Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Καλημέρα...

για αύριο προτιμώ με 1000 τον Άγγλο...ένα παίχτη που ΔΕΝ έχω δεί ποτέ...δεν ξέρω τί ρόλο τραβάει....και με 1,5 προπόνηση στα πόδια του...παρά τον Μήτρογλου...σίγουρα θα είναι καλύτερος ο Άγγλος....ότι και αν είναι...
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Και όσον αφορά για τον αυριανό αγώνα...δεν ζητάμε εκδίκηση για το περσινό 4-0...ζητάμε νίκη για το αυτονόητο...ότι σαν ομάδα είμαστε 1 τουλάχιστον κλάση ανώτερη....
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ρε mods...ελευθερώστε τον Χρηστίδη...σε τέτοιο ντέρμπι ΔΕΝ μπορεί να μην είναι ΕΔΩ....ότι μαλακία και να έκανε (που δεν ξέρω να σας πώ την αλήθεια)...δώστε συγχωροχάρτι... :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Καλημέρα...

για αύριο προτιμώ με 1000 τον Άγγλο...ένα παίχτη που ΔΕΝ έχω δεί ποτέ...δεν ξέρω τί ρόλο τραβάει....και με 1,5 προπόνηση στα πόδια του...παρά τον Μήτρογλου...σίγουρα θα είναι καλύτερος ο Άγγλος....ότι και αν είναι...
εγω λεω να σας δωσουμε το χουτο θα ειναι πολυ λαλυτερος και ειναι και καλο παιδι!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
εγω λεω να σας δωσουμε το χουτο θα ειναι πολυ λαλυτερος και ειναι και καλο παιδι!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

Καλημέρα...

Ο Χούτος,αν δεν είχε σκατά στο κεφάλι,θα είχε κάνει τεράστια καριέρα....και δεν μιλάω για Ελλάδα...τεράστιο ταλέντο...αλλά με μυαλό...άστα να πάνε.... :headbang: :headbang: :headbang:
ΥΓ--->Προτιμώ Μανιάτη....όταν θα πουληθεί ο Τόρο... ;) ;) ;)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ρε mods...ελευθερώστε τον Χρηστίδη...σε τέτοιο ντέρμπι ΔΕΝ μπορεί να μην είναι ΕΔΩ....ότι μαλακία και να έκανε (που δεν ξέρω να σας πώ την αλήθεια)...δώστε συγχωροχάρτι... :dancing: :dancing: :dancing:
Κλάψτεεεεεεεεεεε... :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλημέρα...

Ο Χούτος,αν δεν είχε σκατά στο κεφάλι,θα είχε κάνει τεράστια καριέρα....και δεν μιλάω για Ελλάδα...τεράστιο ταλέντο...αλλά με μυαλό...άστα να πάνε.... :headbang: :headbang: :headbang:
ΥΓ--->Προτιμώ Μανιάτη....όταν θα πουληθεί ο Τόρο... ;) ;) ;)
για περαστε στη σειρα εχω πραμα και φετος μανιατη μακο και επονται και αλλοι!!!!!! οσο για το χουτο αυτα ειναι γνωστα γιαυτο τριαντα ετων δεν εχει στεριωσει σε καμια ομαδα.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Κλάψτεεεεεεεεεεε... :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

για περαστε στη σειρα εχω πραμα και φετος μανιατη μακο και επονται και αλλοι!!!!!! οσο για το χουτο αυτα ειναι γνωστα γιαυτο τριαντα ετων δεν εχει στεριωσει σε καμια ομαδα.

Τον Μάκο δεν τον θέλω...παίζει σε 1 θέση (αμυντικό χάφ) που εκεί διαχρονικά ο Ολυμπιακός παίρνει ποδοσφαιριστές ξένους...άρα θα έχει την τύχη του Γιάννη Παπαδόπουλου που δεν πρόκειται να παίξει ποτέ...π.χ αν γυρίσει του χρόνου ο Λεντέσμα...θα έχω αυτόν και τον Ντουντού αμυντικά χάφ (τρέμω στην ιδέα... :dancing:) και πάγκο όλους τους άλλους...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Τον Μάκο δεν τον θέλω...παίζει σε 1 θέση (αμυντικό χάφ) που εκεί διαχρονικά ο Ολυμπιακός παίρνει ποδοσφαιριστές ξένους...άρα θα έχει την τύχη του Γιάννη Παπαδόπουλου που δεν πρόκειται να παίξει ποτέ...π.χ αν γυρίσει του χρόνου ο Λεντέσμα...θα έχω αυτόν και τον Ντουντού αμυντικά χάφ (τρέμω στην ιδέα... :dancing:) και πάγκο όλους τους άλλους...

Δεν θα μιλάς για μεσοπρόθεσμες καταστάσεις όταν εκρεμμούν 2 αγώνες στην Τούμπα

Το ίδιο ισχύει και για την συκιά με την περμανάντ
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τον Μάκο δεν τον θέλω...παίζει σε 1 θέση (αμυντικό χάφ) που εκεί διαχρονικά ο Ολυμπιακός παίρνει ποδοσφαιριστές ξένους...άρα θα έχει την τύχη του Γιάννη Παπαδόπουλου που δεν πρόκειται να παίξει ποτέ...π.χ αν γυρίσει του χρόνου ο Λεντέσμα...θα έχω αυτόν και τον Ντουντού αμυντικά χάφ (τρέμω στην ιδέα... :dancing:) και πάγκο όλους τους άλλους...
το μονο που μπορω να σου πω οτι εκτος απο αμυντικο χαχ μπορει να καλυψει ολες τις θεσεις τις αμυνας λογο οτι ειναι καλος με την μπαλα στα ποδια οπως και σαν δεξι χαφ!! ;)
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Δεν θα μιλάς για μεσοπρόθεσμες καταστάσεις όταν εκρεμμούν 2 αγώνες στην Τούμπα

Το ίδιο ισχύει και για την συκιά με την περμανάντ

Σιγά ρε...κατουρήθηκα απο τον φόβο μου... :S :S :S

Ποιά Τούμπα....

το μονο που μπορω να σου πω οτι εκτος απο αμυντικο χαχ μπορει να καλυψει ολες τις θεσεις τις αμυνας λογο οτι ειναι καλος με την μπαλα στα ποδια οπως και σαν δεξι χαφ!! ;)

Δεν αγοράζω κύριε...ΤΕΛΟΣ.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
το μονο που μπορω να σου πω οτι εκτος απο αμυντικο χαχ μπορει να καλυψει ολες τις θεσεις τις αμυνας λογο οτι ειναι καλος με την μπαλα στα ποδια οπως και σαν δεξι χαφ!! ;)
Πάλι ξεπουλάς ρε bodo?Κράτα και κάνα παίχτη...πάλι φυτώριο των μεγάλων θα γίνεις?
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Δεν θα μιλάς για μεσοπρόθεσμες καταστάσεις όταν εκρεμμούν 2 αγώνες στην Τούμπα

Το ίδιο ισχύει και για την συκιά με την περμανάντ
εχεις ξεφυγει
δεν μου απαντησες ομως σε αυτο που ρωτησα
ειδες τον θεο στη νετ πριν απο μιση ωρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom