Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
παντα ειναι καλο μεσα απο μια επιτυχια να εξεταζεις μετα τους πανηγυρισμους και πιο βαθυα ενα παιχνιδι,αν και αυριο που θα το ξαναδω σε βιντεο θα εχουμε και περαιτερω αναλυσεις.Σε οτι αφορα το πριβε για μουσσες τσεκαρε το πμ σου σε λιγο!

ειπαμε θα ερθω και εγω για συμπαρασταση!!!

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

:booty: :boobies: :booty: :boobies: :booty: :boobies: :booty: :boobies:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
απο λεμονή δεν περίμενα να βγάλει γκαλέτι!
με τόσα που έχει ακούσει, να κάνει τέτοια κίνηση, σε αποτυχία θα ήταν το πρώτο που θα τα έχωναν!
αυτό το διπλό του το χρώσταγε η μοίρα του κυρ τάκη! τύχη ή ικανότητα μαγκιά του

και πανω απ'ολα μπραβο του γιατι ρισκαρε!δεν καθησε σαν την κοιμισω την  πριγκηπεσσα μπαγεβιτσινα!
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
οντως απιστευτο,δεν το περιμενε κανεις!επιτελους γελασε και το χειλακι το δικο μας μετα απο τοσα χρονια προσμονης στο champions league!επιτελους μια μεγαλη νικη,ασχετα αν προκριθουμε τελικα ή οχι!και μαλιστα αυτη η νικη ηρθε σε γερμανικο εδαφος με καταρρακτωδη βροχη και με ενα γκολ πισω στο ημιχρονο!Αλλα σιγουρα δεν γιναμε και μπαρτσελονα!Αν ξαναδουμε το ματς σε βιντεο και το δουμε με ηρεμια θα δουμε πιστευω με αλλο ματι και πολλες λεπτομερειες που η μεγαλη νικη δεν μας αφησε να δουμε στη ροη του αγωνα!Οσο για τον φιλο αλεξανδρο δεν θελω να πεσω στο επιπεδο του και ουτε να του χαλασω την γλυκα της ιστορικοτερης ισως μερας του ολυμπιακου στην συγχρονη ιστορια του.Μεγαλο ρολο παντως στη σημερινη νικη επαιξε κατα τη γνωμη μου η αυτοπεποιθηση που επαιρναν ωρα με την ωρα οι ποδοσφαιριστες βλεποντας οτι κανουν ευκαιριες για γκολ ενω αντιθετα η βερντερ δεν ηταν πολυ απειλητικη παρολο την κατοχη μπαλλας που ειχε στο πρωτο ημιχρονο.Τεραστια εμφανιση του στολτιδη που με αφησε αφωνο πολλες φορες σημερα(αν και στο 2ο γκολ απο την μαλακια του να μην δωσει πασα στον αφυλακτο τζολε παραλιγο να χασουμε το γκολ).Ας ελπισουμε αυτη η νικη να αλλαξει επιτελους την κακη ψυχολογια αυτης της ομαδος στα κυπελλα ευρωπης και να περασουμε επιτελους και εμεις στους "16"!

τι επιτελους στους 16?
ειχαμε περασει και στους 8
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
και πανω απ'ολα μπραβο του γιατι ρισκαρε!δεν καθησε σαν την κοιμισω την  πριγκηπεσσα μπαγεβιτσινα!
απλά, βγαίνεις μπροστά και ότι κάτσει! όπως βάλαμε 3 μπορεί να τρώγαμε 3.
περάσουμε δεν περάσουμε τουλάχιστον ας κρατήσουν την ίδια λογική σε όλα τα ματς
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
η ΝΕΤ παντως γαργαρα εκανε αυτη την ιστορικη νικη
και ο λακης ο γκωνιας και οι αλλοι
ολο ειρωνιες και "συμβουλιτσες"

PS.δηλαδη εμεις επρεπε να ειχαμε κερδισει την Arminia Bielefeld 24-1????


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Προς ολους τους ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΥΣ -ΑΣΧΕΤΟΥΣ - ΑΜΠΑΛΟΥΣ
και ΑΝΤΙ-Ολυμπιακους αυτου του site ....

ΦΕΡΤΕ ΝΑ ΠΙΩ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΘΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ
ΤΙ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ !!!!
που σαι VASo??????
αμπαλος ο Στολτιδης ε ????? ΝΑ !!!!
ασχετος ο Λεντεσμα ε ??????? ΝΑ !!!!
τελειωμενος ο Τζολε ε?????? ΝΑ !!!!!!
λιγος ο Γκαλετι ε?????????? ΝΑ !!!!!!!
Αμπαλος και ο Τορο ε?????? ΝΑ !!!!!!
Συνταξιουχος ο Αντωνης ε?????? ΝΑ!!!!!!!
Δεν εχουμε προπονητη ε???????? ΝΑ!!!!!!!

ολα τα παραπανω συνοδευονται απο την χαρακτηριστικη κινηση των χεριων.....

και σε πεντε εξι εβδομαδες
και σε πεντε εξι εβδομαδες
++++100.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.0000
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
η ΝΕΤ παντως γαργαρα εκανε αυτη την ιστορικη νικη
και ο λακης ο γκωνιας και οι αλλοι
ολο ειρωνιες και "συμβουλιτσες"

PS.δηλαδη εμεις επρεπε να ειχαμε κερδισει την Arminia Bielefeld 24-1???
η ΝΕΤ έχει κάνει το καλύτερο κάτι χρόνια πριν
"ψηφίστε ποιος πιστεύετε οτι θα είναι ο φετινός πρωταθλητής, ΠΑΟ ή ΟΣΦΠ?"
οι τυχεροί θα κερδίσουν τόσα εισιτήρια για τον τάδε αγώνα του παναθηναικού  :idiot:
 

Επισκέπτης
Αυτο Γραφω και τελος!!!!
Ο Θρυλος του Ελληνικου Αθλητισμου !!!!
μαζι με τους Γερμανους ΓΑΜΗΣΕ και ολους αυτους που τους υποστηριζαν στην Ελλαδα..
ξερουν ποιοι ειναι μονοι τους
ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΑΜΕ !!!!!!!
απο ολες τις τρυπες & χωρις σαλιο..
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
:thumbsup:
2007-10-03-werder-makridima.jpg
URL]]
 

jolal

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
4
Πόντοι
1
Μπραβο ΘΡΥΛΕ απο εναν Πειραιωτη Αεκτζη. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
οντως απιστευτο,δεν το περιμενε κανεις!επιτελους γελασε και το χειλακι το δικο μας μετα απο τοσα χρονια προσμονης στο champions league!επιτελους μια μεγαλη νικη,ασχετα αν προκριθουμε τελικα ή οχι!και μαλιστα αυτη η νικη ηρθε σε γερμανικο εδαφος με καταρρακτωδη βροχη και με ενα γκολ πισω στο ημιχρονο!Αλλα σιγουρα δεν γιναμε και μπαρτσελονα!Αν ξαναδουμε το ματς σε βιντεο και το δουμε με ηρεμια θα δουμε πιστευω με αλλο ματι και πολλες λεπτομερειες που η μεγαλη νικη δεν μας αφησε να δουμε στη ροη του αγωνα!Οσο για τον φιλο αλεξανδρο δεν θελω να πεσω στο επιπεδο του και ουτε να του χαλασω την γλυκα της ιστορικοτερης ισως μερας του ολυμπιακου στην συγχρονη ιστορια του.Μεγαλο ρολο παντως στη σημερινη νικη επαιξε κατα τη γνωμη μου η αυτοπεποιθηση που επαιρναν ωρα με την ωρα οι ποδοσφαιριστες βλεποντας οτι κανουν ευκαιριες για γκολ ενω αντιθετα η βερντερ δεν ηταν πολυ απειλητικη παρολο την κατοχη μπαλλας που ειχε στο πρωτο ημιχρονο.Τεραστια εμφανιση του στολτιδη που με αφησε αφωνο πολλες φορες σημερα(αν και στο 2ο γκολ απο την μαλακια του να μην δωσει πασα στον αφυλακτο τζολε παραλιγο να χασουμε το γκολ).Ας ελπισουμε αυτη η νικη να αλλαξει επιτελους την κακη ψυχολογια αυτης της ομαδος στα κυπελλα ευρωπης και να περασουμε επιτελους και εμεις στους "16"!
ποιο επιπεδο ρε τελειωμενε???αντε τραβα το πετσακι σου μωρη κωλοτουμπα..
 

zouzis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
148
Like
1
Πόντοι
1
Δεν μπορώ ούτε να γράψω καλά καλά  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Είναι ένα όνειρο... δεν υπάρχει άλλη λέξη...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Οσο για τον φιλο αλεξανδρο δεν θελω να πεσω στο επιπεδο του και ουτε να του χαλασω την γλυκα της ιστορικοτερης ισως μερας του ολυμπιακου στην συγχρονη ιστορια του
Nομιζεις ρε μεγαλε οτι επειδη κερδισα την Βερντερ αλλαξα γνωμη γι αυτα που ελεγα???
ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ μου οι γερμανοι !!!!!
τους γαμησα επειδη ειμαι ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ !!!!
αλλα δεν ειναι η μεγαλυτερη νικη μου στην Συγχρονη Ιστορια μου...
οι μεγαλυτερες νικες μου ειναι 4-1 με το βαζελακι και 6-1 με την αεκ44
εμενα αυτα με ενδιαφερουν οι "ευρωπες " ενδιαφερουν αλλους....
απλα καποτε επρεπε να γινει....
 

Επισκέπτης
bigpipis7 προχτες εβριζες τον ΤΑΚΑΡΟ με τα χειροτερα λογια..σημερα ντρεπεσαι εστω & ελαχιστα που εβριζες εναν ανθρωπο που εχει αποδειξει επι σειρα ετων οτι ειναι ΓΑΥΡΟΣ οσο & εμεις???εναν ανθρωπο που μας εχει χαρισει απιστευτες & αμετρητες χαρες σαν ποδοσφαιριστης αλλα & σαν προπονητης???
 

Επισκέπτης
Nομιζεις ρε μεγαλε οτι επειδη κερδισα την Βερντερ αλλαξα γνωμη γι αυτα που ελεγα???
ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ μου οι γερμανοι !!!!!
τους γαμησα επειδη ειμαι ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ !!!!
αλλα δεν ειναι η μεγαλυτερη νικη μου στην Συγχρονη Ιστορια μου...
οι μεγαλυτερες νικες μου ειναι 4-1 με το βαζελακι και 6-1 με την αεκ44
εμενα αυτα με ενδιαφερουν οι "ευρωπες " ενδιαφερουν αλλους....
απλα καποτε επρεπε να γινει....
και παλι ++++100.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.0000
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
1. μπραβο στον ολυμπιακο για την μεγαλη νικη (αν και το ματς δεν το ειδα για να εχω αποψη!)
2. μετα απο παρα πολυ καιρο χαρηκα για νικη του ολυμπιακου! αυτο δεν εχει να κανει αποκλειστικα με τον γαυρο απλα ειμαι κατα της πανηλιθιας αποψης οτι ολοι ελληνες ειμαστε κ πρεπει να υποστηριζουμε την ελληνικη ομαδα! ειναι ποδοσφαιρο οχι πολεμος αν μου βγει θα χαρω με νικη αλλης ομαδας αν οχι δεν θα χαρω!
3. εγραφα μετα το ματς με την λατσιο: αν τον αφησουν (τον λεμονη) κ τα καταφερει ισως παρει κ κανα αποτελεσμα στην ευρωπη αλλιως ειτε ο ιδιος ειτε ο αντικαταστατης του θα θυμηθουν την παλια καλη συνταγη ''βουρ με ολα τα μεσα για το πρωταθλημα'' κ απο του χρονου θα σχεδιαζουν παλι τον νεο ολυμπιακο....
το αποτελεσμα λοιπον ηρθε κ πιστευω οτι μπορει να ερθει κ αλλο ενα (χωρις παντως να γινει καποια μεγαλη πορεια) η παλια καλη συνταγη λοιπον μαλλον δεν θα ερθει φετος... αυτο ειναι σιγουρα καλο για τον ολυμπιακο αρκει να το συνειδητοποιησουν ολοι οι φιλοι γαυροι!
 

zouzis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
148
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά μην φαγώνεστε έχουμε καιρό γι αυτά  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:  τώρα είναι ώρα γιορτής, χαράς και ΤΡΕΛΑΣ  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Και κάτι άλλο θα πω: απόψε ο τζόλε ο στολτίδης και ο πατσατζόγλου δεν έπαιζαν με τη βρέντερ... με άλλη ομάδα νόμιζαν ότι έπαιζαν γιαυτό σκύλιασαν και πορώθηκαν όσο έβλεπαν τα πράσινα τόσο αρρώσταιναν από πείσμα  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
Κααααααααααυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυλλλλλλλλλλλλλλλλλααααααααααααα!!
 

Συνημμένα

  • 400_glenti_1.jpg
    400_glenti_1.jpg
    32 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 400_weserstadion_1_1.jpg
    400_weserstadion_1_1.jpg
    32,9 KB · Εμφανίσεις: 15
  • 400_5567.jpg
    400_5567.jpg
    60,9 KB · Εμφανίσεις: 18
  • Werder%20Bremen%20-%20Olympiacos%201.gif
    Werder%20Bremen%20-%20Olympiacos%201.gif
    148,2 KB · Εμφανίσεις: 25
  • olympwerder1-3_exw.jpg
    olympwerder1-3_exw.jpg
    34,6 KB · Εμφανίσεις: 16

georgiooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
αντε ρε ΕΠΟΣ!!!
Προτεινω να μπει στον υμνο της ομαδας αυτη η νικη
Και ολοι αεροδρομιο αυριο...
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Εγώ, όπως είναι γνωστό σε κάποιους από τους συναγωνιστές,είμαι Παναθηναικός και σας συγχαίρω για τη νίκη σας, αν και η Βέρντερ είναι μια εκ των πλέον αναξιόπιστων ομάδων στην Ευρώπη. Σίγουρα αξίξει ένα μπράβο στο Λεμονή τον οποίο είχαν ξεσκίσει εκ των έσω αλλά και στον Τύπο. Είχα πάει στο ντερμπι της Λεωφόρου και το έλεγα μετά το ματς σε φίλους γαύρους ότι φέτος ο Ολυμπιακός θα είναι καλύτερος στην Ευρώπη. Μπορεί οι πολλόί να τα έχωναν στον Τάκη για το σύστημα με τα τρία αμυντικά χαφ, αλλά ο άνθρωπος προβάριζε το σχήμα για το CHL.Μου είχε κάνει εντύπωση το πρεσινγκ του Ολυμπιακού, που ειδικά στο πρώτο μέρος μας είχε μπλοκάρει πλήρως. Αλλη ομάδα φέτος έχετε φίλοι Ολυμπιακοί και αυτό θα πρέπει να σας προβληματίσει όσον αφορά το πρωτάθλημα. Θυμάμαι και μεις που πανηγυρίζαμε τα διπλά στην Ευρώπη και μετά γκελάραμε με Ακράτητους κλπ. Δεν θα είναι τόσο εύκολη η κουπα το Μάη κλπ. Οι τέσσερις βαθμοί διαφορά δεν είναι πολλοί (έχει παίξει ρόλο και το πρόγραμμα) αλλά φαίνεται ότι οι άλλοι δύο και ειδικά η ΑΕΚ αποκτούν σιγά σιγά ψυχολογία κορυφής. Ειδικά αν προχωρήσετε στην Ευρώπη, όλα είναι ανοικτά. Αυτά και καλά πανηγύρια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom