Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
βοθρος,τι επαθες παλικαρι μου κ εχεις πρασινες βουλες?γιναμε βαζελακι?κ καλα μονο η 7 κ χαζα........
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
Ντουντού: «Έχω ταυτιστεί με τον Ολυμπιακό»
Ευχαριστημένος για την απόφαση να μεταγραφεί το καλοκαίρι στον Ολυμπιακό εμφανίστηκε ο Ντουντού, μιλώντας σε βραζιλιάνικα Μέσα. Ο 26χρονος μέσος των Πειραιωτών ανυπομονεί να φορέσει ξανά τη φανέλα της εθνικής του ομάδας.

«Αυτή τη στιγμή είμαι στον Ολυμπιακό και νιώθω πλήρως ταυτισμένος με τον σύλλογο και τους οπαδούς. Είμαι πολύ ευτυχισμένος, κάτι που φαίνεται και από τις εμφανίσεις μου, οι οποίες βελτιώνονται από παιχνίδι σε παιχνίδι», είπε αρχικά και στη συνέχεια αναφέρθηκε στην Εθνική Βραζιλίας: «Η σκέψη μου είναι να κάνω την καλύτερη δουλειά για τον Ολυμπιακό. Η προσδοκία της εθνικής είναι πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού μου». Να σημειωθεί ότι η «σελεσάο» στις 11 Φεβρουαρίου 2009 θα αντιμετωπίσει την Ιταλία στο «Γουέμπλεϊ» και ο παίκτης των «ερυθρολεύκων» ελπίζει να κληθεί από τον Κάρλος Ντούνγκα, για να αγωνιστεί με το εθνόσημο στο στήθος.



το εχουμε καταλαβει ρε μαγκα.....
ολοι οσοι φορανε τον εφηβο ''ταυτιζονται'' πλην ελαχιστων εξαιρεσεων που απλα επιβεβαιωνουν τον κανονα....
αυτη ειναι η βασικη διαφορα μας απο τους ''αλλους''   ;) ;) ;) ;)
Πριν το κυνηγητο του Παμπλο η μετα??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Πριν το κυνηγητο του Παμπλο η μετα??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μετα .....αλλα μη βιαζεσαι να πανηγυριζεις για ψευτομαγκιες.....
εχουμε και δευτερο γυρο και βλεπουμε.....
για μπαλλα εχεις να μας πεις κατι;;;;
εμεις εκτος απο εξωαγωνιστικες μαλακιες ασχολουμαστε και με αυτη....
το 2008 θα πρεπει να μεινει στην ιστορια γιατι για σχεδον ενα ολοκληρο γυρο εισασταν μονοι σας δευτεροι πισω φυσικα απο τον θρυλο....
ειναι μια επιτυχια αναλογη με τις πορειες των αλλονων στα ευρωπαικα κυπελλα οποτε και εσεις μπορειτε να πανηγυριζετε για αυτο ...... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
αφου δεν μπορειτε για κουπες.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
μετα .....αλλα μη βιαζεσαι να πανηγυριζεις για ψευτομαγκιες.....
εχουμε και δευτερο γυρο και βλεπουμε.....
για μπαλλα εχεις να μας πεις κατι;;;;
εμεις εκτος απο εξωαγωνιστικες μαλακιες ασχολουμαστε και με αυτη....
το 2008 θα πρεπει να μεινει στην ιστορια γιατι για σχεδον ενα ολοκληρο γυρο εισασταν μονοι σας δευτεροι πισω φυσικα απο τον θρυλο....
ειναι μια επιτυχια αναλογη με τις πορειες των αλλονων στα ευρωπαικα κυπελλα οποτε και εσεις μπορειτε να πανηγυριζετε για αυτο ...... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
αφου δεν μπορειτε για κουπες.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Φροντισε οταν θα ερθεις ΤΟΥΜΠΑ να εχεις διαφορα μεγαλυτερη των 3 απο Π.Α.Ο.Κ.
Φυσικα στην ομαδα μου δεν μιλαει κανεις για τιτλο γιατι ολοι μας γνωριζουμε που ηταν η ομαδα μας 2 χρονια πριν,προτου αναλαβει ο Θ.Ζαγορακης.Η ομαδα πολυ συντομα θα ειναι ετοιμη να χτυπησει και τον τιτλο γιατι εχει σωστο προγραμματισμο!
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
παντα τετοια...
 

Συνημμένα

  • Y7IYZ4073779-02.jpg
    Y7IYZ4073779-02.jpg
    37,2 KB · Εμφανίσεις: 19

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Φροντισε οταν θα ερθεις ΤΟΥΜΠΑ να εχεις διαφορα μεγαλυτερη των 3 απο Π.Α.Ο.Κ.
Φυσικα στην ομαδα μου δεν μιλαει κανεις για τιτλο γιατι ολοι μας γνωριζουμε που ηταν η ομαδα μας 2 χρονια πριν,προτου αναλαβει ο Θ.Ζαγορακης.Η ομαδα πολυ συντομα θα ειναι ετοιμη να χτυπησει και τον τιτλο γιατι εχει σωστο προγραμματισμο!
θα φροντισω και θα εχω να εισαι σιγουρος....
η καλυτερα θα φροντισεις εσυ.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ειμαι σιγουρος για αυτο....
παντως για προπονηση μεχρι να ''χτυπησετε '' τιτλο δεν ξεκινατε χτυπωντας τα κεφαλια σας σε κανενα τοιχο;;;;;;  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
θα φροντισω και θα εχω να εισαι σιγουρος....
η καλυτερα θα φροντισεις εσυ.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ειμαι σιγουρος για αυτο....
παντως για προπονηση μεχρι να ''χτυπησετε '' τιτλο δεν ξεκινατε χτυπωντας τα κεφαλια σας σε κανενα τοιχο;;;;;;  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
θα φροντισω και θα εχω να εισαι σιγουρος....
η καλυτερα θα φροντισεις εσυ.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ειμαι σιγουρος για αυτο....
παντως για προπονηση μεχρι να ''χτυπησετε '' τιτλο δεν ξεκινατε χτυπωντας τα κεφαλια σας σε κανενα τοιχο;;;;;;  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Το ξερω οτι...θα φροντισεις!Μου το εδειξες την περασμενη Κυριακη!ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ ΟΕΟΕΟΕ
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
μην εισαι εντελως αρρωστος....
σου εβαλα το ωραιοτερο γκολ που εχει μπει στα ελληνικα γηπεδα....
παραδεχτειτε επιτελους κατι!!!!!!!
Και γω σου εβαλα τον μεγαλυτερο διασυρμο σου στην Ελλαδα,μην ξηγιεσαι ετσι!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom