Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

adamantidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Μην αδικείτε τον Ολυμπιακό
 

Συνημμένα

  • kokkalisgkagkatsi.jpg
    kokkalisgkagkatsi.jpg
    41,8 KB · Εμφανίσεις: 28
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Πέρα από την πλάκα την Κυριακή θα πέσουν πολλά κλωτσογροθομπουνίδια!!! :grin:
Υ.Γ.Λέτε να ξανα δούμε την πυγμαχία Garcia με όλους!!! :2funny: :2funny:
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
Δεν μας τα εξηγεις αυτα. :think:

Δεν πρόκειται προσωπικά να αναφερθώ εκτενέστερα σε πράγματα που δεν με εκφράζουν.Ακόμα και αν καμιά φορά λέω για ξύλο το κάνω πάντα για χαβαλέ. Αν θέλεις πάντως ψάξ'το.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Ρε μάγκες ο φιογκο δεν τον έδωσε 1ος αγκωνια;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Άιντε μην κοροϊδευόμαστε
Όχι μόνο του έριξε αγκωνιά αλλά έκανε αριστερό ντιρέκτ, δεξί κροσέ, κουτουλιά και στο τέλος αγκωνιά να κλείσει ο συνδυασμός... :knuppel:
Ενώ ο Γκαρσία ένα απλό upercat, πάνω στη φάση και χωρίς καν να κοιτάει!!!

Και κάτι ακόμα: Θέλουμε περισσότερους Ντιόγκο ή Γκαρσία στο πρωτάθλημα;;;
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
Όχι μόνο του έριξε αγκωνιά αλλά έκανε αριστερό ντιρέκτ, δεξί κροσέ, κουτουλιά και στο τέλος αγκωνιά να κλείσει ο συνδυασμός... :knuppel:
Ενώ ο Γκαρσία ένα απλό upercat, πάνω στη φάση και χωρίς καν να κοιτάει!!!

Προσπαθείς να μου πεις δλδ ότι η αγκωνιά του ντιογο ήταν φλώρικη επειδή είναι φλώρος οπότε δεν μετράει ή ότι δεν έγινε ποτέ αγκωνιά;;;; Με μπέρδεψες λίγο...
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Προσπαθείς να μου πεις δλδ ότι η αγκωνιά του ντιογο ήταν φλώρικη επειδή είναι φλώρος οπότε δεν μετράει ή ότι δεν έγινε ποτέ αγκωνιά;;;; Με μπέρδεψες λίγο...
Αν ήταν φλώρος θα το έπαιζε τραυματίας μετά από τον πρώτο αγώνα που έφαγε το ξύλο της αρκούδας, δλδ τον πρώτο αγώνα της χρονιάς...
Δεν έχει λείψει ούτε σε έναν. Και έχει διπλά φάουλ από ποιον;;Τον Καραγκούνη!! Μιλάμε για πολύ ξύλο.
Εννοούσα ότι δεν είχε πρόθεση όπως ο Γκαρσία.
Θέλουμε περισσότερους Ντιόγκο ή Γκαρσία στο πρωτάθλημα;;;
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
Αν ήταν φλώρος θα το έπαιζε τραυματίας μετά από τον πρώτο αγώνα που έφαγε το ξύλο της αρκούδας, δλδ τον πρώτο αγώνα της χρονιάς...
Δεν έχει λείψει ούτε σε έναν. Και έχει διπλά φάουλ από ποιον;;Τον Καραγκούνη!! Μιλάμε για πολύ ξύλο.
Εννοούσα ότι δεν είχε πρόθεση όπως ο Γκαρσία.
Θέλουμε περισσότερους Ντιόγκο ή Γκαρσία στο πρωτάθλημα;;;

Φάνηκε πεντακάθαρα ότι το έκανε ΕΠΙΤΗΔΕΣ. Λίγο αυτοσεβασμό δεν έχετε;;;;

Το ότι ο ντιογο είναι παικταράς δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να έχει διαφορετική αντιμετώπιση. Χτύπησε κάποιον;;; ΚΟΚΚΙΝΗ...
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Το πρόβλημα με τον Ντίογκο είναι απλό: Καμιά Ελληνική άμυνα, συμπεριλαμβανομένης φυσικά και του Ολυμπιακού, δε μπορεί να τον σταματήσει χωρίς κλωτσομπουνίδι.(τουλάχιστον όταν δεν έχει παίξει 8-9 90λεπτα σε ένα μήνα...).
Αλλά ως αντι-Ολυμπιακός δεν περιμένω να το παραδεχτείς. Εγώ χαίρομαι να βλέπω στις αντίπαλες ομάδες παίκτες τύπου Ίβανσιτς, Σκόκο, Ζαϊρί, Λίνο κλπ και θέλω να τους βλέπω να προσφέρουν θέαμα. Δε λέω μάγκες τους δικούς μου όταν τους κλωτσάνε και καταστρέφουν το θέαμα.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ασε ρε cockpit ποιος εριξε πρωτος και μαλακιες αφου ο τυπος ειναι ψυχακιας δεν το ξερεις?στο αμεσος επομενο παιχνιδι ετρωγε την μπλουζα του για να μην πω για το παρελθον του...
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
ασε ρε cockpit ποιος εριξε πρωτος και μαλακιες αφου ο τυπος ειναι ψυχακιας δεν το ξερεις?στο αμεσος επομενο παιχνιδι ετρωγε την μπλουζα του για να μην πω για το παρελθον του...

Το ότι είναι ψυχάκιας δεν σημαίνει ότι δεν του έριξε πρώτος την αγκωνια ο ντιογο. Δεν το είδατε δηλαδή;;;;;
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Το ότι είναι ψυχάκιας δεν σημαίνει ότι δεν του έριξε πρώτος την αγκωνια ο ντιογο. Δεν το είδατε δηλαδή;;;;;
αντε παλι..ρε δικε μου ας πουμε οτι του εριξε (εγω δεν το ειδα) που συνηθως αγκωνιες και τραβηγματα γινονται στα στημενα αυτος επρεπε να του ριξει μπουκετο??αν εκανε το ιδιο ο ντιογκο τοτε τι θα του εκανε θα εβγαζε μαχαιρι???
ακουτε μαγκες αν θελατε να προστατευσετε την ομαδα σας επρεπε να τον κλεινατε σε κανα τρελαδικο οπως και τον ιβιτς την τεταρτη που ενω εχετε 1000% δικιο οτι ηταν φαουλ πριν αυτος γαμαει την ομαδα σας γιατι με τον τροπο που το εκανε το φαουλ φανηκε οτι καποια στιγμη θα την ετρωγε την κοκκινη
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
αντε παλι..ρε δικε μου ας πουμε οτι του εριξε (εγω δεν το ειδα) που συνηθως αγκωνιες και τραβηγματα γινονται στα στημενα αυτος επρεπε να του ριξει μπουκετο??αν εκανε το ιδιο ο ντιογκο τοτε τι θα του εκανε θα εβγαζε μαχαιρι???
ακουτε μαγκες αν θελατε να προστατευσετε την ομαδα σας επρεπε να τον κλεινατε σε κανα τρελαδικο οπως και τον ιβιτς την τεταρτη που ενω εχετε 1000% δικιο οτι ηταν φαουλ πριν αυτος γαμαει την ομαδα σας γιατι με τον τροπο που το εκανε το φαουλ φανηκε οτι καποια στιγμη θα την ετρωγε την κοκκινη

Ώπα η αγκωνια δεν έγινε στην φάση του μπουκέτου αλλά πιο πριν στον χώρο του κέντρου και μάλιστα δεν έγινε επάνω σε φάση αλλά ο ντιόγο είχε πλάτη τον γκαρσία και γύρισε δίνοντάς του εσκεμμένη αγκωνιά. Εννοείται ότι δεν έπρεπε ο Γκαρσία να αντιδράσει έτσι . Αυτό μάλιστα είχε αντίκτυπο και στον αγώνα αφού μέχρι εκείνο το σημείο ήμασταν καλύτεροι από εσάς ενώ μετά την μπουνιά χάσαμε τα αυγά και τα πασχάλια. Προσωπικά πιστεύω ότι ο Γκαρσία πέρα από τσαμπουκαλής είναι και παικταράς σαν αμυντικό χαφ φυσικά (για αυτό ήταν βασικός και με ρεαλ, οσασούνα). Όμως επαναλαμβάνω ότι ο λόγος που τα γράφω είναι για να σας δείξω ότι και εσείς έπρεπε να νευριάσετε με τον ντιογο (δεν θυμάσαι στον αγώνα πρωταθλήματος την χερούκλα κοντρόλ που έκανε και βγήκε τετ α τετ;;; και ο κάκος δεν είδε τίποτα;; )γιατί αλήτης είναι και αυτός. Και για τέλος με τέτοιες διαιτησίες ξεφτιλίζεται η ιδια η ομάδα σας. Ακρίβώς για τον λόγο ότι έχετε τους καλύτερους παίτες και οργανωσιακά είστε αιώνες μπροστά από κάθε άλλη ελληνική ομάδα δεν χρειάζεστε τέτοια προστασία. Μάλλον το περισσότερο κουτόχορτο εσείς το τρώτε.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Το ότι είναι ψυχάκιας δεν σημαίνει ότι δεν του έριξε πρώτος την αγκωνια ο ντιογο. Δεν το είδατε δηλαδή;;;;;

Καλά ρε φίλε...δεν βλέπεις ότι σε κάθε φάση...σε κάθε αγώνα...αυτός ο ψυχάκιας ο Γκαρσία...το μόνο που θέλει είναι να καταστρέψει καριέρες???Δεν έχεις ακούσει για την κόντρα που έχει με τον άλλο του Αρη???Που παλιά του είχε σπάσει το πόδι???Δες πως πάει επάνω στις φάσεις...μην τρελλαθούμε...με τον τρελλό...αυτός θα έπρεπε 1 αγώνα να παίζει και 5 να μην παίζει λόγω τιμωρίας... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom