Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Που είστε ρε οπαδοί του μεγαλύτερου συλλόγου του Σύμπαντος?  :2funny:
Ο πλέζουρ που είναι?Τον έχωσε μέσα ο "δίπλα"?  :grin:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Που είστε ρε οπαδοί του μεγαλύτερου συλλόγου του Σύμπαντος?  :2funny:
Ο πλέζουρ που είναι?Τον έχωσε μέσα ο "δίπλα"?  :grin:
γεια σου πρακτορα και χρονια πολλα
δεν καταλαβα τα γελακια?χαθηκες  1 μηνα και σου γυρισαν τα μυαλα?πρεπει να αρχισουμε παλι την πλυση εγκεφαλου? :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
γεια σου πρακτορα και χρονια πολλα
δεν καταλαβα τα γελακια?χαθηκες  1 μηνα και σου γυρισαν τα μυαλα?πρεπει να αρχισουμε παλι την πλυση εγκεφαλου? :grin:
Χρονια πολλά αρχιπράκτορα!Άσε μην αρχίζεις και μόλις έφαγα μισό κουτί μελομακάρονα...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Χρονια πολλά αρχιπράκτορα!Άσε μην αρχίζεις και μόλις έφαγα μισό κουτί μελομακάρονα...
εγω παντως ειναι 3 μερες που δεν τρωω φαι και εχω ξεφτιλισει τα μελομακαρονα και τους κουραμπιεδες
σημερα λεω να φαω κανονικο φαι γιατι εχω αρχισει να χανω την συγκεντρωση μου :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Γάμησε τα...θα γίνουμε όλοι Ταράτσες!  :2funny:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Διάκριση για Ντιόγο

Στη λίστα με τις καλύτερες μεταγραφές της τελευταίας τριετίας συμπεριλήφθηκε ο Ντιόγο από βραζιλιάνικη ιστοσελίδα. Ο επιθετικός του Ολυμπιακού μαζί με τον Αλεξάντρε Πάτο της Μίλαν βρίσκονται στην κορυφή της σχετικής λίστας, ενώ τους δύο Βραζιλιανούς στράικερ ακολουθούν οι Αλίπιο (16χρονος επιθετικός) της Ρεάλ Μαδρίτης, Μπρένο της Μπάγερν Μονάχου και Ρενάτο Αουγκούστο της Λεβερκούζεν.



αυτα ειναι.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
εμεις εχουμε καθε ΄΄δικαιωμα΄΄ να σχολουμαστε και λιγο με μπαλλα οπως καποιοι αλλοι εχουν δικαιωμα να ''δηλητηριαζουν'' τον χωρο με διαιτησιες ,επο, γκαγκατσηδες κλπ.....
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Διάκριση για Ντιόγο

Στη λίστα με τις καλύτερες μεταγραφές της τελευταίας τριετίας συμπεριλήφθηκε ο Ντιόγο από βραζιλιάνικη ιστοσελίδα. Ο επιθετικός του Ολυμπιακού μαζί με τον Αλεξάντρε Πάτο της Μίλαν βρίσκονται στην κορυφή της σχετικής λίστας, ενώ τους δύο Βραζιλιανούς στράικερ ακολουθούν οι Αλίπιο (16χρονος επιθετικός) της Ρεάλ Μαδρίτης, Μπρένο της Μπάγερν Μονάχου και Ρενάτο Αουγκούστο της Λεβερκούζεν.



αυτα ειναι.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
εμεις εχουμε καθε ΄΄δικαιωμα΄΄ να σχολουμαστε και λιγο με μπαλλα οπως καποιοι αλλοι εχουν δικαιωμα να ''δηλητηριαζουν'' τον χωρο με διαιτησιες ,επο, γκαγκατσηδες κλπ.....
ψεμματα
του επιασαν τον κωλο του θειου και τσαμπα εδωσε τοσα λεφτα
ο ντιογκο ειναι παλτο το εγραψαν ολες οι φυλλαδες
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ψεμματα
του επιασαν τον κωλο του θειου και τσαμπα εδωσε τοσα λεφτα
ο ντιογκο ειναι παλτο το εγραψαν ολες οι φυλλαδες
πλακα πλακα αν τον ειχαμε νωρις τωρα θα παιζαμε στην διοργανωση που μας αρμοζει και οχι στο ουεφα....
αποκλειεται με αυτον να μας απεκλειε η ανορθωση....
δεν πειραζει ομως κοιταμε μπροστα.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ντουντού: «Έχω ταυτιστεί με τον Ολυμπιακό»

Ευχαριστημένος για την απόφαση να μεταγραφεί το καλοκαίρι στον Ολυμπιακό εμφανίστηκε ο Ντουντού, μιλώντας σε βραζιλιάνικα Μέσα. Ο 26χρονος μέσος των Πειραιωτών ανυπομονεί να φορέσει ξανά τη φανέλα της εθνικής του ομάδας.

«Αυτή τη στιγμή είμαι στον Ολυμπιακό και νιώθω πλήρως ταυτισμένος με τον σύλλογο και τους οπαδούς. Είμαι πολύ ευτυχισμένος, κάτι που φαίνεται και από τις εμφανίσεις μου, οι οποίες βελτιώνονται από παιχνίδι σε παιχνίδι», είπε αρχικά και στη συνέχεια αναφέρθηκε στην Εθνική Βραζιλίας: «Η σκέψη μου είναι να κάνω την καλύτερη δουλειά για τον Ολυμπιακό. Η προσδοκία της εθνικής είναι πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού μου». Να σημειωθεί ότι η «σελεσάο» στις 11 Φεβρουαρίου 2009 θα αντιμετωπίσει την Ιταλία στο «Γουέμπλεϊ» και ο παίκτης των «ερυθρολεύκων» ελπίζει να κληθεί από τον Κάρλος Ντούνγκα, για να αγωνιστεί με το εθνόσημο στο στήθος.



το εχουμε καταλαβει ρε μαγκα.....
ολοι οσοι φορανε τον εφηβο ''ταυτιζονται'' πλην ελαχιστων εξαιρεσεων που απλα επιβεβαιωνουν τον κανονα....
αυτη ειναι η βασικη διαφορα μας απο τους ''αλλους''  ;) ;) ;) ;)
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
πλακα πλακα αν τον ειχαμε νωρις τωρα θα παιζαμε στην διοργανωση που μας αρμοζει και οχι στο ουεφα....
αποκλειεται με αυτον να μας απεκλειε η ανορθωση....
δεν πειραζει ομως κοιταμε μπροστα.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ο αποκλεισμος θα μας βγει σε καλο
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
επιτρεπετε να μιλισο??????????????????
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ο αποκλεισμος θα μας βγει σε καλο
ναι ρε φιλε αλλα ετσι οπως ειδα φετος τις ομαδες που ηταν στον ομολο του βαζελου (βερντερ,μιλαν) θα καναμε κατι καλο πιστευω....
απο αυτες που επαιξε ο βαζελος πολυ καλυτερες εχει το ουεφα....
δηλαδη σε διαρκεια χρονου πιστευεις οτι ειναι καλυτερη η βερντερ απο την χερτα π.χ. που καναμε παρτι;;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom