Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ειναι προφητης ο τυπος παιδια :2funny: :2funny:
πλακα στην πλακα μου τα ελεγε σε πρωινο καφε σημερα
και το ελεγε σοβαρα γιατι το πιστευε πραγματικα!!
ξερει πολυ μπασκετ ο φιλος μου!!! :rockon: :rockon:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ειναι προφητης ο τυπος παιδια :2funny: :2funny:
πλακα στην πλακα μου τα ελεγε σε πρωινο καφε σημερα
και το ελεγε σοβαρα γιατι το πιστευε πραγματικα!!
ξερει πολυ μπασκετ ο φιλος μου!!! :rockon: :rockon:
θα συμφωνούσα μόνο άμα το είχε παίξει στοίχημα...χιχι...αλλιώς, απλά του και μας έκατσε...όχι πως με χάλασε φυσικά, αλλά προσωπικά για να πω τη μαύρη μου αλήθεια δεν το πίστευα.
Βρε λες; Λες να φτιάχνει σιγά σιγά η ομάδα;
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
εγω παντως το επαιξα !!!
μετα απο παροτρυνση του!!!
4,20 η αποδοση
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
:grin:
 

Συνημμένα

  • n1195873034_30103841_58423.jpg
    n1195873034_30103841_58423.jpg
    54,9 KB · Εμφανίσεις: 23

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
ειναι προφητης ο τυπος παιδια :2funny: :2funny:
πλακα στην πλακα μου τα ελεγε σε πρωινο καφε σημερα
και το ελεγε σοβαρα γιατι το πιστευε πραγματικα!!
ξερει πολυ μπασκετ ο φιλος μου!!! :rockon: :rockon:



πεστα πεστα   :2funny: :2funny:

Πλακα ηταν στα μετρα του ολυμπιακου η ταου και φανηκε και απο το πρωτο παιγνιδι  Στρατηγε μου

Παμε berlin ???


Και θα σε παω και www.traum-paradies.de/]εδω[/url] ...  ;)
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
φυγαμε αδερφεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
παντως ρε μαγκες ειμαι πραγματικα πολυ χαρουμενος σημερα!!!
αν και δουλευα και δεν το ειδα το ματσακι
παντως ημουν με το handsfree στο αυτι :2funny:
και ειχα τρελαθει με αυτα που ακουγα
αλλα τελος καλο ολα καλα ...
νομιζω οτι η ρεαλ δεν εχει καμια ελπιδα
και νομιζω δεν θα χρειαστουν καν τα 5 παιχνιδια
[size=30pt]αντε forza θρυλε!!![/size]
 

ANAlgitos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
210
Like
2
Πόντοι
1
....είσαι και ανορθόγραφος.

Εμείς έχουμε πρόεδρο Εφοπλιστή εσείς πράκτορα της ΣΤΑΖΙ (μυστικές υπηρεσίες της πρώην Ανατ. Γερμανίας), γι' αυτό η "παράγκα" λειτουργεί στην εντέλεια. 
ρε Στέκα καταρχήν ο Πατέρας είναι πρώην εφοπλιστής , τα ΄πούλησε τα καράβια και κράτησε το κότερο για να μας βλέπει με το τηλεσκόπιο. Επίσης ο Πατέρας , όντας πρόεδρος του Εθνικού τον έριξε κατηγορία , ε ρε προεδράρα . Πήρε και την άλλη την ομαδάρα σαν τον εθνικό και πρόκοψε. Κόψε το μούσι ρε , άπλυτε. Όσο για τον Κόκκαλη ούτε στο μικρό του δαχτυλάκι δεν του μοιάζει . Σηκώθηκαν τώτα 4 κλαδάκια να χτυπήσουν το δέντρο και τι δέντρο αιθαλές και αιωνόβιο . όσο για την παράγκα η καραμέλλα ακόμα δεν έλιωσε? 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
πεστα πεστα   :2funny: :2funny:

Πλακα ηταν στα μετρα του ολυμπιακου η ταου και φανηκε και απο το πρωτο παιγνιδι  Στρατηγε μου

Παμε berlin ???


Και θα σε παω και www.traum-paradies.de/]εδω[/url] ...  ;)

αυτό ρε σύ δεν είναι στο Βερολίνο απο όσα είδα...
ενα είναι το μέρος που πρέπει να επισκεφθείς εάν μείνεις Βερολίνο:
www.fkk-artemis.de/en/girls.php]Studio Artemis[/url]
 

ANAlgitos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
210
Like
2
Πόντοι
1

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα Αλανια ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!!
αφιερωμενο στα "Υποβρυχια".....
234958.jpg
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΑΥΡΟΣ ΟΤΑΝ...

1. Σε βρίζουν ολοι

2. Πιστευεις οτι το Καραισκακη χτιστηκε με τον αγνο ιδρωτα του Κοκκαλη σε εκταση που ανηκε στην προγιαγια του Ανδριανοπουλου

3. Πιστευεις οτι ολα τα ΜΜΕ ειναι αντιολυμπιακοι και πολεμανε τον θρυλο

4. Πιστευεις οτι η ΟΥΕΦΑ εχει στησει βρωμικο παιχνιδι εναντιον του Θρυλου και αδικει την ομαδα σου συνεχεια για να μην παρει ενα Champions League και μετα κανει το 11 στα 12.

5. Πιστευεις οτι η ομαδα σου ειναι πολυ ατυχη στην Ευρωπη και γι'αυτο χανει απο κατι κλαμπακια τυπου Μολντε,Χερενφειν και Μακαμπι Χαιφα, τα οποια βγαινουν μια φορα στα 12.000 χρονια στο Champions League, κανουν μια νικη με τον Ολυμπιακο και μετα εξαφανιζονται...

6. Πιστευεις οτι ο ΠΑΟ ειναι κωλοφαρδος στην Ευρωπη, και γιαυτο ειναι πανω απο την ομαδα σου στην βαθμολογια της ΟΥΕΦΑ τα τελευταια 20 χρονια τουλαχιστον ()

7. Λες οτι "μπορει εγω να πηγαινω και να τρωω 7ρες και 5ρες και 4ρες και να χανω απο κατι Μολντε και κατι Χερενφειν και κατι αλλα καφενεια, αλλα τουλαχιστον παιζω μπαλα και προσφερω θεαμα(σε ποιον?)"

8. Κλαιγεσαι ακομα για ενα χερι του Ρομπερτο Καρλος το 1997 (πριν 12 χρονια δηλαδη)

9. Πιστευες οτι η ομαδα σου θα παει τελικο C.L., οταν εβγαινε ο Κοκκαλης και στο ελεγε

10. Λες οτι "ειμαστε ατυχοι και οι βαζελοι κωλοφαρδοι στην Ευρωπη, γιατι εμεις αποκλειστηκαμε με 10 βαθμους, κι αυτοι εχουν περασει με 6". Ξεχνας οτι πολλες ομαδες εχουν αποκλειστει με 10 βαθμους(την ιδια χρονια σε αλλο ομιλο εγινε αυτο με την Ντιναμο Κιεβου), οτι δεν ειναι δυνατον να συγκρινεις βαθμους ομαδων που βρισκονται σε διαφορετικους ομιλους και οτι ο ΠΑΟ ποτε δεν εχει περασει β'φαση ομιλων με 6ή 7 βαθμους.

11. Πιστευεις οτι ο Δουρος σε αδικησε και πρεπει να τον βριζεις αντι να του στησεις αγαλμα που σε αφησε με 11 παιχτες να βγαλεις το πρωτο ημιχρονο, κλεινοντας τα ματια στις αποβολες Γεωργατου και Καστιγιο (
)

12. Ξεχνας οτι μετα το 2-2 της Λεωφορου, ο Καστιγιο δηλωσε "στον τελικο του κυπελου θα δουμε ποια ειναι η καλυτερη ομαδα", οπου αρπαξες μια χαλαρη φιλικη 3αρα, εχοντας και την ευνοια του Κασναφερη που δεν απεβαλλε τον Γεωργατο (οπως παραδεχτηκε εμμεσα και ο Αλεφαντος μετα στην Σταη) και τον Ανατολακη

13. Κλαιγεσαι που δεν πηγαν οπαδοι του γαυρου στην Λεωφορο επειδη ο ΠΑΟ εφαρμοσε τον νομο, κατι που εκανε και ο ΟΣΦΠ, μην επιτρεποντας στους οπαδους του ΠΑΟΚ και της ΑΕΚ να πανε στην Ριζουπολη, ενω οι γαυροι ειχαν παει στις αντιστοιχες εδρες.

14. Θεωρεις στημενο το ματς ΠΑΟΚ-ΠΑΟ, που κριθηκε με ενα γκολ 28" πριν σφυριξει ο διαιτητης, επειδη απλα το διαβασες στον Πρωταθλητη. Παιξε 3 λεπτα μπαλα με τους φιλους σου (οχι 93 που ηταν το ματς), και αμα καταφερεις να το στησεις να χασεις 28" πριν την ληξη, εγω παω πασο...

15. Πιστευεις οτι ο Σαββας Θεοδωριδης ειναι ψυχαρα και τα λεει εξω απο τα δοντια στους βαζελους, βαζοντας τα με το πρασινο κατεστημενο.....

16. Πιστευεις οτι οι παιχτες του ΠΑΟ ειναι κοτες, επειδη δεν εκατσαν στην Ριζουπολη να τους ανοιξουν τα κεφαλια με πετρες, μαχαιρια και λοσταρια, και μπηκαν στα αποδυτηρια, απο οπου βγηκαν 5' πριν ξεκινησει το ματς χωρις να κανουν καν ζεσταμα. Τους ιδιους παιχτες βεβαια, τους αποθεωνες μετα οταν πηραν το Euro 2004, και τοτε φυσικα δεν ηταν κοτες, ουτε οταν επαιρναν διπλα με την ομαδα τους σε εδρες που η δικια σου αρπαζε 4ρες και 5ρες ή λιγοψυχουσε...

17. Μιλας ακομα για τον Σπανεα και τον καθε Σπανεα, οταν ακομα αστερες της διαιτησιας ειναι οι Ζωγραφοι, οι Καλοπουλοι κτλ...Σε τελικη αναλυση, ο Σπανεας εκανε μια μαμακια και τον εφαγε το μαυρο φιδι, ενω οι Κασναφερηδες, οι Μποροβηλοι και οι Μπριακοι εγιναν τα αστερια της ελληνικης διαιτησιας(πηγαν να γινουν και της ευρωπαικης, αλλα τους εστειλαν πισω με τις κλωτσιες)

18. Πιστευεις οτι οι 3πλασιες πωλησεις "πρωταθλητη" και "φωτος" σε σχεση με "ντερμπυ-πρασινης" ειναι επειδη οι γαυροι ειναι πιο πωρωμενοι με τις ομαδες τους.....

19. Πιστευεις οτι η ομαδα σου εχει 11 νικες στα τελευταια 14 ματς στην Ξανθη (εκ των οποιων πολλες ηταν με 5ρες, με την Ξανθη να κατεβαζει τα δευτερα κτλ) απλα επειδη ετυχε...

20. Πιστεψες καποτε οτι ο Ριβαλντο ηρθε στον θρυλο επειδη ηθελε να παει σε μια μεγαλη ευρωπαικη ομαδα, κι οχι επειδη ηταν λιμουρης και δεν ειχε ομαδα 6 μηνες, ενω οι μονες προσφορες που ειχε ηταν για να δοκιμαστει...Μετα βεβαια οταν πηγε στην ΑΕΚ, ολα αυτα τα θυμηθηκες...

21. Ξεχνας οτι ο Κασναφερης, ο διαιτητης που εχει σφυριξει τα περισσοτερα παιχνιδια του ΟΣΦΠ απο οποιονδηποτε αλλον-μεταξυ των οποιων και πολλα ντερμπυ με τον ΠΑΟ και τον ΠΑΟΚ-, δηλωσε προσφατα οτι αγαπημενη του ομαδα ειναι ο Ολυμπιακος

22. Θεωρεις αντιγαυρο τον Φεργκιουσον επειδη καποτε δηλωσε οτι "ειτε παιζεις με την Ρεαλ, ειτε με τον Ολυμπιακο, πρεπει να εισαι σοβαρος"

23. Πιστεψες καποτε οτι στην ομαδα σου θα ερθουν ο Ροναλντο, ο Ρομπερτο Καρλος,κ.α, σε περιοδο που ηταν στο απωγειο της καριερας τους

24. Πιστευεις οτι ο ΠΑΟ πηγε στον τελικο του Wembley λογω χουντας. Κι αφου πηγε, γιατι δεν το πηρε? Και πως περασε ομαδες σαν την Εβερτον, που ηταν ζαμπλουτες?Και πως γινεται αμα ο ΠΑΟ ηταν ομαδα της χουντας, να εχει ακριβως τον ιδιο αριθμο πρωταθληματων με τον γαυρο στην 7ετια?Σε κατι αλλες χουντες που ξερουμε ειναι κατι ομαδες που παιρνουν 11 στα 12, οχι 3 στα 7...

25. Πιστευεις οτι ολοι σας βριζουν επειδη "ειστε πρωτοι". Γιατι αραγε δεν συμβαινει το ιδιο με τον ΠΑΟ στο μπασκετ, με τον ΟΣΦΠ στο πολο, ή παλιοτερα με τον Ολυμπιακο οταν ειχε την ομαδαρα του Μπαγεβιτς και πηγαινε καλυτερα απο ολους και στην Ευρωπη?

26. Πιστευεις οτι ο ΟΣΦΠ βραβευσε τον διαιτητη Γερμανακο επειδη πραγματικα εκτιμησε την αλτρουιστικη του προσφορα στο ελληνικο ποδοσφαιρο... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εισαι ΠανθηΡακος- Γατουλης γιατι: Νομιζεις οτι σε ιδρυσαν επιφανείς ελληνικές οικογένειες της Σμύρνης
Ενω στην πραγματικοτητα σε ιδρυσε ο Αχιλλεας ΜΠΕΟΣ....(ΝΕΟΠΑΝΙΩΝΙΟΣ) – (δες Μαυρα Μεσανυχτα) χιχιχιχι  :2funny: :2funny: :2funny:
Εισαι ΠανθηΡακος-Γατουλης γιατι ονομαζεις τον Συλλογο σου <Ιστορικο> ενω εχεις παρει σε σε 119 Χρονια ιστοριας(οπως λες εσυ) 2 κυπελα στην Μπαλα και 1 στο μπασκετ.
Εισαι ΠανθηΡακος – Γατουλης γιατι νομιζεις οτι η Ν.Σμυρνη ειναι «Προσφυγομανα» ενω οι μονοι προσφυγες που ζουν εκει ειναι Οικονομικοι Μεταναστες απο το μπαγκλαντες το Πακισταν και την Αλβανια.... :2funny: :2funny: :2funny:
Εισαι ΠανθηΡακος – Γατουλης γιατι εισαι Μια ζωη ΤΣΑΤΣΟΣ του βαζελου, αφου εφτασαν απο την διοικηση σου ατομα να «ξεχασουν» να καταθεσουν Δελτια ποδοσφαιριστων σου με αποτελεσμα να Υπογραψουν στον Βαζελο με ΜΗΔΕΝΙΚΟ κοστος Μεταγραφης...(μην πληρωνει και Εφορια ο Καπετανιος...)
Εισαι ΠανθηΡακος- Γατουλης γιατι ΚΑΝΕΝΑΣ αθλητης στην Ιστορια του Συλλογου σου τα τελευταια 60 Χρονια δεν Προτιμησε να  μεινει στην Ομαδα σου απο το να Μεταγραφει ακομα και στην Μικροτερη απο της λεγομενες «Μεγαλες» ομαδες.....
Εισαι ΠανθηΡακος – Γατουλης γιατι εισαι Πρωτα ΑΝΤΙ- Ολυμπιακος αφου οποιον Παιχτη Καλο βγαζεις Προτιμας να τον  πουλησεις σε παο-αεκ ακομα και Παοκ εστω και με Λιγοτερα Χρηματα απο το να τον Δωσεις στον Ολυμπιακο.
Εισαι ΠανθηΡακος – Γατουλης για ΠΑΝΤΑ σου φταινε οι «Αλλοι» που δεν εγινες ΠΟΤΕ μεγαλη ομαδα και η μονη επιτυχια που εχεις ειναι ενα Πρωταθλημα Β εθνικης το 96....
Εισαι ΠανθηΡακος – Γατουλης γιατι Κλαιγεσαι για την αδικια της «Παραγκας» ενω Προεδρος σου ηταν ο ΙΔΡΥΤΗΣ της Μπεος –αφεντικο της νυχτας – μαστορας στο στησιμο αγωνων....και αλλα πολλα Λαμογια.
Εισαι ΠανθηΡακος – Γατουλης γιατι ΤΟΛΜΑΣ να κρινεις τις Επιτυχιες η τις Αποτυχιες του Ολυμπιακου στην Ευρωπη  ενω εσυ ΔΕΝ παιζεις εκει ΠΟΤΕ αλλα και οταν (ελαχιστες) φορες παιζεις ΧΑΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ!
Εισαι ΠανθηΡακος – Γατουλης γιατι Κρινεις την Κατασκευη του Σταδιου Καραισκακη που το εφτιαξε και το  συντηρει με δικα του Εξοδα ο Ολυμπιακος  και θα το επιστρεψει σε 49 Χρονια.
Ενω το Γηπεδο σου ειναι ΔΩΡΕΑ του Ελληνικου κρατους το 1937 και η ΜΟΝΗ συντηρηση που εκανες ειναι απο Λεφτα που σου Εδωσε ο ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (Πρωτοπαλικαρο της Παραγκας) σαν Προεδρος της Επαε....
Eισαι ΠανθηΡΑΚΟΣ-Γατουλης γιατι Βριζεις στο Τελος ΚΑΘΕ σεζον τον Οποιονδηποτε Προεδρο σου γιατι ΔΕΝ εκπληρωσε τις  προσδοκιες σας ¨ λες και προκειται να τις εκπληρωσει ποτε κανεις......

ΚΛΑΨΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ...... ;)
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
222457.jpg

Σε συνέντευξη που έδωσε στη Βραζιλία ο Ζιοβάνι κατηγόρησε τον Ντούσαν Μπάγεβιτς για τη φυγή του από την ομάδα το 2005, αναφέρθηκε ακόμη στην κόντρα του Ριβάλντο με τον Σωκράτη Κόκκαλη και δεν έκρυψε την αγάπη του για τον Ολυμπιακό και την Ελλάδα.

«Έχω σχέση αγάπης με τον Ολυμπιακό. Πέρασα έξι χρόνια εκεί και έξι χρόνια δεν είναι έξι μέρες, είναι πολλά. Άρχισα την καριέρα μου στα 20 και έπαιξα στον Ολυμπιακό έως τα 34, άρα πέρασα τη μισή καριέρα μου εκεί. Έκανα πολλούς φίλους και όλα τα χρόνια ήταν υπέροχα. Κατέκτησα πέντε πρωταθλήματα σε έξι χρόνια και η μεταγραφή μου εκεί ήταν μία εξαιρετική κίνηση για μένα, αγωνιστικά και όχι μόνο. Πιστεύω πως στον Ολυμπιακό έζησα τα καλύτερά μου χρόνια», δήλωσε ο 37χρονος πλέον «Ζιο».

Για τον λόγο που έφυγε . «Έφυγα επειδή δεν άρεσα στον προπονητή που είχαμε τότε, τον Ντούσαν Μπάγεβιτς. Εξαιτίας του έφυγα. Η τελευταία μου χρονιά στην ομάδα ήταν άσχημη γιατί έκανε ό,τι μπορούσε για να με ενοχλήσει. Ο πρόεδρος μού είχε πει πως θα έφευγε, αλλά εγώ δεν ήθελα να μείνω. Δεν αποδεχόταν κάποια πράγματα που έκανα».

Ερωτηθείς αν θα έπαιζε μετά τον Ολυμπιακό στην ΑΕΚ, όπως ο Ριβάλντο, απάντησε: «Υποσχέθηκαν κάποια πράγματα στον Ριβάλντο και δεν τα τήρησαν. Ο Ριβάλντο έφυγε επειδή ένιωσε εξαπατημένος. Είμαι βέβαιος πως αν ο πρόεδρος είχε κρατήσει το λόγο του, ο Ριβάλντο δεν θα είχε φύγει».

Αναφερόμενος στην καριέρα του στη Μότζι Μίριμ, τόνισε: «Πήγα εκεί πρώτον γιατί ήθελα να αγωνιστώ στο πρωτάθλημα Παουλίστα και δεύτερον λόγω της φιλικής μου σχέσης με τον Ριβάλντο. Ήθελε έναν έμπειρο παίκτη για να ηγηθεί των νέων που διαθέτει η ομάδα. Ο Ριβάλντο είναι σαν αδερφός μου. Τον γνώρισα στην Μπαρτσελόνα, ήμασταν συμπαίκτες στην εθνική ομάδα και στον Ολυμπιακό και γίναμε καλοί φίλοι. Είναι ένας απλός άνθρωπος, όπως κι εγώ, ταιριάξαμε και ήμασταν συνέχεια μαζί. Ακόμη και όταν ήμασταν σε διαφορετικές ομάδες είχαμε επικοινωνία και η φιλία μας διαρκεί μέχρι σήμερα».

Τέλος, προανήγγειλε την οριστική του αποχώρηση από τα γήπεδα. «Το συμβόλαιό μου λήγει με την ολοκλήρωση του πρωταθλήματος Παουλίστα. Μετά θα σταματήσω, πιστεύω πως θα είναι το ‘αντίο’ μου στα γήπεδα».

Γεια σου ρε Πριγκηψ Προπονηταρα........
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Οι ανω των 70 ετων Ολυμπιακοι λενε οτι προλαβαν τον Μουρατη , τον Βαζο ισως και να αναφερονται στον Σιδερη.
Οι πενηνταρηδες λενε οτι ειδαν τον Δεληκαρη.
Αυτοι που εζησαν απο κοντα τον Ολυμπιακο των 90's μιλανε για τον Μπιλαρο.
Εμεις που ασχολουμαστε απο κοντα με τον Ολυμπιακο την τρεχουσα χιλιετια, σιγουρα θα λεμε στα παιδια μας οτι ειδαμε τον Τζιοβανι να παιζει.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ Ζιο .. για παντα στο λιμανι..
 

Συνημμένα

  • giovanni.jpg
    giovanni.jpg
    36,6 KB · Εμφανίσεις: 23

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Οι ανω των 70 ετων Ολυμπιακοι λενε οτι προλαβαν τον Μουρατη , τον Βαζο ισως και να αναφερονται στον Σιδερη.
Οι πενηνταρηδες λενε οτι ειδαν τον Δεληκαρη.
Αυτοι που εζησαν απο κοντα τον Ολυμπιακο των 90's μιλανε για τον Μπιλαρο.
Εμεις που ασχολουμαστε απο κοντα με τον Ολυμπιακο την τρεχουσα χιλιετια, σιγουρα θα λεμε στα παιδια μας οτι ειδαμε τον Τζιοβανι να παιζει.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ Ζιο .. για παντα στο λιμανι..
+1000.0000.000
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Τέλος, προανήγγειλε την οριστική του αποχώρηση από τα γήπεδα. «Το συμβόλαιό μου λήγει με την ολοκλήρωση του πρωταθλήματος Παουλίστα. Μετά θα σταματήσω, πιστεύω πως θα είναι το ‘αντίο’ μου στα γήπεδα».
Και τυπικά, το Παγκόσμιο ποδόσφαιρο θα γίνει φτωχότερο.
Αλλά δεν πειράζει, υπάρχουν "μάνγκες" και μπαλαδόροι τύπου Γκαρσία, Μπαρκαουάν, Κυριάκου, Όσκαρ, κλπ να μας προσφέρουν άφθονο θέαμα.. :headbang: :headbang:

Υ.Γ προς αντι-Ολυμπιακούς:Γι'αυτό δε θα καταλάβετε ποτέ τι σημαίνει μπάλα, τουλάχιστον όσοι δεν πρόλαβαν Δομάζο, Χατζηπαναγή, Μαύρο, Αναστόπουλο, Σαραβάκο,κλπ και θα κλαίτε για τη διαιτησία... :babycry:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Εμεις που ασχολουμαστε απο κοντα με τον Ολυμπιακο την τρεχουσα χιλιετια, σιγουρα θα λεμε στα παιδια μας οτι ειδαμε τον Τζιοβανι να παιζει.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ Ζιο .. για παντα στο λιμανι..
Ακριβώς έτσι. Υπήρξαμε τυχεροί που είδαμε από κοντά Τζιοβάνι, Τζόλε καθώς και την απίστευτη τριάδα των ΚΑΡΑΦΛΩΝ.(Τζόλε,Γιαννακόπουλος, Γεωργάτος)
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
Εισαι ΠανθηΡακος- Γατουλης γιατι: Νομιζεις οτι σε ιδρυσαν επιφανείς ελληνικές οικογένειες της Σμύρνης
Ενω στην πραγματικοτητα σε ιδρυσε ο Αχιλλεας ΜΠΕΟΣ....(ΝΕΟΠΑΝΙΩΝΙΟΣ) – (δες Μαυρα Μεσανυχτα) χιχιχιχι  :2funny: :2funny: :2funny:
Εισαι ΠανθηΡακος-Γατουλης γιατι ονομαζεις τον Συλλογο σου <Ιστορικο> ενω εχεις παρει σε σε 119 Χρονια ιστοριας(οπως λες εσυ) 2 κυπελα στην Μπαλα και 1 στο μπασκετ.
Εισαι ΠανθηΡακος – Γατουλης γιατι νομιζεις οτι η Ν.Σμυρνη ειναι «Προσφυγομανα» ενω οι μονοι προσφυγες που ζουν εκει ειναι Οικονομικοι Μεταναστες απο το μπαγκλαντες το Πακισταν και την Αλβανια.... :2funny: :2funny: :2funny:
Εισαι ΠανθηΡακος – Γατουλης γιατι εισαι Μια ζωη ΤΣΑΤΣΟΣ του βαζελου, αφου εφτασαν απο την διοικηση σου ατομα να «ξεχασουν» να καταθεσουν Δελτια ποδοσφαιριστων σου με αποτελεσμα να Υπογραψουν στον Βαζελο με ΜΗΔΕΝΙΚΟ κοστος Μεταγραφης...(μην πληρωνει και Εφορια ο Καπετανιος...)
Εισαι ΠανθηΡακος- Γατουλης γιατι ΚΑΝΕΝΑΣ αθλητης στην Ιστορια του Συλλογου σου τα τελευταια 60 Χρονια δεν Προτιμησε να  μεινει στην Ομαδα σου απο το να Μεταγραφει ακομα και στην Μικροτερη απο της λεγομενες «Μεγαλες» ομαδες.....
Εισαι ΠανθηΡακος – Γατουλης γιατι εισαι Πρωτα ΑΝΤΙ- Ολυμπιακος αφου οποιον Παιχτη Καλο βγαζεις Προτιμας να τον  πουλησεις σε παο-αεκ ακομα και Παοκ εστω και με Λιγοτερα Χρηματα απο το να τον Δωσεις στον Ολυμπιακο.
Εισαι ΠανθηΡακος – Γατουλης για ΠΑΝΤΑ σου φταινε οι «Αλλοι» που δεν εγινες ΠΟΤΕ μεγαλη ομαδα και η μονη επιτυχια που εχεις ειναι ενα Πρωταθλημα Β εθνικης το 96....
Εισαι ΠανθηΡακος – Γατουλης γιατι Κλαιγεσαι για την αδικια της «Παραγκας» ενω Προεδρος σου ηταν ο ΙΔΡΥΤΗΣ της Μπεος –αφεντικο της νυχτας – μαστορας στο στησιμο αγωνων....και αλλα πολλα Λαμογια.
Εισαι ΠανθηΡακος – Γατουλης γιατι ΤΟΛΜΑΣ να κρινεις τις Επιτυχιες η τις Αποτυχιες του Ολυμπιακου στην Ευρωπη  ενω εσυ ΔΕΝ παιζεις εκει ΠΟΤΕ αλλα και οταν (ελαχιστες) φορες παιζεις ΧΑΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ!
Εισαι ΠανθηΡακος – Γατουλης γιατι Κρινεις την Κατασκευη του Σταδιου Καραισκακη που το εφτιαξε και το   συντηρει με δικα του Εξοδα ο Ολυμπιακος  και θα το επιστρεψει σε 49 Χρονια.
Ενω το Γηπεδο σου ειναι ΔΩΡΕΑ του Ελληνικου κρατους το 1937 και η ΜΟΝΗ συντηρηση που εκανες ειναι απο Λεφτα που σου Εδωσε ο ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (Πρωτοπαλικαρο της Παραγκας) σαν Προεδρος της Επαε....
Eισαι ΠανθηΡΑΚΟΣ-Γατουλης γιατι Βριζεις στο Τελος ΚΑΘΕ σεζον τον Οποιονδηποτε Προεδρο σου γιατι ΔΕΝ εκπληρωσε τις   προσδοκιες σας ¨ λες και προκειται να τις εκπληρωσει ποτε κανεις......

ΚΛΑΨΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ...... ;)
ξεχασες να αναφερεις οτι ειναι πανθηρακος-γατουλης γιατι εστησε ευρωπαικα παιχνιδια ο ηθικος του προεδρος και η ουεφα διερευνησε την περιπτωση(για να ασχοληθει κοτζαμ ουεφα μαζι τους ειναι ευρωπεη)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ακριβώς έτσι. Υπήρξαμε τυχεροί που είδαμε από κοντά Τζιοβάνι, Τζόλε καθώς και την απίστευτη τριάδα των ΚΑΡΑΦΛΩΝ.(Τζόλε,Γιαννακόπουλος, Γεωργάτος)

Απίστευτη μπάλλα για τον γαύρο έχουν επίσης παίξει οι:
Ευθυμιάδης, Τσαγγαράκης, Κασναφέρης, Ζωγράφος, Σπάθας, και άλλοι που θα μείνουν στο πάνθεον του ερυθλόλευκου μουσείου καθώς φρόντισαν να τιμήσουν δεόντως την ερυθρόλευκη φανέλλα.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ξεχασες να αναφερεις οτι ειναι πανθηρακος-γατουλης γιατι εστησε ευρωπαικα παιχνιδια ο ηθικος του προεδρος και η ουεφα διερευνησε την περιπτωση(για να ασχοληθει κοτζαμ ουεφα μαζι τους ειναι ευρωπεη)
Ή ευρω(μ)πέη;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom