Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Δεν  καταλαβαινω  τι  μπορει  να  κανεται...η  τι  θα  επιδιωξεται.
Αν  και  πολλα  μιλια  μακρια  απο  την  πολη,  θα  παρακολουθω  μεσω  site  τις  εξελιξεις.
Αν  και    δεν  εχω  μπει  στο  νοημα  επακριβως.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Σου στελνω πμ σε 2 λεπτα τσεκαρε τα μυνηματα σου...
 

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
nikita εγω μπορω να κανω τον καθηγητη και παλια που ημουν λιγοτερα κιλα και τωρα που χοντρυνα,
εσυ δυστυχως για την δουλεια σου πρεπει να εχεις μια καποια σιλουετα που με τα χρονια χαλασε.
ξαναγινε όπως παλια που επαιζες στο μεγκανετ στην ναυαρινου ηλεκτρονικα και παλι θα γυρνανε όλα τα κεφαλια να σε θαυμασουν.

σε αγαπαω αλλα ετσι δεν εισαι ελκυστικη σεξουαλικα.
 

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1
nikita εγω μπορω να κανω τον καθηγητη και παλια που ημουν λιγοτερα κιλα και τωρα που χοντρυνα,
εσυ δυστυχως για την δουλεια σου πρεπει να εχεις μια καποια σιλουετα που με τα χρονια χαλασε.
ξαναγινε όπως παλια που επαιζες στο μεγκανετ στην ναυαρινου ηλεκτρονικα και παλι θα γυρνανε όλα τα κεφαλια να σε θαυμασουν.

σε αγαπαω αλλα ετσι δεν εισαι ελκυστικη σεξουαλικα.

καθε ηλικια εχει τα δικα της.μιλας για 15 χρονια πριν.εγω ειμαι στην αποχωρηση απο την δουλεια ,επισης προβλημα υγειας με αναγκασε να παρω κιλα..η καθε μια εχει τον τυπο της και το κοινο της..πιστεψεμε υπαρχουν πελατες και για της γεματες..δεν λυνουμε εδω τα της εμφανισης..για ολες εχει...τι νομιζες ειμαστε κερινες και δεν μεγαλωνουμε?κλιμακτηριος λεγεται
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
περαστικα νικιτα.
προσωπο παντα ειχες ωραιο.
εγω επαιζα στα γυρω τραπεζια τοτε, παιζεις τιποτα τωρα πια?
 

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1
περαστικα νικιτα.
προσωπο παντα ειχες ωραιο.
εγω επαιζα στα γυρω τραπεζια τοτε, παιζεις τιποτα τωρα πια?

παιζω Lol πριν ερθει ελλαδα,και καμια μπιριμπα.γεραματα
αλλωστε απο παλια δεν ημουν ψωνιο με την εμφανιση ,ειχα ενδιαφεροντα απλα .πχ ηλεκτρονικα και τετοια..ετσι ειναι η ζωη και πριν απο εμας ηταν αλλες και μετα απο εμας θα ερθουν αλλες.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
ειλικρινά δεν έχω καταλάβει ποιό είναι το πρόβλημα... σας φαίνεται παράξενο που η πιάτσα έχει μεταφερθεί στα pc μας;; o tempora o mores (άλλοι καιροί, άλλα ήθη)το βρίσκω πιο ασφαλές και πιο διακριτικό και για τα εκδιδόμενα άτομα και για τους πελάτες.. ίσως οι φωτογραφίες που ανεβάζουν κάποιες να ειναι παραπλανητικές, αλλά ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο... όλα μαθαίνονται... και μη ξεχνάτε ότι οι καιροί είναι δύσκολοι (οικονομικά) μπορέι οι τιμές να είναι χαμηλές όπως άκουσα να λέτε αλλά οι μισθοί είναι ακόμα πιο χαμηλοί, λογικό να μην υπάρχει η "κίνηση" που υπήρχε πριν δέκα χρόνια.. που θα πάει.. θα έρθει η πουτάνα η ανάπτυξη :P
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
καθε ηλικια εχει τα δικα της.μιλας για 15 χρονια πριν.εγω ειμαι στην αποχωρηση απο την δουλεια ,επισης προβλημα υγειας με αναγκασε να παρω κιλα..η καθε μια εχει τον τυπο της και το κοινο της..πιστεψεμε υπαρχουν πελατες και για της γεματες..δεν λυνουμε εδω τα της εμφανισης..για ολες εχει...τι νομιζες ειμαστε κερινες και δεν μεγαλωνουμε?κλιμακτηριος λεγεται
Ε....οχι  και στην  αποχωρηση.....θα  σε  μαλωσω,,,χαχχα..
 

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1
οχι θα μεινω εκει μεχρι να μου κανουν μνημειο...χαχαχα
θα βαλω και φραχτη και θα περασω το ποστο στο κτηματολογιο...
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Θελω   να  κανω   μια  τοποθετηση   επι  του  θεματος...τρανς...κροςς...bulling...πιατσες...ιντερνετ.
Δεν  αφορα  καμμια  απολυτως   προσωπικα  αλλα   ολο  το  συνολο.

1ο.       Δεν  θελω  να  επαλαναμβανομαι  στο  θεμα  πιατσα.  Η  αποψη μου   ειναι  πως   εχει  κορεσθει,ηταν  καποτε   10...μετα  20...μετα  30....τρανς  εννοω. Χορτασε  ο  κοσμος,αλλαξαν  τα  χρονια,απομυθοποιηθηκαμε    και  κατεληξε να  ειναι  η  τελευταια  κ  δυστυχως   η  ευτελης  λυση  για  καποιον  που  αναζητα   μια  ερωτικη  συνευρεση.
Δεν  προκειτε  σαφως  να  ανακαμψει,να  ζησει  ημερες  δοξας  τουναντιον   μαλιστα  οδευει   η  κατασταση  προς  το  χειροτερο.

2ο. Βλεπουμε  καθημερινα   πλειστες  αγγελιες   με  κροςς. Τοσες   πολλες.  
Αλλες   δηλωνουν  καθαρα   ''επαγγελματιες''   και  αλλες   ερασιτεχνικα απλως   για  να  ικανοποιηθουν   ερωτικα.
Η  δουλεια   εχει  μοιραστει  εις  βαρος  των  τρανς.
Σαφως   το  ιντερνετ   ειναι  μια   ελευθερη   αγορα,αλλα  η  αληθεια  ειναι   οτι  πολλοι   γκευ  αγοραζοντας   μια  περουκα  και   ενα  ζευγαρι  γοβες,αυτοβαπτιζονται  τρανς  κ διεκδικουν   μεριδιο.Βεβαια   καποιες  εμφανιζονται,κατοπιν  εξαφανιζονται   μετα   βλεπεις   νεα  προσωπα   κ  τουμπαλιν. Σαφως   και  δεν  μπορουν  ναχουν   συνεχεια   ολες   και  εγκαταλειπουν   γιατι   βλεπουν  πως  δεν  εχουν  ανταποκριση.

3ο.  Σχεδον  καθε  7-10   χρονια   ,ανα  γενια  δηλαδη ,  κανουν  την  εμφανιση   ομαδικα  5-7   κροςς   με  μεταβαση   σε  τρανς   κατασταση.Δηλαδη   οχι περιστασιακες.

Η  τελευταια  γενια   ειναι   απογοητευτικη   στο  συνολο ,  αναφορικα  με  τη  συμπεριφορα  τους.
Αλαζονες, κακοηθεις , με  επαρση,χωρις   απολυτως   το  στοιχειωδη   σεβασμο   προς  τις  προηγουμενες   γενιες.
Ισως   αυτα  να  ειναι  σημεια  των  καιρων.Νεα  ηθη   κ  εθιμα.
Αν   δεν  σεβεσται...δεν θα  βρειτε  σεβασμο ποτε.
Να  θυμαστε   παντα  πως   με  καλη  διαθεση   και  μια  κοσμια  συμπεριφορα   ,θα  εισται   κερδισμενοι  σαν  ανθρωποι   σε   πολλους  τομεις.

Εμεις   οι  πιο  παλιες,μπορει   να  κατανοουμε  την  ορμη  της  νιοτης,την  κατασταση  ''  ειμαι  μικρη  και  ομορφη  και  πηραν  τα  μυαλα  μου  αερα'' αλλα    ο  σκοπος   ειναι  να  καταλαβεται  πως  ολα  αυτα  τα  χαρακτηριστικα  που  αναφερα  δεν  σας  τιμουν  πρωτα  εσας  τις  ιδιες   και   μετα  τους  γυρω  σας.

Υπαρχει   χωρος   για  ολους,  η  αγορα   ευτυχως  η  δυστυχως   ειναι  και  θα  ειναι  ΕΛΕΥΘΕΡΗ   για  ολους   και   με  τη  συμπεριφορα   σας  θα  καθορισεται  η  καθεμια  τη  δικη  της  πορεια.

Ας   ριξουμε  ολοι  τους  τονους  και  υπαρχει   για  ολους   θεση.

Εξξαλου  μη  ξεχνατε   πως  ειμαστε   ολοι.....ενα  μεγαλο   και  απεραντο   κρεββατι...
Οι  θεσεις   απλα  αλλαζουν  κατα  καιρους.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Επτα χρονια στο σαιτ βρισκομαι και με διαφορα το κειμενο της Αλεξιας ειναι απο τα πιο ολοκληρωμενα που εχω διαβασει.Με αρχη μεση τελος.Ατομα με την αποψη της Αλεξιας πρεπει να υπαρχουν στον χωρο και δημοσια θα πρεπει να εκφραζουν την αποψη τους.Ενα κειμενο με μεστο λογο και επιχειρηματα.Οποτε θα εκφρασω παλι δημοσια τον σεβασμο μου στο προσωπο της Αλεξιας.
Οσο για το ατομο μου θα ζητησω δημοσια συγνωμη για τα συχνα ξεσπασματα θυμου που εχω..Η θεσσαλονικη ειναι ενα τεραστιο κρεβατι και χωραμε ολοι.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
Επτα χρονια στο σαιτ βρισκομαι και με διαφορα το κειμενο της Αλεξιας ειναι απο τα πιο ολοκληρωμενα που εχω διαβασει.Με αρχη μεση τελος.Ατομα με την αποψη της Αλεξιας πρεπει να υπαρχουν στον χωρο και δημοσια θα πρεπει να εκφραζουν την αποψη τους.Ενα κειμενο με μεστο λογο και επιχειρηματα.Οποτε θα εκφρασω παλι δημοσια τον σεβασμο μου στο προσωπο της Αλεξιας.
Οσο για το ατομο μου θα ζητησω δημοσια συγνωμη για τα συχνα ξεσπασματα θυμου που εχω..Η θεσσαλονικη ειναι ενα τεραστιο κρεβατι και χωραμε ολοι.
γιατί η Αθήνα τι είναι;; μπαουλοντίβανο;; :P
 
  • Like
Αντιδράσεις: lia(1)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Γυρω στις 20 φεβρουαριου που θα κανω καταδρομικη στην αθηνα θα εχω αποψη...και αν θελεις σου την λεω και απο κοντα :hi: :hi: :hi:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Πρεπει να αποκτησουμε προσωπικη επαφη,..οποτε οι πληροφοριες να μεταδιδονται αμεσα και οχι με πμ μεσω του σαιτ....ξερω θα γινει καλος χαβαλες..... :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Θελω   να  κανω   μια  τοποθετηση   επι  του  θεματος...τρανς...κροςς...bulling...πιατσες...ιντερνετ.
Δεν  αφορα  καμμια  απολυτως   προσωπικα  αλλα   ολο  το  συνολο.
Μετα απο αυτην την ωριμη,τεκμηριωμενη και ακομπλεξαριστη τοποθετηση σου κερδιζεις επαξια τον τιτλο του πνευματικου ηγετη της πιατσας  :rockon:
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
Μπορει να μην συμφωνω σε ολα που γραφει η Αλεξια αλλα ο τροπος που εκφραζεται εμπνεει σεβασμο. Θα ηθελα πολυ να την συναντησω καποια στιγμη αλλα το βλεπω δυσκολο
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
Μπορει να μην συμφωνω σε ολα που γραφει η Αλεξια αλλα ο τροπος που εκφραζεται εμπνεει σεβασμο. Θα ηθελα πολυ να την συναντησω καποια στιγμη αλλα το βλεπω δυσκολο
για να συζητήσετε επί παντός επιστητού ή για να βγάλετε τα μάτια σας;; :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom