πολιτική.

---> Οοοολους όσους θίγονται από τα παραπάνω, θεωρώντας αυτόματα τους εαυτούς τους Ψεύτες.
 
Χρόνια Πολλά και άκουπα Ψεύτες μας!
Για άλλη μια φορά έγραψες
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Να το ξανατονίσουμε . Στην Ελλάδα όντας ρομαντικοί έχουμε μια τάση να εξιδανικεύουμε το παρελθόν. Αυτό μας οδηγεί πολλές φορές στο να μην βλέπουμε ότι το παρόν μπορεί να ξεπέρασε το παρελθόν. Αυτό συμβαίνει με τους δύο προαναφερθέντες προέδρους του Ολυμπιακού. Φίλε μου persona , το ξαναλέω... Δεν υπάρχει ΚΑΝ σύγκριση , Γουλανδρή και Σωκράτη. Ο Σωκράτης είναι έτη φωτός μπροστά.
 

ANAlgitos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
210
Like
2
Πόντοι
1
Να το ξανατονίσουμε . Στην Ελλάδα όντας ρομαντικοί έχουμε μια τάση να εξιδανικεύουμε το παρελθόν. Αυτό μας οδηγεί πολλές φορές στο να μην βλέπουμε ότι το παρόν μπορεί να ξεπέρασε το παρελθόν. Αυτό συμβαίνει με τους δύο προαναφερθέντες προέδρους του Ολυμπιακού. Φίλε μου persona , το ξαναλέω... Δεν υπάρχει ΚΑΝ σύγκριση , Γουλανδρή και Σωκράτη. Ο Σωκράτης είναι έτη φωτός μπροστά.
Συμφωνώ μεγάλος ο Γουλανδρής , αλλά μεγαλύτερος και με διαφορά ο Σωκράτης . Γήπεδο Καραισκάκη ,  σύγχρονες εγκαταστάσεις στο Ρέντη , περισσότερα πρωταθλήματα , κύπελλα , ερχομός παιχταράδων και άλλα πολλά
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
Να το ξανατονίσουμε . Στην Ελλάδα όντας ρομαντικοί έχουμε μια τάση να εξιδανικεύουμε το παρελθόν. Αυτό μας οδηγεί πολλές φορές στο να μην βλέπουμε ότι το παρόν μπορεί να ξεπέρασε το παρελθόν. Αυτό συμβαίνει με τους δύο προαναφερθέντες προέδρους του Ολυμπιακού. Φίλε μου persona , το ξαναλέω... Δεν υπάρχει ΚΑΝ σύγκριση , Γουλανδρή και Σωκράτη. Ο Σωκράτης είναι έτη φωτός μπροστά.

Συμφωνώ μεγάλος ο Γουλανδρής , αλλά μεγαλύτερος και με διαφορά ο Σωκράτης . Γήπεδο Καραισκάκη ,  σύγχρονες εγκαταστάσεις στο Ρέντη , περισσότερα πρωταθλήματα , κύπελλα , ερχομός παιχταράδων και άλλα πολλά
οχι ρε σεις δεν τα ξερετε καλα
ο περνονα που ειναι και απο τον πειραια τα ξερει καλυτερα,εμεις που ειμαστε ολυμπιακοι,δεν ειμαστε σωστοι ολυμπιακοι-γαυροι ειμαστε μαριδακια
καλα τολματε να αμφισβητειται τον περσονα?
μαλλον ειστε κλωνοι μου και εγω ειμαι κλωνος του δωρητη :jerking: :jerking: :jerking:
 

ANAlgitos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
210
Like
2
Πόντοι
1
οχι ρε σεις δεν τα ξερετε καλα
ο περνονα που ειναι και απο τον πειραια τα ξερει καλυτερα,εμεις που ειμαστε ολυμπιακοι,δεν ειμαστε σωστοι ολυμπιακοι-γαυροι ειμαστε μαριδακια
καλα τολματε να αμφισβητειται τον περσονα?
μαλλον ειστε κλωνοι μου και εγω ειμαι κλωνος του δωρητη :jerking: :jerking: :jerking:
η επίθεση των κλώνων!
 

mikes4207

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
296
Κριτικές
5
Like
12
Πόντοι
1
Μηπως απο τη ψηφοφορια λειπει ο Καρεμπε?
 

kakaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
326
Like
12
Πόντοι
1
Αυτο το γαμημενο Μαδριτακη-Βαζελακι δε μπορει να χωνεψει τη πουτσα του Ολυμπιακου που εχει στο στομαχι του  :rockon: :rockon:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
οι πιο παλιοί ας θυμηθούν τους παικταράδες Νοβοσέλατς και Κουσουλάκη
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Αυτο το γαμημενο Μαδριτακη-Βαζελακι δε μπορει να χωνεψει τη πουτσα του Ολυμπιακου που εχει στο στομαχι του  :rockon: :rockon:

Στον κωλο σου τα δαχτυλακια μουνοπανο λαγε της Ισπανιας. Ρουφα τωρα την κοκκινη ψωλη και σκουπισε τα υγρα μας με το πρασσινο πατσαβουρι που κρατας.
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
σε αξία και προσφορά-έστω και αν δεν έχουμε όλοι το ίδιο μέτρο σύγκρισης αφού κάποιους από τους παλαιότερους δεν τους έχουμε δει ζωντανά-για την ομάδα σας πιστεύω πως ο Τζόρτζεβιτς είναι αυτός που επικρατεί.άσχετα με τις διαφωνίες μας για τον τρόπο που πήρατε τόσους τίτλους,κτλ(άσχετο με το συγκεκριμένο θέμα)ο Τζόρτζεβιτς έχει συνδέσει το όνομά του με αυτή την πάρα πολύ επιτυχημένη περίοδο του Ολυμπιακού και με πολύ μεγάλη συνεισφορά.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
κι εγώ τον Τζότρζεεβιτσ ψήφισα αλλά ο Νοβοσέλατς ήταν μακράν καλύτερος πλην μόνος.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Τζολε γιατι εκτος απο ολα τα αλλα τοσο μεγαλος παιχτης εμεινε και τοσα χρονια στον ολυμπιακο την στιγμη που προσωπικα πιστευω καποια περιοδο της καριερας του μπορουσε να ειναι εντεκαδατος σε ολες της ομαδες της ευρωπης.
Νοβοσελατς ο κορυφαιος ξενος αμυντικος στην ελλαδα τεραστιος παιχτης.
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
δεν υπαρχει λογος υπαρξης τετοιας ψηφοφοριας
ο τζολε ειναι μακραν πρωτος αν και δεν τον ψηφισα
ειναι κατι αναμφισβητητο και απο εκει και περα θα επρεπε να υπαρξει ψηφοφορια
"ποιος ειναι ο καλυτερος ξενος μετα τον τζολε"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom