Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
θα ηθελα να τοποθετηθώ κι εγω επι του θεματος (εχω αποψη )αλλα νομιζω οτι η αποψη μου δεν θα αρεσει σε καποιους οποτε προτιμω τη σιωπη  κανει πιο πολυ θορυβο ........
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Λια το σαββατο στο μαγαζι που ειμασταν μαζι σου ειπα πως εσυ δεν εχεις να αποδειξεις κατι.Γνωριζεις τον χωρο εχεις αποψη και η διαρκεια που σου ειπα οτι εχει οφειλεται στο οτι κανεις καλα αυτο που κανεις.Οποτε σε καμια περιπτωση δεν υπονοουσα εσενα.Γενικη τοποθετηση εκανα. :hi:

 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
445
Κριτικές
1
Like
1.177
Πόντοι
201
Δε νομίζω να έγραψα κάτι που δεν ισχύει για να γίνει ολόκληρο θέμα.
Δεν είπα ότι η Αμάντα δεν είναι όμορφη ή δεν είναι αυτή που βλέπουμε στις φώτο.
Απλά αυτές οι φώτο, έχουν δεχτεί επεξεργασία/photoshop/φίλτρα, πες το όπως θέλεις.
Ειδικός δεν είμαι, αλλά τέτοιες φώτο δε βγαίνουν κατευθείαν είναι προφανές και έχουν δεχτεί επεξεργασία.
Αμάντα σόρρυ που δε μπορώ να απαντήσω στο pm, δεν έχω συμπληρώσει ακόμα αριθμό μηνυμάτων. Είσαι αστέρι πάντως
 
  • Like
Αντιδράσεις: lia(1)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Δε νομίζω να έγραψα κάτι που δεν ισχύει για να γίνει ολόκληρο θέμα.
Δεν είπα ότι η Αμάντα δεν είναι όμορφη ή δεν είναι αυτή που βλέπουμε στις φώτο.
Απλά αυτές οι φώτο, έχουν δεχτεί επεξεργασία/photoshop/φίλτρα, πες το όπως θέλεις.
Ειδικός δεν είμαι, αλλά τέτοιες φώτο δε βγαίνουν κατευθείαν είναι προφανές και έχουν δεχτεί επεξεργασία.
Αμάντα σόρρυ που δε μπορώ να απαντήσω στο pm, δεν έχω συμπληρώσει ακόμα αριθμό μηνυμάτων. Είσαι αστέρι πάντως
Eγω ομως σου εκανα μια ερωτηση που δεν μου απαντησες...ποια τρανς ανεβαζει φωτο σε αγγελια χωρις επεξεργασια;;;;;;; :grin: :grin: :grin:
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
445
Κριτικές
1
Like
1.177
Πόντοι
201
σόρρυ φίλτατε travestolagne μου διέφυγε να απαντήσω.
Ναι έχεις δίκιο σε αυτό που λες. Το 80-90% βάζουν φίλτρα είτε κάνουν κοψίματα-ραψίματα στις φώτο. Υπάρχουν βέβαια και αυτές που βάζουν φώτο από ξένες  :grin:
Απλά στη προκειμένη περίπτωση νομίζω ότι έχει γίνει με υπερβολικό τρόπο (και το κακό είναι ότι δε χρειάζεται)
 

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1


δεν κανουμε επεξεργασια,δεν μας χωραει η οθονη
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
και οπως λεει και μια φιλη (δεν τον κοβω τον καφε):walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis: :tn04: :tn04: :tn04: :tn04: :tn04:
 

Συνημμένα

  • IMG-2332.JPG
    IMG-2332.JPG
    152 KB · Εμφανίσεις: 38

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
σόρρυ φίλτατε travestolagne μου διέφυγε να απαντήσω.
Ναι έχεις δίκιο σε αυτό που λες. Το 80-90% βάζουν φίλτρα είτε κάνουν κοψίματα-ραψίματα στις φώτο. Υπάρχουν βέβαια και αυτές που βάζουν φώτο από ξένες  :grin:
Απλά στη προκειμένη περίπτωση νομίζω ότι έχει γίνει με υπερβολικό τρόπο (και το κακό είναι ότι δε χρειάζεται)
Λοιπον φιλε επειδη ειπες κατι και λογω την Αμαντα τημ ξερω πιο μπροστα απο ολους και πιο θεωρω πως την ξερω πολυ καλα....Σε πληροφορω πως στις φωτο της εχει ελαχιστη επεξεργασια....κρυβει τα απολυτως απαρετιτα...επισης τα φιλτρα συνιθισε τα γιατι ακομη και οι κανονικες γκομενες τα χρησιμοποιουν...οι τραβεστι θα τα αφησουν?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606
Λοιπον φιλε επειδη ειπες κατι και λογω την Αμαντα τημ ξερω πιο μπροστα απο ολους και πιο θεωρω πως την ξερω πολυ καλα....Σε πληροφορω πως στις φωτο της εχει ελαχιστη επεξεργασια....κρυβει τα απολυτως απαρετιτα...επισης τα φιλτρα συνιθισε τα γιατι ακομη και οι κανονικες γκομενες τα χρησιμοποιουν...οι τραβεστι θα τα αφησουν?

ποια φιλτρα ρ μαλακες αυτη απο κοντα ειναι καλητερη απο τ φωτο πλακ μ κάνετε???
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

με λίγα λογία ! όταν κλείνουμε ραντεβού  πάντα ζητάμε να δουμε το άτομο που πάμε να συναντήσουμε αβαφο !

μουναρες μουναρες μουναρες μουναρες μουναρες !!! γέμισε ο τοπος 

Νίνα απο όταν πρωτοεμφανίστηκες στην πιάτσα με το όνομα Γεωργία δεν σε έχουμε δει άβαφη οπότε άσε το κύρηγμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom