Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Να σου πω επ αυτου....Αν το κανει για την πλακα και μονο εχει καλωs
Αν οντωs περιμενει να τσαμπαγαμησει  ε  σιγουρα  τηνπατησε

Που ζεις?  :grin:

Γιατι νομιζεις απεξω τους βλεπεις σοβαρους και μετρημενους ????

Γιατι νομιζεις απεξω τους βλεπεις να μην την πεφτουν?????

Μολις επιστρεψουν σπιτι το απογευμα τα ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ - ΤΣΑΤ - ΜΑΤ - ΜΣΝ - ΣΣΝ και αλλες τετοιες παρομοιες παπαριες παιρνουν ΦΩΤΙΑ.

Ο ανθρωπος δεν βαζει ευκολα μυαλο αγαπητε.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Ειδικα απο εδω μεσα... χαχαχαχαχα

δεν υπαρχει πιο περιφρονητικο πραγμα για μια γυναικα απο το να νιωθει οτι δεν πανε μαζι της

για να πανε με μια ιεροδουλη , μπορει να μην το δειχνουν μερικες αλλα απο μεσα τους βραζουν

Γνωμη μου ειναι πως αν μαθεις οτι μια γκομενα απεξω παντα οτι εχει μαθει πως πας με ιεροδουλες

καλυτερα ξεγραψε την , ακομη και αν μπλεξετε θα σου κανει τα χειροτερα!!!  :grin: :grin:

πως κοιμασαι με τετοιο βαρος στη συνειδηση?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Που ζεις?  :grin:

Γιατι νομιζεις απεξω τους βλεπεις σοβαρους και μετρημενους ????

Γιατι νομιζεις απεξω τους βλεπεις να μην την πεφτουν?????

Μολις επιστρεψουν σπιτι το απογευμα τα ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ - ΤΣΑΤ - ΜΑΤ - ΜΣΝ - ΣΣΝ και αλλες τετοιες παρομοιες παπαριες παιρνουν ΦΩΤΙΑ.

Ο ανθρωπος δεν βαζει ευκολα μυαλο αγαπητε.

Μα και το  πρωι μπορει να γινει αυτο......Απλα δεν ειναι το σαιτ κοινωνικηs δικτυωσηs...Ειναι γι αλλο σκοπο
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
τζάμπα δηλαδή μιλάω με τόσες καριόλες εδω μέσα? Δεν θα μου κάτσει καμία?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
τζάμπα δηλαδή μιλάω με τόσες καριόλες εδω μέσα? Δεν θα μου κάτσει καμία?

θέλουμε όλες τον μπολντεμορτ αλλά δεν το μολογάμε γιατί σκάμε από τη ζήλεια μας που πάει με πουτάνες και δε μας θέλει  :(
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
θέλουμε όλες τον μπολντεμορτ αλλά δεν το μολογάμε γιατί σκάμε από τη ζήλεια μας που πάει με πουτάνες και δε μας θέλει  :(
XAxaxaxaxaxaxax εχει υπογραψει συμβολαιο...Απο την νεα  σεζον
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
έβρυ μπόντι ιν δις τάουν φάκς εξέπτ το μι
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
θέλουμε όλες τον μπολντεμορτ αλλά δεν το μολογάμε γιατί σκάμε από τη ζήλεια μας που πάει με πουτάνες και δε μας θέλει  :(

Ασε με εμενα.

Για αλλους στανταρ σε πειραζει. Αν δεν σας πειραζε δεν θα κολοτριβοσασταν εδω μεσα. Ουτε θα ανοιγατε τσαμπα θρεντς με σκοπο να "καυλωσετε"

η μαλλον να νομιζετε οτι "καυλωνετε"

ειμαι 100% σιγουρος πως καποια απο εδω μεσα εχει πει την αλλη μερα στις φιλες της... ρε σεις.. μπηκα σε εκεινο το σαιτ με τους μπουρδελιαρηδες

ναι μωρε αυτους που πανε στις πουτανες επειδη δεν τους καθομαστε.... και αρχιζα να λεω για πιπες και τα σχετικα και ψαρωσανε ολοι
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ασε με εμενα.
Για αλλους στανταρ σε πειραζει. Αν δεν σας πειραζε δεν θα κολοτριβοσασταν εδω μεσα. Ουτε θα ανοιγατε τσαμπα θρεντς με σκοπο να "καυλωσετε"
η μαλλον να νομιζετε οτι "καυλωνετε"
ειμαι 100% σιγουρος πως καποια απο εδω μεσα εχει πει την αλλη μερα στις φιλες της... ρε σεις.. μπηκα σε εκεινο το σαιτ με τους μπουρδελιαρηδες
ναι μωρε αυτους που πανε στις πουτανες επειδη δεν τους καθομαστε.... και αρχιζα να λεω για πιπες και τα σχετικα και ψαρωσανε ολοι

  πεστα ρε Μπολντι Τυπαρα

  με τις καριολες εδω μεσα....

  ριχταααααααααααααααααααα
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
σκρόφες τσκ τσκ

ούτε μια φωτο δεν ανεβάζουνε οι ψωριάρες
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Ασε με εμενα.

Για αλλους στανταρ σε πειραζει. Αν δεν σας πειραζε δεν θα κολοτριβοσασταν εδω μεσα. Ουτε θα ανοιγατε τσαμπα θρεντς με σκοπο να "καυλωσετε"

η μαλλον να νομιζετε οτι "καυλωνετε"

ειμαι 100% σιγουρος πως καποια απο εδω μεσα εχει πει την αλλη μερα στις φιλες της... ρε σεις.. μπηκα σε εκεινο το σαιτ με τους μπουρδελιαρηδες

ναι μωρε αυτους που πανε στις πουτανες επειδη δεν τους καθομαστε.... και αρχιζα να λεω για πιπες και τα σχετικα και ψαρωσανε ολοι

ριξε αλατι στη πληγη παιχτη. γραψε για διπλη τσαρκα μπουρδελο αυθημερον
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
  πεστα ρε Μπολντι Τυπαρα

  με τις καριολες εδω μεσα....

  ριχταααααααααααααααααααα
Τζαμπ γιου κι εσύ και ο Μπολντι σου...

μην τις κραζετε και μας κάνετε χαλάστρα,παιδιά του σατανα...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τελοςπαντων παιδια , επειδη δεν θα βγαλουμε ακρη

Η δικια μου η αποψη περα απο την φαρσοκωμωδια που παιζεται σε διαφορα θρεντς εδω μεσα καποιες φορες απο τις "γκομενες" του σαιτ

Το ιντερνετ για μενα πρεπει να ειναι -> youtube.com , wikipedia.org , bourdela.tv (Για πορνορεπορταζ  :boobies: ) και οποιαδηποτε σελιδα εχει να κανει με αρθρα επιμορφωτικα - ενημερωτικα και τα σχετικα , σαιτ για δουλειες φυσικα να βλεπεις τι ανεργια παιζει , σαιτ με τις οικονομιες και τις ευκαιριες του εξωτερικου κτλπ.

Τωρα

Σαιτ γνωριμιων , τσατ'ς και κοινωνικης δικτυωσης απο το ιντερνετ για μενα ειναι για τον πεο και χανεις τον χρονο σου.

Απεξω οποια θελει , αν καποια θελει και δεν θελει να παιξει... απεξω θα γινει η δουλεια.

Ολα τα αλλα ειναι μια τεραστια απατηλη και μαλακισμενη ουτοπια   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom