Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ρε μπολντ...μετανιωσα που εκανες accept cam
http://[URL unfurl="true"]www.flashbackwithjack.com/wp-content/uploads/2010/08/Funny-Guy-Point.jpg[/img[/URL]]

πες μου οτι ειναι fake
[/quote]

πρωταθλητη  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

[b]* Το νεο τραγουδακι της Βελβυς και του λοιπου συναφιου[/b]

Οπου τις πετυχενετε ριξτε το να τις διασκεδαζετε

ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΡΑΜΑ ΧΕ ΧΕ ΧΕ απο την πολλη μαλακια το πως επιβιωνει ακομη ειναι θαυμα

ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΡΑΜΑ ΧΕ ΧΕ ΧΕ Στην κοινωνια της αγαμιας επιβιωνει απο θαυμα  :dancing: :dancing: :dancing: χαχαχα γαμηστερο

ΝΕΟ ΧΙΤ θα παιξει στα κλαμπ των ελλεηνιδων  :2funny: :2funny:

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Θα επανελθω με ειδικη διασκευη.... θα το κανουμε εξαρχης με λογια και τα σχετικα χαχαχαχα

να βγει ολοκληρωμενο

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Θα επανελθω με ειδικη διασκευη.... θα το κανουμε εξαρχης με λογια και τα σχετικα χαχαχαχα

να βγει ολοκληρωμενο

μη το κανεις τυπε. για πρωτη φορα στη ζωη σου θα σου φαει χρονο το ιντερνετ ετσι. δε λεει.
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
χαχαχααχχαχα τα κοριτσια του σιτε λενε για πιπες και οργια σου φαινονται πολλα υποσχομενες..... αλλα οταν οι γκομενοι του σιτε [αλεκος-pdorison] κανουν κινηση, αυτες απαξιουν!

ειμαι ο γκομενος του σιτε... στα γονατα πουτανακια
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μη το κανεις τυπε. για πρωτη φορα στη ζωη σου θα σου φαει χρονο το ιντερνετ ετσι. δε λεει.

Εδω μιλαμε για πραγματικο χαβαλε τυπε... οχι για τον δηθεν χαβαλε που κανεις συνομιλοντας απλα με καποια με την ελπιδα μηπως βγειτε καποια στιγμη

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Εδω μιλαμε για πραγματικο χαβαλε τυπε... οχι για τον δηθεν χαβαλε που κανεις συνομιλοντας απλα με καποια με την ελπιδα μηπως βγειτε καποια στιγμη

ψψψττ ρε συ τις γαμαω λεμε. εχει καλα κομματια εδω. ανοιξε καμ σου λεωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
υπηρεσια δεν εχουμε σημερα? κυκλοφορουν πολλοι χασικλιδες εκει εξω καποιος πρεπει να τους χωσει φυλακη
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ασε με εμενα.

Για αλλους στανταρ σε πειραζει. Αν δεν σας πειραζε δεν θα κολοτριβοσασταν εδω μεσα. Ουτε θα ανοιγατε τσαμπα θρεντς με σκοπο να "καυλωσετε"

η μαλλον να νομιζετε οτι "καυλωνετε"

ειμαι 100% σιγουρος πως καποια απο εδω μεσα εχει πει την αλλη μερα στις φιλες της... ρε σεις.. μπηκα σε εκεινο το σαιτ με τους μπουρδελιαρηδες

ναι μωρε αυτους που πανε στις πουτανες επειδη δεν τους καθομαστε.... και αρχιζα να λεω για πιπες και τα σχετικα και ψαρωσανε ολοι


Οταν συνειδητοποιω οτι υπαρχουν ανθρωποι που ειναι ΤΟΣΟ μεσα στο μυαλο μου τρομαζω :think:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Ρε καμμια συμβουλη θα δωκετε να κόψω τις πιπες ; Τι διάβολο σε ολους δινετε συμβουλες εκτος απο μενα;
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Και εγω γυναικειες κολτρυπες.... :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ρε καμμια συμβουλη θα δωκετε να κόψω τις πιπες ; Τι διάβολο σε ολους δινετε συμβουλες εκτος απο μενα;

Κοψτεs ρε....Απαγορευτηκε το...."καπνισμα"    Που ζειs????????
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εγω γουστάρω γυναικειες κολοτρυπες και πατουσες  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Ρε καμμια συμβουλη θα δωκετε να κόψω τις πιπες ; Τι διάβολο σε ολους δινετε συμβουλες εκτος απο μενα;


Εγώ σου είπα ... Πάρε συνεχόμενες πίπες όσους παρακολουθούν το θέμα και οπωσδήποτε 50 άτομα στη σειρά , να δούμε βρε αδερφέ μήπως βαρεθείς στο τέλος ...
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Κοψτεs ρε....Απαγορευτηκε το...."καπνισμα"    Που ζειs????????

λαιφ.. η νιτσα φταιει  για ολα αυτη με οδηγει στην ακολασια. Ξυπναει μεσα μου το μικρο διαβολακι.. και θελω να γλυφω πεη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom