Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
για να ανεβασει την ταριφα μωρη
υγ:νεο αιμα τρεμετε ολες σας
χα χα χα χα δεν τρεμει καμια μην εχεις αυταπατες και ποσο μαλλον εγω ....... η αμαντα ειναι κουκλιτσα και μαλιστα πολυ φιλη μου την γνωριζω απο τα πρωτα της βηματα και μαλιστα ειχε την παρότρυνση απο εμενα να βαλει τη φουστα αν θελεις ρωτησε τη κι ολας .... αστοχος και παλι ασε που η ταριφα της ειναι ηδη ανεβασμενη .....και ετσι πρεπει να ειναι στη σωστη τιμη ....το μωρη αστοχο και αυτο τα σεβη μου και τα φιλια μου στο Αμαντακι
 

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1
  εμενα με απασχολει να βαλω μπανερ οπως οι αλλες
ΔΙΑΓΑΛΑΞΙΑΚΗ ΤΡΑΝΣ
γιατι φαινομαι κι απ,το φεγγαρι
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176

Συνημμένα

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    2 MB · Εμφανίσεις: 23
  • Like
Αντιδράσεις: grxn

Vasilakis 2

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2017
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους και ολες, εχω κουραστει να ψαχνω την Νινα, μπορεις καποιοσ να δωσει πληροφοριες που τη βρισκω? αμετρητα βραδια ξεροσταλιαζω σταθμου με βουτηρα γωνια και τιποτα. τι κανω λαθος?


:think:
 

gkoul

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτη φορά γράφω στο φόρουμ. Χρονικά τοποθετώ τις εμπειρίες κοντά στα χρόνια που περιγράφει ο λάγνος. Γύρω στο 1996-97, πρώτη εμπειρία και για αρκετά χρόνια με την Κάθριν που είχε διαμέρισμα στις αρχές της Αγίου Δημητρίου. Γύρω στο 2001 περίπου έχασα επαφή και μετά τίποτα. Ελπίζω να μην έπαθε τίποτα άσχημο.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Καλησπερα σας :hi:Λενε πως η επαναλειψη ειναι μητερα πασης γνωσεως.Επειδη πολλες φορες εχουμε ξεφυγει με πρωτο και καλυτερο εμενα ειπα σημερα να ασχοληθω με τα βασικα πραγματα.Τα εχω γραψει και παλιοτερα αλλα καλο ειναι να γινει ενα φρεσκαρισμα.Αφορμη σταθηκε η επεικοινωνια μου με ατομο του σαιτ που ασχολειται με τον χωρο.Το θεμα που θα ασχοληθω σημερα εχει τιτλο.
ΒΑΣΙΚΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΕΝΟΣ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.
Προσωπικα μολις κλεισω ενα ραντεβου ξεκιναω τα εξης..Μπανιο..Ξυρισμα του κατω κεφαλιου-πανω κεφαλιου.Καθαρα εσωρουχα καλτες.Βουρτσισμα δοντιων.Καθαρα ρουχα...και φοραω το καλο μου χαμογελο.Ειτε το πιστευετε ειτε οχι ολα αυτα συντελουν στο να αποκτησει το ατομο που εκδιδεται την εντυπωση πως προσεχετε τον εαυτο σας.Ειδικα αν πατε πρωτη φορα μαζι του.Με ενα χαμογελο μια στοιχειωδη ευγενια και με μια καλη κουβεντα που θα πειτε εχετε σπασει τον παγο και εχετε αυξημενες πιθανοττες να περασετε καλα.Μετα το τελος της πραξης ειδικα αν περασατε καλα πειτε και ενα ευχαριστω...δεν κοστιζει αλλα μετραει υπερβολικα στο ατομο που εχετε απεναντι σας.
Αν κανω αρχικα ολα οσα ειπα και παω με τρανς και οταν γδυθει δω τριχες στον κωλο μεγαλυτερες απο τα γενια μου...οπως ειδε ο φιλος που ειχα την επικοινωνια θα ΓΑΜΩΣΤΑΥΡΙΣΩ...χωρις κανενα ενδιασμο.Πηγε στο σπιτι της πληρωσε 50 για να ειναι ενεργητικος ειδε τις τριχες στον κωλο και τελικα επειδη δεν του εκανε πιπα .Πληρωσε 50 ευρω για να του κανουν πιπα και να δει τριχες στον κωλο.
Αν κραξω μετα παλι θα ειμαι ο κακος ο στραβος και ο αναποδος...
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
Καλησπερα σας :hi:Λενε πως η επαναλειψη ειναι μητερα πασης γνωσεως.Επειδη πολλες φορες εχουμε ξεφυγει με πρωτο και καλυτερο εμενα ειπα σημερα να ασχοληθω με τα βασικα πραγματα.Τα εχω γραψει και παλιοτερα αλλα καλο ειναι να γινει ενα φρεσκαρισμα.Αφορμη σταθηκε η επεικοινωνια μου με ατομο του σαιτ που ασχολειται με τον χωρο.Το θεμα που θα ασχοληθω σημερα εχει τιτλο.
ΒΑΣΙΚΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΕΝΟΣ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.
Προσωπικα μολις κλεισω ενα ραντεβου ξεκιναω τα εξης..Μπανιο..Ξυρισμα του κατω κεφαλιου-πανω κεφαλιου.Καθαρα εσωρουχα καλτες.Βουρτσισμα δοντιων.Καθαρα ρουχα...και φοραω το καλο μου χαμογελο.Ειτε το πιστευετε ειτε οχι ολα αυτα συντελουν στο να αποκτησει το ατομο που εκδιδεται την εντυπωση πως προσεχετε τον εαυτο σας.Ειδικα αν πατε πρωτη φορα μαζι του.Με ενα χαμογελο μια στοιχειωδη ευγενια και με μια καλη κουβεντα που θα πειτε εχετε σπασει τον παγο και εχετε αυξημενες πιθανοττες να περασετε καλα.Μετα το τελος της πραξης ειδικα αν περασατε καλα πειτε και ενα ευχαριστω...δεν κοστιζει αλλα μετραει υπερβολικα στο ατομο που εχετε απεναντι σας.
Αν κανω αρχικα ολα οσα ειπα και παω με τρανς και οταν γδυθει δω τριχες στον κωλο μεγαλυτερες απο τα γενια μου...οπως ειδε ο φιλος που ειχα την επικοινωνια θα ΓΑΜΩΣΤΑΥΡΙΣΩ...χωρις κανενα ενδιασμο.Πηγε στο σπιτι της πληρωσε 50 για να ειναι ενεργητικος ειδε τις τριχες στον κωλο και τελικα επειδη δεν του εκανε πιπα .Πληρωσε 50 ευρω για να του κανουν πιπα και να δει τριχες στον κωλο.
Αν κραξω μετα παλι θα ειμαι ο κακος ο στραβος και ο αναποδος...
εχεις δικιο αλλα κατι ρωτησαν πιο πανω ... εσυ με τα 20 χρονια στο χωρο γιατι δεν απαντας ψαχνει ο ανθρωπος την καθριν
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
εχεις δικιο αλλα κατι ρωτησαν πιο πανω ... εσυ με τα 20 χρονια στο χωρο γιατι δεν απαντας ψαχνει ο ανθρωπος την καθριν
Δεν απαντησα διοτι οπως εχω τονισει πολλες φορες δεν ξερω τα παντα.Στην προκειμενη περιπτωση προσπαθω να θυμηθω και δεν.Ειναι προσφιλη τακτικη των ατομων που εκδιδονται να αλλαζουν ονοματα...Μελινα-ιωαννα-Στελλα- ναντια-αμαντα...Οπως επισης ελαχιστες μενουν σε ενα σπιτι πολλα χρονια.1996...εκεινη την χρονια λια ειμουν 21 χρονων και τωρα ειμαι 42.Το 2001 ειμουν 26...και μετα απο 15 και πλεον χρονια ειμαι υποχρεωμενος να θυμαμαι μια καθριν;;;Μπορει να την ξερω αλλα να την ξερω με αλλο ονομα.
Αγαπητε Γιωργο θα σου ελεγα αρχικα να ψαχτεις στις αγγελιες...Το 2001 ουτε κινητα υπηρχαν.Πρωτα στην θεσσαλονικη και μετα στην αθηνα.Αν σου θυμιζεικατι στο προσωπο καποια απλα επικοινωνησε μαζι της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lia(1)

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
Δεν απαντησα διοτι οπως εχω τονισει πολλες φορες δεν ξερω τα παντα.Στην προκειμενη περιπτωση προσπαθω να θυμηθω και δεν.Ειναι προσφιλη τακτικη των ατομων που εκδιδονται να αλλαζουν ονοματα...Μελινα-ιωαννα-Στελλα- ναντια-αμαντα...Οπως επισης ελαχιστες μενουν σε ενα σπιτι πολλα χρονια.1996...εκεινη την χρονια λια ειμουν 21 χρονων και τωρα ειμαι 42.Το 2001 ειμουν 26...και μετα απο 15 και πλεον χρονια ειμαι υποχρεωμενος να θυμαμαι μια καθριν;;;Μπορει να την ξερω αλλα να την ξερω με αλλο ονομα.
Αγαπητε Γιωργο θα σου ελεγα αρχικα να ψαχτεις στις αγγελιες...Το 2001 ουτε κινητα υπηρχαν.Πρωτα στην θεσσαλονικη και μετα στην αθηνα.Αν σου θυμιζεικατι στο προσωπο καποια απλα επικοινωνησε μαζι της.
λοιπον τοτε να ενημερωσω εγω αν ενωει την κατερινα (καθριν) μια ξανθια με πολυ λεπτη φωνη εκανε αλαγη φυλου δουλεψε αρκετα χρονια σε οικους ανοχης της επαρχιασ και τωρα νομιζω εχει αποσυρθει
 

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1
Καλά τα λέτε να σηκωθώ να  κάνω ένα παστίτσιο  να προσφέρω.οχι σαν αλ λες μόνο καφε
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Σημερα ειμαι ορεξατος :gay: :gay:Οποτε λεω δεν μπαινω να γραψω κανα κειμενο...να ζεσταθουν τα αιματα ;;;Μονιμως αχνω αφορμες και αφορμη σταθηκε μια φιλη στο φατσοβιβλιο που εβριζε θεους και δαιμονες γιατι ενας τυπος της εστειλε φωτο με την ψωλη εξω. :grin: :grin: :grin:
Θα μου πειτε τωρα ρε λαγνε που κολλα αυτο που λες με το θεμα των τρανς;;;;;;Ελα ομως που κολλαει :grin: :grin: :grin:Κατα καιρους εχω δεχτει παραπονα απο εκδιδομενα ατομα..οτι καποιοι στελνουν βιντεακια ερωτικου περιεχομενου η στελνουν φωτο με την ψωλη ορθια.Σε καποιες απο αυτες φαινονται και τα προσωπα τους.
Ειχα αναρωτηθει πολλες φορες τι κανει μια τρανς οταν δει μια φωτο με την πουτσα ορθια;;;;Παντως να ξαπλωνουν στο κρεβαττι και να τραβανε μαλακια βλεποντας την φωτο δυσκολα παιζει αυτο το σεναριο.Καανοντας ενα ρεπορταζ κατεληξα στα εξης συμπερασματα.
Στην καλυτερη περιπτωση θα γελασουν και θα την σβησουν.
Θα σε πουνε μαλακα.
θατην δειξουν στις κολλητες τους και θα φας θαψιμο
Αν πανε σε καποιο μαγαζι του χωρου θα γινεις διασημος μεσα στο μαγαζι.
Η μονη περιπτωση που μπορω να δεχτω οτι καποιος στελνει αυτες τις φωτο ειναι μονο αν το ζητηθει.
Οποιαδηποτε αλλη περιπτωση το πολυ πολυ θα γινετε βουκινο.
θα επανελθω... :hi:
 

jimpap69

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
καμμια καλή πρόταση για ενεργητική Θεσσαλονίκη;
 

10cm

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2018
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
καποια με δυνατα προσοντα?/
 

nicollesgr1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Πρώτη φορά γράφω στο φόρουμ. Χρονικά τοποθετώ τις εμπειρίες κοντά στα χρόνια που περιγράφει ο λάγνος. Γύρω στο 1996-97, πρώτη εμπειρία και για αρκετά χρόνια με την Κάθριν που είχε διαμέρισμα στις αρχές της Αγίου Δημητρίου. Γύρω στο 2001 περίπου έχασα επαφή και μετά τίποτα. Ελπίζω να μην έπαθε τίποτα άσχημο.
Φίλε μήπως η Καρμεν που εννοείς είναι μέτριου αναστήματος, ξανθιά γύρω στα 40 πλέον. Την πέτυχα πριν κανένα μήνα στην πιάτσα στον ΟΠΑΠ. Πάντως έχει σπίτι στην περιοχή Αγίου Δημητρίου.
Για περισσότερες πληροφορίες δες το τελευταίο μήνυμα μου.
 

10cm

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2018
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
το μοριο μου ισουτε με 10εκ σε πληρη στειση. αντε 10,02. ξερει κανεις καποια τρανς με μεγαλα προσοντα??με τρωει ο πισινος μου
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
το μοριο μου ισουτε με 10εκ σε πληρη στειση. αντε 10,02. ξερει κανεις καποια τρανς με μεγαλα προσοντα??με τρωει ο πισινος μου

Πουτσαρα,ποια ειναι αυτη η Στέιση?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom