Νέα

Θέμος Αναστασιάδης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NiLe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 259
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Γιατι ο αλλος που ειπε οτι κονομαει ειναι ο λογιστης του?Ξερω τι εξοδα εχει μια τετοια φαση.Δεν ειμαι εκδοτης αλλα σχετιζομαι με κατι προς τα εκει...Οσο για τα κονε που λες,αν εισαι μαγκας βγες εξω και απεκτησε τα?θεωρεις τον Θεμο πιο μαγκα απο σενα που τα εχει?και μην πεις οτι τα εχει λογο της θεσης του γιατι η θεση ειναι απορια παλι της δικης του ''μαγκιας''...κανε κι εσυ κατι που να σε κανει να εχεις κονε με μουνια αν εισαι μαγκας...

Θα σου απαντήσω σε όλα φίλε ΨαχνωΤρανς...

1. Τα έξοδα τα ξέρεις... τα έσοδα τα ξέρεις? Δεν με νοιάζει τι είπε ο άλλος που λες. Ούτε ουσιαστικά με νοιάζει αν κονομάει η όχι ο Θέμος. Χέστηκα. Απλά σχολίασα την "τεκμηριωμένη" άποψή σου για την οικονομική του κατάσταση. Απορώ πως είσαι τόσο σίγουρος. Ο Θέμος και ο Μάκης έχουν κάνει μία επένδυση και ανοιξαν μία φυλλάδα. Για τόσο μαλάκες του έχεις και τους 2? Εσύ τι λες δηλαδή για να πετάξουν τα χρήματά τους το έκαναν? Μην κοροιδευόμαστε τώρα...
Γι αυτό και σε ξαναρωτώ... Είσαι ο λογιστής του?

2. Κι εγώ σχετίζομαι με την πληροφορική, αλλά αν με ρωτήσεις αν κονομάει ο Κόκκαλης και η Ιντρασόφτ δεν μπορώ να σου απαντήσω. Άλλο να σχετίζεσαι με κάτι και άλλο να το γνωρίζεις. Τεράστια η διαφορά. Να με συμπαθάς...

3.Δεν θεωρώ τον Θέμο περισσότερο 'μάγκα'. Ούτε έθεσα θέμα μαγκιάς. Αν δεν κάνω λάθος εσύ και κάποιοι άλλοι τον βρίσατε και τον χαρακτηρίσατε άχρηστο κτλπ. Άρα όπως και να χει, στα λόγια μου έρχεσαι. Την τοποθέτησή μου επιβεβαιώνεις. Μάλλον σε αυτό συμφωνούμε, φαίνεται... Επίσης μην παίρνεις το κάθε ποστ προσωπικά, εκτός κι αν αναφέρεται το όνομά σου. Μπορεί να απαντάω και σε κάποιον άλλο.<
br />
...και τέλος... (πάλι για την μαγκιά στην οποία αναφέρεσαι) να σου πω ότι ναι, σαφώς και έχω κονέ με μουνιά αλλά κάθε παραπάνω κονέ είναι ευπρόσδεκτο (λογικό μου ακούγεται), με αυτή την έννοια το είπα σε προηγούμενο ποστ.
 

***FFM***

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλησπερα σε ολα τα παιδια! Ειναι το πρωτο μου μηνημα στο site και μιας που υπαρχει ανοιχτο thread για τον θεμο ειπα να σας κανω ενα μικρο δωρο (να μην ερθω και με αδεια χερια πρωτη φορα!)

www.flurl.com/item/Backstage_video_of_Olga_Farmaki_u_224426]http://www.flurl.com/item/Backstage_video_of_Olga_Farmaki_u_224426[/url]

Μια χαρά δωράκι φίλε, καλώς ήρθες. Φαρμάκι η Φαρμάκη ρεεεεε.........
 
OP
OP
NiLe

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
να σε καλα φφμ σουπερφαρμακι και τα μυαλα στο μηξερ χαχαχαχαχαχα
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Θα σου απαντήσω σε όλα φίλε ΨαχνωΤρανς...

1. Τα έξοδα τα ξέρεις... τα έσοδα τα ξέρεις? Δεν με νοιάζει τι είπε ο άλλος που λες. Ούτε ουσιαστικά με νοιάζει αν κονομάει η όχι ο Θέμος. Χέστηκα. Απλά σχολίασα την "τεκμηριωμένη" άποψή σου για την οικονομική του κατάσταση. Απορώ πως είσαι τόσο σίγουρος. Ο Θέμος και ο Μάκης έχουν κάνει μία επένδυση και ανοιξαν μία φυλλάδα. Για τόσο μαλάκες του έχεις και τους 2? Εσύ τι λες δηλαδή για να πετάξουν τα χρήματά τους το έκαναν? Μην κοροιδευόμαστε τώρα...
Γι αυτό και σε ξαναρωτώ... Είσαι ο λογιστής του?

2. Κι εγώ σχετίζομαι με την πληροφορική, αλλά αν με ρωτήσεις αν κονομάει ο Κόκκαλης και η Ιντρασόφτ δεν μπορώ να σου απαντήσω. ʼλλο να σχετίζεσαι με κάτι και άλλο να το γνωρίζεις. Τεράστια η διαφορά. Να με συμπαθάς...

3.Δεν θεωρώ τον Θέμο περισσότερο 'μάγκα'. Ούτε έθεσα θέμα μαγκιάς. Αν δεν κάνω λάθος εσύ και κάποιοι άλλοι τον βρίσατε και τον χαρακτηρίσατε άχρηστο κτλπ. ʼρα όπως και να χει, στα λόγια μου έρχεσαι. Την τοποθέτησή μου επιβεβαιώνεις. Μάλλον σε αυτό συμφωνούμε, φαίνεται... Επίσης μην παίρνεις το κάθε ποστ προσωπικά, εκτός κι αν αναφέρεται το όνομά σου. Μπορεί να απαντάω και σε κάποιον άλλο.

...και τέλος... (πάλι για την μαγκιά στην οποία αναφέρεσαι) να σου πω ότι ναι, σαφώς και έχω κονέ με μουνιά αλλά κάθε παραπάνω κονέ είναι ευπρόσδεκτο (λογικό μου ακούγεται), με αυτή την έννοια το είπα σε προηγούμενο ποστ.
Οτι να ναι λες ρε φιλε...
1ον)πουθενα δεν τον χαρακτηρισα αχρηστο ουτε τον εβρισα αρα το μισο σου ποστ ειναι αχριστο..
2ον)Τα εσοδα μπορεις ευκολα να τα υπολογισεις αν διαβασεις ποσες εφημεριδες πουλανε επι την τιμη της εφημεριδας...
3ον)Για την επενδυση που μιλας να ξερεις οτι στην αρχη τρεχαν απο τυπογραφιο σε τυπογραφιο να εκτυπωσουν την εφημεριδα γιατι δεν ειχαν μια και για αυτο αν διαβασες ειπα οτι αν βγαλαν κανα φραγκο το βγαλαν στους τελευταιους μηνες..
Συμπερασμα πριν μου απαντησεις διαβαζε καλα τι γραφω,καταλαβενε τα και μην λες πραγματα που δεν ειπα..
φιλικα
 

Επισκέπτης
πο ποοοοοοοο τι εργαλεια ειανι αυτι ι φαρμακι!!!!!θεικο!!!!μολισ ειδα το βιντεακι και καυλοσα!!!!αχχχχχ!!!!!!καυλιαρα φαρμακι!!!psaxno trans που εισαι εσι ρε τρελε?ποτε θα παμε βολτα με τα εργαλεια μας να πιτσιλισουμε????καλα εισαι καυλουκο???
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μια χαρα τρελιαρη καυλιαγκουρα πιτσιλιστη...Ετοιμος για υπνο...
 

Επισκέπτης
αντε αντε κανε νανι να ξεκουρασεις τιν ψολαρα σου αγορι μου!!!!χεχε!!!!καυλεαααααααα!!!!!!!!
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.459
Κριτικές
3
Like
12.406
Πόντοι
3.506
Το ΘΕΜΟ-λαμογιο προσπαθει αυτη την ωρα στον ΑΝΤ1 να διασκεδασει την κολοπιλαλα που τον εχει πιασει....Αν την ερχομενη εβδομαδα βγουν αληθινα οσα λεγονται για παρτη του (οτι ειναι ο "κομιστης" DVD-ανθρωπος) ουτε ψυλλος στον κορφο του.....
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
....εαν ο Θεμος Αναστασιαδης  ο οποιος τοσα χρονια βριζει τον Καραμανλη , αποδειχθει οτι ειναι ο ανθρωπος που εδωσε το DVD καλυτερα να αλλαξει χωρα....Ερευνουν λεει αν εχει σχεση μια προσφατη καταθεση 5.000.000 Ευρω που εκανε στην γαλλικη τραπεζα PNB Paribas....καλα  ο πλεον μαλακας βγαινει ο Μακης....ειτε ειναι κι αυτος μεσα στο κολπο , ειτε το το φιλαρακι του τον δουλευε ψιλο γαζι...για να εχουν λυσσαξει να μην δημοσιοποιηθει , μαλλον θα αναφερεται σε Σαλωμες και αγορακια....
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολα τα παιδια! Ειναι το πρωτο μου μηνημα στο site και μιας που υπαρχει ανοιχτο thread για τον θεμο ειπα να σας κανω ενα μικρο δωρο (να μην ερθω και με αδεια χερια πρωτη φορα!)

www.flurl.com/item/Backstage_video_of_Olga_Farmaki_u_224426]http://www.flurl.com/item/Backstage_video_of_Olga_Farmaki_u_224426[/url]

ΟΛΑ τα λεφτά...............
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
6
Like
2.645
Πόντοι
456
Ο Θεμος εχει κανει τη συνηθισμενη πορεια ενος αριστερου,στα νειατα του ιδεολογιες,αγωνες φουμαρα και μετα μολις λαδωσε το αντερακι του εγινε οτι ειναι τωρα.

Μηπως ξερετε ποσα κοτερα εχει? Μηπως ξερετε αν καποιο απο αυτα το εχει "κρυφο"?
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Οποίο όνομα και να δώσει ο Αγγέλου πως θα πιστοποιηθεί ότι είναι αλήθεια , και εάν πει ψέματα  ? και εάν αυτός που θα ακούσει το όνομα του κανει μήνυση στον Αγγέλου . έχετε φανταστή τι γέλιο έχει να πέσει ακόμα , γιατί η Τζεκου είναι στην φυλακή Από ποιους έπρεπε να απομονωθεί , τι μήνυμα έπρεπε να πάρει , τι παιχνίδια παίζονται  ? και εάν η Τζεκου εκβιαζόμενη με την ελευθέρια της πει ότι της πουν ?
Βιαζόσαστε , ζείτε στην Ελλάδα , περιμένετε ?

Μην ξεχνάτε το πόρισμα για τις παρακολουθήσεις ?
 

jjarren

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Ποινή φυλάκισης 19 μηνών στον καθένα επέβαλε ερήμην τους το Τριμελές Πλημμελειοδικείο στον εκδότη Θέμο Αναστασιάδη και τα μέλη της συντακτικής ομάδας της εφημερίδας «Το Πρώτο Θέμα» για τη δημοσίευση φωτογραφιών από το dvd της υπόθεσης Ζαχόπουλου, πριν περίπου ένα χρόνο.

Όλοι τους κρίθηκαν ένοχοι για τα αδικήματα της παράβασης του νόμου περί προσωπικών δεδομένων και του νόμου περί ασέμνων. Στους καταδικασθέντες επιβλήθηκε και χρηματική ποινή 8.500 ευρώ στον καθένα.

Κατηγορούμενος στην υπόθεση (απαλλάχθηκε από το δικαστήριο) ήταν και ο δημοσιογράφος Μάκης Τριανταφυλλόπουλος, ο οποίος την περίοδο εκείνη δεν είχε αποχωρήσει από την εφημερίδα.

Πολιτική αγωγή στη δίκη είναι η βασική κατηγορούμενη στην υπόθεση Ζαχόπουλου, Εύη Τσέκου, η οποία δεν έχει στραφεί κατά του κ. Τριανταφυλλόπουλου.

Η πολιτικώς ενάγουσα κατά την κατάθεσή της στο δικαστήριο έκανε λόγο για δημόσια διαπόμπευσή της.

Η υπεράσπιση των καταδικασθέντων προέβαλε τον ισχυρισμό ότι η επίμαχη υπόθεση απασχόλησε έντονα την κοινή γνώμη και ότι λειτούργησαν στο πλαίσιο του δημοσιογραφικού ενδιαφέροντος.

Πηγή: ΑΠΕ-ΜΠΕ
 

omorfopedo

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
442
Like
6
Πόντοι
1
θιχτηκε η πουτανα που ..."διαπομπευτηκε"
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Προτοδικα αλλα στο εφετειο θα τους κλασουνε τα αρχιδια , αν και ηταν μαλακια η ολλη ιστορια αφου καποιοι μαλακες βαλανε την αμοιρη να κανει μηνιση , μετα απο το γαμιση που της κανενανε και την μπουζουργιασανε , αλλα τι περιμενεις , θα εχει γελιο εαν βγη και κανενα βιντεο ξανα και γινει ο κακος χαμος ..πλακα θα εχει ...θα γελασουμε ξανα .
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
καλα καλα. κονομησε ο αναστασιαδης τοσα μυρια και τωρα ριχνουμε σταχτη στα ματια μας. α ρε μπουρδελο που ειμαστε
 

klain

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
502
Κριτικές
35
Like
364
Πόντοι
3.235
καλα καλα. κονομησε ο αναστασιαδης τοσα μυρια και τωρα ριχνουμε σταχτη στα ματια μας. α ρε μπουρδελο που ειμαστε
Εκατομυρια φιλε μου κονομησε ο κηνσορας της ηθικης Μακης απο την πωληση του μεριδιου του στην εφημεριδα,λεφτα που θα εδινε αλλα το ξεχασε...
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Εκατομυρια φιλε μου κονομησε ο κηνσορας της ηθικης Μακης απο την πωληση του μεριδιου του στην εφημεριδα,λεφτα που θα εδινε αλλα το ξεχασε...
Τι; πότε; δεν ντρέπεσαι να βρίζεις τον Ρομπέν των φτωχών;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agnooumenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
137
Like
0
Πόντοι
1
όχι και αρχιλέρα ο αναστασιάδης ... η γενιά των 700  00000 ευρό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom