Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

19cm_top

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
267
Πόντοι
0
Συνάδελφοι, για την αγνώστων λοιπών στοιχείων Πάμελα, που συμφωνα με το tsdating βρίσκεται εδώ και καιρό στην πόλη μας, έχεις κάνεις σας άποψη;

 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους, έχει κάποιος άποψη για αυτό;

χθες μπαινω στο κανε σεξ και βλεπω μια φωτο με τιτλο "εμμα και ναντια" χωρις να φαινονται οι φατσες τους. μπαινω μετα στο κυριως προφιλ της και ειχε αυτη τη φωτο!! τρελενομαι πολυ καλο μωρο την παιρνω τηλεφωνο και μου λεει ερχεται την τεταρτη σαλονικη τωρα ειναι αθηνα και της ζηταω αν γινεται να μου στειλει μια φωτο της ναντιας να την δω. ακομα περιμενω να μου στειλει... ρε μηπως ειναι fake??
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
αυτη ειναι η φωτο. ρε συναγωνιστες την ξερει κανεις? την εχει δοκιμασει?
 

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
141
Πόντοι
0
χθες μπαινω στο κανε σεξ και βλεπω μια φωτο με τιτλο "εμμα και ναντια" χωρις να φαινονται οι φατσες τους. μπαινω μετα στο κυριως προφιλ της και ειχε αυτη τη φωτο!! τρελενομαι πολυ καλο μωρο την παιρνω τηλεφωνο και μου λεει ερχεται την τεταρτη σαλονικη τωρα ειναι αθηνα και της ζηταω αν γινεται να μου στειλει μια φωτο της ναντιας να την δω. ακομα περιμενω να μου στειλει... ρε μηπως ειναι fake??
Απίθανο φαίνεται! ;)
 

sonnok

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2019
Μηνύματα
11
Like
16
Πόντοι
0
χθες μπαινω στο κανε σεξ και βλεπω μια φωτο με τιτλο "εμμα και ναντια" χωρις να φαινονται οι φατσες τους. μπαινω μετα στο κυριως προφιλ της και ειχε αυτη τη φωτο!! τρελενομαι πολυ καλο μωρο την παιρνω τηλεφωνο και μου λεει ερχεται την τεταρτη σαλονικη τωρα ειναι αθηνα και της ζηταω αν γινεται να μου στειλει μια φωτο της ναντιας να την δω. ακομα περιμενω να μου στειλει... ρε μηπως ειναι fake??
η "Εμμα" είναι η @konnieex στο Instagram και η "Ναντια" η @_konstantina_stam
Τωρα αν η αγγελια ειναι αληθινη δεν το ξερω, γιατι οι φωτο της αγγελιας ειναι δημοσια ανεβασμενες στα ινσταγκραμ των δυο.
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
η "Εμμα" είναι η @konnieex στο Instagram και η "Ναντια" η @_konstantina_stam
Τωρα αν η αγγελια ειναι αληθινη δεν το ξερω, γιατι οι φωτο της αγγελιας ειναι δημοσια ανεβασμενες στα ινσταγκραμ των δυο.
τρελλες ψωλουδες και οι 2 !!!!!!! κανα 200αρι θα ζητανε στανταρ. εχει παει κανεις με καποια απο τις 2 ???
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21

μ αυτες εχει παει κανεις να μας πει τη γνωμη του??
 

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
141
Πόντοι
0
τρελλες ψωλουδες και οι 2 !!!!!!! κανα 200αρι θα ζητανε στανταρ. εχει παει κανεις με καποια απο τις 2 ???
Αύριο θα είμαι Θεσσαλονίκη για δουλειές.
ΑΝ έχω χρόνο θα επιχειρήσω να συναντηθώ μαζί τους και σας ενημερώνω! :)
 

potetote

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
46
Like
122
Πόντοι
0
η "Εμμα" είναι η @konnieex στο Instagram και η "Ναντια" η @_konstantina_stam
Τωρα αν η αγγελια ειναι αληθινη δεν το ξερω, γιατι οι φωτο της αγγελιας ειναι δημοσια ανεβασμενες στα ινσταγκραμ των δυο.
μια τρανς κ μια κοπελα ειναι? τις ξερειες φιλε εχεις παρει?
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
Αύριο θα είμαι Θεσσαλονίκη για δουλειές.
ΑΝ έχω χρόνο θα επιχειρήσω να συναντηθώ μαζί τους και σας ενημερώνω! :)
τεταρτη μου ειπαν ερχονται σαλονικη φιλος.. ισως να μην τις πετυχεις
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.164
Πόντοι
606
τρελλες ψωλουδες και οι 2 !!!!!!! κανα 200αρι θα ζητανε στανταρ. εχει παει κανεις με καποια απο τις 2 ??
θα τρεξω ρε παν καλα !!!!!!!εδω υπαρχουν μωρα που κανουν παπαδες και μ ελαχηστα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.164
Πόντοι
606
μουτρο προσωπικα δεδομενα υπαρχουν παντος και καλα παιδια πολυ καλα μαληστα
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
παιδια παιζει τιποτα στο δρομο στην γιαννιτσων η τζαμπα θα κανω χιλιομετρα για να ερθω?? σαββατο ειναι καλυτερα? βγαινουν περισσοτερες η το ιδιο σκηνικο ειναι??
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και κατι αλλο... στα στουντιος πλεον μονο αν εισαι εμβολιασμενος μπαινεις μεσα?? αν εχεις ραπιντ τεστ δεν μπαινεις??
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
παιδια παιζει τιποτα στο δρομο στην γιαννιτσων η τζαμπα θα κανω χιλιομετρα για να ερθω?? σαββατο ειναι καλυτερα? βγαινουν περισσοτερες η το ιδιο σκηνικο ειναι??
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και κατι αλλο... στα στουντιος πλεον μονο αν εισαι εμβολιασμενος μπαινεις μεσα?? αν εχεις ραπιντ τεστ δεν μπαινεις??
Τζάμπα θα έρθεις τις τελευταίες βδομάδες έχει ερημώσει η πιάτσα.. Το πολύ πολύ να πετύχεις κάνα δυο από τα γυφτοκροσακια στο βενζινάδικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom