Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Ξέρω δεν επιτρέπεται να γράφουμε κεφαλαία αλλά ας με συγχωρήσουν οι admins...
Α ΡΕ ΘΡΥΛΑΡΑ!!!!!!!!!!!!ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΖΩ ΡΕ ΘΡΥΛΕ!!!!!ΕΤΣΙ ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤ@Ν@ ΜΟΥ!
ΓΙΝΕ ΞΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ!!!


τορα βλεπο Μιλαν Οσφπ στο μεγκα
Οποιος βλέπει τώρα το Βερντερ - Σεντ Ετιεν μπορεί να καταλάβει 2 πράγματα
1.) Πόσο απλό είναι στην πραγματικότητα το ποδόσφαιρο (που αυτό το βλεπεις γενικά όταν παρακολουθείς ξένα πρωταθλήματα)
2.)Πόσο μαλάκες ήταν οι ακιρβοπληρωμένοι παίχτες και προπονητές που δεν μπόρεσαν να αποκλείσουν την Σεντ Ετιεν..Α ρε Θρύλε...Μάγκες ξέρεις να κάνεις άλλους στην Ευρώπη...Τον εαυτό σου γιατί πρέπει να τον κάνεις μια στα 10 χρονια????
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ξέρω δεν επιτρέπεται να γράφουμε κεφαλαία αλλά ας με συγχωρήσουν οι admins...
Α ΡΕ ΘΡΥΛΑΡΑ!!!!!!!!!!!!ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΖΩ ΡΕ ΘΡΥΛΕ!!!!!ΕΤΣΙ ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤ@Ν@ ΜΟΥ!
ΓΙΝΕ ΞΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ!!!

Οποιος βλέπει τώρα το Βερντερ - Σεντ Ετιεν μπορεί να καταλάβει 2 πράγματα
1.) Πόσο απλό είναι στην πραγματικότητα το ποδόσφαιρο (που αυτό το βλεπεις γενικά όταν παρακολουθείς ξένα πρωταθλήματα)
2.)Πόσο μαλάκες ήταν οι ακιρβοπληρωμένοι παίχτες και προπονητές που δεν μπόρεσαν να αποκλείσουν την Σεντ Ετιεν..Α ρε Θρύλε...Μάγκες ξέρεις να κάνεις άλλους στην Ευρώπη...Τον εαυτό σου γιατί πρέπει να τον κάνεις μια στα 10 χρονια????
αφου το χαν ριξι στο μπουζουκοκλαμπιν και στιν ικονομια....
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
Ξέρω δεν επιτρέπεται να γράφουμε κεφαλαία αλλά ας με συγχωρήσουν οι admins...
Α ΡΕ ΘΡΥΛΑΡΑ!!!!!!!!!!!!ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΖΩ ΡΕ ΘΡΥΛΕ!!!!!ΕΤΣΙ ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤ@Ν@ ΜΟΥ!
ΓΙΝΕ ΞΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ!!!

Οποιος βλέπει τώρα το Βερντερ - Σεντ Ετιεν μπορεί να καταλάβει 2 πράγματα
1.) Πόσο απλό είναι στην πραγματικότητα το ποδόσφαιρο (που αυτό το βλεπεις γενικά όταν παρακολουθείς ξένα πρωταθλήματα)
2.)Πόσο μαλάκες ήταν οι ακιρβοπληρωμένοι παίχτες και προπονητές που δεν μπόρεσαν να αποκλείσουν την Σεντ Ετιεν..Α ρε Θρύλε...Μάγκες ξέρεις να κάνεις άλλους στην Ευρώπη...Τον εαυτό σου γιατί πρέπει να τον κάνεις μια στα 10 χρονια????
φιλε μου για να εισαι μαγκας πρεπει να εχεις και κατι που εχουν οι αντρες...αρχιδια.και η θρυλιτσα ποτε δεν θα αποκτησει.παιδια συγχαρητηρια που πηρατε τον γκαγκατση σας..επρεπε να αποκατασταθει το παιδι...τοσα προσεφερε 15 χρονια τωρα..
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
φιλε μου για να εισαι μαγκας πρεπει να εχεις και κατι που εχουν οι αντρες...αρχιδια.και η θρυλιτσα ποτε δεν θα αποκτησει.παιδια συγχαρητηρια που πηρατε τον γκαγκατση σας..επρεπε να αποκατασταθει το παιδι...τοσα προσεφερε 15 χρονια τωρα..
37
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Ξέρω δεν επιτρέπεται να γράφουμε κεφαλαία αλλά ας με συγχωρήσουν οι admins...
Α ΡΕ ΘΡΥΛΑΡΑ!!!!!!!!!!!!ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΖΩ ΡΕ ΘΡΥΛΕ!!!!!ΕΤΣΙ ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤ@Ν@ ΜΟΥ!
ΓΙΝΕ ΞΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ!!!

Το Βερολινο θα καψουμε αδερφε!
Ασε που αν ειμαστε τυχεροι θα εχει και κυνηγι λαγου..

ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΑΣ ΡΕ ΘΡΥΛΕ!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και σήμερα στον Γερμανό μεμονωμένο περιστατικό.
και στην Τούμπα το ίδιο......


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
δεν σε κατάλαβα ρε αδερφέ...θες να πεις πως έπρεπε να τιμωρηθεί κατά τη γνώμη σου; Από πότε τιμωρούνται όταν αμύνονται; Ούτε καν βάσει κανονισμού δεν ευσταθεί αυτό που λες.
Ή μήπως εξάντλησαν τον ΠΑΟΚ (ή ίσως και ΠΟΑΚ κατά το ΠΑΟ-ΠΟΑ); Έπρεπε ή δεν έπρεπε να μην είναι "μεμονωμένο" περιστατικό;
Και αυτό αποδεικνύει ή εν αποδεικνύει για άλλη μια φορά πως στην Ελλάδα δεν υπάρχει Γκαγκάτσης ή ό,τι άλλο, απλά υπάρχει στρεβλό σύστημα και ανίκανοι να επιβάλλουνε κανονισμούς φορείς.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τώρα μπορώ να ψηφίσω στην ψηφοφορία που έχει στο θρεντ του ΠΑΟ για το αν περνάει ή όχι ο ΠΑΟ;...γιατί τώρα ειδικά το βλέπω 100% σίγουρο να περάσει ο ΠΑΟ τη βιγιαρρεάλ...χαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom