Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
166
Like
656
Πόντοι
81
Φιλε εδω ειναι για αξιολογησεις, προτασεις κλπ. Για συζητηση λογικα θα πρεπει να πας στο νημα που ειναι γενικη κουβεντα τρανς κλπ. Στη τελικη να μη θεωρηθεις γκει σε ποιον δηλαδη στον εαυτο σου? Η σκοπευεις να το συζητας και με την οικογενεια σου??
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
163
Like
256
Πόντοι
21
Θέλω να πάω με τρανς....απλά δε ξέρω μη θεωρηθω γκέι..
Όχι ρε φίλε δεν έχει σχέση με γκέι η φάση. Ο γκέι γουστάρει αντρες. Τα τρανσακια είναι κοριτσάκια με "πλεονέκτημα":wink:
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
346
Like
692
Πόντοι
81
Σοκαριστικά ευχάριστη εμπειρία σήμερα!!!

Ελινα εξ Αθηνών…

Βλέπω στην αγγελία μια πολύ όμορφη κοπέλα και κρατάω πισινή γιατί όλοι ξέρουμε ειδικά σε αυτήν την κατηγορία την Photoshop παίζει…
Κλείνουμε μέσω Viber πολύ εύκολα το ραντεβού
Διαμέρισμα ακριβώς δίπλα στην ρωμαϊκή αγορά. Ανεβαίνω με φόβο Θεου χτυπάω την πόρτα Και έρχομαι αντιμέτωπος με ότι πιο όμορφο έχω δει σε trans Σε όλη μου τη ζωή!
Μία κοπέλα που 110 στους 100 ανθρώπους θα έβαζαν το χέρι του στη φωτιά ότι είναι γεννημένη γυναίκα. Από σώμα από φωνή από τα πάντα!!!
Ένα απίστευτο πρόσωπο με πανέμορφα μάτια, καλοφτιαγμένο στήθος με απαλή υφή και ένας κώλος ποίημα!!!

Μία κοπέλα άκρως ερωτεύσιμη επικίνδυνη για καρδιακούς!!!
Και παραδόξως πολύ καλύτερη από τις φωτογραφίες της στην αγγελία
Είχα έναν ενδοιασμό και φοβόμουν ότι θα ξενερώσω αν αυτή η ονειρικής εμφάνισης κοπέλα ήταν ενεργητική

Οχι οχι οχι Ευτυχώς! Παθητικότατη
Για μένα φίλοι μου 100 τοις 100 γυναίκα!

Σεξ σε διάφορες στάσεις με μεγάλη συμμετοχή
Με εμένα έδειχνε να το απολαμβάνει αλλά θα πω για ακόμα μια φορά ότι τα όσα γράφουμε εδώ πέρα είναι υποκειμενικά και ότι οι κοπέλες, οι επαγγελματίες κοπέλες, πάνω απ’ όλα είναι άνθρωποι και λειτουργούν και εκείνες πολλές φορές διαφορετικά ανάλογα με τον πελάτη την εμφάνιση και κυρίως την συμπεριφορά του

Αυτό το πλάσμα θα μείνει στην πόλη μας για λίγες μέρες και το προτείνω ανεπιφύλακτα! Αρκεί να να μην της ζητήσετε περίεργα γούστα!

Η συνάντηση με την. Ελίνα ήταν Πραγματικά μοναδική εμπειρία
ποσο το μαλλι?
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.204
Πόντοι
736
100 είναι, όχι 150, αλλά σ έπιασε κοτσο αδερφέ όπως κάνουν κ άλλες. Μετά αναρωτιέστε γιατί βαράνε. Φιλικά.

100 είναι, όχι 150, αλλά σ έπιασε κοτσο αδερφέ όπως κάνουν κ άλλες. Μετά αναρωτιέστε γιατί βαράνε. Φιλικά.
Εσύ αν πας και δώσεις 100 θα στα πληρώσω εγώ. 100 έχει το μισάωρο. Φιλικά. Και στην Αθήνα η συγκεκριμένη γιατί μίλησα με γνωστούς μου που την έχουν πάρει.
Γιατί δεν την ήξερα είναι από Αθήνα και μίλησα με δυο τρεις δικούς μου και μου λένε ότι στην Αθήνα είναι πολύ γνωστή. Εσύ όμως φιλικά μας την λες εδώ πέρα

Εκτός αν έχεις καμιά πούτσα 50cm Και παίρνεις ειδικές τιμές. Πάντα φιλικά
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.204
Πόντοι
736
Παπαρια γνωστή είναι, σε μίλησε με τη ναζιαρικιατη φωνή και τα έσκασες. Δε πειράζει, όλοι τα χουμε κάνει. Αφού πέρασες καλά εγώ περιττευω.
Ρε φίλε είσαι δύο βδομάδες εδώ και τα ξέρεις όλα. Στην Αθήνα είναι γνωστή γιατί δουλεύει και σε στούντιο. Δεν είμαι απ’ αυτούς που δεν παραδέχομαι τις φόλες που τρώω


Αλλά σε προκαλώ να πας και να της δώσεις 100 για 1 ωρα

Καλη συνέχεια
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.204
Πόντοι
736
Πη-γα.

Γελάω με το 2 εβδομάδες εδώ. Για ποια άλλη θες να μαθεις;
Ψέματα ξέρω και εγώ να γράφω και να το παίζω παντογνώστης.

Έχεις πάρει σβάρνα τα θρεντ και απλά κράζεις. Γράψε τις εντυπώσεις σου και τις εμπειρίες σου. Όχι λόγια στον αέρα.

Για μισή ώρα μια χαρά πλήρωσες το κατοστάρικο. Όσο αντέχει ο καθένας


Τελοσπάντων έχεις δίκιο σε όλα
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.204
Πόντοι
736
Οκ.

Πινειρο μινειρο πορνοσταρ φαβελας με 100. Το άλλο το ζαβό με καρτελα που ζητάει 200 ουτες απ έξω. Η Νικίτα που ήταν εδώ και είναι Όσλο τώρα ήθελε σχέση αλλά την κερασα ακα 2 δευτερα και τώρα παίρνω (ξανα) PEP γιατί (μαντεψε) είναι.. ναι. Όπως και η Πινειρο και οι υπόλοιπες. Η δικιά σου τα πάμε. Η κοκκινομάλλα στο κανεσεξ είναι-ηταν μοντελο καλβιν κλαιν, της είπαν να δουλέψει στη Νικε εδώ. Κρος, κέρασε σαμπάνια. Ποια άλλη θες; Η Λιντσει έρχεται στις 29, παθητική που δε μπορεί να της το αγγίξεις καν, αλλά θα σου πει vers. Την είχα πάρει προ διετίας, ο επόμενος πρέπει να ήταν ο @monstercock greece αν θυμάμαι. Μη τις πάρω μια μια... Η Νανσυ είναι το ζαβό που το έπαιρνα ακα όταν άρχισε και μετά έκανε τικτοκ και στα παίρνε και αυτή 150, με ταξιτζή που την πηγαινοφερνει και αποτυχημένες πλαστικές. Τώρα... μη πούμε παραπάνω... άστο.
Ποια είναι η Νάνσυ που μου τα έπαιρνε; Επίσης φίλε για να το τελειώνουμε άλλο ξέρω ότι η Μαρία παίρνει 100 ότι η δανάη παίρνει 200 + ότι ο Γιώργος παίρνει 300 κι άλλο έχω πάει μαζί τους και έχω αυτή την εντύπωση για την καθεμία

Γιατί τέτοιος είναι σε προσωπικό επίπεδο όλοι έχουμε κάνει κάτι με επαγγελματίες εδώ δε γράφουμε προσωπικές εμπειρίες γράφουμε επαγγελματικές εμπειρίες. Απλά αν θες για να μην ενοχλούμε τους άλλους πες μου εδώ ή στείλε μου μήνυμα ποια είναι αυτή η Νάνσυ που μου τα έπαιρνε εμένα
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.204
Πόντοι
736
Η νανσυ γκαλος, άμα έδωσες 150 σ αυτήν λογικά στα πήρε κ η άλλη. Με αυτή τη λογική στο πα.
Φίλε επειδή έγραψε: Η Νάνσυ που σου τα έπαιρνε, γι’ αυτό απόρησα. Επειδή κατεβαίνω πάρα πολύ συχνά Αθήνα και τυχαίνει το ξενοδοχείο μου να είναι πάνω στη Συγγρού την ήξερα πριν βάλει βυζιά και τέτοια και είναι για σφαλιάρες. Δεν πήγα και δεν θα πήγαινα ποτέ μαζί της. Απλά ήθελα να το διευκρινίσεις γιατί Απόρησα με την βεβαιότητα σου για μία Νάνσυ που μου τα έπαιρνε. Τώρα που το ξεκαθάρισες όλα καλά
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.204
Πόντοι
736
Παίρνω φορά όταν γράφω, σορι. Πάντως αν θες ινφο για άλλες ελεύθερα να βοηθήσω. Απλά επειδή αυτές κάνουν συζητήσεις μεταξύ τους τύπου "κοίτα πώς τους τα τρωω", μη δίνεις ποτέ 150 για δαύτες. Δε λέω να πας τσαμπα, εξάλλου βίζιτες είναι. Απλά εντάξει... το δίνουν και με 50... εν καιρώ... εν περιπτώσει... κτλ κτλ.
Αφού τα ξέρεις τα γράμματα πες μου λίγο μία που έβαλε τώρα αγγελία κι αυτή από Αθήνα πρέπει να είναι Έρη τι καπνό φουμάρει;

Για μένα φίλε η πιο όμορφη στην Ελλάδα αλλά είναι εγχειρισμένοι είναι η Στέλλα η Σάντυ η Χατζή. Και δυστυχώς για εκείνη δεν έχει δουλειά γιατί πολύ απλά είναι εγχειρισμένη

Καλή συνέχεια
 

jadegegan1

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
62
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, καμιά πληροφορία εκ των έσω για τα 3 αυτά?

aledoll πολυ καλη δεν εχει στηθος αλλα πολυ καλυτερη απο αλλες ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom