Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.010
Πόντοι
17.885
τσίμπησες μαλακάκο ε;
όσο σαλονικιός είμαι εγώ τόσο έξυπνος είσαι εσύ ρε...
σου απέδειξα για άλλη μια φορά να μην παίζεις μαζί μου με τη γλώσσα.......
ένα βήμα μπροστά σου θα είμαι να ξέρει τι μαλακία θα γράψεις.....

Ναι είσαι γνωστός Πικραμένος εσύ
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.010
Πόντοι
17.885
και συ είχες τσιμπήσει.....
αλλά δε σε ξεφτιλίζω γιατί παλιωσες και τα λές χύμα και μ αρέσουν τα χυμαδιά.....

Ναι είχα, δεν σε πήγαινα-δεν σε πάω, σε έβρισα (για την ακρίβεια σου βλαστήμησα) τα δικά μου τα σβήσανε εσένα τ αφήσανε (διαφάνεια των Moderator!!  :jerking:), δε σε ήξερα, σε πήρα χαμπάρι πως παίζεις (όντως έξυπνα) και προσαρμόστηκα! Τα πα μόνος μου!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ναι είχα, δεν σε πήγαινα-δεν σε πάω, σε έβρισα (για την ακρίβεια σου βλαστήμησα) τα δικά μου τα σβήσανε εσένα τ αφήσανε (διαφάνεια των Moderator!!  :jerking:), δε σε ήξερα, σε πήρα χαμπάρι πως παίζεις (όντως έξυπνα) και προσαρμόστηκα! Τα πα μόνος μου!

έτσι.... έτσι.....

χίλιες φορές να με σέβεσαι από το να με πας........
 

adamantidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Δεν γίνεται να γίνεις πρόεδρος στον Ολυμπιακό,ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΕΙ Ή ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕΙ ΓΙΑ ΒΑΡΥΤΑΤΑ ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑΤΑ
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.010
Πόντοι
17.885
έτσι.... έτσι.....

χίλιες φορές να με σέβεσαι από το να με πας........

Δε σε σέβομαι, καμία σχέση (απλά έχεις νοημοσύνη) anyway ότι έγινε (ας μην είχε φλωρέψει το site και θα τραγουδάγαμε σε διαφορετικές οκτάδες τώρα) δεν αλλάζει πάντως το γεγονός ότι είσαι ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ

πάω να φάω, καλή μου όρεξη!  :bounce:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Κατσε εδω ρε αλανι ΕΡΝΕΣΤΟ σε γουσταρουμε
 

Συνημμένα

  • news.jpg
    news.jpg
    1,4 KB · Εμφανίσεις: 14

ANAlgitos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
210
Like
2
Πόντοι
1
τσίμπησες μαλακάκο ε;
όσο σαλονικιός είμαι εγώ τόσο έξυπνος είσαι εσύ ρε...
σου απέδειξα για άλλη μια φορά να μην παίζεις μαζί μου με τη γλώσσα.......
ένα βήμα μπροστά σου θα είμαι να ξέρει τι μαλακία θα γράψεις.....
σιγά θα σκίσεις κανένα καλσόν. Ο κομπλεξισμός σου είναι εμφανής. όσο για το αν είσαι ένα βήμα μπροστά εγώ καταλαβαίνω ότι είσαι πολλά πίσω. όσο για το πάνε τι το έκανες για να τσιμπίσω? Δεν νομιζω απλά αποκαλύφθηκες και προσπαθείς να το παίξεις αλλιώς κομπλεξικέ και ηττημένε
 

ANAlgitos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
210
Like
2
Πόντοι
1
Πως να καταδικαστεί ρε φίλε,αφού παραγράφηκε και δεν δικάστηκε ποτέ?
Ξέρεις τί σημαίνει παραγραφή?Ότι μπορεί να έχεις διαπράξει ένα έγκλημα,να έχεις ομολογήσει,να σε έχουν πιάσει επ'αυτοφώρω,να υπάρχουν αποδείξεις και στοιχεία,αλλά επειδή πέρασαν 5 ή 10 ή 20 χρόνια αναλόγως δεν δικάζεσαι ή αν άρχισε η δίκη,παύει η δίωξη λόγω παραγραφής.
ελληνικά ξέρεις ?εγώ είπα ότι δεν καταδικάστηκε. που κάνω λάθος? όσο για το παράδειγμα σου είναι επιεικώς ατυχές. Κλάψε τώρα ...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σιγά θα σκίσεις κανένα καλσόν. Ο κομπλεξισμός σου είναι εμφανής. όσο για το αν είσαι ένα βήμα μπροστά εγώ καταλαβαίνω ότι είσαι πολλά πίσω. όσο για το πάνε τι το έκανες για να τσιμπίσω? Δεν νομιζω απλά αποκαλύφθηκες και προσπαθείς να το παίξεις αλλιώς κομπλεξικέ και ηττημένε

ένα δύο ένα δύο...
ΧΑΡΩΠΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΧΕΡΙΑ ΤΑ ΚΤΥΠΩ..........
πσιδική χαρά ο μπουρδελόγαυρος.

ΤΙΒΙΤΙΓΚΛΟΝ......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δε σε σέβομαι, καμία σχέση (απλά έχεις νοημοσύνη) anyway ότι έγινε (ας μην είχε φλωρέψει το site και θα τραγουδάγαμε σε διαφορετικές οκτάδες τώρα) δεν αλλάζει πάντως το γεγονός ότι είσαι ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ

πάω να φάω, καλή μου όρεξη!  :bounce:

καλή όρεξη
μεγάλη κουβέντα μην πεις μεγάλη μπουκιά φάε...

το σάιτ φλώρεψε από τότε που έφυγε ο πλέ....ξέρεις με τον πλέ έχουμε προσωπική σχέση.......
είμαστε ζευγάρι.........

 

ANAlgitos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
210
Like
2
Πόντοι
1
ένα δύο ένα δύο...
ΧΑΡΩΠΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΧΕΡΙΑ ΤΑ ΚΤΥΠΩ..........
πσιδική χαρά ο μπουρδελόγαυρος.

ΤΙΒΙΤΙΓΚΛΟΝ......
Τα παιδία παίζει ... όσο για τα χέρια σου τα κτυπάς από την ημέρα που γεννήθηκες  που δεν έγινες θρύλος
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Το ότι δεν καταδικάστηκε φαίνεται εσένα δεν σου λέει τίποτα . όσο για το αν ήταν δεν αποδείχθηκε ποτέ. Εξάλλου είναι γνωστή η έχθρα Καθημερινής - Κόκκαλη . Απ΄ ότι θυμάμαι έχει πληρώσει η Καθημερινή τον Κόκκαλη για αυτά που έλεγε.
εσύ από αυτά που διάβασες-ΑΝ τα διάβασες-αυτό κατάλαβες ρε φίλε?αυτό...σου έμεινε?το ότι "δεν καταδικάστηκε"?τι άλλη απόδειξη χριάζεσαι εσύ εκτός από τα ΕΠΙΣΗΜΑ στοιχεία που αναφέρονται σε αυτό που "διάβασες"(?)??
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.010
Πόντοι
17.885
καλή όρεξη
μεγάλη κουβέντα μην πεις μεγάλη μπουκιά φάε...

το σάιτ φλώρεψε από τότε που έφυγε ο πλέ....ξέρεις με τον πλέ έχουμε προσωπική σχέση.......
είμαστε ζευγάρι.........

Δεν το χα προσέξει.. Νομίζω ξέρω ποιον λες...Δεν προσέχω και πολυ κόσμο ούτε τι λένε , μόνο όποιον/α μου κάνει εντύπωση για κάποιν λόγο (θετικό/αρνητικό)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.463
Πόντοι
41.447

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν το χα προσέξει.. Νομίζω ξέρω ποιον λες...Δεν προσέχω και πολυ κόσμο ούτε τι λένε , μόνο όποιον/α μου κάνει εντύπωση για κάποιν λόγο (θετικό/αρνητικό)

να τον προσέξεις.
ο απόλυτος γαύρος.
ο σωστότερος γαύρος είναι ο χριστόφορος.
το καλύτερο παιδί ο δωρητής και
ο μεγαλύτερος κρυφογαύρος ο Μπουλ.........
εγώ είμαι μια κατηγορία γαύρου από μόνος μου......


 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.463
Πόντοι
41.447
ο μεγαλύτερος κρυφογαύρος ο Μπουλ.........

OΛΟΙ ειναι κρυφογάυροι....
αυτήν την όμάδα ή την λατρεύεις ή την μισείς...
και το μίσος ώς γνωστό είναι ένα είδος αρρωστημένης αγάπης, κατά κάποιο τρόπο...
 

ANAlgitos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
210
Like
2
Πόντοι
1
εσύ από αυτά που διάβασες-ΑΝ τα διάβασες-αυτό κατάλαβες ρε φίλε?αυτό...σου έμεινε?το ότι "δεν καταδικάστηκε"?τι άλλη απόδειξη χριάζεσαι εσύ εκτός από τα ΕΠΙΣΗΜΑ στοιχεία που αναφέρονται σε αυτό που "διάβασες"(?)??
τα επίσημα στοιχεία , που λες δεν αποδείχθηκαν ποτέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Δεν έγινε δίκη . με το εάν , το εφόσον , τις εικασίες , τις φαντασιώσεις και τα λοιπά δεν μπορούμε να κατηγορούμε έναν άνθρωπο. Εκτός , αν υπα΄ρχει λόγος. και είναι ο προφανής ο λόγος για κάτι που έχει λήξει εδώ και πολλά χρόνια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom