Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (0 μέλη και 49 επισκέπτες)

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Καρπαζοεισπράκτορα...το κόμπλεξ που έχεις απο την πολύ φάπα που έχεις φάει...και συνεχίζεις να τρώς...μην τον βγάζεις εδώ...χούλιγκαν των πλήκτρων...που είμαι σίγουρος ότι βλέπεις κανέναν αγριεμένο και κατουριέσαι επάνω σου...άντε στο καλό αγόρι μου...και μην ξεχάσεις να πιείς το γάλα σου!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Καρπαζοεισπράκτορα...το κόμπλεξ που έχεις απο την πολύ φάπα που έχεις φάει...και συνεχίζεις να τρώς...μην τον βγάζεις εδώ...χούλιγκαν των πλήκτρων...που είμαι σίγουρος ότι βλέπεις κανέναν αγριεμένο και κατουριέσαι επάνω σου...άντε στο καλό αγόρι μου...και μην ξεχάσεις να πιείς το γάλα σου!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Hello again... μάλλον εσύ κρύβεσαι.. ANTE μαζευτήκατε πάλι και υπερασπίζεστε ο ένας τον άλλον; ένας ένας δεν σας παίρνει πουτανίτσες της Eυρώπης;
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ΜΟΝΟ Η 7 !!!!!!!!!!!!!!!!!

καλο απογεμα σε ολουσ!!!!!!!!!!!!!!
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Hello again... μάλλον εσύ κρύβεσαι.. ANTE μαζευτήκατε πάλι και υπερασπίζεστε ο ένας τον άλλον; ένας ένας δεν σας παίρνει πουτανίτσες της Eυρώπης;

Είδες τελικά που σε πείραξε βλαμμένο???Εγώ παράθεση γι'αυτό τον λόγο δεν έκανα...τελικά πονάει η αλήθεια...να φορέσεις το κράνος στο κεφάλι...γέμισες καρούμπαλα.... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

[move]:dancing:[size=30pt]ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑ[/size] :dancing:[/move]
 

Επισκέπτης
Eδώ φαίνονται οι μάγκες! Oύτε στις κλωτσιές, ούτε στις μπουνιές, ούτε στα στημένα ματς...


 

Συνημμένα

  • 2.jpg
    2.jpg
    168,1 KB · Εμφανίσεις: 16

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Eδώ φαίνονται οι μάγκες! Oύτε στις κλωτσιές, ούτε στις μπουνιές, ούτε στα στημένα ματς...
Ποτε? ΠΟΤΕ! ποτε? ΠΟΤΕ!
πρωταθλημα Μπορεις ???
Οχι ΟΧΙ....
το Κυπελο Μπορεις ???
Οχι ΟΧΙ ....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Aυτός ο ΠΑΟΚ, λοιπόν, είναι που έχει αξιώσεις να κατακτήσει το πρωτάθλημα; Αυτός που δεν μπορεί να νικήσει τα δεύτερα του Ολυμπιακού σε συνθήκες ζούγκλας;
Με κάτι τύπους να παριστάνουν τους «Ζουλού» και να περιφέρονται μέσα και έξω από το γήπεδο και να μπουκάρουν με τη λήξη για να δείρουν τους αντιπάλους;

Με τον Κονσεϊσάο να δίνει σφαλιάρα στον «Τζόλε» μπροστά στον βοηθό; Σε αυτό το γήπεδο δεν νομίζω πως θα πρέπει να διεξαχθεί ξανά παιχνίδι υπό αυτές τις συνθήκες.
Αν αγωνιστεί ακόμα και στα πλέι οφ ο ΠΑΟΚ στην έδρα του, τότε θα μιλάμε για διαφορετικά μέτρα και σταθμά στο πρωτάθλημα, διότι μέχρι το τέλος αυτής της περιόδου το γήπεδο της Τούμπας δεν πρέπει να χρησιμοποιηθεί ξανά.

Ο Θρύλος με τη δεύτερη ομάδα έκανε πλάκα στον ΠΑΟΚ μέσα στην Τούμπα, παρά το γεγονός ότι αυτό το ματς δεν ενδεικνυόταν για ποδόσφαιρο.
Από πλευράς Ολυμπιακού θα σταθώ ιδιαίτερα στον Γιάννη Παπαδόπουλο, που για ένα ακόμα μεγάλο παιχνίδι έκανε αισθητή την παρουσία του. Με αυτή εξέθεσε τον προπονητή του, ο οποίος δεν του έχει δώσει ευκαιρίες να αγωνιστεί, αλλά και επειδή δεν βάζει τον νεαρό άσο για να παρέχει και κάποια ανάσα στους υπόλοιπους.


Συμπερασματικά, αυτό το ματς περνάει στην ιστορία και είναι όφελος για ορισμένους νέους ποδοσφαιριστές, επειδή έδειξαν χαρακτήρα σε ένα τέτοιο κολαστήριο, σε συνθήκες ενός αγώνα που δεν θα έπρεπε κανονικά να είχε διεξαχθεί.
Οσο για τον ΠΑΟΚ, δεν πιστεύω πως μπορεί να έχει αξίωση να κάνει κάτι στα πλέι οφ με τις εμφανίσεις που έχει κάνει κόντρα στους τρεις μεγάλους της Αθήνας.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ΓΥΜΝΟΙ: Και όμως έγινε και αυτό! Μετά τη λήξη του αγώνα, φίλαθλοι του ΠΑΟΚ βρίσκονταν στον αγωνιστικό χώρο σε άθλια κατάσταση, λόγω του αλκοόλ που είχαν καταναλώσει και μάλιστα κυκλοφορούσαν γυμνοί...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Aυτός ο ΠΑΟΚ, λοιπόν, είναι που έχει αξιώσεις να κατακτήσει το πρωτάθλημα; Αυτός που δεν μπορεί να νικήσει τα δεύτερα του Ολυμπιακού σε συνθήκες ζούγκλας;
Με κάτι τύπους να παριστάνουν τους «Ζουλού» και να περιφέρονται μέσα και έξω από το γήπεδο και να μπουκάρουν με τη λήξη για να δείρουν τους αντιπάλους;

Με τον Κονσεϊσάο να δίνει σφαλιάρα στον «Τζόλε» μπροστά στον βοηθό; Σε αυτό το γήπεδο δεν νομίζω πως θα πρέπει να διεξαχθεί ξανά παιχνίδι υπό αυτές τις συνθήκες.
Αν αγωνιστεί ακόμα και στα πλέι οφ ο ΠΑΟΚ στην έδρα του, τότε θα μιλάμε για διαφορετικά μέτρα και σταθμά στο πρωτάθλημα, διότι μέχρι το τέλος αυτής της περιόδου το γήπεδο της Τούμπας δεν πρέπει να χρησιμοποιηθεί ξανά.

Ο Θρύλος με τη δεύτερη ομάδα έκανε πλάκα στον ΠΑΟΚ μέσα στην Τούμπα, παρά το γεγονός ότι αυτό το ματς δεν ενδεικνυόταν για ποδόσφαιρο.
Από πλευράς Ολυμπιακού θα σταθώ ιδιαίτερα στον Γιάννη Παπαδόπουλο, που για ένα ακόμα μεγάλο παιχνίδι έκανε αισθητή την παρουσία του. Με αυτή εξέθεσε τον προπονητή του, ο οποίος δεν του έχει δώσει ευκαιρίες να αγωνιστεί, αλλά και επειδή δεν βάζει τον νεαρό άσο για να παρέχει και κάποια ανάσα στους υπόλοιπους.


Συμπερασματικά, αυτό το ματς περνάει στην ιστορία και είναι όφελος για ορισμένους νέους ποδοσφαιριστές, επειδή έδειξαν χαρακτήρα σε ένα τέτοιο κολαστήριο, σε συνθήκες ενός αγώνα που δεν θα έπρεπε κανονικά να είχε διεξαχθεί.
Οσο για τον ΠΑΟΚ, δεν πιστεύω πως μπορεί να έχει αξίωση να κάνει κάτι στα πλέι οφ με τις εμφανίσεις που έχει κάνει κόντρα στους τρεις μεγάλους της Αθήνας.
Συμφωνώ απόλυτα,νομίζω ότι τέτοιες καταστάσεις δεν μπορούν και δεν πρέπει να γίνονται σε ποδοσφαιρικούς αγώνες.
Το κακό είναι ότι κανείς δεν δίνει την πρέπουσα σημασία σε τέτοιες αθλιότητες,με αποτέλεσμα να είναι κάτι το "αποδεκτό".(μάλλον έκανες μόδα με τη Ριζούπολη ;)...ή καλλίτερα,έκαναν μόδα αυτοί που δεν σε τιμώρησαν παραδειγματικά-αν και δε νομίζω πως θα είχε αλλάξει κάτι)
Π.χ. εγώ,αν ήμουν ο σχολιαστής του αγώνα,θα παρατούσα το μικρόφωνο και θα έφευγα από το γήπεδο(είτε αυτό λέγεται Τούμπα,είτε Καραϊσκάκη,Λεωφόρος κλπ)ως ένδειξη αγανάκτησης.
Δεν γίνεται να πέφτει η σφαλιάρα μπροστά στα μάτια του βοηθού και αυτός να μην "βλέπει" τίποτα!
Δεν γίνεται ο διαιτητής να γράφει στο φύλλο αγώνα ότι ο Νικοπολίδης επιτέθηκε σε οπαδό και να μην αναφέρει τίποτα για την μπούκα,ή για τη φυσούνα!!!
Που ζούμε ρε πούστη μου;;;


Στο μόνο που δεν συμφωνώ μαζί σου είναι ότι ο ΟΣΦΠ έκανε πλάκα στον ΠΑΟΚ.
Αφού το ματς ήταν για πλάκα από μόνο του,για γέλια,που την είδες την πλάκα;Εκτός και αν εννοούσες αυτό που λέω! :2funny: :2funny:(να κάνουμε και λίγο χαβαλέ-γιατί φούντωσα με όλα αυτά)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Στο μόνο που δεν συμφωνώ μαζί σου είναι ότι ο ΟΣΦΠ έκανε πλάκα στον ΠΑΟΚ.
Αφού το ματς ήταν για πλάκα από μόνο του,για γέλια,που την είδες την πλάκα;Εκτός και αν εννοούσες αυτό που λέω! :2funny: :2funny:(να κάνουμε και λίγο χαβαλέ-γιατί φούντωσα με όλα αυτά)

Κοίτα ο Χριστόφορος είναι καλό παιδί...
Από την άλλη μας γράφει ότι τα δεύτερα του γαύρου είχαν για πλάκα τον ΠΑΟΚ στο κολαστήριο.
Βέβαια κουβέντα για την ταμπακιέρα.....
Τρεις μέρες πριν τα πρώτα του γαύρου, του ελληνικού τρένου με διψήφια διαφορά από τους διώκτες του στο πρωτάθλημα χρειάστηκαν 35 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΛΕΠΤΑ και παράταση για να βάλουν γκολ στους 9 του ψυχολογικά τελειωμένου ΠΑΟΚ........

Οπως το δει κανείς...........
Βέβαια δεν περιμένουμε από γαύρο να βλέπει πουθενά καταιγίδα. Πλημμυρίζει το οικόπεδο και στην ψυχή και το μυαλό των γάβρων υπάρχει λιακάδα γιατί απέφυγαν τις λακκούβες από τις κακοτεχνίες του οδοστρώματος.........

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Στην γωνία του την έχουν στημένη του Βαλβίδα οι ξερόλες Μπάμπηδες!Τον εξέθεσε ο Γιαννάκης με την απόδοση του! :2funny:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
«Πρέπει, όμως, να μας προβληματίσει όλους η εγκληματική επιπολαιότητα εκείνων που σχεδίασαν τα μέτρα και που έδωσαν εντολή για εκτεταμένη χρήση (ληγμένων) χημικών εναντίον φιλάθλων που το μόνο παράπτωμά τους ήταν η προσέλευσή τους στο γήπεδο...
γαμημένη αθήνα!!! κρατάνε τα καλά για εδουχάμω και για πάνω τα ληγμένα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Στην γωνία του την έχουν στημένη του Βαλβίδα οι ξερόλες Μπάμπηδες!Τον εξέθεσε ο Γιαννάκης με την απόδοση του! :2funny:

δε θα μείνει του χρόνου.....
η παράδοση πρέπει να συνεχιστεί....
αλλιώς ο γαύρος θα χάσει το πρωτάθλημα του χρόνου....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
δε θα μείνει του χρόνου.....
η παράδοση πρέπει να συνεχιστεί....
αλλιώς ο γαύρος θα χάσει το πρωτάθλημα του χρόνου....
Απ' ότι ψιθυρίζεται όμως είναι δική του επιλογή να συνεχίσει στην Ισπανία!Θα δούμε...
Πάντως δικαιολογία βρήκανε...ο άχρηστος δεν έβαζε τον Γιαννάκη!  :grin:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
και του χρονου μαζι μας θα ειναι!! :rockon:
πηγες μεσα απο την Π.Α.Ε... (η γνωστη μαλακια που γραφουμε οτι δηθεν) :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom