Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά, τη Παρασκευή θα είμαι Θεσσαλονίκη για μια ημέρα. Θα ήθελα προτάσεις για να συναντηθώ με κάποια κοπέλα. Ότι μου πείτε θα βοηθήσει, δεν έχω ιδέα τι παίζει στη πόλη και θέλω κάτι όσο γίνεται ποιοτικότερο και οικονομικότερο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
πανε βουλγαρια φιλος εχει κατι καυλαρους εκει θα σου βγουν τα ματια εξω!!! κ οικονομικα που θες και τερμα θυληκοτητα!! μπηκα σε ενα σαιτ τις προαλλες που λεγεται alo.bg μπορεις να βρεις τα παντα εκει σαν το δικο μας το car.gr ειναι, επελεξε εκει που λεει εσκορτς και μετα τραβεστιτι. κλαμααα εδω ολες μπαζα ειναι, μονο στην αθηνα αξιζουν..
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Ευχαριστω πολυ..αναμεσα ευρυδικη και ιζαμπελα ειμαι
Ποτέ δεν μου άρεσε η Ιζαμπέλα. Πολύ συζήτηση και ερωτήσεις και κατά την γνώμη μου χωρίς θηλυκότητα, αποψή μου βέβαια.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.496
Κριτικές
12
Like
3.465
Πόντοι
746
Πςρισοτερες λεπτομέρειες παρακαλώ
Αρχηγε μπορεις να τηλεφωνησεις στην Αμαντα κ να μαθεις οτι θελεις. Σου στελνω εδω επειδη ειδα σχολιο σου στην κριτικη μου για την Αμαντα.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Αμάντα δαγκωτό φίλε μου.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606
Δεν υπάρχει λέμε τ μωρό ελπίζω Ν μ έρθει φέτος
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Ποια θα είναι καλή για ενεργοπαθητκο
Η Αμάντα ειναι πολυ όμορφη και προσηνής και κανει ενεργοπαθητικό εαν όμως είσαι ως επι το πλείστον παθητικός το εργαλείο της θα σου αφήσει κάποιες ανεκπλήρωτες επιθυμίες. Απο την άλλη η Ιωάννα ειναι και αυτή πολυ όμορφη με εργαλείο που μπορει να ικανοποιήσει καθε επιθυμία ειναι όμως με τα φεγγάρια της μπορεί και να μην περάσεις καλά. Φίλε όλα ειναι χημεία γι' αυτό και μεταξύ μας οι απόψεις διήστανται. Πέρνεις τις κριτικές των συναγωνιστών βάζεις και λίγη τυχη και φυσικά το χέρι στην τσέπη και δοκιμάζεις και μετά λες και σε μάς πως πέρασες γιατι η ποσότητα των reviews μειώνει την πιθανότητα λάθους. Καλό βόλι.
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
Η Αμάντα ειναι πολυ όμορφη και προσηνής και κανει ενεργοπαθητικό εαν όμως είσαι ως επι το πλείστον παθητικός το εργαλείο της θα σου αφήσει κάποιες ανεκπλήρωτες επιθυμίες. Απο την άλλη η Ιωάννα ειναι και αυτή πολυ όμορφη με εργαλείο που μπορει να ικανοποιήσει καθε επιθυμία ειναι όμως με τα φεγγάρια της μπορεί και να μην περάσεις καλά. Φίλε όλα ειναι χημεία γι' αυτό και μεταξύ μας οι απόψεις διήστανται. Πέρνεις τις κριτικές των συναγωνιστών βάζεις και λίγη τυχη και φυσικά το χέρι στην τσέπη και δοκιμάζεις και μετά λες και σε μάς πως πέρασες γιατι η ποσότητα των reviews μειώνει την πιθανότητα λάθους. Καλό βόλι.
νομιζω το εργαλειο της αμαντας ειναι ιδανικο για ολους τους παθητικους, ενταξει ρε παιδια δεν ειμαστε και γυναικες να γουσταρουμε τοσο πολυ το ξεσκισμα !!! ασε τωρα.... η ιωαννα οντως ειναι με τα φεγγαρια της! εγω πιστευω ειναι να της αρεσεις και λιγο εμφανησιακα αλλιως μην πας καθολου... δινει σημασια στην εμφανιση πιστευω
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Θα επaναλάβω την ερωτηση μου μήπως κάποιος μπορεί να βοηθήσει. Πως ανεβάζουμε κριτική στην καρτέλλα Trans.
Ευχαριστώ.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Αν εννοείς ότι θέλεις να ανεβάσεις κριτική και δεν υπάρχει καρτέλα για κάποια τρανς το πράγμα είναι απλό: επικοινωνείς με pm με κάποιον moderator, πχ τον antisthenis, και του ζητάς να ανεβάσει καρτέλα (του δίνεις το λινκ της αγγελίας της κοπέλας ώστε να βρει φωτό να ανεβάσει) και γράφεις κριτική.
Εννοείς ότι υπάρχει ήδη καρτέλα και δεν μπορείς;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
73
Πόντοι
0

Συνάντηση στις Σέρρες. Πολύ συμπαθητικό τυπάκι χωρίς βιασύνες και όρεξη γιαυτό που κάνει. Δυναμίτης στο ενεργητικό κομμάτι με τεράστιο εργαλείο. Συστήνεται για παθητικούς.
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21

Συνάντηση στις Σέρρες. Πολύ συμπαθητικό τυπάκι χωρίς βιασύνες και όρεξη γιαυτό που κάνει. Δυναμίτης στο ενεργητικό κομμάτι με τεράστιο εργαλείο. Συστήνεται για παθητικούς.
poso pire file?? exyse??
 

nikosioannou

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
70
Like
73
Πόντοι
0
Η Αμάντα ειναι πολυ όμορφη και προσηνής και κανει ενεργοπαθητικό εαν όμως είσαι ως επι το πλείστον παθητικός το εργαλείο της θα σου αφήσει κάποιες ανεκπλήρωτες επιθυμίες. Απο την άλλη η Ιωάννα ειναι και αυτή πολυ όμορφη με εργαλείο που μπορει να ικανοποιήσει καθε επιθυμία ειναι όμως με τα φεγγάρια της μπορεί και να μην περάσεις καλά. Φίλε όλα ειναι χημεία γι' αυτό και μεταξύ μας οι απόψεις διήστανται. Πέρνεις τις κριτικές των συναγωνιστών βάζεις και λίγη τυχη και φυσικά το χέρι στην τσέπη και δοκιμάζεις και μετά λες και σε μάς πως πέρασες γιατι η ποσότητα των reviews μειώνει την πιθανότητα λάθους. Καλό βόλι.
Ευχαριστώ.μαλλον Αμάντα σκέφτομαι
 

east78

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
0
Επισκεψη Kakao σημερα.Το μερος ειναι κοντα στην πλατεια Αριστοτελους.Μικρο και καθαρο.Επικοινωνια τσακ μπαμ μεσω του WhatsApp (πηγε πολλυ πιο ευκολα απο οτι φανταζομουν).Οπως ειναι στις φωτογραφιες ειναι το μωρο.Προσφερε ντουζακι που το πηρα ευχαριστως (ειχα ειδη κανει 2 φορες εκεινη την μερα...πιο καθαρος για απολεπιση θα πηγαινα).Δεν θα μπω σε "ποιητικες" λεπτομερεις ,το βασικο προγραμμα πηρα χωρις τιποτα extra 150ε/60min.Ουτε την μετρησα ποσο την ειχε,ουτε την ζυγησα, ειμουνα καθαρα ενεργητικος οποτε παω πασο για τις επιδοσεις της,ολοι την δουλεια την εκανα εγω!!! Για πρωτη φορα με transexual...οχι και ασχημα.Αν ηταν 100/60 θα ειμουν εκει αυριο ξανα.Αυτα απο εμενα,απο οτι καταλαβα μεχρι την Δευτερα θα ειναι θεσσαλονικη...οποτε οσοι πιστοι προσελθετε.
 

bilkil2

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
11
Like
12
Πόντοι
0
Για μια Νάντια που είναι εδώ από Αθήνα, μέχρι αύριο νομίζω, δεν διάβασα κανένα σχόλιο. Τι φάση φόλα? Γιατί στις φωτό φαίνεται τούμπανο
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Αν εννοείς ότι θέλεις να ανεβάσεις κριτική και δεν υπάρχει καρτέλα για κάποια τρανς το πράγμα είναι απλό: επικοινωνείς με pm με κάποιον moderator, πχ τον antisthenis, και του ζητάς να ανεβάσει καρτέλα (του δίνεις το λινκ της αγγελίας της κοπέλας ώστε να βρει φωτό να ανεβάσει) και γράφεις κριτική.
Εννοείς ότι υπάρχει ήδη καρτέλα και δεν μπορείς;
Όχι φίλος δεν υπάρχει καρτέλα, με καλύψες απόλυτα. Θνκς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom