Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Trelosss331

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2014
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
33
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους σας κύριοι.Όπως έχω πει μπορει να μην γραφω πολύ αλλά παρακολουθώ και ενημερώνω το κατα δυναμην.Λοιπόν να περάσουμε στα τι αύτα.Επισκέπτηκα την Ράνια(την επουρανια).έχει και προφιλ στο τσ ρανια23αθ στο αγγλικο.Η κοπέλα είναι ακριβώς όπως στη φώτο αυτό που βλέπεις αυτό θα πάρεις.Γενικά καλή απόδοση.Βυζι μηδενικό.Κορμί πολύ καλό αδύνατο και πεταχτό κωλαράκι.Και αρκετά καλό τσιμπουκάκι σκουφάτο έκαστως.Αρκετές εναλλαγές στάσεων με μενα από άνω,αυτή από πάνω,τέσσερα όρθιοι.γενικά πολύ άνετο χρονικό ραντεβού.Το κόστος 70 ευρώ και έκατσα 45 λεπτα με το ρολοι.Η κοπέλα ήταν παθητική.πολύ καλό και χοντρό εργαλείο για όποιον ενδιαφέρεται.Η κοπέλα ήταν συνέχεια καυλωμένη.Προσεγμένο νυχάκι και καυλωτικό ντυσιματάκι αναμονης και καυτά γλωσσόφιλα.Χώρος πολύ καθαρός και καλός.Αυτά!Να περνάτε όμορφα σύντροφοι. :tn04: :tn04: :tn04:
 

11Panos9

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2017
Μηνύματα
35
Like
12
Πόντοι
0
Ειμε νεος παρθενος και θελω ενεργιτικη τρανς απο θεσσαλονικη τι πρωτινετε
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
4
Like
378
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους σας κύριοι.Όπως έχω πει μπορει να μην γραφω πολύ αλλά παρακολουθώ και ενημερώνω το κατα δυναμην.Λοιπόν να περάσουμε στα τι αύτα.Επισκέπτηκα την Ράνια(την επουρανια).έχει και προφιλ στο τσ ρανια23αθ στο αγγλικο.Η κοπέλα είναι ακριβώς όπως στη φώτο αυτό που βλέπεις αυτό θα πάρεις.Γενικά καλή απόδοση.Βυζι μηδενικό.Κορμί πολύ καλό αδύνατο και πεταχτό κωλαράκι.Και αρκετά καλό τσιμπουκάκι σκουφάτο έκαστως.Αρκετές εναλλαγές στάσεων με μενα από άνω,αυτή από πάνω,τέσσερα όρθιοι.γενικά πολύ άνετο χρονικό ραντεβού.Το κόστος 70 ευρώ και έκατσα 45 λεπτα με το ρολοι.Η κοπέλα ήταν παθητική.πολύ καλό και χοντρό εργαλείο για όποιον ενδιαφέρεται.Η κοπέλα ήταν συνέχεια καυλωμένη.Προσεγμένο νυχάκι και καυλωτικό ντυσιματάκι αναμονης και καυτά γλωσσόφιλα.Χώρος πολύ καθαρός και καλός.Αυτά!Να περνάτε όμορφα σύντροφοι. :tn04: :tn04: :tn04:

Καλά όλα αυτά αλλά 70 ευρώ για κροσακι δεν σας φαίνονται πολλά?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Καλά όλα αυτά αλλά 70 ευρώ για κροσακι δεν σας φαίνονται πολλά?
Εισητηρια πανε ελα φαγητο νυχτερινη εξοδο διαμονη....Αν δεν εχει την τιμη λιγο τσιμπημενη προς τα πανω πως θα βγαλει λεφτα; :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Εισητηρια πανε ελα φαγητο νυχτερινη εξοδο διαμονη....Αν δεν εχει την τιμη λιγο τσιμπημενη προς τα πανω πως θα βγαλει λεφτα; :grin:
Απλά πιστεύω ότι εσύ δεν θα τα έδινες,εγώ θα τα έδινα κ ένας άλλος ίσως έκανε παζάρι για να ριξει τιμή.ειναι πολλοί που κυκλοφορούν λόγω δουλειάς μαύρο χρήμα και δεν λογαριάζουν.αυτο βέβαια κάνει κακό σε παιδιά που δεν έχουν χρήματα πολλά άλλα προσπαθουν να βγαλουν την καύλα τους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Απλά πιστεύω ότι εσύ δεν θα τα έδινες,εγώ θα τα έδινα κ ένας άλλος ίσως έκανε παζάρι για να ριξει τιμή.ειναι πολλοί που κυκλοφορούν λόγω δουλειάς μαύρο χρήμα και δεν λογαριάζουν.αυτο βέβαια κάνει κακό σε παιδιά που δεν έχουν χρήματα πολλά άλλα προσπαθουν να βγαλουν την καύλα τους.
Mου αρεσει η σιγουρια που βγαζεις οτι δενθα τα εδινα....λες και γνωριζομαστε απο χθες...Οπως και να εχει εγω απλα εξηγησα γιατι η τιμη της ρανιας ειναι πιο ψηλη.Ενημερωτικα και οταν οι τρανς της θεσσαλονικης πανε αθηνα η κυπρο εχουν το ιδιο τσιμπημενες τιμες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Mου αρεσει η σιγουρια που βγαζεις οτι δενθα τα εδινα....λες και γνωριζομαστε απο χθες...Οπως και να εχει εγω απλα εξηγησα γιατι η τιμη της ρανιας ειναι πιο ψηλη.Ενημερωτικα και οταν οι τρανς της θεσσαλονικης πανε αθηνα η κυπρο εχουν το ιδιο τσιμπημενες τιμες.
Προς θεού δεν το ειπα για να σε προσβάλλω.δεν γνωριζόμαστε.συγνωμη.συζητηση κάνουμε.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Προς θεού δεν το ειπα για να σε προσβάλλω.δεν γνωριζόμαστε.συγνωμη.συζητηση κάνουμε.
Σημερα δεν ειμαι σε καλο φεγγαρι...και εκνευριζομαι αδικα...ασφαλως και κανουμε συζητηση...ασφαλως και δεν παρεξηγηθηκα....και ασφαλως δεν χρειαζετα να ζητας συγνωμη που σου μιλησα αποτομα.... :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

elos3212

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Για παθητικούς είναι η Νίνα και η Ρία και οι δύο με ωραία  :tits:  (απλά η Νίνα πιο εντυπωσιακή) αλλά με την Ρία θα έχεις πιο άνεση χρόνου.
Απο την άλλη η Αμάντα θυμίζει της μικρές λολίτες.
Όσο αφορά την Ιωάννα αν δεν έχεις επαφή με το σπόρ και το δοκιμάσεις δεν είναι κακό να ενημερώσεις ότι είσαι νέος ώστε να αποφύγεις τυχόν κακοτοποιές, επαγγελματίας είναι θα καταλάβει για πελάτες ψάχνει και αυτή.

Η Νινα εγχειρισμένη δεν ειναι?
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
4
Like
378
Πόντοι
21
Εισητηρια πανε ελα φαγητο νυχτερινη εξοδο διαμονη....Αν δεν εχει την τιμη λιγο τσιμπημενη προς τα πανω πως θα βγαλει λεφτα; :grin:

Σωστό κι αυτό αλλά κι όταν είναι Αθήνα τόσα παίρνει?
 

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
καλησπέρα συναγωνιστές είχα ξαναγράψει εδώ πριν αρκετούς μήνες αλλά δεν πήρα απάντηση και ξανάθέτω το ερώτημα μου μήπως και κάποιος μπορέσει να με βοηθήσει  πριν αρκετά χρόνια βρισκόμουνα με μια trans στην Νεάπολη ήτανε πολύ ευγενική θηλυκή αγαλματένιο σώμα και φανταστική πίσω όψη θυμάμαι ακόμα ότι έκανε τέλειο masaz και καταπληκτικό πεοθηλασμό λόγο τις φύσης τις δουλειάς μου κάθε 4 με 5 χρόνια δεν βρίσκομαι στην Θεσσαλονίκη για λίγα χρόνια και επανερχομε ξανά φυσικό ήταν να χάσω το τηλέφωνο της όποιος γνωρίζει κάτι ας μου στήλη pm η να γράψει εδώ θυμάμαι ακόμα ότι η οδός που έμενε και πήγαινα ήταν Φράνκλιν Ρούσβελτ στην Νεάπολη Θεσσαλονίκης κοντά σε κάτι σχολεία Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
καλησπέρα συναγωνιστές είχα ξαναγράψει εδώ πριν αρκετούς μήνες αλλά δεν πήρα απάντηση και ξανάθέτω το ερώτημα μου μήπως και κάποιος μπορέσει να με βοηθήσει  πριν αρκετά χρόνια βρισκόμουνα με μια trans στην Νεάπολη ήτανε πολύ ευγενική θηλυκή αγαλματένιο σώμα και φανταστική πίσω όψη θυμάμαι ακόμα ότι έκανε τέλειο masaz και καταπληκτικό πεοθηλασμό λόγο τις φύσης τις δουλειάς μου κάθε 4 με 5 χρόνια δεν βρίσκομαι στην Θεσσαλονίκη για λίγα χρόνια και επανερχομε ξανά φυσικό ήταν να χάσω το τηλέφωνο της όποιος γνωρίζει κάτι ας μου στήλη pm η να γράψει εδώ θυμάμαι ακόμα ότι η οδός που έμενε και πήγαινα ήταν Φράνκλιν Ρούσβελτ στην Νεάπολη Θεσσαλονίκης κοντά σε κάτι σχολεία Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Και ουτε τωρα θα παρεις απαντηση.Γιατι οι τρανς αλλαζουν τακτικα σπιτια οπως και τηλεφωνα.Οποτε ξεκινα απο τα βασικα.Επισκεψου ιστοσελλιδες οπως το κανεσεξ τελεια κομ η το σεξτζιαρ τελεια νετ.Πανε στην κατηγορια τρανσεξουαλ και καλη τυχη στην αναζητηση σου. :hi:
 

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
Αγαπητέ φίλε travestolagno έχω ψάξει τα πάντα και δυστυχώς δεν έχω βρει κάτι από ότι θυμάμαι το σπίτι το είχε αγοράσει  η ήτανε κληρονομιά ένα από τα δύο είχε βάλει την αγγελία της στον αγγελιοxόρο πριν αρκετά χρόνια εγώ έφυγα από Θεσσαλονίκη και ξαφνικά γύρισα και δεν υπήρχε η εφημερίδα αυτή μάλλον φαλίρισε και έχασα  το τηλέφωνο και άλλα πολλά αν δεν με απατά η μνήμη μου η αγγελία ξεκινούσε κάπως έτσι ήσυχη ψιλή καστανή τραβεστί κάνει μασάζ και σε ξεκουράζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom