Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

salonika69

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2018
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Η mpempa τελικα ηρθε στα μερη μας????Εντυπωσεις απο κάποιον???
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.531
Like
8.793
Νίνα απο όταν πρωτοεμφανίστηκες στην πιάτσα με το όνομα Γεωργία δεν σε έχουμε δει άβαφη οπότε άσε το κύρηγμα
κανενα κυρηγμα ...μιλησα γενικος !

και ποτε δεν εμφανιστηκα με το ονομα γεωργια σε καμια πιατσα ...

και κυρηγμα κανεις εσυ αυτην την στιγμη ...

και οτι εχεις να πεις ελα να μου το πεις απο κοντα ... ασε πουστηκα πισω απο ενα ψευδονημο ....
κατω θα ειμαι σε 10 λεπτα ελα να μου τα πεις τετ α τετ και να σου απαντησα καταλληλα αυτα τα πουστηκα πισω απο ενα ψευδωνυμο τα ακουο εδω και 7 χρονια ...

υγ( στα συγκεκριμενα βιντεο δεν μιλαμε απλα για ενα βαψιμο ...  μιλαμε για ολοκληρωτικη αλλαγη στοιχειον προσωπου αλλος ανθρωπος το βραδυ αλλος το πρωι  )



 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
κανενα κυρηγμα ...μιλησα γενικος !

και ποτε δεν εμφανιστηκα με το ονομα γεωργια σε καμια πιατσα ...

και κυρηγμα κανεις εσυ αυτην την στιγμη ...

και οτι εχεις να πεις ελα να μου το πεις απο κοντα ... ασε πουστηκα πισω απο ενα ψευδονημο ....
κατω θα ειμαι σε 10 λεπτα ελα να μου τα πεις τετ α τετ και να σου απαντησα καταλληλα αυτα τα πουστηκα πισω απο ενα ψευδωνυμο τα ακουο εδω και 7 χρονια ...

υγ( στα συγκεκριμενα βιντεο δεν μιλαμε απλα για ενα βαψιμο ...  μιλαμε για ολοκληρωτικη αλλαγη στοιχειον προσωπου αλλος ανθρωπος το βραδυ αλλος το πρωι  )





όπως γενικώς έβαλες κ το παστίτσιο όταν σχολίασε η φίλη σου ... εδώ μέσα γράφεις εδώ σου γράφω κι εγώ , κάτω αν έρθω δεν θα έρθω για να μιλήσουμε αλλά για άλλα πράγματα. Όσο για το ψευδώνυμο με αυτό γράφουμε όλοι μας στο site κ εσύ ειδικά το έχεις κ στην καθημερινή σου ζωή οπότε άκυρο το σχόλιό σου . Σβήσε! Καλή δουλειά
 

sissystrapon

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2018
Μηνύματα
24
Like
12
Πόντοι
0
εξαιρετικα βιντεο με τρομερη δουλεια και αποτελεσμα!!!!
 

sissystrapon

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2018
Μηνύματα
24
Like
12
Πόντοι
0
επειδη ψαχνομαι να ανεβασω το λεβελ εμπειριας μου αν ξερει καποιος, καποια που προσφερει στις υπηρεσιες της και ντυσιμο , μακιγιαζ μαζι με το ενεργοπαθητικο θα με βοηθουσε.
ευχαριστω.
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.531
Like
8.793
επειδη ψαχνομαι να ανεβασω το λεβελ εμπειριας μου αν ξερει καποιος, καποια που προσφερει στις υπηρεσιες της και ντυσιμο , μακιγιαζ μαζι με το ενεργοπαθητικο θα με βοηθουσε.
ευχαριστω.
πρεπει να απευθυνθεις στον azazel !  :grin: :grin: :grin:
 

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1
κοριτσια προσοχη ,η αστυνομια γραφει στις αγγελιες και κοινοποιει στο δημο και ερχονται και σφραγγιζουν σπιτια
αυτη η αριστερη κυβερνηση....
 

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
Η Νινα κιτρινο σμαρτ η πεζο εχει?
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
ο βλακας ο βατραχομουρης πως και δεν πεταχτηκε σαν τσου τσου? χαχαχα
ο βλακας ο βατραχομουρης πως και δεν πεταχτηκε σαν τσου τσου? χαχαχα
ξεκωλα εσυ με το βατραχομουρη αστον υσηχο καλο παιδι ειναι ....ειπατε τι ειπατε τελος τι το συνεχιζεις τωρα
 

tomassi13

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2018
Μηνύματα
114
Like
18
Πόντοι
1
δεν τον γνωριζω καν αλλα οκ κανε οτι νομιζεις τελος η συζητηση
αφου δεν τον γνωριζεις τοτε πως ξερεις οτι ειναι καλο παιδι?ελα ρε λια σοβαρεψου σε εχω για εξυπνη μην μου το χαλας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom