Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

19cm_top

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
267
Πόντοι
0
Την πήρα εγω την περασμενη εβδομάδα, στο διαμερισμά της στη Μενεμένη.
Όντως φιλοξενει κόσμο στο διαμερισμά της, αλλά ειναι σε άλλο χώρο και δεν τους βλέπεις καν.
Στα του αγωνα: προκειται για πολύ ωραιο κορίτσι, που οι φωτογραφιες το αδικούν. Πολύ ευχάριστη, δεν βιάζεται και παιζει εξισου καλα ενεργητικα και παθητικά. Μου ζητησε €80 και έχυσε και αυτη.
 

voltaren

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
545
Like
264
Πόντοι
26
Ελπιζω να εισαι καλα. Ετσι και αλλιως εισαι θεα ;)
 

19cm_top

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
267
Πόντοι
0
Την πήρα εγω την περασμενη εβδομάδα, στο διαμερισμά της στη Μενεμένη.
Όντως φιλοξενει κόσμο στο διαμερισμά της, αλλά ειναι σε άλλο χώρο και δεν τους βλέπεις καν.
Στα του αγωνα: προκειται για πολύ ωραιο κορίτσι, που οι φωτογραφιες το αδικούν. Πολύ ευχάριστη, δεν βιάζεται και παιζει εξισου καλα ενεργητικα και παθητικά. Μου ζητησε €80 και έχυσε και αυτη.
Επειδη με ρωτανε διαφοροι συναγωνιστες με πμ, θα απαντησω εδω.
Η κοπελα ειναι τρανσεξουαλ, όχι cross, το μαλλι της ειναι καρε και φοράει εξτένσιονς.
Εξίσου δυνατη σε ενεργητικο και παθητικο και δεν βιαζεται.
Το εργαλειο κανονικού μεγέθους 17-18 εκ.
Πριν και μετα το σεξ επαιζε χαλαρη κουβεντα.
Τη συστηνω ανεπιφυλακτα
 

Paokara24

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2017
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπερα καυλακια :rose: :rose:.Θα ηθελα να σας ευχαριστησω για τα τηλεφωνηματα σας αλλα δεν απαντω.Αναρωνω μετα απο ενα πολυωρο χειρουργειο οπου εκανα αλαγες στο σωμα μου.Σε λιγες μερες θα εμφανιστω με ανανεωμενη εμφανιση  θα βαλω αγγελιες στα σαιτ και θα ξεκινησω να δουλευω θεσσαλονικη.Λιγες μερες υπομονη ακομη
Ανυπομονούμε!
 

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
Καλησπερα καυλακια :rose: :rose:.Θα ηθελα να σας ευχαριστησω για τα τηλεφωνηματα σας αλλα δεν απαντω.Αναρωνω μετα απο ενα πολυωρο χειρουργειο οπου εκανα αλαγες στο σωμα μου.Σε λιγες μερες θα εμφανιστω με ανανεωμενη εμφανιση  θα βαλω αγγελιες στα σαιτ και θα ξεκινησω να δουλευω θεσσαλονικη.Λιγες μερες υπομονη ακομη
Ανυπομονουμε....βασικα κεγομαστε
 

okio

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καλήσπερα παιδιά!! Επειδή είμαι πρωτάρης στον χώρο , Σάββατο ανεβαίνω πάνω θεσσαλονίκη, θα σας ήμουν εγνώμων  να μου προτείνατε μια κοπέλα. κλείνωντας  συναντησα μια κυριακή  μεσημερι στο οne την lia ts love ανέβαινε την κυλιόμενες σκάλες και έπαθα πλάκα!δεν περναει απαρατήρητη!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: lia(1)

okio

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
ευχαριστώ  πολυ  για την άμεση απάντηση !
 

ratatouis26

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2018
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα σας μολις εκανα εγγραφη και ειπα να σας χαιρετησω
 

ratatouis26

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2018
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
γνωριζει καποιος μια ξανθια στο βολο εξ αλλαγης?
 

ratatouis26

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2018
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
θα ηθελα να αποκτησω ομορφες εμπειριες και στιγμες
 

kaviarissl

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Φρεσκαδουρα...απο οσο ξερω γιατι δεν την εχω παρει πολυ καλο κορμι....και παιζει πολυ gfe κατασταση...το γουσταρει το πουτσο
 
Πρωτη φορα παιιδια και βασικα καλησπερα σας.Πρωταρης μου φαινεται cross με εχει τρελανει τι λετε για πρωτη φορα καλη θα ειναι ? να επιλεξω αυτήν /
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom