Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
1)oι γνωριμιες απο το νετ πρεπει να γινονται υπο προυποθεσεις..
αν κρινεις οτι καποιος αξιζει τον κοπο να το γνωρισεις
επειδη απο τα γραφομενα του σου κεντρισε το ενδιαφερον σαν ανθρωπος,
τοτε ναι,συναντιεσαι...
2)το να θες ομως να γνωρισεις ενα ανωνυμο νικ του μπουρδελα που ισχυριζεται πως ειναι γυναικα(μπορει και να'ναι),
με απωτερο σκοπο να γαμησεις ειναι τραγελαφικο....
καλο το ολο "παιχνιδακι" του αερα μεταξυ καποιων αγαπουληδων και καποιων γυναικων(?) μελων..αυτο συντηρει καποια μελη..
αλλα δυστυχως το βαριεμαι αφανταστα....
3)αν δεν γουσταρεις,δε συμμετεχεις σε ολο αυτο....
το φορουμ εχει εκατονταδες τοπικς...
τοσο απλα....



1) Ακομη και αν με καποια εβλεπα πως μου αρεσει να συζηταω και οτι εχουμε κοινα σημεια και γουσταρω  εγω δεν θα εβγαινα με καποια αν το τραβουσε το παραμυθι παραπανω απο 2 βδομαδες , φυσικα μεσα στην 1η βδομαδα θα ειχε ανοιξει καμερα για να γινει η καταλληλη συγκριση μεταξυ της καμερας και των φωτογραφιων που εβαζε στο ΜΣΝ στην 2η βδομαδα θα εδινε και τηλεφωνο , υπο αυτους τους ορους και αν εννοεις αυτους θα το δεχομουν... φυσικα θα ανοιγα και εγω καμερα κτλπ ... δικαια πραγματα


2) Δεν μπαινω καν στον κοπο να τους σχολιασω , μεχρι και οι χειροτεροι σχολιασμοι θα απεφευγαν τετοιους τυπους


3) Οπως βλεπεις η συμμετοχη μου σε τετοια τοπικς ειναι η ελαχιστη , και ειναι μονο για να την σπασω σε ορισμενες και αυτες με την σειρα τους νομιζουν οτι με εχουν πληγωσει για να το κανω αυτο... νταξει τι να πεις απο φαντασια στην ελλαδα μπολικη , πουλιεται με το κιλο
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
πάμε πάλι

αααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Δεν βολευουν οι γνωριμιες απο το ιντερνετ γιατι δεν εχεις χειροπιαστη πληροφορια για αυτην που υοπτιθεται οτι εχεις απεναντι σου.

Και οταν δεν εχεις πραγματικη πληροφορια απλα εθελοτυφλεις .

Οταν ριχνεσαι απο κοντα , της κλεβεις την πρωτοβουλια.... βλεπεις τι γινεται. Δεν της αφηνεις την εναλλακτικη του να παιξει οπως αυτη θελει.

ελα παιχτη. χειροπιαστες πραγματικες πληροφοριες για το τι θα εχεις απεναντι σου. της κλεβεις και τη πρωτοβουλια πανευκολα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ελα παιχτη. χειροπιαστες πραγματικες πληροφοριες για το τι θα εχεις απεναντι σου. της κλεβεις και τη πρωτοβουλια πανευκολα

Το τι ρολο βαρας και εσυ εδω μεσα το εχουν παρει πρεφα καποια μελη τα οποια σε εκραξαν αναλογως.

Δεν θα κανω το ιδιο μιας και το κραξιμο που απο οτι ειδα  σου εκαναν θεωρειται πληρης.

Ψευτομαγκιες και τα σχετικα θα τις κανεις αλλου φιλαρακο. Και οταν θα σου ζητανε το ονομα της φιλης σου απο Πευκη θα το δινεις  ;)

εκει να δεις τι χειροπιαστη γνωση θα ειχα για την παρτη σου... σπασε τωρα και μην ασχολεισαι αλλο με την δικη μου παρτη μιας και δεν κανω το ιδιο

δεν ειμαστε φιλαρακια για να μου κανεις πλακα.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
εγώ δηλαδή που γάμησα με almera πρέπει να είμαι πολύ μεγάλος παίχτης

αααααααααααχαχαχαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Το τι ρολο βαρας και εσυ εδω μεσα το εχουν παρει πρεφα καποια μελη τα οποια σε εκραξαν αναλογως.

Δεν θα κανω το ιδιο μιας και το κραξιμο που απο οτι ειδα  σου εκαναν θεωρειται πληρης.

Ψευτομαγκιες και τα σχετικα θα τις κανεις αλλου φιλαρακο. Και οταν θα σου ζητανε το ονομα της φιλης σου απο Πευκη θα το δινεις  ;)

εκει να δεις τι χειροπιαστη γνωση θα ειχα για την παρτη σου... σπασε τωρα και μην ασχολεισαι αλλο με την δικη μου παρτη μιας και δεν κανω το ιδιο

δεν ειμαστε φιλαρακια για να μου κανεις πλακα.

να ανοιξω καμερα?  :boobies:
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
Προς Valvolina , Erianal λοιπές,

το να θέλετε να γλείψετε πούτσους είναι υγιές,
το μη υγιές είναι που κωλοτρίβεστε και το μονο που γλείφετε είναι
εικονικούς ή άντε πλαστιοκύς πούτσους . Είναι όπως στα γηπεδάκια που παίζουμε μπάσκετ,
εσείς κάθεστε στις εξέδρες και μυρίζετε τον ιδρώτα σαν να παίζατε...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
να ανοιξω καμερα?  :boobies:

Το ποιος τη βρισκει με φουσκωτες κουκλες και με χειρογλυκανη , εχει φανει απο το οτι γλειφεσαι σε γυναικεια νικς εδω μεσα.

Το παιζεις καλος και τα σχετικα... τι δουλεια εχεις εδω μεσα ρε τυπε?

Τραβα σε κανα φεησμπουκ μιας και δεν εισαι και του αθληματος , θα χει περαση το στυλ σου
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Προς Valvolina , Erianal λοιπές,

το να θέλετε να γλείψετε πούτσους είναι υγιές,
το μη υγιές είναι που κωλοτρίβεστε και το μονο που γλείφετε είναι
εικονικούς ή άντε πλαστιοκύς πούτσους . Είναι όπως στα γηπεδάκια που παίζουμε μπάσκετ,
εσείς κάθεστε στις εξέδρες και μυρίζετε τον ιδρώτα σαν να παίζατε...

Λενε γλυκολογα με τον χεκτορ και μετα αμφοτεροι ο καθενας πανε να βαρεσουν μια παχια και επανερχονται.

Αυτη ειναι η ζωη τους
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Το ποιος τη βρισκει με φουσκωτες κουκλες και με χειρογλυκανη , εχει φανει απο το οτι γλειφεσαι σε γυναικεια νικς εδω μεσα.

Το παιζεις καλος και τα σχετικα... τι δουλεια εχεις εδω μεσα ρε τυπε?

Τραβα σε κανα φεησμπουκ μιας και δεν εισαι και του αθληματος , θα χει περαση το στυλ σου

κανε μου accept ρε, εβαλα και ζελε  :-
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πρωταθλητες  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ελα παμε βελβες / ροχαλες / ερινες  και λοιπο συναφι

απο το πρωι μεχρι το βραδυ στο μπου.τβ

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

χαχαχαχα χουχουχουχ παμε παλι

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

παμε  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

στραβωθηκατε? η οχι? ξαναπαμε  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:






Κοριτσι πραμααααα.... απο την πολλη μαλακια το πως επιβιωνω ακομη ειναι θαυμα

ΧΕ ΧΕ ΧΕ! ΧΕ! ΧΕ! 

το τραγουδι της Βελβυς και του λοιπου συναφιου

α ρε κατι κρεατα που κυκλοφορουν
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
ρε μπολντ...μετανιωσα που εκανες accept cam
http://[URL unfurl="true"]www.flashbackwithjack.com/wp-content/uploads/2010/08/Funny-Guy-Point.jpg[/img[/URL]]

πες μου οτι ειναι fake
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom