Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Συμφωνω οτι οποιος δεχεται απειλες ειναι καλό να απευθύνεται στην Αστυνομια. Καταλαβαίνεις όμως ότι οταν έτσι και αλλιως ειναι δυσκολο να βρεις ως πολιτης το δικιο σου με την Αστυνομια, σκέψου ποσο πιο δυσκολο ειναι οταν γενικώς κινείσαι στα όρια της νομιμότητας.
Επιπλέον το ποτε φοράει κάποιος φούστα και πότε όχι, δεν ειναι λόγος για να δέχεται απειλες. Θα περίμενα ότι ως trans ατομο που, φανταζομαι οτι κι εσυ θα έχεις βιώσει τον ρατσισμό και τον αποκλεισμό στο πετσί σου, θα έδειχνες μεγαλύτερη αλληλεγγύη σε συνανθρώπους σου που δέχονται bullying.
Παροιμια:Η ζηλια ναταν ψωρα θα γεμιζε ολη η χωρα  :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: lia(1)

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1
μπορει να μην μπορεις να πεις ονοματα αλλα αν καποιος διαβασει τις κριτικες σου μπορει αμεσως να καταλαβει σε ποια αναφερεσε.....ενημερωτικα παντα αν καποιος δεχετε απειλες καλο θα ηταν να απευθυνεται στην αστυνομια και οχι στον καθε πελατη  που για ευνοητους λογους δεν αναφερει ονοματα .....αυτη ειναι η αποψη μου πολεμος δεν υπαρχει ισα ισα που θελουμε νεο αιμα στο χωρο ......απλα ειναι πιο υποκριτικο ολες αυτες οι τυπισες που εμφανιζονται απο το πουθενα κρυβονται πισω απο μια φουστα και απολαμβανουν το οικονομικο οφελος να εχουν τα κοτσια να εμφανιζονται και τη μερα ως γυναικες ....αυτα τα ολιγα
ναι εχεις δικιο Λια,δεν γινετε αλλες να πληρωνουν αλλαγες,αυτοφωρα,προστιμο και αλλες να ειναι στην ασφαλεια της αγγελιας.ασε που ειναι περιεργο καποια να καθετε να λεει παραπονα σε πελατες ζητοντας να τα μεταφερουν σε σαιτ.οποια δεχτηκε απειλες ας παει στην αστυνομια γιατι καποια παραπονα εμενα μου φαινονται σαν συκοφαντια,με οτι επιφερει νομικα αυτο...
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
Συμφωνω οτι οποιος δεχεται απειλες ειναι καλό να απευθύνεται στην Αστυνομια. Καταλαβαίνεις όμως ότι οταν έτσι και αλλιως ειναι δυσκολο να βρεις ως πολιτης το δικιο σου με την Αστυνομια, σκέψου ποσο πιο δυσκολο ειναι οταν γενικώς κινείσαι στα όρια της νομιμότητας.
Επιπλέον το ποτε φοράει κάποιος φούστα και πότε όχι, δεν ειναι λόγος για να δέχεται απειλες. Θα περίμενα ότι ως trans ατομο που, φανταζομαι οτι κι εσυ θα έχεις βιώσει τον ρατσισμό και τον αποκλεισμό στο πετσί σου, θα έδειχνες μεγαλύτερη αλληλεγγύη σε συνανθρώπους σου που δέχονται bullying.
εχεις απολυτο δικιο για το μπουλινκ οσο για τα υπολοιπα δεν εχω δεχτει ποτε ρατσισμο ουτε αποκλεισμο ισωσ δεν εχω δωσει δικαιωμα εγω να συμβει .....ας βαλει οποιος θελει την φουστα και οποτε θελει απλα ας παει ετσι ντυμενος και στην οικογενεια του πρωτα γιατι απο εκει ξεκιναει ο ρατσισμος ....να τον δεχτουν οι συγγενεις στο σπιτι  και μετα να απαιτει να τον δεχτει η κοινοτητα των τρανς και η κοινωνια ολοκληρη ....αυτα ειχα να πω και ασ το κλεισουμε εδω το θεμα ,,,ολα τα υπολοιπα ειναι λογια
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.531
Like
8.793
μπορει να μην μπορεις να πεις ονοματα αλλα αν καποιος διαβασει τις κριτικες σου μπορει αμεσως να καταλαβει σε ποια αναφερεσε.....ενημερωτικα παντα αν καποιος δεχετε απειλες καλο θα ηταν να απευθυνεται στην αστυνομια και οχι στον καθε πελατη  που για ευνοητους λογους δεν αναφερει ονοματα .....αυτη ειναι η αποψη μου πολεμος δεν υπαρχει ισα ισα που θελουμε νεο αιμα στο χωρο ......απλα ειναι πιο υποκριτικο ολες αυτες οι τυπισες που εμφανιζονται απο το πουθενα κρυβονται πισω απο μια φουστα και απολαμβανουν το οικονομικο οφελος να εχουν τα κοτσια να εμφανιζονται και τη μερα ως γυναικες ....αυτα τα ολιγα
:respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.531
Like
8.793
εχεις απολυτο δικιο για το μπουλινκ οσο για τα υπολοιπα δεν εχω δεχτει ποτε ρατσισμο ουτε αποκλεισμο ισωσ δεν εχω δωσει δικαιωμα εγω να συμβει .....ας βαλει οποιος θελει την φουστα και οποτε θελει απλα ας παει ετσι ντυμενος και στην οικογενεια του πρωτα γιατι απο εκει ξεκιναει ο ρατσισμος ....να τον δεχτουν οι συγγενεις στο σπιτι  και μετα να απαιτει να τον δεχτει η κοινοτητα των τρανς και η κοινωνια ολοκληρη ....αυτα ειχα να πω και ασ το κλεισουμε εδω το θεμα ,,,ολα τα υπολοιπα ειναι λογια
:respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Διαβαζω προσεκτικα ολα οσα εχουν γραφτει σημερα.Ο καθενας απο την μερια του εχει δικιο.Υπαρχει ομως και το δικιο του τραβεστολαγνου που ζητα..η μαλλον οχι ΑΠΑΙΤΕΙ στην πιατσα και σε ολο το συστημα της λοτκι κοινοτητας να υπαρχει ηρεμια και ροη με οτι αυτο συνεπαγεται.
Απευθυνομαι σε ενηλικα ατομα αρα ζηταω ο καθενας ατομικα να αναλαβει τις ευθηνες του.Ασφαλως βαζω και τον εαυτο μου μεσα.
Αν το καθε εκδιδομενο ατομο κοιτουσε την δουλεια του και προσπαθουσε ατομικα να βελτιωθει σε εμφανιση και οι υπηρεσιες οι πελατες θα ξοδευαν πολλα περισοτερα χρηματα απο οσα ξοδευουν.
Κλεινοντας θα πω τα εξης...ολοι χωρανε και οι κρος και οι τρανς και οι εξ αλλαγης.Μ ε μια διαφορα..αυτες που φερονται σωστα και ειναι καλες επαγγελματιες θα βγαζουν λεφτα και θα εχουν διαρκεια οι υπολοιπες θα ειναι στο μεροκαματο.
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
μπορει να μην μπορεις να πεις ονοματα αλλα αν καποιος διαβασει τις κριτικες σου μπορει αμεσως να καταλαβει σε ποια αναφερεσε.....ενημερωτικα παντα αν καποιος δεχετε απειλες καλο θα ηταν να απευθυνεται στην αστυνομια και οχι στον καθε πελατη  που για ευνοητους λογους δεν αναφερει ονοματα .....αυτη ειναι η αποψη μου πολεμος δεν υπαρχει ισα ισα που θελουμε νεο αιμα στο χωρο ......απλα ειναι πιο υποκριτικο ολες αυτες οι τυπισες που εμφανιζονται απο το πουθενα κρυβονται πισω απο μια φουστα και απολαμβανουν το οικονομικο οφελος να εχουν τα κοτσια να εμφανιζονται και τη μερα ως γυναικες ....αυτα τα ολιγα
Τι σχεση εχει η προσωπικη ζωη του καθενος με την δουλεια του,την  πορνεια στην προκειμενη;Και γιατι ειναι απαραιτητο να φοραει τη φουστα κ τη μερα;
Ο αστυνομικος πρεπει να φοραει τη στολη κ στο σπιτι;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606
τ θεμα ειναι στο μαρουλι απο καταλαβενω εγω και οχι αν ο αλλος φωρα φουστα η παλτο....
οπως κ ν χει οι εποχες αλλαζουν οπως και τ γουστα ανα παιριοδους
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1
Εγω πιστευω πως το πως λειτουργει η καθε δουλεια τα ξερουν οι μεσα.οι απ,εξω δεν εχουν καμια δουλεια να κανουν κουμαντο.νταβατζιδες και προστατες δεν ειχαμε ποτε και δεν θα αποκτησουμε τωρα.
ο καθενας διαθετει τα χρηματα του οπως θελει και οπου θελει..
επισης ο καθενας διαχειρηζετε το κορμι του οπως θελει και με οποιον θελει
τα ορια κριτικης ειναι στο επιπεδο υπηρεσιων ,εμφανισης κλπ
Δεν θυμαμαι να δωσαμε ποτε το δικαιωμα σε κανεναν να μας κανονισει την λειτουργια της δουλειας ,οπως κι εμεις δεν πηγαμε στη δουλεια των πελατων να κανονισουμε συμπεριφορες...
Για να ξερει ο καθενας τα ορια του...
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
Τι σχεση εχει η προσωπικη ζωη του καθενος με την δουλεια του,την  πορνεια στην προκειμενη;Και γιατι ειναι απαραιτητο να φοραει τη φουστα κ τη μερα;
Ο αστυνομικος πρεπει να φοραει τη στολη κ στο σπιτι;
μαλλον δεν καταλαβες αλλα δεν πειραζει .....μπορεις να φορας και παντελονι και οτι αλλο θελεις  η τρανς κατασταση δεν ειναι στολη ουτε ντυνεται καποιος καπως ... απλα δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου ...
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
μαλλον δεν καταλαβες αλλα δεν πειραζει .....μπορεις να φορας και παντελονι και οτι αλλο θελεις  η τρανς κατασταση δεν ειναι στολη ουτε ντυνεται καποιος καπως ... απλα δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου ...
Δεν κανουμε αντιπαραθεση,δεν εχουμε προσωπικα,συζητηση κανουμε :)
Καταλαβα τι ειπες και ειναι πολυ ωραιο θεμα για συζητηση αν και μεγαλο,απο που να το πιασεις;Οκ,καλο βραδυ :)

                                                       
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Καλησπερα σας.Ο νεαρος με το μαυρο παντελονι και το μαυρο μπουφαν με το μπουκαλι με το νερο στο δεξι χερι εκανε εμφανιση στην πιατσα.Ο τραβεστολαγνος απο νωρις εκανε τσαρκες στην γιανιτσων γυρω απο το φηβερ στο κτηνιατρειο στον οπαπ και τουμπαλιν για να κανει ρεπορταζ.
Γυρω στις 12 το βραδυ σταθηκα τυχερος και βρηκα αυτο που εψαχνα. :orchestra:
Ας ξεκαθαρισουμε πρωτα μερικα πραγμματακια.Πρωτον δεν με ενδιαφερει τι κανουν οι αλλοι .Εμενα με ενδιαφερει τι κανω εγω.Εγω αυτο που ξερω ειναι πως 22 χρονια στο αθλημα ποτε δεν ειχα δεσμο με κρος-τρανς η εξ αλλαγης.Ποτε δεν εκανα παζαρια στην τιμη.Ποτε δεν γυρισα ειδικα τα τελευταια χρονια που ασχολουμαι με το σαιτ..7 χρονια δεν ειπα κατσε να σε γαμησω τζαμπα και να ανεβασω κριτικη.Οποια θελει να το αμφσβητησει δεν εχει παρα να βγει και να αποδειξει το αντιθετο.
Εφοσον το λυσαμε προχωραμε.Σχεδον σε ολα τα πραγματα υπαρχει ο νομος του παλιου.Τα εχουμε δει στον στρατο στην δουλεια  ο παλιος ειναι αλλιως.Τι πρεπει να κανει ο παλιος;πρεπει πρωτα να ειναι δασκαλος και αν ο νεος αυθαδιαζει να του τραβα το αυτι.Αλλα ως εκει......
Ο παλιος εφοσον δειχνει τα μονοπατια στον νεο οφειλει να τον βοηθα στα πρωτα του βηματα.
Τι πρεπει να κανει ο νεος...οφειλει να σεβεται τον παλιο ασχετα αν εχει αντιθετη αποψη.Ολα με λιγη καλη διαθεση απο ολες τις μεριες λυνονται χωρις να υπαρχουν υπερβολες.
Κατι πρεπει να γινει με την πιατσα της θεσσαλονικης.Πολυ χαρηκα οταν ακουσα απο μια παλιοσειρα να λεει οτι για να παρει μπρος η πιατσα πρεπει να κατεβει φρεσκο αιμα για να τονωθει η κινηση.Χαιρετιζω αυτη την αποψη και εγω απο μερους μου αν μπορω να βοηθησω θα δεχτω με χαρα.
Η λοτκι κοινοττα στην θεσσαλονικη ειναι μικρη και πρεπει ολοι μαζι και τα ατομα που αποτελουν την λοτκι κοινοτητα και εμεις ως πελατες να την στηριξουμε χωρις εσωτερικες εριδες...
Χαιρετω και θα επανελθω..
Μηπως  φρεσκο  χρημα  στις  τσεπες  των  ενδιαφερομενων  πελατων?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Μηπως   φρεσκο  χρημα  στις   τσεπες  των  ενδιαφερομενων   πελατων?
Εισαι απο τα ατομα του χωρου που σεβομαι την αποψη σου οποια και αν ειναι ασχετα αν μπορει να διαφωνω.29-30-31 πληρωνεται ο κοσμος..εσυ λες η πιατσα να γεμισει απο κοσμο που θελει να φαει τα χρηματα του;;;Οταν παω στην πιατσα και ξερω ποιες θα συναντησω και με τι σειρα θα ειναι τα αυτοκινητα και πολλες φορες μαλιστα και με το ιδιο ντυσιμο και στην ιδια σταση εσυ να μου πεις που θα βρω το ενδιαφεον να κατεβω στην πιατσα;;
Ερωτηση κρισεως...η νινα γιατι δεν δουλευει μαζι με τις υπολοιπες στην πιατσα;;Γιατι ξερει πως ειναι το ισχυρο χαρτι της λοτκι κοινοτητας και κοσμος αποκλειστικα που θα κατεβει αποκλειστικα γι αυτην.Πεσμου εσυ ποια τρανς η κρος η εγχειρισμενη μπορει να κατεβασει κοσμο στην πιατσα;;;Με ονοματα θελω.. :hi:
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Εισαι απο τα ατομα του χωρου που σεβομαι την αποψη σου οποια και αν ειναι ασχετα αν μπορει να διαφωνω.29-30-31 πληρωνεται ο κοσμος..εσυ λες η πιατσα να γεμισει απο κοσμο που θελει να φαει τα χρηματα του;;;Οταν παω στην πιατσα και ξερω ποιες θα συναντησω και με τι σειρα θα ειναι τα αυτοκινητα και πολλες φορες μαλιστα και με το ιδιο ντυσιμο και στην ιδια σταση εσυ να μου πεις που θα βρω το ενδιαφεον να κατεβω στην πιατσα;;
Ερωτηση κρισεως...η νινα γιατι δεν δουλευει μαζι με τις υπολοιπες στην πιατσα;;Γιατι ξερει πως ειναι το ισχυρο χαρτι της λοτκι κοινοτητας και κοσμος αποκλειστικα που θα κατεβει αποκλειστικα γι αυτην.Πεσμου εσυ ποια τρανς η κρος η εγχειρισμενη μπορει να κατεβασει κοσμο στην πιατσα;;;Με ονοματα θελω.. :hi:
Εδω  χρειαζεται  μια  συντομη  εκθεση.
Η  πιατσα  ηταν  για  χρονια  η  '' βασιλισσα  της  πουτανιας''.
Ζησαμε  χρονια  αιγλης  και  αποθεωσης. Στην  κυριολεξια, δεν  προλαβαιναμε.
Και  δεν  ημασταν  λιγες...απλα  οι  ενδιαφερομενοι  παρα  πολλοι.
Αυτο  εως  και  το  2008.
Μετα,  λιγο  η  καθημερινη  παρουσια  της  αστυνομιας, λιγο  η  οικονομικη  κριση,λιγο  οι  αλλοδαπες  παρουσιες.....ολα  μαζι  αυτα,  και αρχισαν  να  διαφαινονται  τα  πρωτα  προβληματα.Η  συνεχιζομενη  ανεχεια  και  το  ιντερνετ  της  εδωσαν  και  τη  χαριστικη  βολη.
Οι  τιμες  πηραν  την  κατιουσα,οι  ''καλοι  πελατες''  στραφηκαν  στο  ιντερνετ  η  χαθηκαν λογω  ελλειψης  χρηματων.
Συγκεκριμενα  στον  οπαπ  μονο,ειμασταν  18-20  τρανς.
Τωρα  αντε  να  δεις  ταυτοχρονα  6-7.
Οσες  δεν  συμβιβαστηκαν  με  τη  νεα  κατασταση  εγκατελειψαν.
Περα  απο  τις  τρανς  το  ιδιο  συμβαινει  και  με  τις  γυναικες  εκδιδομενες  στην  πιατσα....παρα  πολυ  λιγες  παρουσιες, συγκριτικα  παντα  με  το  παρελθον, και  αν  κρινω  απο  τις  περιγραφες  των  πελατων  στο  θεμα  ΄΄πιατσες  θεσσαλονικη''οι  χαρακτηρισμοι  που  κυριαρχουν  ειναι....μπαζα...κ  τσουβαλια.

Και  κατι  ακομα, το  οποιο  ειναι  και σαφως  οξυμωρο....ενω  οι  τιμες  ειναι  χαμηλες,επρεπε  να  σφυζει    απο  κινηση....αλλα  συμβαινει  το  ακριβως  αντιθετο.

Αναφορικα  με  τη  Νινα ,για  το  θεμα ''της  θεσης  που  επελεξε''.
Προφανως  δεν  θα  τη  δεχοντουσαν  στις αλλες  πιατσες,κ  διαλεξε  εκεινο  το  σημειο  οπου  δεν  υπηρχε  καμμια.Η  Νινα  ειναι  ενα  ωραιο  παιδι  αλλα  ταυτοχρονα  ατυχη.Εμφανιστηκε  σε  εποχες  δυσκολες  που  τις  ζουμε  ολοι.

***Κατα  την  αποψη  μου  παντα,ερχεται  και  η  ωρα  να  εγκαταλειψει  και  αυτη  το  δρομο. Χαραμιζεται  εκει....Ενα  διαμαντακι  στη  λασπη....



 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Το γεγονος οτι παραδεχεσαι οτι την νινα δεν θα την αφηναν να δουλεψει στην πιατσα δεν σημαινει πως υπαρχει μια εντονη παθογενεια στην πιατσα;;;;;;Γιατι δεν σκεφτονται πως αν ερθει καινουριο αιμα θα τραβηξει κοσμο;;;Γιατι δεν αφηνουν να δουλεψουν;;;;Γιατι οι καλες τρανς επιλεγουν να δουλευουν με αγγελια και οχι πιατσα;;;Ποια ειναι αυτη που αποφασιζει ποια θα δουλεψει και ποια οχι;;; Ποια αποφασιζει σε ποιο ποστο θα ειναι η μια και σε ποιο η αλλη;;;Ποσο μετραει ο νομος της παλαιοτητας ;;;Ποια καθοριζει τις τιμες στην πιατσα;;;
Να συνεχισω τα ερωτηματα;;;;Εγω τις απαντησεις τις γνωριζω....Κατα τα αλλα εγω ειμαι ο στραβος το κωλοπαιδο και ο νταβατζης...
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Το γεγονος οτι παραδεχεσαι οτι την νινα δεν θα την αφηναν να δουλεψει στην πιατσα δεν σημαινει πως υπαρχει μια εντονη παθογενεια στην πιατσα;;;;;;Γιατι δεν σκεφτονται πως αν ερθει καινουριο αιμα θα τραβηξει κοσμο;;;Γιατι δεν αφηνουν να δουλεψουν;;;;Γιατι οι καλες τρανς επιλεγουν να δουλευουν με αγγελια και οχι πιατσα;;;Ποια ειναι αυτη που αποφασιζει ποια θα δουλεψει και ποια οχι;;; Ποια αποφασιζει σε ποιο ποστο θα ειναι η μια και σε ποιο η αλλη;;;Ποσο μετραει ο νομος της παλαιοτητας ;;;Ποια καθοριζει τις τιμες στην πιατσα;;;
Να συνεχισω τα ερωτηματα;;;;Εγω τις απαντησεις τις γνωριζω....Κατα τα αλλα εγω ειμαι ο στραβος το κωλοπαιδο και ο νταβατζης...
[/quote
Μαλλον  δεν  διαβασες  προσεκτικα  τι  εγραψα.

1ον...Δεν  παραδεχτηκα  τιποτα...εγραψα....προφανως  δεν  θα την  αφηναν...υποθετικα  απαντησα.

2ον...Γιατι  δεν  σκεφτονται...κτλ....δεν  μπορω  να  σου  δωσω  απαντηση  πως  σκεφτεται  ο  καθενας.


3ον...Ποια  δεν  αφηνει  ποια?!!!!!!!!!!

Τις  τιμες  τις  οριζει  η  καθεμια  για  τον  εαυτο  της...ελευθερη  αγορα  αλλωστε.

Στραβος  ...κωλοπαιδο  κ  νταβατζης.....με  εκπληξη  τα  διαβασα  αυτα.
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.531
Like
8.793

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Πριν λιγες μερες φευγοντας απο το σωου της αλεξανδρατου ειχα ενα τετ-α τετ με γνωστη τρανς που μου ειπε την εξης ατακα.Σ αγαπω γιατι εισαι ατομο σπαθι και βοηθας κοσμο...Ειμαι υπερβολικα ενοχλημενος απο αρκετα πραγματα.Εχω κατηγορηθει οτι προωθω τρανς οτι μου κανουν ακαποτες πιπες και γαμησια...οτι μου δινουν λεφτα με ταιζουν με ποτιζουν...με ανταλαγμα μια καλη κουβεντα μια καλη κριτικη.
Γαμω τον αντιχριστο μου περιμενω να βγει μια τρανς με ονοματεπωνυμο οπως εσυ αλεξια και να βγει και να αποδειξει πως εχω κανει κατι απο αυτα.
Οταν μας εχετε γενικως αναγκη ειμαστε φιλαρακια και οταν εχετε τον αμανε ψιλα ειμαστε τα μπαλαμια.Λες και εγω προσωπικα ειμουν σχεσακιας και αγαπουλης.Τελος θα πω και κατι που το ξερουν λιγοιΠοτε δεν ειχα δεσμο για να εχω εξαρτησεις και τα τελευταια 7 χρονια εχω απαγορευσει στον εαυτο μου να κανω κατι γιατι στον χωρο θελω να ειμαι αντικειμενικος.
Τον σεβασμο δεν τον απαιτεις τον κερδιζεις...Αλλα αν δεν σε σεβονται καλυτερα να σε φοβουνται...Μετα την ξανθια με τα 7 γραμματα ισως πρεπει να με μαθουν απο την αναποδη και αλλα ατομα....
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Εγω  εχω  ονοματεπωνυμο, αλλα  δεν  μπορω   να  πω  κατι για  σενα,γιατι  δεν  γνωριζομαστε   προσωπικα, παρα  μονο  απο  το  γραπτο  μας  λογο.
Τωρα  ,αναφορικα  με  τα  παραπονα  σου , πρεπει   να  απευθυνεις  το  λογο  στα   πιθανα  ατομα   που   εχεται  σχεσεις...

Την  δε  ατακα...σ  αγαπω    γιατι  εισαι  σπαθι  και  βοηθας  κοσμο....  κανε  την  και  μια  δευτερη  αναγνωση.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Αλεξια αν δεν αλλαξει κατι αυτες τις μερες θα υπαρξουν εξελιξεις...αρχικα θα ενημερωθουν τα ατομα του σαιτ που γνωριζομαστε και ειναι σε επαφη με τον χωρο. Αυτο θα γινει αυριο.Και μετα σκεφτομαι να οργανωσω μια συναντηση με ατομα του σαιτ που ενδιαφερονταινα μαθουν τι γινεται στην θεσσαλονικη σε οτι εχει να κανει με αγγελιες διαδυκτιο και πιατσα.
θα δουμε απο τα μυνηματα που θα λαβω αυτες τις μερες...αν δω κινηση θα το οργανωσω αλλα αν θα γινει θα ανακοινωθει εφοσον γινει.Θα εχει ενδιαφερον.Υπαρχει μια σχεση εξαρτησης μεταξυ πελατη και εκδιδομενου ατομου.Αυτες που επανειλιμενα αγνοουν προκλητικα αυτη την αληθεια οτι καλως η κακως ο πελατης εχει το πανω χερι και νομιζουν πως μετα απο αυτες ειναι το χαος απλα θα με βρουν μπροστα τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom