Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Biker.

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
186
Like
0
Πόντοι
1
με τους κλώνους τι κάνουμε;

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

έχεις να μου νοικιάσεις κανένα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εδώ δεν ξέρω να χειρίζομαι τον έναν και μοναδικό λογαριασμό μου !
Τι ασχολείσαι κι'εσύ ? ? ?
Δεν είδες και την Ντόλυ  που κατάντησε ? ? ?
Ζυγώνουν οι μέρες του αφανισμού τους !
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
εξαιτίας μου;
μπαίνω ως Ακάποτος καβαλάρης και μπινελικώνω και απειλώ μοντεράτορες;

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ρε τι κάνουν τα ληγμένα.........

Υ.Γ.
άι πι στα καμίνια δεν υπάρχει......εκτός εάν μου πεις πού μπορώ να αγοράσω ένα......
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
κοιτα να δεις εκανα λαθος εκει αλλα μιλωντας με τον γιωργος παπα και αφου ελεγξε την αιπι μου,μου εξηγησε τι συνεβη και του ζητησα συγνωμη
για αυτο και ειμαι καθαρος σημερα
εξαιτιας σου εγινε γιατι εσυ με συνδεεις με αλλο μελος και τσιμπανε ολοι
στο ξαναλεω τελευταια φορα οποτε θες παμε για καφε να δεις αν ειμαι αυτος που νομιζεις
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
κανονικα φιλε
δεν υπαρχει χειροτερη φαρα απο τους λαγους
ευτυχως εδω στα καμινια εχουμε απαλλαχτει απο λαγουδακια

εγώ που είμαι από τα καμίνια πώς σας ξέφυγα ρε παλλίκαρε;
ρε άντρα πελαγίσε αργοσαρωνικέ;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
στο ξαναλεω τελευταια φορα οποτε θες παμε για καφε να δεις αν ειμαι αυτος που νομιζεις

ραντεβού στο ρολόι στο πασαλιμάνι όπως η Αλίκη με τον Παπαμιχαήλ....

σιγά μην έρθεις...
θα στείλεις κανένα παπάρα....
αλλά είσαι άτυχος... θα στείλω ρωσσάκι και μετά θα παρακαλάς να είσαι το άλλο άλλο μέλος..........
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
εγώ που είμαι από τα καμίνια πώς σας ξέφυγα ρε παλλίκαρε;
ρε άντρα πελαγίσε αργοσαρωνικέ;
ισα ρε εσυ ουτε εξω απο τα καμινια δεν εχεις περασει
θες σε 10 λεπτα να βρεθουμε στο σκλαβενιτη η στη πλατεια?που σε βολευει?
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
ραντεβού στο ρολόι στο πασαλιμάνι όπως η Αλίκη με τον Παπαμιχαήλ....

σιγά μην έρθεις...
θα στείλεις κανένα παπάρα....
αλλά είσαι άτυχος... θα στείλω ρωσσάκι και μετά θα παρακαλάς να είσαι το άλλο άλλο μέλος..........
:jerking: :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ισα ρε εσυ ουτε εξω απο τα καμινια δεν εχεις περασει
θες σε 10 λεπτα να βρεθουμε στο σκλαβενιτη η στη πλατεια?που σε βολευει?

μισό να πάρω το αεροπλάνο να έρθω.........
εκτός εάν θες να στείλω το ανηψάκι μου που δουλεύει στον Σκλαβενίτη.........
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
μισό να πάρω το αεροπλάνο να έρθω.........
εκτός εάν θες να στείλω το ανηψάκι μου που δουλεύει στον Σκλαβενίτη.........
ποιο αεροπλανο?α ετσι κανεις μαγκιες εσυ?απο αποσταση? :jerking:
μπουγατσας εισαι?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ποιο αεροπλανο?α ετσι κανεις μαγκιες εσυ?απο αποσταση? :jerking:
μπουγατσας εισαι?

μπουγάτσας με φλουρί...
άμα πάρω το αεροπλάνο να δώσουμε ραντεβού στο πασαλιμάνι απέναντι απ το λεχμαντζούν στο περίφτερο....
θα είσαι ο πρώτος γαύρος που θα τις μαζέψει επειδή πείραξε βάζελο......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
μπουγάτσας με φλουρί...
άμα πάρω το αεροπλάνο να δώσουμε ραντεβού στο πασαλιμάνι απέναντι απ το λεχμαντζούν στο περίφτερο....
θα είσαι ο πρώτος γαύρος που θα τις μαζέψει επειδή πείραξε βάζελο......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μπουγατσας με λειρι εισαι
στο πειραια δεν με ακουμπαει κανεις,με ξερουν ολοι
εσυ που ζεις σε φανταστικο πειραια εχεις να μαζεψεις πολλες και οχι γιατι εισαι βαζελος αλλα γιατι εισαι ψευτης
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αλλα γιατι εισαι ψευτης

θα ήθελες μαλέα....
είχαμε την άλλη που την ακούει όλος ο Περαίας τώρα έχουμε και σένα που σε ξέρει όλος ο Περαίας...
χούι ρε νούμερο.......

άκου όλος ο Περαίας;
ποιόν συγγενή μου θες να ρωτήσω για σένα;
Στην Αμφιάλη;
Στον Κορυδαλλό;
Στο Πέραμα;
Στα Καμίνια;
Στη Σαλαμίνα;
Στη Φρεαττύδα;
Στο Πασαλιμάνι;
Στη Νίκαια;
Στην Ιχθυόσκαλα;
Διάλεξε που θες είμαστε μεγάλο σόι....
Τόσο διάσημος που είσαι κάποιος θα μου πει για τον Ακάποτο καβαλάρη που περιφέρεται ωσάν τιμωρός στον Περαία.......

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
θα ήθελες μαλέα....
είχαμε την άλλη που την ακούει όλος ο Περαίας τώρα έχουμε και σένα που σε ξέρει όλος ο Περαίας...
χούι ρε νούμερο.......

άκου όλος ο Περαίας;
ποιόν συγγενή μου θες να ρωτήσω για σένα;
Στην Αμφιάλη;
Στον Κορυδαλλό;
Στο Πέραμα;
Στα Καμίνια;
Στη Σαλαμίνα;
Στη Φρεαττύδα;
Στο Πασαλιμάνι;
Στη Νίκαια;
Στην Ιχθυόσκαλα;
Διάλεξε που θες είμαστε μεγάλο σόι....
Τόσο διάσημος που είσαι κάποιος θα μου πει για τον Ακάποτο καβαλάρη που περιφέρεται ωσάν τιμωρός στον Περαία.......

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
φιλε πραγματικα σε λυπαμαι εχεις προβλημα,σαν 15 χρονος κανει που λεει τι κανει ο θειος του και ο ξαδερφος του
σου προτεινα να βρεθουμε για καφε δεν θελεις,δεν με νοιαζει τι σοι εχεις  :uglystupid: αν εχεις στο πειραια
με ξερει πολυς κοσμος και οχι σαν ακαποτο καβαλαρη συνελθε δεν ειναι το σαιτ ολη η ζωη
λοιπον αντε καληνυχτα και ευχομαι ταχεια αναρρωση
ο κοκκαλης σας εχει αφησει βαθεια τραυματα και σας εχει προκαλεσει εγκεφαλικες δυσλειτουργιες :rockon:
καμινια θυρα 7 born to fight
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ό,τι πεις.......
για καφέ θα σε καλούσα στο σπίτι μου στον Περαία αλλά σου είπα...
πρέπει να πάρω αεροπλάνο...
υπάρχουν μερικοί που έχουν ανακαλύψει και μέρη διαμονής πέραν του Δήμου Πειραιά.....και εκτός του κέντρου το κόσμου που λέγεται Ελλάδα..........

λυπάμαι που θα σε πληγώσω αλλά υπάρχουν μεγαλύτες ποδοσφαιρικές ομάδες από τον Ολυμπιακό, μεγαλύτερα λιμάνια από τον Πειραιά και μεγαλύτεροι επιχειρηματίες απ τον Κόκκαλη στο εξωτερικό.

:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Για τον ερχομό και τα πρώτα βήματα του Πρέντραγκ Τζόρτζεβιτς στην Ελλάδα καθώς και την πρόσφατη απόφαση του Σέρβου να κρεμάσει τα παπούτσια του μίλησε στον Sentra FM ο πρώην πρόεδρος του Πανηλειακού και άνθρωπος που έφερε τον Τζόρτζεβιτς στην Ελλάδα, Σάκης Σταυρόπουλος.

Συγκεκριμένα, ο Σταυρόπουλος είπε:
Για την μεταγραφή του Τζόρτζεβιτς στον Πανηλειακό:
"Εμείς τότε ήμασταν στην Γ' Εθνική. Τον πρότεινε ένας μάνατζερ που συνεργαζόμασταν. Τότε είχα προπονητή τον Αντώνη Γεωργιάδη που νωρίτερα ήταν στον Ολυμπιακό. Ο μάνατζερ μας είπε ότι υπάρχει ένας πολύ ταλαντούχος που ανήκε στον Ερυθρό Αστέρα. Είχε διασυνδέσεις και θα μπορούσε να τον αποσπάσει από τον Αστέρα και να τον φέρει εδώ. Εμείς θέλαμε να διασταυρώσουμε τα στοιχεία που μας είχε δώσει ο μάνατζερ οπότε έστειλα τον Γεωργιάδη να τον παρακολουθήσει σε ένα παιχνίδι της Ραντ στην οποία έπαιζε ως δανεικός. Ενθουσιάστηκε και μου τηλεφώνησε λέγοντας ότι τέτοιος παίκτης δεν υπάρχει στην Ελλάδα και ότι πρέπει οπωσδήποτε να τον κλείσω. Για τότε ήταν πολύ ακριβός. Ο Τζόλε είπε ότι σε ομάδα κάτω από Β' Εθνική δεν κάνει μεταγραφή. Έτσι αναγκαστήκαμε να του πούμε ότι είμαστε στη Β' Εθνική. Μετά από δύσκολες διαπραγματεύσεις, έβαλα το χέρι βαθιά στην τσέπη και τον φέραμε στην Πύργο. Όταν υπέγραψε έμαθε ότι παίζουμε Γ' Εθνική, διαμαρτυρήθηκε έντονα και ήθελε να ακυρώσουμε το συμβόλαιο για να επιστρέψει πίσω. Ήταν Δεκέμβριος και του είπαμε ότι σε 5-6 μήνες θα ήμαστε στην Β' Εθνική και του χρόνου στην Α' Εθνική. Αναγκαστήκαμε να παρουσιαστούμε ότι είμαστε υπερβέβαιοι για να μην επιμείνει στην διακοπή συμβολαίου. Τελικά, τον έπεισα και έμεινε".
Για τις πρώτες εντυπώσεις που άφησε o "Τζόλε" στον Πανηλειακό:
"Οπωσδήποτε ήταν άριστες. Ξεχώριζε με το στυλ του και εντυπωσίαζε με το παιχνίδι του. Προκάλεσε μια αναστάτωση στον Νομό Ηλείας και γέμιζε το γήπεδο στις προπονήσεις για να δουν τον Τζόρτζεβιτς".
Για το αν έγινε πιο γνωστός ο Πανηλειακός από την μεταγραφή του Τζόρτζεβιτς: "Συνέλαβε καθοριστικά στην άνοδο αλλά και στην καθιέρωσή της ομάδας όσο έμεινε κοντά στον Πανηλειακό. Όταν παίζαμε μάλιστα εκτός έδρας πολλοί ερχόντουσαν όχι για να δουν την ομάδα αλλά για να δουν τον Τζόρτζεβιτς".
Για την πολύκροτη μεταγραφή του Σέρβου στον Ολυμπιακό:
"Τον Τζόρτζεβιτς και τον Γιαννακόπουλο δεν θα τους έδινα. Δεν είχα τέτοια πρόθεση. Τους χρειαζόμουν στην ομάδα μου αλλά δεν ήθελαν να ανανεώσουν. Ο Τζόρτζεβιτς μου είπε ότι είναι ευχαριστημένος εδώ αλλά ήρθε η ώρα να παίξει σε μεγάλη ομάδα και όσα και να του έδινα ήθελε να φύγει. Αυτό διέρρευσε και μου κάνανε πρόταση οι τρεις μεγάλες ομάδες του κέντρου. Ειδικά ο Παναθηναϊκός ενδιαφέρθηκε πολύ για τον Γιαννακόπουλο. Όμως ο Τζόρτζεβιτς ήθελε να πάει στον Ολυμπιακό παρότι η ΑΕΚ προσέφερε περισσότερα χρήματα. Απλά προκειμένου να του ικανοποιήσω την επιθυμία δέχτηκα με λιγότερα χρήματα να τον παραχωρήσω στον Ολυμπιακό".
Για το πως αισθάνθηκε για την αποχώρηση του Τζόρτζεβιτς:
"Λυπήθηκα διότι παίκτες σαν τον Τζόλε δεν υπάρχουν στο ελληνικό ποδόσφαιρο και ελάχιστοι στο παγκόσμιο στερέωμα. Είναι λυπηρό για τον Ολυμπιακό αλλά και για ολόκληρο το ελληνικό ποδόσφαιρο, αλλά ο χρόνος επιβάλλει τέτοιες εξελίξεις και δεν μπορεί να εξαιρεθεί αυτός ο μεγάλος παίκτης. Δυστυχώς έτσι είναι η ζωή".
Για το αν υπήρξε κάποια ξεχωριστή στιγμή ανάμεσά τους που να θυμάται:
"Δεν ήμουν τόσο κοντά στην ομάδα καθώς είμαι μόνιμος κάτοικος Αθηνών. Δεν πήγαινα στις προπονήσεις και έτσι ήταν περιορισμένες οι ώρες που τον έβλεπα. Μόνο Σάββατο βράδυ πριν τα παιχνίδια στο ξενοδοχείο μπορούσα να έχω επικοινωνία. Ξέρω ότι ήταν υπέροχος χαρακτήρας, ποτέ δεν δημιούργησε πρόβλημα παρότι ήταν η βεντέτα της ομάδας. Ήταν ακέραιος χαρακτήρας και συνεργαζόταν με τους συμπαίκτες του. Είχε πολύ χιούμορ και ήταν το πειραχτήρι της ομάδας. Έχω τις καλύτερες αναμνήσεις για τα περίπου πέντε χρόνια που έμεινε μαζί μας".
 

ANAlgitos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
210
Like
2
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τι μας λες ρε μαλέα...............

ο τεράστιος αυτός ποδοσφαιρικός σύλλογος να καταδεχθεί να ονομαστεί το γήπεδο με όνομα παίκτη του;

ποιά Ιντερ και Μίλαν και ποιός Μεάτσα.

εγώ λέω να το ονομάσετε Κόκκαλης.....
όπως έκανε και η Ρεάλ με το Μπερναμπέου........

ρε κάτι μαλάκες που έχει αυτή η χώρα........
μήπως κοίταξες στον καθρέφτη πάλι? μήπως έχεις αυτογνωσία? ξέρεις άυτό που έλεγαν οι αρχαίοι όμοιος τω ομοίω αεί πελάζει? όπως και να έχει μια ζωή θα είσαι μέσα στο κόμπλεξ και  στο ανικανοποίητο και στο απωθημένο και ...
 

ANAlgitos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
210
Like
2
Πόντοι
1
Για τον ερχομό και τα πρώτα βήματα του Πρέντραγκ Τζόρτζεβιτς στην Ελλάδα καθώς και την πρόσφατη απόφαση του Σέρβου να κρεμάσει τα παπούτσια του μίλησε στον Sentra FM ο πρώην πρόεδρος του Πανηλειακού και άνθρωπος που έφερε τον Τζόρτζεβιτς στην Ελλάδα, Σάκης Σταυρόπουλος.

Συγκεκριμένα, ο Σταυρόπουλος είπε:
Για την μεταγραφή του Τζόρτζεβιτς στον Πανηλειακό:
"Εμείς τότε ήμασταν στην Γ' Εθνική. Τον πρότεινε ένας μάνατζερ που συνεργαζόμασταν. Τότε είχα προπονητή τον Αντώνη Γεωργιάδη που νωρίτερα ήταν στον Ολυμπιακό. Ο μάνατζερ μας είπε ότι υπάρχει ένας πολύ ταλαντούχος που ανήκε στον Ερυθρό Αστέρα. Είχε διασυνδέσεις και θα μπορούσε να τον αποσπάσει από τον Αστέρα και να τον φέρει εδώ. Εμείς θέλαμε να διασταυρώσουμε τα στοιχεία που μας είχε δώσει ο μάνατζερ οπότε έστειλα τον Γεωργιάδη να τον παρακολουθήσει σε ένα παιχνίδι της Ραντ στην οποία έπαιζε ως δανεικός. Ενθουσιάστηκε και μου τηλεφώνησε λέγοντας ότι τέτοιος παίκτης δεν υπάρχει στην Ελλάδα και ότι πρέπει οπωσδήποτε να τον κλείσω. Για τότε ήταν πολύ ακριβός. Ο Τζόλε είπε ότι σε ομάδα κάτω από Β' Εθνική δεν κάνει μεταγραφή. Έτσι αναγκαστήκαμε να του πούμε ότι είμαστε στη Β' Εθνική. Μετά από δύσκολες διαπραγματεύσεις, έβαλα το χέρι βαθιά στην τσέπη και τον φέραμε στην Πύργο. Όταν υπέγραψε έμαθε ότι παίζουμε Γ' Εθνική, διαμαρτυρήθηκε έντονα και ήθελε να ακυρώσουμε το συμβόλαιο για να επιστρέψει πίσω. Ήταν Δεκέμβριος και του είπαμε ότι σε 5-6 μήνες θα ήμαστε στην Β' Εθνική και του χρόνου στην Α' Εθνική. Αναγκαστήκαμε να παρουσιαστούμε ότι είμαστε υπερβέβαιοι για να μην επιμείνει στην διακοπή συμβολαίου. Τελικά, τον έπεισα και έμεινε".
Για τις πρώτες εντυπώσεις που άφησε o "Τζόλε" στον Πανηλειακό:
"Οπωσδήποτε ήταν άριστες. Ξεχώριζε με το στυλ του και εντυπωσίαζε με το παιχνίδι του. Προκάλεσε μια αναστάτωση στον Νομό Ηλείας και γέμιζε το γήπεδο στις προπονήσεις για να δουν τον Τζόρτζεβιτς".
Για το αν έγινε πιο γνωστός ο Πανηλειακός από την μεταγραφή του Τζόρτζεβιτς: "Συνέλαβε καθοριστικά στην άνοδο αλλά και στην καθιέρωσή της ομάδας όσο έμεινε κοντά στον Πανηλειακό. Όταν παίζαμε μάλιστα εκτός έδρας πολλοί ερχόντουσαν όχι για να δουν την ομάδα αλλά για να δουν τον Τζόρτζεβιτς".
Για την πολύκροτη μεταγραφή του Σέρβου στον Ολυμπιακό:
"Τον Τζόρτζεβιτς και τον Γιαννακόπουλο δεν θα τους έδινα. Δεν είχα τέτοια πρόθεση. Τους χρειαζόμουν στην ομάδα μου αλλά δεν ήθελαν να ανανεώσουν. Ο Τζόρτζεβιτς μου είπε ότι είναι ευχαριστημένος εδώ αλλά ήρθε η ώρα να παίξει σε μεγάλη ομάδα και όσα και να του έδινα ήθελε να φύγει. Αυτό διέρρευσε και μου κάνανε πρόταση οι τρεις μεγάλες ομάδες του κέντρου. Ειδικά ο Παναθηναϊκός ενδιαφέρθηκε πολύ για τον Γιαννακόπουλο. Όμως ο Τζόρτζεβιτς ήθελε να πάει στον Ολυμπιακό παρότι η ΑΕΚ προσέφερε περισσότερα χρήματα. Απλά προκειμένου να του ικανοποιήσω την επιθυμία δέχτηκα με λιγότερα χρήματα να τον παραχωρήσω στον Ολυμπιακό".
Για το πως αισθάνθηκε για την αποχώρηση του Τζόρτζεβιτς:
"Λυπήθηκα διότι παίκτες σαν τον Τζόλε δεν υπάρχουν στο ελληνικό ποδόσφαιρο και ελάχιστοι στο παγκόσμιο στερέωμα. Είναι λυπηρό για τον Ολυμπιακό αλλά και για ολόκληρο το ελληνικό ποδόσφαιρο, αλλά ο χρόνος επιβάλλει τέτοιες εξελίξεις και δεν μπορεί να εξαιρεθεί αυτός ο μεγάλος παίκτης. Δυστυχώς έτσι είναι η ζωή".
Για το αν υπήρξε κάποια ξεχωριστή στιγμή ανάμεσά τους που να θυμάται:
"Δεν ήμουν τόσο κοντά στην ομάδα καθώς είμαι μόνιμος κάτοικος Αθηνών. Δεν πήγαινα στις προπονήσεις και έτσι ήταν περιορισμένες οι ώρες που τον έβλεπα. Μόνο Σάββατο βράδυ πριν τα παιχνίδια στο ξενοδοχείο μπορούσα να έχω επικοινωνία. Ξέρω ότι ήταν υπέροχος χαρακτήρας, ποτέ δεν δημιούργησε πρόβλημα παρότι ήταν η βεντέτα της ομάδας. Ήταν ακέραιος χαρακτήρας και συνεργαζόταν με τους συμπαίκτες του. Είχε πολύ χιούμορ και ήταν το πειραχτήρι της ομάδας. Έχω τις καλύτερες αναμνήσεις για τα περίπου πέντε χρόνια που έμεινε μαζί μας".
ναι ο ολυμπιακός έχει τους καλύτερους παίκτες και στο τέλος σας φταίει η διατησία και οι φτηνές δικαιολογίες για την πλήρη ανικανότητα σας. Η αντίφαση σε όλο το μεγαλείο της!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom