Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ptzthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
116
Κριτικές
10
Like
355
Πόντοι
291
Άστο τραυματική εμπειρία αποκρουστική και φρικωδης στο σπίτι του τρόμου μπαίνεις στρατιώτης και βγαίνεις στρατηγος
Εεεε να πω τότε..... ευχαριστώ στρατηγέ μας γλίτωσες από τα χειρότερα
 

footslave_m

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2024
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα. Πρωτάρης από Θεσσαλονίκη που τον έπιασε περίεργη όρεξη εδώ και λίγο καιρό να πάρει πίπα από τρανς... λόγω "ατόλμιας" και επειδή νιώθω κομμάτι παρθένος, έχετε να προτείνετε κανένα κορίτσι που να έχει εμπειρία και διάθεση να ασχοληθεί με πρωτάρηδες;

Ευχαριστώ!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
2
Like
5.901
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα. Πρωτάρης από Θεσσαλονίκη που τον έπιασε περίεργη όρεξη εδώ και λίγο καιρό να πάρει πίπα από τρανς... λόγω "ατόλμιας" και επειδή νιώθω κομμάτι παρθένος, έχετε να προτείνετε κανένα κορίτσι που να έχει εμπειρία και διάθεση να ασχοληθεί με πρωτάρηδες;

Ευχαριστώ!
Αμάντα θα πρότεινα
 

Faker23

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
14
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα, την Ιωάννα την έχω συναντήσει 2 φορές αλλά έχει χρόνια. Τότε ήταν κοντά στον σταθμό. Προσπαθώ να επικοινωνήσω τελευταία αλλά δεν απαντάει. Ξέρει κανείς κάτι; Άλλες τρανς λένε ότι είναι ψεύτικη η αγγελία στο κάνε σεξ
Καλησπέρα φίλε μου με την Ιωάννα βρίσκομαι συχνά είμαι πελάτης καιρό δουλεύει κανονικότατα με φουλ πρόγραμματα…αυτές που στα λένε ότι είναι ψεύτικες η αγγελίες κάνουν σαμποτάζ
 

Faker23

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
14
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα. Πρωτάρης από Θεσσαλονίκη που τον έπιασε περίεργη όρεξη εδώ και λίγο καιρό να πάρει πίπα από τρανς... λόγω "ατόλμιας" και επειδή νιώθω κομμάτι παρθένος, έχετε να προτείνετε κανένα κορίτσι που να έχει εμπειρία και διάθεση να ασχοληθεί με πρωτάρηδες;

Ευχαριστώ!
Αμαντα με χίλια εμπειρία φουλ και θα περάσεις καλά
 

Gmate

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0

Καλησπέρα παιδιά. Έχουμε άποψη για αυτήν; Καμιά άλλη πρόταση για Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο;
 

Gmate

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε μου με την Ιωάννα βρίσκομαι συχνά είμαι πελάτης καιρό δουλεύει κανονικότατα με φουλ πρόγραμματα…αυτές που στα λένε ότι είναι ψεύτικες η αγγελίες κάνουν σαμποτάζ

Παίδες Σοφιάννα δοκίμασε κανείς συναγωνιστής να μας πει;
Σόρρυ για το αργό. Δεν με τρέλανε. Οκ, καλό σώμα. Η περούκες ενωχλουσαν πολύ. Καθόλου θηλυκό πρόσωπο. Με το ζόρι μου σηκώθηκε για μια πίπα. Υπάρχουν πολύ καλύτερες αν θες. Και ωσάν συμβουλή, καλύτερα μόνο με αυτές που βλέπεις το πρόσωπό τους.
 

Gmate

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε μου με την Ιωάννα βρίσκομαι συχνά είμαι πελάτης καιρό δουλεύει κανονικότατα με φουλ πρόγραμματα…αυτές που στα λένε ότι είναι ψεύτικες η αγγελίες κάνουν σαμποτάζ.
Αυτήν εδώ εννοείται; Αν ναι, έχουμε τιμές και ώρες εργασίας;
 

footslave_m

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2024
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Αμάντα θα πρότεινα

Αμαντα με χίλια εμπειρία φουλ και θα περάσεις καλά

Σας ευχαριστώ πολύ για τα φώτα και τις απαντήσεις μάγκες! Επειδή τυχαίνει να είμαι και καργα ποδολαγνος, μπας και το έχει και σε αυτό το κομμάτι;
 

thesniki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

Dimis_1982

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2024
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε μου με την Ιωάννα βρίσκομαι συχνά είμαι πελάτης καιρό δουλεύει κανονικότατα με φουλ πρόγραμματα…αυτές που στα λένε ότι είναι ψεύτικες η αγγελίες κάνουν σαμποτάζ
Ευχαριστώ
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
562
Κριτικές
23
Like
1.882
Πόντοι
496

Ας φτιάξει κάποιος καρτέλα μήπως σώσουμε κανέναν...

Η μεγαλύτερη φόλα στα χρονικά της φόλας. Μένει Εγνατίας 84, μαζί με μια άλλη. Χειρίζεται αυτή το τηλέφωνο όντας πλέον ανεξάρτητη. Συμφωνία στα 70 μισάωρο με εμένα στον ενεργητικό ρόλο. Το διαμέρισμα άθλιο. Πίνει, αλλά σου λέει ότι δεν κάνει τέτοια, μόνο μπαφ. Στον παθητικό ρόλο ανεκδιήγητη, στήνεται σαν σε μπουρδελο. Η περουκα της την ζέσταινε. Επόμενο ραντεβού δεν είχε, το έκλεισε εν ώρα συνεδρίας. Φάτσα βραζιλιάνου αλητάκου που μόλις τον χτύπησε η εφηβεία. Τα λεφτά τα κρύβει κάτω από το μαξιλάρι που έχει πάνω στην ντουλάπα, κακώς δεν τα πήρα και να την τραβήξω και δύο σφαλιάρες αλλά το άφησα να περάσει έτσι. Μαγκιά και προσπάθειες να τελειώσει πριν το μισάωρο, επιτηδευμένα υποτιμητική συμπεριφορά, με το που την άρχισα στα γαμοσταυρα μπροστά της κλαφτηκε στη φίλη της. Καποτα, λιπαντικό και ελεεινά βαριεστημενα στησίματα, διακοπτόμενα στην κυριολεξία κάθε λεπτό της ώρας. Μακάρι να μπορούσατε να δείτε το τι έζησα live. Δεν έχω ξαναδεί τόσο εριστική και ξεδιαντροπη τρανς στη ζωή μου, αν και έχω δει πολλές φόλες στα χρονικά. Ανοίξτε καρτέλα μπας και σώσουμε κάποιους. Μαύρο και αναφορά στο σίχαμα.
Eχει καρτέλα και κριτικές
Αν θες να δείς πώς είναι στην πραγματικότητα στείλε πμ να σου γράψω το αγορίστικο Insta του
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
315
Like
586
Πόντοι
81
Με Samira έβγαλε κάποιος επικοινωνία ή ραντεβού?
 

Babtor30

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα. Πρωτάρης από Θεσσαλονίκη που τον έπιασε περίεργη όρεξη εδώ και λίγο καιρό να πάρει πίπα από τρανς... λόγω "ατόλμιας" και επειδή νιώθω κομμάτι παρθένος, έχετε να προτείνετε κανένα κορίτσι που να έχει εμπειρία και διάθεση να ασχοληθεί με πρωτάρηδες;

Ευχαριστώ!
strela ειναι σουπερ
 

Babtor30

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Σόρρυ για το αργό. Δεν με τρέλανε. Οκ, καλό σώμα. Η περούκες ενωχλουσαν πολύ. Καθόλου θηλυκό πρόσωπο. Με το ζόρι μου σηκώθηκε για μια πίπα. Υπάρχουν πολύ καλύτερες αν θες. Και ωσάν συμβουλή, καλύτερα μόνο με αυτές που βλέπεις το πρόσωπό τους.
η πιο καλη συμβουλη που μπορει να δωσει καποιος
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Gmate

Gmate

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0

Ξέρουμε τίποτα για αυτήν εδώ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom