Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Έτσι σας θέλω! Αισιόδοξους. Κι εγώ αισιόδοξος είμαι για φέτος...  :rockon: :rockon: :rockon:

olympiakosse2.gif
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Α και δεύτερο βλέπω τον Αστέρα Τρίπολης. Παναθηναικός και Ριβάλντο θα παλέψουν για την τρίτη θέση.
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
'Αστα να πάνε "φίλε" Βάζελε...Να μείνουμε πίσω στη βαθμολογία?? Δυστυχώς για εσάς δεν γίνεται. Ήμουν γήπεδο χθες και μετά από αυτά που είδα, βλπεπω να τερματίζουμε πάλι πρώτοι με +17 τουλάχιστον από τον δεύτερο που βλ[επω να είναι ο Αστέρας Τριπολης...
αεκτζης ειμαι....''φιλε''...

Οχι ....ουτε πιστωση χρόνου ούτε τίποτα ..... ειναι κακο να περιμενεις 14 χρονια και χειροτερο να βλεπεις να παίρνει ο αλλος 10 στα 11 κι εσυ το Δούρειο
Εμεις οι γαβροι δεν κανουμε πιστώσεις ..... τοις μετρητοις ....και μεσα στην Λεωφόρο ...αλλιώς θα παρουμε πισω τον Ριβάλντο ....
Σοβαρέψου ρε φίλε ομάδα φτιάχνουμε .... δεν θα γίνουμε βάζελοι .... μόνο κατι κακομαθημένα δεν εχουν υπομονή αλλά γι αυτό φταιει ο Πρόεδρος

δεν ειμαι σιγουρος πως ειναι μονο κατι κακομαθημενα....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
μαγκες μιας κ λετε για πιστωση χρονου να ρωτησω κατι εγω... αν μεινετε ας πουμε αρκετους βαθμους πισω κ φαινεται πως ο γαυρος δεν θα παρει το πρωταθλημα θα εξακολουθειτε να στηριζετε διοικηση- παιχτες- προπονητη? θα δωσετε πιστωση χρονου (με τιμημα το πρωταθλημα) ωστε να φτιαχτει μια νεα ομαδα που οπως λετε θα χορτασετε μπαλα η οχι??
Εγώ δίνω πάντως....αν και στο ελληνικό πρωτάθλημα ποιός να μας χτυπήσει??? :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Μάγκες προχτές γύρισα από διακοπές και χτες ήμουν στο γήπεδο.Πολύ καλή μπάλα,ωραία ατμόσφαιρα,είχα καιρό να περάσω τόσο καλά σε αγώνα στο Καραϊσκάκι.Μεγάλος παίχτης ο Γκαλέτι,φτου φτου μην τον ματιάσουμε.Μάλλον αυτή θα είναι η εντεκάδα του ντέρμπι.Α,και αν είναι μέλος του σάιτ κανένας υπέυθυνος από την ΠΑΕ Ολυμπιακός ας κάνει κάτι να χαμηλώσουν τα προστατευτικά που χωρίζουν τις θύρες 18 και 19,γιατί όσοι κάθονται στην θύρα 19,στις στήλες δίπλα στην 18,αναγκάζονται να βλέπουν το ματς μέσα από το διαχωριστικό γυαλί.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα μαγκες οι μεταγραφες στο Λιμανι συνεχιζονται....
Λενε για Γιεπες(Παρι) και Λουκαρελι(Σιενα)....
τον Ιταλο δεν τον ξερω αλλα ο Γιεπες ειναι παιχταρα....
μακαρι να ερθει...
αυτα βεβαια ο Πρωταθλητης 10 ετων εχει κανει 11 μεταγραφες και συνεχιζει....
οι τριτοδευτεροι?????
αυτα για το ποιος βαζει χρημα και ποιος οχι....
 

Επισκέπτης
Δεν ξέρω κανένα από τα 2 σέντερ μπακ.Εγώ πάντως περίμενα σε αυτή τη θέση κάτι πολύ καλό και ίσως θα ήταν προτιμότερο να το αφήναμε για τον Δεκέμβριο αν δε βρεθεί σέντερ μπακ πολύ μεγάλης κλάσης.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ξέρω κανένα από τα 2 σέντερ μπακ.Εγώ πάντως περίμενα σε αυτή τη θέση κάτι πολύ καλό και ίσως θα ήταν προτιμότερο να το αφήναμε για τον Δεκέμβριο αν δε βρεθεί σέντερ μπακ πολύ μεγάλης κλάσης.
Αν παρουμε Γιεπες(μακαρι!!!!)
θα τρελαθεις πιστεψε με αν και μου φαινεται δυσκολο εως απιθανο τετοια εποχη να ερθει....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Την υπόσχεση πως θα δώσουν τον καλύτερό τους εαυτό για να βοηθήσουν τον Ολυμπιακό να πετύχει τους στόχους του έδωσαν τα τέσσερα τελευταία μεταγραφικά αποκτήματα των «ερυθρολεύκων» στην επίσημη παρουσίασή τους. «Αν παίξω στο ντέρμπι, θα δώσω το 150%», τόνισε ο Λούα Λούα. «Προτίμησα τον Ολυμπιακό από τη Ρίβερ», είπε ο Αρτσούμπι. «Θα μάθω πολλά από Νικοπολίδη-Μπούτινα», δήλωσε ο Σηφάκης. «Περιμένω την ευκαιρία», επισήμανε ο Μήτρογλου. Επιβεβαίωσε το ενδιαφέρον για την απόκτηση ενός εκ των Λουκαρέλι και Γέπες για την ενίσχυση της άμυνας ο Ίλια Ίβιτς. Κοντά σε συμφωνία για την απόκτηση του πρώτου φέρονται να βρίσκονται οι «ερυθρόλευκοι». «Μετά το ντέρμπι οι εξελίξεις», επισήμανε ο τεχνικός διευθυντής των πρωταθλητών.

Υποσχέσεις από τους Νέους

Την υπόσχεση πως θα δώσουν τον καλύτερό τους εαυτό για να βοηθήσουν τον Ολυμπιακό να πετύχει τους στόχους του έδωσαν τα τέσσερα τελευταία μεταγραφικά αποκτήματα των «ερυθρολεύκων» κατά την επίσημη παρουσίασή τους. Οι Τρεζόρ Λομάνα Λούα Λούα, Ροντρίγκο Αρτσούμπι, Μιχάλης Σηφάκης και Κώστας Μήτρογλου παρέλαβαν τις φανέλες με το «32», το «8», το «87» και το «22» αντίστοιχα και τόνισαν πως θα προσπαθήσουν να δικαιώσουν τους ανθρώπους των πρωταθλητών για την επιλογή τους. Ακολουθούν αναλυτικά οι δηλώσεις από την παρουσίαση:

Ίλια Ίβιτς: «Έχουμε τέσσερις νέους ποδοσφαιριστές στην ομάδα μας. Θα ήθελα να τους καλωσορίσω και να τους ευχηθώ καλή επιτυχία. Είμαι πολύ χαρούμενος που ο πιο μεγάλος από τους τέσσερις είναι 26 χρονών. Κάνουμε μία επένδυση για το μέλλον και είναι πολύ σημαντικό για μας».

Τάκης Λεμονής: «Θα ήθελα να καλωσορίσω τα τέσσερα παιδιά στην οικογένεια του Ολυμπιακού. Το θέμα της ηλικίας είναι πολύ σημαντικό για μας. Ελπίζω να είναι γεροί και να μας βοηθήσουν στην προσπάθεια που ξεκινήσαμε αυτό το καλοκαίρι. Δεν μπορεί κανείς να υποσχεθεί τίποτα και σε κανέναν όσον αφορά στο χρόνο συμμετοχής στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο. Φέραμε και καταξιωμένους παίκτες και ταλαντούχους».

Λούα Λούα: «Ευχαριστώ στην ομάδα, τον προπονητή και τον κύριο Ίβιτς που με έφεραν εδώ και ελπίζω να αντεπεξέλθω στις προσδοκίες. Στο ποδόσφαιρο ποτέ δεν ξέρεις τι θα συμβεί. Η περασμένη περίοδος δεν ήταν και η καλύτερη για μένα. Αυτό που μου αρέσει περισσότερο είναι να παίζω ποδόσφαιρο. Πέρυσι δεν είχα χρόνο συμμετοχής. Μίλησα με τον κύριο Ίβιτς και μου άρεσε αυτή η νέα πρόκληση για την καριέρα μου. Δεν θέλω να απογοητεύσω τον κόσμο και αν αγωνιστώ στο ντέρμπι θα δώσω το 150% που μπορώ. Είναι ο πρώτος αγώνας που θα παίξει όλη η ομάδα με τους καινούριους παίκτες μαζί. Δεν μπορώ να υποσχεθώ κάτι, αλλά θα κάνω ό,τι καλύτερο μπορώ».

Ροντρίγκο Αρτσούμπι: «Θέλω να ευχαριστήσω τον κόσμο. Είμαι πολύ χαρούμενος που βρίσκομαι εδώ και θα κάνω τα πάντα για να ανταποδώσω αυτή τη χαρά. Έχω έρθει με πάρα πολύ όρεξη να παίξω στην Ελλάδα. Θα δώσω ό,τι καλύτερο μπορώ. Είχα την ευκαιρία να παίξω στη Ρίβερ, αλλά προτίμησα να έρθω στην Ελλάδα και τον Ολυμπιακό. Είμαι πολύ λίγο καιρό εδώ. Σίγουρα θα ήταν καλύτερο να είχα κάνει περισσότερες προπονήσεις, αλλά αν χρειαστεί να παίξω στο ντέρμπι, θα κάνω ό,τι καλύτερο μπορώ».

Μιχάλης Σηφάκης: «Είμαι πολύ χαρούμενος που ανήκω στην οικογένεια του Ολυμπιακού. Όλοι ξέρουμε τους στόχους της ομάδας. Ευχαριστώ τον κόουτς και τον κύριο Ίβιτς και θα προσπαθήσω να τους δικαιώσω. Είμαι λίγο πίσω στο θέμα προετοιμασίας. Μέρα με τη μέρα νιώθω καλύτερα και περιμένω να πάρω κάποια ευκαιρία. Έχω μπροστά μου δύο πολύ καλούς τερματοφύλακες και αυτό θα με βοηθήσει στη συνέχεια. Όταν σε ζητά ο Ολυμπιακός, δεν έχεις να σκεφτείς κάτι. Ήταν ένα όνειρο, κάθε ποδοσφαιριστής θέλει να αγωνιστεί στην κορυφαία ομάδα της χώρας του, και πιστεύω πως τα τελευταία χρόνια αυτή είναι ο Ολυμπιακός».

Κώστας Μήτρογλου: «Θα προσπαθήσω να βοηθήσω τον Ολυμπιακό με όλες μου τις δυνάμεις. Ευχαριστώ πολύ τον κύριο Λεμονή και τον κύριο Ίβιτς. Εγώ θα προπονηθώ όσο περισσότερο μπορώ και περιμένω να πάρω την ευκαιρία που θα μου δοθεί ».

 

Επισκέπτης
Την υπόσχεση πως θα δώσουν τον καλύτερό τους εαυτό για να βοηθήσουν τον Ολυμπιακό να πετύχει τους στόχους του έδωσαν τα τέσσερα τελευταία μεταγραφικά αποκτήματα των «ερυθρολεύκων» στην επίσημη παρουσίασή τους. «Αν παίξω στο ντέρμπι, θα δώσω το 150%», τόνισε ο Λούα Λούα. «Προτίμησα τον Ολυμπιακό από τη Ρίβερ», είπε ο Αρτσούμπι. «Θα μάθω πολλά από Νικοπολίδη-Μπούτινα», δήλωσε ο Σηφάκης. «Περιμένω την ευκαιρία», επισήμανε ο Μήτρογλου. Επιβεβαίωσε το ενδιαφέρον για την απόκτηση ενός εκ των Λουκαρέλι και Γέπες για την ενίσχυση της άμυνας ο Ίλια Ίβιτς. Κοντά σε συμφωνία για την απόκτηση του πρώτου φέρονται να βρίσκονται οι «ερυθρόλευκοι». «Μετά το ντέρμπι οι εξελίξεις», επισήμανε ο τεχνικός διευθυντής των πρωταθλητών.

Υποσχέσεις από τους Νέους

Την υπόσχεση πως θα δώσουν τον καλύτερό τους εαυτό για να βοηθήσουν τον Ολυμπιακό να πετύχει τους στόχους του έδωσαν τα τέσσερα τελευταία μεταγραφικά αποκτήματα των «ερυθρολεύκων» κατά την επίσημη παρουσίασή τους. Οι Τρεζόρ Λομάνα Λούα Λούα, Ροντρίγκο Αρτσούμπι, Μιχάλης Σηφάκης και Κώστας Μήτρογλου παρέλαβαν τις φανέλες με το «32», το «8», το «87» και το «22» αντίστοιχα και τόνισαν πως θα προσπαθήσουν να δικαιώσουν τους ανθρώπους των πρωταθλητών για την επιλογή τους. Ακολουθούν αναλυτικά οι δηλώσεις από την παρουσίαση:

Ίλια Ίβιτς: «Έχουμε τέσσερις νέους ποδοσφαιριστές στην ομάδα μας. Θα ήθελα να τους καλωσορίσω και να τους ευχηθώ καλή επιτυχία. Είμαι πολύ χαρούμενος που ο πιο μεγάλος από τους τέσσερις είναι 26 χρονών. Κάνουμε μία επένδυση για το μέλλον και είναι πολύ σημαντικό για μας».

Τάκης Λεμονής: «Θα ήθελα να καλωσορίσω τα τέσσερα παιδιά στην οικογένεια του Ολυμπιακού. Το θέμα της ηλικίας είναι πολύ σημαντικό για μας. Ελπίζω να είναι γεροί και να μας βοηθήσουν στην προσπάθεια που ξεκινήσαμε αυτό το καλοκαίρι. Δεν μπορεί κανείς να υποσχεθεί τίποτα και σε κανέναν όσον αφορά στο χρόνο συμμετοχής στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο. Φέραμε και καταξιωμένους παίκτες και ταλαντούχους».

Λούα Λούα: «Ευχαριστώ στην ομάδα, τον προπονητή και τον κύριο Ίβιτς που με έφεραν εδώ και ελπίζω να αντεπεξέλθω στις προσδοκίες. Στο ποδόσφαιρο ποτέ δεν ξέρεις τι θα συμβεί. Η περασμένη περίοδος δεν ήταν και η καλύτερη για μένα. Αυτό που μου αρέσει περισσότερο είναι να παίζω ποδόσφαιρο. Πέρυσι δεν είχα χρόνο συμμετοχής. Μίλησα με τον κύριο Ίβιτς και μου άρεσε αυτή η νέα πρόκληση για την καριέρα μου. Δεν θέλω να απογοητεύσω τον κόσμο και αν αγωνιστώ στο ντέρμπι θα δώσω το 150% που μπορώ. Είναι ο πρώτος αγώνας που θα παίξει όλη η ομάδα με τους καινούριους παίκτες μαζί. Δεν μπορώ να υποσχεθώ κάτι, αλλά θα κάνω ό,τι καλύτερο μπορώ».

Ροντρίγκο Αρτσούμπι: «Θέλω να ευχαριστήσω τον κόσμο. Είμαι πολύ χαρούμενος που βρίσκομαι εδώ και θα κάνω τα πάντα για να ανταποδώσω αυτή τη χαρά. Έχω έρθει με πάρα πολύ όρεξη να παίξω στην Ελλάδα. Θα δώσω ό,τι καλύτερο μπορώ. Είχα την ευκαιρία να παίξω στη Ρίβερ, αλλά προτίμησα να έρθω στην Ελλάδα και τον Ολυμπιακό. Είμαι πολύ λίγο καιρό εδώ. Σίγουρα θα ήταν καλύτερο να είχα κάνει περισσότερες προπονήσεις, αλλά αν χρειαστεί να παίξω στο ντέρμπι, θα κάνω ό,τι καλύτερο μπορώ».

Μιχάλης Σηφάκης: «Είμαι πολύ χαρούμενος που ανήκω στην οικογένεια του Ολυμπιακού. Όλοι ξέρουμε τους στόχους της ομάδας. Ευχαριστώ τον κόουτς και τον κύριο Ίβιτς και θα προσπαθήσω να τους δικαιώσω. Είμαι λίγο πίσω στο θέμα προετοιμασίας. Μέρα με τη μέρα νιώθω καλύτερα και περιμένω να πάρω κάποια ευκαιρία. Έχω μπροστά μου δύο πολύ καλούς τερματοφύλακες και αυτό θα με βοηθήσει στη συνέχεια. Όταν σε ζητά ο Ολυμπιακός, δεν έχεις να σκεφτείς κάτι. Ήταν ένα όνειρο, κάθε ποδοσφαιριστής θέλει να αγωνιστεί στην κορυφαία ομάδα της χώρας του, και πιστεύω πως τα τελευταία χρόνια αυτή είναι ο Ολυμπιακός».

Κώστας Μήτρογλου: «Θα προσπαθήσω να βοηθήσω τον Ολυμπιακό με όλες μου τις δυνάμεις. Ευχαριστώ πολύ τον κύριο Λεμονή και τον κύριο Ίβιτς. Εγώ θα προπονηθώ όσο περισσότερο μπορώ και περιμένω να πάρω την ευκαιρία που θα μου δοθεί ».

και στον Αστέρα Τριπόλεως τα ίδια είπανε,
 

Επισκέπτης
Αλέξαντρε είπανε στο ραδιόφωνο ότι είναι δύσκολο για Γιέπες γιατί είναι του στυλ του Άντζα ή του Σέζαρ ενώ αναζητάται άλλου τύπου παίχτης,περισσότερο σέντερ μπακ και λιγότερο λίμπερο.Ο Αρτσούμπι λέει τίποτα;Πρώτη φορά τον ακούω.Αν δεν παίξει ο Τζόρτζεβιτς την Κυριακή λέτε να βάλει Μήτρογλου στη θέση του;
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Αλέξαντρε είπανε στο ραδιόφωνο ότι είναι δύσκολο για Γιέπες γιατί είναι του στυλ του Άντζα ή του Σέζαρ ενώ αναζητάται άλλου τύπου παίχτης,περισσότερο σέντερ μπακ και λιγότερο λίμπερο.Ο Αρτσούμπι λέει τίποτα;Πρώτη φορά τον ακούω.Αν δεν παίξει ο Τζόρτζεβιτς την Κυριακή λέτε να βάλει Μήτρογλου στη θέση του;
Τον Γιέπες τον είδα στο τουρνουά στην Αγγλία που έπαιξε με την Παρί...είναι παιχταράς...δεν το βλέπω να έρχεται....Ο Αρτσούμπι λένε πως είναι καλός...κυκλοφορεί και βιντεάκι στο διαδύκτιο....Ο Τζόλε δεν παίζει τελικά...έχει θλάση...και ήταν φορμαρισμένος :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:για εμένα πρέπει να βάλει τον Λούα-Λούα αριστερά και σέντερ-φόρ έναν εκ τον Κοβάσεβιτς-Κωνσταντίνου....ο Μήτρογλου είναι ρίσκο...ας είναι στον πάγκο και αν χρειαστεί ας τον βάλει μέσα.....παίζει και το ενδεχόμενο αριστερά Γκαλλέτι,δεξιά στην γραμμή ο Τοροσίδης και στα χάφ Λεντέσμα-Στολτίδης....και μπροστά ο μαυρούκος.....και αυτό μου κάνει ακόμα ποιό πολύ.....να βάλει Αρτσούμπι με 5 προπονήσεις μου είναι δύσκολο....αν και μπορεί τελικά να είναι  έκπληξη και να τον βάλει....θα δείξει τί θα σκεφτεί ο sir...... :rockon: :rockon: :rockon:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
- Ο Λουκαρέλι έκλεισε τελικά στη Τζένοα...

- Για τον Γίεπες διάβασα (χτες στον Πρωταθλητή - φτου φτου) ότι είναι πολύ καλός, αλλά και αρκετά ακριβός...

- Ο Αρτσούμπι λεει το ρεπορτάζ είχε να παίξει από το Μάρτιο (είχε τσακωθεί με το προπονητή του γι ΄αυτό δεν έπαιζε)... οπότε λογικά είναι δύσκολο να τον βάλει.

- Μεγάλη απώλεια ο Τζόλε (αν και έχουμε και εμείς σημαντικές απώλειες). 
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα μαγκες
παει ο λουκαρελι τελικα...
θα προσπαθησει για Γιεπες λεει τωρα αλλα εμενα μου φαινεται απιθανο!!!! ειναι παιχταρας και πανακριβος.....
ο Τζολε δεν παιζει τελικα ε? κριμα γιατι τους εχει πελατες...βεβαια για οσους θυμουνται....δεν ειχε παιξει αλλη μια φορα ο Τζολε στην λεωφορο ....και ειχαμε προπονητη τον Τακη παλι τοτε....για σκεφτητε.....
 

Επισκέπτης
Καλημερα μαγκες
παει ο λουκαρελι τελικα...
θα προσπαθησει για Γιεπες λεει τωρα αλλα εμενα μου φαινεται απιθανο!!!! ειναι παιχταρας και πανακριβος.....
ο Τζολε δεν παιζει τελικα ε? κριμα γιατι τους εχει πελατες...βεβαια για οσους θυμουνται....δεν ειχε παιξει αλλη μια φορα ο Τζολε στην λεωφορο ....και ειχαμε προπονητη τον Τακη παλι τοτε....για σκεφτητε.....

οε 1-4,οε 1-4,οε 1-4!!!
πελατες ερχομαστε με το τιμολογιο παραμασχαλα!!!
ε ρε γλεντια παλι την Κυριακη με τους γκουμοκαραγκουνοφυσσες!!!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
οε 1-4,οε 1-4,οε 1-4!!!
πελατες ερχομαστε με το τιμολογιο παραμασχαλα!!!
ε ρε γλεντια παλι την Κυριακη με τους γκουμοκαραγκουνοφυσσες!!!

Καλώς ήρθες στο site Pleasugiver… φορτσάτο σε βλέπω... μην βιάζεσαι τόσο... Κυριακή κοντή γιορτή (που λεει και ο λαός)...  ;)
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
οε 1-4,οε 1-4,οε 1-4!!!
πελατες ερχομαστε με το τιμολογιο παραμασχαλα!!!
ε ρε γλεντια παλι την Κυριακη με τους γκουμοκαραγκουνοφυσσες!!!
Καλως το παληκαρι στο συγαυρο....
τι γινεται μαγκα?
για πες πας γηπεδο?
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
οσο ζεις μπορεις να ελπιζεις ομως βαθεια μεσα σου ξερεις πως εχω δικαιο

Καλά κάνεις... όπως ξέρεις φίλε μου η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία... 21:15 αρχίζει το παιχνίδι... το πολύ μέχρι τις 23:10 θα έχει πεθάνει και αυτή... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom