Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εμένα πάντως τον παππού μου που έφυγε πρόσφυγας απ τη Σμύρνη τον έλεγαν Τουρκόσπορο και γι αυτό δεν του έδιναν δουλειά οι Ελληνες πατριώτες......

Α ξέχασα και τους Πειραιώτες που στο λιμάνι δεν τους άφηναν να αποβιβαστούν απ τα καράβια για να μη λερώσουν το λιμάνι τους......

Ρε δε γαμιέστε όλοι........Και σεις και οι ομάδες σας.
αλλού είναι το πρόβλημα.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Kαι να συμπληρώσω ότι το έγραψε για να τσιμπήσει ο χοντρός...αλλά Λιάκο τελικά τσίμπησες εσύ... ;)

Υ.Γ.1 σκούπισε τα χείλη σου έχεις λίγο αίμα...μάλλον απ'τ' αγκίστρι θα'ναι... :grin:

Υ.Γ.2 Αιωνία του η μνήμη...
δηλαδή φίλε επειδή είμαι ΑΕΚτζής και όχι ΠΑΟΚτζής, θα έπρεπε να το δέχομαι? Ετσι πάει?
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Σου είπα ,αλλά ξεχνάς λόγω αλτσχάιμερ...Όταν βρω το πρόγραμμα που κρύβει φάτσες θα την ανεβάσω,ξέρεις εσύ...
Ρε παπαρίδη...2 μήνες αυτό το πρόγραμμα ψάχνεις ακόμα??? :uglystupid:

Εγώ ξέρω ότι όποιος δεν θέλει να ζυμώσει όλη μέρα κοσκινίζει... :jerking:

Κο κο κο κο κο κο κο :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δηλαδή φίλε επειδή είμαι ΑΕΚτζής και όχι ΠΑΟΚτζής, θα έπρεπε να το δέχομαι? Ετσι πάει?

ότι και να σαι Τουρκόσπορο σε θεωρούνε......Εν πάση περιπτώσει ότι τους βολεύει.
ψάχνεις να βγάλεις άκρη με Ελληνα;
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
δηλαδή φίλε επειδή είμαι ΑΕΚτζής και όχι ΠΑΟΚτζής, θα έπρεπε να το δέχομαι? Ετσι πάει?
Οχι ρε φίλε δεν πάει έτσι...απλά σου λέω ότι το εγραψε για να πικάρει τον ταράτσα...

ότι και να σαι Τουρκόσπορο σε θεωρούνε......Εν πάση περιπτώσει ότι τους βολεύει.
ψάχνεις να βγάλεις άκρη με Ελληνα;
Μην την πάς αλλού την κουβέντα περσόνα με αφορμή το πόστ της σγουρομάλλας...μην ταρατσίζεις,δεν σου πάει ;)
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ότι και να σαι Τουρκόσπορο σε θεωρούνε......Εν πάση περιπτώσει ότι τους βολεύει.
ψάχνεις να βγάλεις άκρη με Ελληνα;
φίλε ο παππούς μου ήταν πρόσφυγας ,μικρό παιδί έφυγε και όταν έβλεπε στην τηλεόραση την ΑΕΚ, μεγάλος πια που τον θυμάμαι, έκλαιγε. Δεν πήγαινε στο γήπεδο γιατί δεν άντεχε την συγκίνηση. Λοιπόν αυτό δεν το ξεχνώ ποτέ, ότι και να λέει ο κάθε ένας ανιστόρητος που θεωρεί κάποιους Ελληνες Τούρκους ή Βούλγαρους.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Οχι ρε φίλε δεν πάει έτσι...απλά σου λέω ότι το εγραψε για να πικάρει τον ταράτσα...
Μην την πάς αλλού την κουβέντα περσόνα με αφορμή το πόστ της σγουρομάλλας...μην ταρατσίζεις,δεν σου πάει ;)
ταυρούλη εγώ γράφω απλά αυτά που ξέρω....

ούτε με τους μεν είμαι ούτε με τους δε.

δε με αφορά ούτε ο Βόρειος που σπάει το αυτοκίνητό μου επειδή έχει αθηναικές πινακίδες, ούτε ο Νότιος που παίρνει διαβατήριο για να πάει σαλόνικα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
φίλε ο παππούς μου ήταν πρόσφυγας ,μικρό παιδί έφυγε και όταν έβλεπε στην τηλεόραση την ΑΕΚ, μεγάλος πια που τον θυμάμαι, έκλαιγε. Δεν πήγαινε στο γήπεδο γιατί δεν άντεχε την συγκίνηση. Λοιπόν αυτό δεν το ξεχνώ ποτέ, ότι και να λέει ο κάθε ένας ανιστόρητος που θεωρεί κάποιους Ελληνες Τούρκους ή Βούλγαρους.

δεν είναι ανιστόρητος.
ΜΑΛΑΚΑΣ είναι.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Οχι ρε φίλε δεν πάει έτσι...απλά σου λέω ότι το εγραψε για να πικάρει τον ταράτσα...
Μην την πάς αλλού την κουβέντα περσόνα με αφορμή το πόστ της σγουρομάλλας...μην ταρατσίζεις,δεν σου πάει ;)
φίλε εδώ ο άλλος hristidis) έγραψε για ημερομηνία προσάρτησης της Θεσσαλονίκης. Τι μου λες τώρα!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
φίλε εδώ ο άλλος hristidis) έγραψε για ημερομηνία προσάρτησης της Θεσσαλονίκης. Τι μου λες τώρα!!!

μην κολλάς εκεί....
υπάρχουν άτομα που δεν γουστάρουν τους Κύπριους γιατί είναι αλλο κράτος.
Και αυτοί έρχονται στο παιχνίδι με το γαυροβάζελο με ελληνικές σημαίες.
Τόσο μαλάκες έχει αυτή η χώρα.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
ταυρούλη εγώ γράφω απλά αυτά που ξέρω....

ούτε με τους μεν είμαι ούτε με τους δε.

δε με αφορά ούτε ο Βόρειος που σπάει το αυτοκίνητό μου επειδή έχει αθηναικές πινακίδες, ούτε ο Νότιος που παίρνει διαβατήριο για να πάει σαλόνικα.
Δεν είπα ότι έχεις άδικο σ'αυτά που γράφεις...αλλά αν πήρες σαν αφορμή το πόστ της δωρήτριας για να την πας εκέι την κουβέντα είσαι λάθος... ;)
φίλε εδώ ο άλλος hristidis) έγραψε για ημερομηνία προσάρτησης της Θεσσαλονίκης. Τι μου λες τώρα!!!
Ρε συ εγώ αναφέρθηκα στο ποστ του δωρητή επειδή τον ξέρω...(όπως έχω γνωρίσει και το Ναύαρχο και άλλα αξιόλογα μέλη απο εδώ μέσα..)και ξέρω ότι αυτό το έγραψε για να πικάρει τον ταράτσα κια όχι μόνο...
Αυτό που έγραψε ο Χρηστίδης είναι εντελώς άκυρο...άστο ;)


 

Επισκέπτης
Tελικά εγώ είμαι η πέτρα του Σκανδάλου για όλα εδώ μέσα! :rockon: :rockon: :rockon:

753319710_l.jpg
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν είπα ότι έχεις άδικο σ'αυτά που γράφεις...αλλά αν πήρες σαν αφορμή το πόστ της δωρήτριας για να την πας εκέι την κουβέντα είσαι λάθος... ;)Ρε συ εγώ αναφέρθηκα στο ποστ του δωρητή επειδή τον ξέρω...(όπως έχω γνωρίσει και το Ναύαρχο και άλλα αξιόλογα μέλη απο εδώ μέσα..)και ξέρω ότι αυτό το έγραψε για να πικάρει τον ταράτσα κια όχι μόνο...
Αυτό που έγραψε ο Χρηστίδης είναι εντελώς άκυρο...άστο ;

Μην πειράζετε τον χρηστίδη.....
Είναι σα να ζητάτε να μη μιλάει ο Αλέφαντος.
δε θα το αντέξω αυτό.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
δηλαδή φίλε επειδή είμαι ΑΕΚτζής και όχι ΠΑΟΚτζής, θα έπρεπε να το δέχομαι? Ετσι πάει?
καλα ρε καντου μηνυση δεν ειπαμε να το δεχτεις με το ζορι....
αλλα πρωτα παραδεξου οτι εισαι πιο βλακας απο αυτον...(ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΙΟΥΣ ΕΝΝοΟΥΣΕ...)
αυτος ειναι ανιστορητος,ανθελληνας και προδοτης αλλα εσυ βλακας....
δεν γινεται μονα ζυγα δικα σας.... ;) ;) ;) ;) ;)
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
φίλε ο παππούς μου ήταν πρόσφυγας ,μικρό παιδί έφυγε και όταν έβλεπε στην τηλεόραση την ΑΕΚ, μεγάλος πια που τον θυμάμαι, έκλαιγε. Δεν πήγαινε στο γήπεδο γιατί δεν άντεχε την συγκίνηση. Λοιπόν αυτό δεν το ξεχνώ ποτέ, ότι και να λέει ο κάθε ένας ανιστόρητος που θεωρεί κάποιους Ελληνες Τούρκους ή Βούλγαρους.
ρε φιλε τι θελεις να κανουμε τωρα;;;;
και εγω οταν βλεπω την αεκ στη τιβι κλαιω......απο τα γελια.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ΜΟΝΟ ΘΡΥΛΟΣ    ΜΟΝΟ Η 7  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.540
Πόντοι
22.785
Μην κανεται ονειρα ακομα για την κουπιτσα.... λεω εγω τωρα ετσι;;;
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ειναι σιγουρα λιγωτερο απο εσενα που δεν καταλαβες οτι εννοει τους μπαοκτζηδες.... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
:2funny: :2funny: :2funny:
μην ασχολεισαι με ελληναρες φιλε
εδω κανουμε και κανω την πλακα μου οποιος δεν την αντεχει και θιγεται το εθνικο του φρονημα να κλεισει τα ματια του η να διαγραψει τον λογαριασμο του
ο συγκεκριμενος δεν μπορει να καταλαβει ουτε ποτε τον βριζουνε και προφανως εχει την μυγα αγκαζε
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ΜΟΝΟ Η 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΙΡΙΕ ΑΧΙΛΕΑ ΑΘΑΝΑΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom