Νέα

Θέλω τη γνώμη σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JVC
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
γιατι εχω την εντυπωση οτι ο τυπος δεν ειναι 25.....αυτες οι ιστοριες μου θυμιζουν πιτσιρικαρια!!!
δεν ξερω 2 περιπτωσεις βλεπω εγω......ή ειναι πιτσιρικας και μαζευει αποψεις και πληροφοριες
ή οντως ειναι 25 και τον εχουν χτυπησει οι ορμονες στο κεφαλι......... :s&m_2:

χμμμμμμ,εμένα κάτι μου θυμίζει η
περίπτωση του.. :think:
θα ΄θελα να μας πει αν τυχόν
έχει κόλλημα με τις μπότες,να τρώει
από γυναικεία παπούτσια κ θα ΄χω
σιγουρευτεί ποιος είναι.. :cheesy:
ιντερνετικά πάντα..
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Καλη αρχη φιλε στο ταξιδι της ηδονης ,αργησες λιγο αλλα δεν πειραζει  ;)

Ολοι στην αρχη εχουμε αγχος και τις φοβιες μας ,αλλα οσο περνανε τα χρονια σκεφομαστε πιο πολυ με το κατω κεφαλι  :tits:  ;)
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Είχες αυπνίες γίγαντα? Μας έστειλες μιλάμε.. :rolleyes:

Πάντως μάγκες όποιος φτιάχνει κλώνους με τέτοια θέματα κάθε φορά για να γίνεται τζέρτζελο, τι να πω... :dunno:

Τι να κάνω ρε κολλήτε...Προσπάθω..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Εγω θα προτεινα  καλητερα cg αλλα και σε μπουρδελο μια χαρα ειναι ..και σε περιπτωση που πεσεις σε καμια καριολα και δεν καταφερεις να τελειωσεις μην αγχωνεσαι περα απο τα λεφτα δεν εχεις να χασεις τιποτα ουτε θα παρεξηγηθει η πουτανα αμα δεν την γαμησεις καλα.
Άμα πάει για πρώτη φορά με πουτάνα σε αυτη την ηλικία, ειδικά σε μπουρδέλο, το πιο πιθανό είναι να μην πιάσει ποτέ γκόμενα και να βολευτεί με αυτά.
Γνώμη μου είναι να επικεντρωθεί στο να βρει γκόμενα.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Άμα πάει για πρώτη φορά με πουτάνα σε αυτη την ηλικία, ειδικά σε μπουρδέλο, το πιο πιθανό είναι να μην πιάσει ποτέ γκόμενα και να βολευτεί με αυτά.
Γνώμη μου είναι να επικεντρωθεί στο να βρει γκόμενα.
ναι καλα τα λες αλλα αφου γαμησει πρωτα μια φορα να δει πως ειναι!!
καλα αν ειναι οντως 25 δεν ειναι και κανα πιτσιρικι για να κολησει.....τωρα αν ειναι κανας μαμουχαλος........ :idiot:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Μετά την πρώτη φορά θα ακολουθήσει και δεύτερη...και τρίτη...
Το ότι δεν είναι πιτσιρίκι ειναι λόγος επιπλέον για να κολλήσει...
 

Επισκέπτης
Μετά την πρώτη φορά θα ακολουθήσει και δεύτερη...και τρίτη...
Το ότι δεν είναι πιτσιρίκι ειναι λόγος επιπλέον για να κολλήσει...
Αυτο ειναι αληθεια..ετσι και αρχισει σε μερικους μηνες θα εχει χασει το μετρημα αμα εχει την οικονομικη ανεση...αλλα καλητερο απο το να μην κανει τιποτα
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Αυτο ειναι αληθεια..ετσι και αρχισει σε μερικους μηνες θα εχει χασει το μετρημα αμα εχει την οικονομικη ανεση...αλλα καλητερο απο το μα μην κανει τιποτα
καλα τα λετε αλλα εγω θα ρωτησω κατι ασχετο,ποια ειναι αυτη που εχεις στο αβαταρ σου?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Μετά την πρώτη φορά θα ακολουθήσει και δεύτερη...και τρίτη...
Το ότι δεν είναι πιτσιρίκι ειναι λόγος επιπλέον για να κολλήσει...
ενατξει οκ δεν διαφωνω αλλα δεν ειναι και απαραιτητο!! και αλλοι γαμησαν και μια και δυο και δεν κολησαν!
ολλα ειναι θεμα χαρακτηρα και εμπειριων!!

ναι αλλα ξεχναμε και κατι πολυ σημαντικο! το οτι το παληκαρι ειναι 25.....στα 25 και παρθενος ποια θα βρει? δηλ τι ενοω...δεν ειναι 17 για να πεις οτι θα βρει μια συνομιλικη του που παιζει να ειναι παρθενα και να μαθουν μαζι.....ασε που στα 17 τα μουνακια τωρα τα καταπινουν.....τι να λεμε!! αν εισαι παρθενος δεν την πεφτεις σε οποιαδηποτε εστω και για 1 night stnand!! δεν εχεις τουπε και χωρις εμπειρια να κανεις κατι τετοιο! μεχρι να βρει μια κανονικη κοπελιτσα και να μπει στην διαδικασια της σχεσης υπαρχουν 2 τυνα!! η να πηδηχτουνε σχετικα γρηγορα λογω ηλκιας ή να το πανε λιγο πιο ρομαντικα και να περασει λιγος χρονος μεχρι να γνωριστουμε.......
χερετα μου τον πλατανο!
ή αλλιως πιασε τ' αυγο και κουρευτο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Για το "και αλλοι γαμησαν και μια και δυο και δεν κολησαν!
ολλα ειναι θεμα χαρακτηρα και εμπειριων!!"
,δίνεις μόνος σου την απάντηση,μιλάμε για παρθένο.

Για τα άλλα δε κατάλαβα που θες να καταλήξεις,αλλα δεν πειράζει,καλά να 'μαστε! :cheesy:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Για το "και αλλοι γαμησαν και μια και δυο και δεν κολησαν!
ολλα ειναι θεμα χαρακτηρα και εμπειριων!!"
,δίνεις μόνος σου την απάντηση,μιλάμε για παρθένο.

Για τα άλλα δε κατάλαβα που θες να καταλήξεις,αλλα δεν πειράζει,καλά να 'μαστε! :cheesy:
ναι πεσμου τι δεν καταλαβες!
κοιταξε το γεγονος οτι ειναι 25 κανει τα πραγματα πιο δυσκολα! αν ηταν 17 παει στο διαολο! διακαιολογηται εστω και λιγο λογω ηλικιας!
μπορει να βρει μια στα 17 π.χ να ειναι και η ιδια παρθενα και να μαθουνε ο ενας απο τον αλλο! και σου λεω οτι οι σημερινες 17αρες τα καταπινουν και πηδιουνται στις τουαλετες!!(οι περισσοτερες)
και σου ξαναλεω οτι μεχρι να βρει μια κανονικη κοπελιτσα και να μπει στην διαδικασια της σχεσης υπαρχουν 2 τυνα!! η να πηδηχτουνε σχετικα γρηγορα λογω ηλκιας ή να το πανε λιγο πιο ρομαντικα και να περασει λιγος χρονος μεχρι να γνωριστουμε.......
πιστευεις οτι μια κοπελα σημερα στα 25 που πηδιεται απο τα 15 μολις μαθει οτι ο αλλος ειναι 25 και δεν ξερει να γαμαει θα κατσει? αυτο το ειδος γυναικων ειναι ειδος υπο εξαφανηση! (δηλ να σε νοιαζεται)
μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας......το ΣΕΞ σε μια σχεση ειναι ο κυριοτερος παραγοντας.......τα θεμελια μιας σχεσης!

μην μου πεις οτι παλι δεν καταλαβες!

ποια θα κατσει στα 25 μ εναν παρθενο που δεν ξερει.....?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Α,μάλιστα.
Έχεις δίκιο,το καλύτερο που μπορεί να κάνει είναι να βρει μια μικρή κοπελίτσα που είναι πιο πιθανό να έχει λίγες εμπειρίες.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Ρε σεις - 18 Μαΐου είναι σήμερα. :rolleyes:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Α,μάλιστα.
Έχεις δίκιο,το καλύτερο που μπορεί να κάνει είναι να βρει μια μικρή κοπελίτσα που είναι πιο πιθανό να έχει λίγες εμπειρίες.
μπααααααααααα.....και οι μικρες εχουνε απαιτησεις πλεον!
επισης μην ξεχνας κατι! η πιτσιρικα ξερει δεν ξερει, θα χει παρα πολλες απαιτησεις λογω το οτι παληκαρι ειναι 25!!
και το φυσιολογικο πιο ειναι? ο 25αρης να χει εμπειριες!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ε δε χρειάζεται να είσαι κι ο Peter Νοrth για να ικανοποιήσεις μια 17αρα!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Εγώ συμφωνώ με τον θανοςςςςςςςςςς, θα είναι πολύ δύσκολο πρώτον να βρει κοπέλα μη επαγγελματία και δεύτερον να βρει και ΚΑΛΗ κοπέλα.
Το είπα και στην αρχή, κακά τα ψέματα, σ' αυτή την ηλικία η άλλη θα τον κάνει χώμα. Όσο κι αν θέλει η άλλη να κάνει τη δασκάλα, που είχα φίλες τέτοιες, το αποτέλεσμα ποτέ δεν ήταν καλό, ιδιαίτερα όταν ο άλλος ήταν αγχωμένος.
Εγώ ψηφίζω να μην πάει σε καμία περίπτωση με μη επαγγελματία, τουλάχιστον τις πρώτες φορές ας πάει κάπου όπου δε θα νιώσει άσχημα αν μη τι άλλο  :rockon: :rockon: :rockon:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Ε δε χρειάζεται να είσαι κι ο Peter Νοrth για να ικανοποιήσεις μια 17αρα!
οχι αλλα ουτε και εντελως ασχετος!!!!!
στο ξαναλεω οτι οι σημερινες 17αρες δεν εχουνε καμια σχεση με αυτα που ξερουμε και που εχουμε μεινει εμεις!!
τα βλεπω εξω και παθαινω πλακα! δεν τα πιστευω και μου λενε τα φιλαρακια μου ξυπνα μαλακαααααααααα αυτη θα σου κανει πιο πολλα απο μια τωρινη 25αρα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom