Νέα

Θέλω τη γνώμη σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JVC
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.783
Πόντοι
216
φανταζομαι σε εχει φαει η μαλακια !!! για αυτο γραφεις τετοιες πιπες !!! ξυπνα ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!! και γαμα οτι κινιτε μονο ετσι θα σοθεις ολα τα αλλα που λες μονο στο μυαλο σου υπαρχουν και για να στο κανω λιανα παρθενες τελοςςςςς... πλεον τα γκομενακια γαμιουντε απο τα 14 σιγα μην περιμεναν εσενα να τις ξεπαρθενιασης !!!!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Πλάκα πλάκα κάτι τέτοιο να ρίξεις live στο Internet και θα χεστείς στο τάληρο.

Ο αστερισμός της παρθένου από την ανάποδη. :boobies:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Καλημερα,ειμαι 25 ετων δεν εχω παει με γυναικα μεχρι σημερα,σκεφτομουν εντελως διαφορετικα,ισως γιατι ειμαι και λιγο εγωιστης,θεωρουσα απο πολυ μικρος οτι η σωστη κοπελα ειναι αυτη που θα κανει μια σχεση και στο καπακι θα παει για γαμο,προσπαθουσα να πετυχω καποια κοπελα η οποια να μην ειχε σχεσεις,γιατι την ηθελα μονο για μενα,οπως παιρνεις ενα αυτοκινητο καινουργιο με ενα μεταχειρισμενο,καπως ετσι ζουσα λοιπον τοσο καιρο με αυτο το σκεπτικο,κατι το οποιο ειναι πολυ δυσκολο ακομη και σπανιο για να βρεις,βεβαια οταν σπουδαζα υπηρχαν 2-3 προτασεις απο κοπελες συμφοιτητριες μου τις οποιες τις απερριψα ειτε γιατι δε μου αρεσαν ειτε δεν ηταν του γουστου μου και μια ειχε σχεση με αλλον και δε γουσταρα να μπω αναμεσα τους,ενω αυτη με ηθελε με χειλια.
Κοπελες που ηθελα δε με ηθελαν και τρωγα παντα πιτες,εχω ξενερωσει να τρωω πιτες παρ'ολο που δεν ειμαι ασχημος,μια χαρα εμφανιση εχω.
Επισης φιλοι μου στην παρεα μου προτειναν να παω σε μπουρδελο γιατι ειχανε παει αυτοι πανε και εσυ μου λενε,ενας μαλιστα μου κερνουσε και πηδημα σε οικο ανοχης το οποιο δε το κανα δεκτο,πιστευα οτι σε αυτα τα σπιτακια με το ροζ φωτακι κρυβονται πολλα απο πισω και πηγαινει η σαρα και η μαρα,τα σιχαινομουνα, ελεγα π.χ αυτες που δουλευουν εκει πανε με 50 αντρες την ημερα θα παω και γω? ηταν και οι αρρωστιες τα σεξουαλικα μεταδιδομενα νοσηματα,δισταζα να παω να κανω κατι τετοιο,ασε που στο μυαλο μου σκεφτομουνα μια γυναικα παρθενα που θα την πηδηξω εγω μονον εγω.

Ξαφνικα συνειδητοποιω στον εαυτο μου οτι οσο το καθυστερω τοσο επιβαρυνω τον εαυτο μου,γιατι τωρα τελευταια το σκεφτομαι συνεχεια και αγχονομαι,λεω απο μεσα μου πως δε το κανα τοσα χρονια,εφοσον δεν εχω καποια κοπελα λεω να παω σε οικο ανοχης στη θεσσαλονικη,το θεμα ειναι ρε παιδια τι θα αντιμετωπισω εκει περα και πως θα το παρει η ιεροδουλη,υπαρχει περιπτωση να με ειρωνευτει η να γελασει μαζι μου?

Απο τη συμπεριφορα σου μπορει να καταλαβει εαν δεν εχεις παει με γυναικα? π.χ με το που θα σε δει?

(θα παρακαλεσω να μην υπαρξουν αστεια σχολια γιατι ειναι κατι σοβαρο για μενα το συγκεκριμενο θεμα)

Φίλε, μην κάνεις το λάθος και πας στις πουτάνες...
Συνέχισε την αναζήτηση, σημασία έχει το ταξίδι κι όχι ο προορισμός... :sunglasses:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Πλάκα πλάκα κάτι τέτοιο να ρίξεις live στο Internet και θα χεστείς στο τάληρο.

Ο αστερισμός της παρθένου από την ανάποδη. :boobies:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φίλε, μην κάνεις το λάθος και πας στις πουτάνες...
Συνέχισε την αναζήτηση, σημασία έχει το ταξίδι κι όχι ο προορισμός... :sunglasses:

Ναι, άμα αρχίσει να βγάζει σπέρμα κι από τ'αφτιά θα σιχτιρίζει το γαμοτάξιδο όμως  :boobies: :boobies: :2funny: :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Δεν ξέρω γι' αυτόν αν δεν είναι κλωνο-ιστορία, ;) πάντως ο άλλος ο πανμέγιστος ο φαλλοκράτης το έχει ξεκατινιάσει το καημένο. :cheesy:

Του είπα χθες το βράδυ, με το μαλακό ρε παίχτη - κοίτα μην το κατσιάσεις. Δεν ξέρω αν έχει συνέλθει ακόμα από τη βραδυνή πάντως. :2funny:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Οποιαδήποτε τον γουστάρει
Δηλαδή ρε παιδιά για να καταλάβω, εσείς δεν θα καθόσαστε με 25αρα παρθενα ????
εγω προσωπικα εχω ξεπαρθενιασει κοπελα! δεν ητανε και απο τις καλυτερες εμπειριες!
απο την αποψη οτι αχ ποναω αχ μη εκει αχ μη εδω αχ δεν θελω αχ ποναω! ας κανει αλλος το ψυχικο!
αν γουσταρα τοσο πολυ μια κοπελα και ειχα φαει κολημα μαζι της και ανακαλυπτα οτι ηταν παρθενα οκ δεν ξερω τι θα κανα αλλα δεν θα την χωριζα και για αυτον τον λογο!!
απλα για να ξεπαρθενιασεις μια κοπελα πρεπει να σε γουσταρει τρελα γιατι θα εισαι ο 1ος της και θα σε θυμαται ισως αν οχι για παντα αλλα για πολλα χρονια,πρεπει να της δωσεις χρονο ΕΜΠΥΣΤΟΣΥΝΗ αγαπη προδερμ κλπ!! δεν υπαρχει περιπτωση να ξεπαρθενιαστει με τον 1ο τυχοντα!
οι κοπελες του site αν θελουν μπορουν να το επιβεβαιοσουν ή να το διαψευσουν!

καλυτερα να γαμαω κουκλα παρα παρθενα που δεν θα νιωθει και τπτ στην αρχη εκτος απο πονο!!
ουτε πιπα θα σου κανει ουτε καμια σταση περιεργη τπτ! λες και γαμας κουκλα!! μεχρι να αρχισει να μαθαινει και να ξεψαρωσει θα μου χει βγαλει εμενα την παναγια!
και το πιο γαματο? αν χωρισουμε μετα οτι δεν εκανε σ εμενα θα τα χαρει ο επομενος!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
δεν υπαρχει περιπτωση να ξεπαρθενιαστει με τον 1ο τυχοντα!
οι κοπελες του site αν θελουν μπορουν να το επιβεβαιοσουν ή να το διαψευσουν!

καλυτερα να γαμαω κουκλα παρα παρθενα που δεν θα νιωθει και τπτ στην αρχη εκτος απο πονο!!
ουτε πιπα θα σου κανει ουτε καμια σταση περιεργη τπτ! λες και γαμας κουκλα!! μεχρι να αρχισει να μαθαινει και να ξεψαρωσει θα μου χει βγαλει εμενα την παναγια!
και το πιο γαματο? αν χωρισουμε μετα οτι δεν εκανε σ εμενα θα τα χαρει ο επομενος!

Εγώ δεν ξεπαρθενιάστηκα με στοργή και προδέρμ.
Αλλά γενικά συμφωνώ.
Επίσης συμφωνώ απόλυτα με το τελευταίο μέρος.

Η μαλακία για τους άντρες είναι ότι αν είναι παρθένος η άλλο θα τον κράξει. Αν δεν είναι καλός (που δεν θα είναι τις πρώτες φορές) θα τον κάνει χώμα, πόσες φορές πια θα το πω;  >:(
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Φίλε, μην κάνεις το λάθος και πας στις πουτάνες...
Συνέχισε την αναζήτηση, σημασία έχει το ταξίδι κι όχι ο προορισμός... :sunglasses:

Αστον αυτόν να λέει φίλε JVC. αστειεύεται. :cheesy:
Η γνώμη μου ειναι καποιο στούντιο, διαβασε κριτικές εδω μέσα, δες φωτογραφίες και τράβα με οποια γουστάρεις περισσότερο. Α΄και να πεις οπωσδήποτε ότι ειναι η πρώτη φορα, δεν τρεχει τίποτε, Κάνε αυτο και πες τη γνώμη σου μετα εδώ μέσα. Θα γίνεις αλλος ανθρωπος, θα το δείς.  :birdman:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Η μαλακία για τους άντρες είναι ότι αν είναι παρθένος η άλλο θα τον κράξει. Αν δεν είναι καλός (που δεν θα είναι τις πρώτες φορές) θα τον κάνει χώμα, πόσες φορές πια θα το πω;  >:(
Για να επιμένεις σ' αυτή τη θέση, μήπως θα ήσουν μία απ' αυτές που θα χλεύαζαν το ταλαίπωρο το παιδί? ;)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
συμφωνω και γω με τον θανο(πρωτοτυποοο) και με μπουμπ!!!
θα ηταν ιδανικο να το κανει πρωτη φορα με μια κοπελα που τον αγαπαει και την αγαπαει και μπλα μπλα μπλα...
αλλα οπως ειπε σωστα η μπουμπ θα τον κανει χωμα...
ακομα και αν ειναι η τελεια κοπελα σκεψου μονο ενα:
δεν υπαρχει ουτε 1 στο εκατομμυριο να τ κρατησει γ τον εαυτο της οτι εχει γκομενο παρθενο στα 25!!!
ουτε μια!!!!!!!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Σωστό αυτό το τελευταίο - εδώ δεν κρατάτε άλλα και άλλα, αυτό θα κρατήσετε? :uglystupid:

Παράρτημα θα βγει...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Σωστό αυτό το τελευταίο - εδώ δεν κρατάτε άλλα και άλλα, αυτό θα κρατήσετε? :uglystupid:

Παράρτημα θα βγει...
ακριβως!!!!!!οπως και εσεις αλλωστε θα λεγατε στον κολλητο-η-ους σας οτι η 25χρονη γκομενα σας ειναι παρθενα... :rolleyes:
 
OP
OP
JVC

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Καλα ηταν πηρα καποιες γνωμες,25 ειμαι,δε λεω ψεματα,λοιπον απλα το θεμα ειναι οτι εγω πηγαινα παντα ρομαντικα,δε σκεφτομουνα ποτε α θα την ξεσκισω θα περασω καλα μαζι της και μετα αντε γεια,ισως γι αυτο να μην προοδεψα πανω στο ερωτικο,δε νιωθω οτι ειμαι αβγαλτος οπως ειπαν μερικοι και σε κολομπαρα εχω παει και σε στριπτιτζαδικα και τσαρκα σε μπουρδελα,εχω γυρισει δηλαδη αλλο εαν δεν εκανα κατι,ομως η κοινωνια εχει αλλαξει δραματικα τα τελευταια χρονια,οι γκομενες το πηραν πανω τους πολυ και εμεις απο κυνηγοι που ειμασταν καταντησαμε σκυλακια,το νιωθω αυτο γιατι μια λιγο εμφανισιμη κοπελα εχει οποιον θελει,ενω εγω αυτη που θελω δεν την εχω,ετσι ειναι και δε νομιζω οτι αυτο οφειλεται μονο σε μενα επειδη δεν ειχα εμπειριες,εχουν αλλαξει οι ρολοι και του αντρα και της γυναικας,καποτε λεγανε οτι ο αντρας ειναι πολυγαμικος ενω η γυναικα μονογαμικη,ισχυει αυτο? δεν τιθεται θεμα ετσι.

Θα συμφωνησω με καποιον που ειπε οτι τωρα μεχρι και τα 17χρονα ξυπνησανε κανει μπαμ αυτο.


Εγω θελω να παω σε οικο ανοχης για να δω και τη διαφορα εφοσον αργοτερα κανω και καποια σχεση.Εξαλλου Οι περισσοτεροι ετσι ξεκινανε...
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
Καλημερα,ειμαι 25 ετων δεν εχω παει με γυναικα μεχρι σημερα,σκεφτομουν εντελως διαφορετικα,ισως γιατι ειμαι και λιγο εγωιστης,θεωρουσα απο πολυ μικρος οτι η σωστη κοπελα ειναι αυτη που θα κανει μια σχεση και στο καπακι θα παει για γαμο,προσπαθουσα να πετυχω καποια κοπελα η οποια να μην ειχε σχεσεις,γιατι την ηθελα μονο για μενα,οπως παιρνεις ενα αυτοκινητο καινουργιο με ενα μεταχειρισμενο,καπως ετσι ζουσα λοιπον τοσο καιρο με αυτο το σκεπτικο,κατι το οποιο ειναι πολυ δυσκολο ακομη και σπανιο για να βρεις,βεβαια οταν σπουδαζα υπηρχαν 2-3 προτασεις απο κοπελες συμφοιτητριες μου τις οποιες τις απερριψα ειτε γιατι δε μου αρεσαν ειτε δεν ηταν του γουστου μου και μια ειχε σχεση με αλλον και δε γουσταρα να μπω αναμεσα τους,ενω αυτη με ηθελε με χειλια.
Κοπελες που ηθελα δε με ηθελαν και τρωγα παντα πιτες,εχω ξενερωσει να τρωω πιτες παρ'ολο που δεν ειμαι ασχημος,μια χαρα εμφανιση εχω.
Επισης φιλοι μου στην παρεα μου προτειναν να παω σε μπουρδελο γιατι ειχανε παει αυτοι πανε και εσυ μου λενε,ενας μαλιστα μου κερνουσε και πηδημα σε οικο ανοχης το οποιο δε το κανα δεκτο,πιστευα οτι σε αυτα τα σπιτακια με το ροζ φωτακι κρυβονται πολλα απο πισω και πηγαινει η σαρα και η μαρα,τα σιχαινομουνα, ελεγα π.χ αυτες που δουλευουν εκει πανε με 50 αντρες την ημερα θα παω και γω? ηταν και οι αρρωστιες τα σεξουαλικα μεταδιδομενα νοσηματα,δισταζα να παω να κανω κατι τετοιο,ασε που στο μυαλο μου σκεφτομουνα μια γυναικα παρθενα που θα την πηδηξω εγω μονον εγω.

Ξαφνικα συνειδητοποιω στον εαυτο μου οτι οσο το καθυστερω τοσο επιβαρυνω τον εαυτο μου,γιατι τωρα τελευταια το σκεφτομαι συνεχεια και αγχονομαι,λεω απο μεσα μου πως δε το κανα τοσα χρονια,εφοσον δεν εχω καποια κοπελα λεω να παω σε οικο ανοχης στη θεσσαλονικη,το θεμα ειναι ρε παιδια τι θα αντιμετωπισω εκει περα και πως θα το παρει η ιεροδουλη,υπαρχει περιπτωση να με ειρωνευτει η να γελασει μαζι μου?

Απο τη συμπεριφορα σου μπορει να καταλαβει εαν δεν εχεις παει με γυναικα? π.χ με το που θα σε δει?

(θα παρακαλεσω να μην υπαρξουν αστεια σχολια γιατι ειναι κατι σοβαρο για μενα το συγκεκριμενο θεμα)
φιλε απορω πως μπορεσες να κρατηθεις τοσο καιρο στην αγαμια?.λοιπον εχω να σου πω τα εξης.
δες καμια τσοντα για αρχη να δεις τι γινετε.μετα θα πας σε ενα στουντιο ανετος και αμασητος,και θα γαμισεις.αν εχει καποιος συναγωνηστης να σου προτεινη καμια καλη,θα περασεις και καλα.αν θελεις μπορεις να της πεις τις κοπελας οτι ειναι πρωτη σου φορα,και μπορει να τις αρεσει η φαση και να σε κανει να γουσταρεις καλυτερα.αν θελεις μην τις το λες.τραβα καμια 2 μαλακιες προτου πας για να κρατηθεις λιγο περισσοτερο,γιατι υπαρχει περιπτωσει μονο που θα σε ακουμπηση η γκομενα να χυσεις κατευθειαν,και να χρειαστει να πας για δευτερη γυρα,που σημαινει και τα διπλα λεφτα.μονο μην αγχωθεις,να εισαι χαλαρος.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ισως πω μαλακια αλλα απο οτι εχω διαβασει εδω μεσα καταλαβα πως γ την περιπτωση του παιδιου ειναι καλυτερα να παρει κοπελα σπιτι του γτ θα εχει ανεση χρονου και θα παιζει κ στην εδρα του..
γτ εχετε πει πως στα σπιτακια μπορει να φωναξει η τσατσα απεξω να τελειωνει,περιμενει σε ουρα και τετοια και μπορει να κωλοσει/ξενερωσει...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ισως πω μαλακια αλλα απο οτι εχω διαβασει εδω μεσα καταλαβα πως γ την περιπτωση του παιδιου ειναι καλυτερα να παρει κοπελα σπιτι του γτ θα εχει ανεση χρονου και θα παιζει κ στην εδρα του..
γτ εχετε πει πως στα σπιτακια μπορει να φωναξει η τσατσα απεξω να τελειωνει,περιμενει σε ουρα και τετοια και μπορει να κωλοσει/ξενερωσει...

Πλακα πλακα......δεν τα λεs kι ασχημα...Aρχιζειs και μπαινειs στο νοημα.....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Πλακα πλακα......δεν τα λεs kι ασχημα...Aρχιζειs και μπαινειs στο νοημα.....
μαθαινω γρηγορα... ;)
ασε που και ο κολλητος μου μου ειχε πει οτι την μια κ μοναδικη φορα που πηγε ξενερωσε τρελα...γ αυτον τον λογο...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
μαθαινω γρηγορα... ;)
ασε που και ο κολλητος μου μου ειχε πει οτι την μια κ μοναδικη φορα που πηγε ξενερωσε τρελα...γ αυτον τον λογο...
Ομολογω ειs αφεσιν αμαρτιων λοιπον....οτι σε βρισκω αρκετα προχωρημενη....Το επομενο βημα ειναι να σε παρω μαζι μου στο επομενο πορνοσκαουτινγκ  για να διασταυρωνω τα γουστα μου και με μια γυναικεια ματια....χαχαχαχαχαχα
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ομολογω ειs αφεσιν αμαρτιων λοιπον....οτι σε βρισκω αρκετα προχωρημενη....Το επομενο βημα ειναι να σε παρω μαζι μου στο επομενο πορνοσκαουτινγκ  για να διασταυρωνω τα γουστα μου και με μια γυναικεια ματια....χαχαχαχαχαχα
λολ!!!εχω παει μπουρδελοτσαρκα πιτσιρικα...
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Καλα ηταν πηρα καποιες γνωμες,25 ειμαι,δε λεω ψεματα,λοιπον απλα το θεμα ειναι οτι εγω πηγαινα παντα ρομαντικα,δε σκεφτομουνα ποτε α θα την ξεσκισω θα περασω καλα μαζι της και μετα αντε γεια,ισως γι αυτο να μην προοδεψα πανω στο ερωτικο,δε νιωθω οτι ειμαι αβγαλτος οπως ειπαν μερικοι και σε κολομπαρα εχω παει και σε στριπτιτζαδικα και τσαρκα σε μπουρδελα,εχω γυρισει δηλαδη αλλο εαν δεν εκανα κατι,ομως η κοινωνια εχει αλλαξει δραματικα τα τελευταια χρονια,οι γκομενες το πηραν πανω τους πολυ και εμεις απο κυνηγοι που ειμασταν καταντησαμε σκυλακια,το νιωθω αυτο γιατι μια λιγο εμφανισιμη κοπελα εχει οποιον θελει,ενω εγω αυτη που θελω δεν την εχω,ετσι ειναι και δε νομιζω οτι αυτο οφειλεται μονο σε μενα επειδη δεν ειχα εμπειριες,εχουν αλλαξει οι ρολοι και του αντρα και της γυναικας,καποτε λεγανε οτι ο αντρας ειναι πολυγαμικος ενω η γυναικα μονογαμικη,ισχυει αυτο? δεν τιθεται θεμα ετσι.

Θα συμφωνησω με καποιον που ειπε οτι τωρα μεχρι και τα 17χρονα ξυπνησανε κανει μπαμ αυτο.


Εγω θελω να παω σε οικο ανοχης για να δω και τη διαφορα εφοσον αργοτερα κανω και καποια σχεση.Εξαλλου Οι περισσοτεροι ετσι ξεκινανε...


Νεαρέ μου,

Αρχικά, όταν έχεις προτάσεις από κυρίες να τις γαμήσεις, να το κάνεις. Το αντίθετο, είναι αμαρτία. Το έιπε και ο Καζατζάκης (Ζορμπάς).

κατά δεύτερο λόγο, θεωρώ ΄τι το μουρδέλο δεν ειναι λύση για να αρχίσει κανείς. κάνε λίγο σκόντο, συναισθηματικό και ψυχολογικό, και πήδα καμία από τις δυνφοιτήτριές σου που are willing to do so. Τα υπόλοιπα, είναι παπαριές. ¨οταν λοιπόν είσαι σε θέση να ξέρεις πλέον τι να κάνεις με τις τρύπες των θηλικών (γιατί για τα μυαλά τους δεν θα μάθεις και εσύ ποτέ) και σου φυγει και το άγχος, θα βρεις και την κα΄ταληλη κυρία για κάτι το σοβαρώτερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom