Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

giannis146

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά προχτές ήμουν στο Ts14 που μου συστήσατε και ευχαριστώ πολύ το μαγαζί υο προσωπικό και ο κόσμος είναι πολύ καλός μια ερώτηση ξέρουμε παραπάνω Τίποτα σχετικά με την Νικόλ που είναι στο μπαρ-σέρβις ?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Προς ολους τους γνωστους και φιλους στην θεσσαλονικη..Την επομενη φορα που θα δωσετε το τηλεφωνο μου για να με παρουν τηλεφωνο με αποκρυψη μαλιστα για να μου πουνε μαλακιες θα σας γαμησω τον αδοξαστο.
Τα νευρα μου μεσα....
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
Προς ολους τους γνωστους και φιλους στην θεσσαλονικη..Την επομενη φορα που θα δωσετε το τηλεφωνο μου για να με παρουν τηλεφωνο με αποκρυψη μαλιστα για να μου πουνε μαλακιες θα σας γαμησω τον αδοξαστο.
Τα νευρα μου μεσα....
γιατι νευριαζεις μπειμπι υπαρχει κι αλλος τροπος να γλυτωσεις απο αυτα τα τηλεφωνηματα παρε στην εταιρια που εισαι και πες οτι δεν θελεις να δεχεσαι κλησεις με αποκρυψη και τελος
 
  • Like
Αντιδράσεις: Freas

mpougatsas5

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2017
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
0

καλημερα στην ομαδα.ειμαι λιγο απειρος με το σπορ αλλα καθοτι χωρισα με την κοπελα μου θελω να τακτοποιησω παοιες επιθυμιες μου. εχει κανεις αποψη για την συγκικριμενη βραζιλιανα?
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
345
Κριτικές
4
Like
378
Πόντοι
21
Τελικα η Anny Gold αποσυρθηκε για τα καλα?
 

giannis146

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές μπορείτε να με ενημερώσετε με τα φώτα σας σχετικά με τα 2 κανόνια Ιωάννα Μανδρελλι και την νικολ που δουλεύει στο τς14 ευχαριστώ
 

ninos love

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2013
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Lagne καταρχήν τους χαιρετισμους μου και τομ αμερηστο σεβασμο μου.. ειμαι θιασωτης αρλετο καιρο εδω χωρις να συμμετεχω και με μικρη ( αλλα ομορφη στ αληθεια εμπειρια στο χωρο) Φανταζομαι πολυ ανθρωποι θα σε ρωτανε διαφορα πραγματα σε βαθμο ισως ενοχλητικο... αλλα μιας και δεν εχω απο που αλλου να πιασω τ κλωστη κι εγω θα ηθελα ... προκειται για μια κοπελα , την Ελενα , που ανεφερες στο  μνμ σου... θα χαρω απιστευτα αν μου απαντουσες
Ευχαριστω ετσι κι αλλοιως και για τα απιστευτα που εχεις κανεις σε αυτο το φορουμ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
οπλοπολυβόλα μουτρο
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Lagne καταρχήν τους χαιρετισμους μου και τομ αμερηστο σεβασμο μου.. ειμαι θιασωτης αρλετο καιρο εδω χωρις να συμμετεχω και με μικρη ( αλλα ομορφη στ αληθεια εμπειρια στο χωρο) Φανταζομαι πολυ ανθρωποι θα σε ρωτανε διαφορα πραγματα σε βαθμο ισως ενοχλητικο... αλλα μιας και δεν εχω απο που αλλου να πιασω τ κλωστη κι εγω θα ηθελα ... προκειται για μια κοπελα , την Ελενα , που ανεφερες στο  μνμ σου... θα χαρω απιστευτα αν μου απαντουσες
Ευχαριστω ετσι κι αλλοιως και για τα απιστευτα που εχεις κανεις σε αυτο το φορουμ
Καλησπερα φιλε και ευχαριστω.Για την ελενα που ρωτας.Ειναι κρος...με παρα πολυ προσεγμενη εμφανιση η οποια τραβαει τα βλεμματα.Καλο παιδι και πολυ χαμηλων τονων.Φανταζομαι η επομενη ερωτηση που θα μου εκανες ειναι το αν εκδιδεται.Η απαντηση ειναι οχι δεν βαζει αγγελιες και γενικως δεν κανει κατι επι πληρωμη.Τωρα αν σε γουσταρει τοτε μιλαμε αλλιως.
Ελπιζω να βοηθησα..
 

ninos love

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2013
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
σ ευχαριστω παρα πολυ... θα προσπαθησω να βρω το νημα μου λοιπον :) και θα ηθελα να πω πολλα καλα λογια για σενα.. οχι γιατι μου απαντησες αμεσως αλλα κυριως για το ηθος που βγαζεις εδω μεσα. Καλη συνεχεια εκει που εισαι :)
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα,

για την Φιόνα ισχύει ότι είναι από τις καλύτερες περιπτώσεις και τις πιο αξιόλογες συναντήσεις;

Ευχαριστώ
Kαταρχας ετσι οπως θετεις το ερωτημα σου το θετεις λαθος.Το γιατι θα το καταλαβεις απο αυτα που γραφω.
Σε παλιοτερα ποσταρισματα μου ειχα κανει αναλυση πως πλησιαζεις μια τρανς πως κλεινεις ενα ραντεβου και πολλα αλλα.
Σημερα θα αναλυσω ξανα ποια ειναι τα κριτιρια που πρεπει να εχει καποιο οταν παει να κλεισει ρεντεβου με μια τρανς κρος γυναικα.
Πρωτο κριτιριο ειναι η εμφανιση.Δεν πας να γαμησεις καποια που δεν σου αρεσει εκτος αν εχεις να γαμησεις κανα χρονο και λειτουργει το κατω κεφαλι αποκλειστικα.
Δευτερον υπηρεσιες.Αν εχεις αποψη για τις υπηρεσιες του μωρου ολα καλα αν οχι ψαχνεις στ σαιτ να δεις κριτικη καποιο σχολιο κατι και αναλογα προχωρας.
Τριτο η τιμηπαιζει πολυ μεγαλο ρολο στην αποφαση που θα παρεις.
Στο παρασυνθημα..εχουμε και λεμε Φιονα.Στην αγγελια δηλωνει ενεργοπαθητικη.Προσωπικα δεν εχω ακουσει κανενα σχολιο για το ενεργητικο της κομματι.Αρα οσοι ειναι παθητικοι σκεφτητετο ξανα.Αντιθετως εχω ακουσει ακρως κολακευτικα σχολια για το παθητικο της κομματι.
Εμφανιση..ειναι οτι βλεπεται.Αλλα δεν ειναι 20-25-30 χρονων ειναι αρκετα παραπανω.
Τιμη..ενημερωτικα παιρνει πολυ παραπανω απο τον μεσο ορο .Αν πουμε οτι μια μεση τιμη ειναι 50 ευρω παιρνει πολλα παραπανω.
Αρα εχουμε το εξης διλλημα.ΕΕχουμε μια τρανς με πολυ καλες υπηρεσιες στο παθητικο που δεν ειναι πιτσιρικα με τιμη τσιμπημενη.Τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση;Τα ζυγιζουμε και αποφασιζουμε.
Αρα αγαπητε φιλε το καλο και το αξιολογο ειναικατι πολυ γενικο και υποκειμενικο.
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
ναι αλλα είχε αναφερθει παλαιότερα εδω μέσα οτι είναι στην λίστα η συγκεκριμένη για ακάποτο σεξ,όπως κ κάποιες άλλες,οπότε προσοχή μάγκες
 
  • Like
Αντιδράσεις: maldi

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom