Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
είναι πάνω από το αυλάκι ρε

ε, ποσο πανω ειναι να 'ουμε που δεν μπορω να τη φτασω? εδω αλλοι ξεκινανε και πανε ταιλανδες, πολωνιες, κολομβιες για να γαμισουμε και θα κωλοσει ο αλεκος να κανει ενα ταξιδακι. αλωστε την bmw για αυτο την εχω, για τις καταδρομικες μου.
 

Επισκέπτης
ε, ποσο πανω ειναι να 'ουμε που δεν μπορω να τη φτασω? εδω αλλοι ξεκινανε και πανε ταιλανδες, πολωνιες, κολομβιες για να γαμισουμε και θα κωλοσει ο αλεκος να κανει ενα ταξιδακι. αλωστε την bmw για αυτο την εχω, για τις καταδρομικες μου.

Γεια σου ρε αλέκο άρχοντα :rockon: :rockon:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
ε, ποσο πανω ειναι να 'ουμε που δεν μπορω να τη φτασω? εδω αλλοι ξεκινανε και πανε ταιλανδες, πολωνιες, κολομβιες για να γαμισουμε και θα κωλοσει ο αλεκος να κανει ενα ταξιδακι. αλωστε την bmw για αυτο την εχω, για τις καταδρομικες μου.
στη νότια μακεδονία είναι ρε φίλε. Εσύ θα αποφασίσεις αν αξίζει τον κόπο

πάντως απ'ότι έχω ακούσει είναι μεγάλη καταπιόλα
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
ε, ποσο πανω ειναι να 'ουμε που δεν μπορω να τη φτασω? εδω αλλοι ξεκινανε και πανε ταιλανδες, πολωνιες, κολομβιες για να γαμισουμε και θα κωλοσει ο αλεκος να κανει ενα ταξιδακι. αλωστε την bmw για αυτο την εχω, για τις καταδρομικες μου.

 το μπουρδελο σου δεν ειναι για μεγαλα ταξιδια
 σε βλεπω οτοστοπ στο Ζητουνι
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
στη νότια μακεδονία είναι ρε φίλε. Εσύ θα αποφασίσεις αν αξίζει τον κόπο

πάντως απ'ότι έχω ακούσει είναι μεγάλη καταπιόλα

τετοια λεγε και με φτιαχνεις πρωινιατικα. θα παρω κι ενα φιλαρακι μου, που εχει κι αυτος καιρο να γαμισει και θα γινει χαμος λεμε. κανονικη εισβολη στη μακεδονια θα κανουμε.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
τετοια λεγε και με φτιαχνεις πρωινιατικα. θα παρω κι ενα φιλαρακι μου, που εχει κι αυτος καιρο να γαμισει και θα γινει χαμος λεμε. κανονικη εισβολη στη μακεδονια θα κανουμε.

προσεχε μην δημιουργησεις διπλωματικο επεισοδιο και εχουμε γκριζες ζωνες παλι....
προσεχε Αλεκο,να εισαι πρεσβευτης των Ελληνικων Ιδεωδων!!!!
σε εμπιστευομαστε τυφλα
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
 το μπουρδελο σου δεν ειναι για μεγαλα ταξιδια
 σε βλεπω οτοστοπ στο Ζητουνι

ρε τρομπα ζηλευεις που δε σου καθετε καμια? αντε παιξε το πουλακι σου ή παιξε με τα πουλακια και μην ανακατευσαι στις δουλειες του αλεκου >:(
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
τετοια λεγε και με φτιαχνεις πρωινιατικα. θα παρω κι ενα φιλαρακι μου, που εχει κι αυτος καιρο να γαμισει και θα γινει χαμος λεμε. κανονικη εισβολη στη μακεδονια θα κανουμε.
θέλω να είσαι κύριος και να μην την πληγώσεις
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
 το μπουρδελο σου δεν ειναι για μεγαλα ταξιδια
 σε βλεπω οτοστοπ στο Ζητουνι
Τα πάντα είναι σχεδιασμένα έτσι στο σατανικό αδερφίστικο μυαλό του για να περάσει μετά ο Νάτσος να τον πάρει οτοστοπ και να τον πάει γαμιώντας πάνω...
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
ρε μαγκες μηπως ειναι μουφα η γκομενα? μηπως μας δουλευει? εχω αγχος γιατι εκει που εχει παει η βενζινη δε λεει να κανουμε ταξιδια και να μη φαμε..... ασε που μετα την αθηνα ολο διοδια εχει. μηπως να παω κανα μεταξουργειο και να την αφησω αυτη?
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Τα πάντα είναι σχεδιασμένα έτσι στο σατανικό αδερφίστικο μυαλό του για να περάσει μετά ο Νάτσος να τον πάρει οτοστοπ και να τον πάει γαμιώντας πάνω...

ρε παγουρα, παρε την γκαμπαντου και σε αλλη παραλια, εδω δε σας παιρνει λεμε.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
ρε μαγκες μηπως ειναι μουφα η γκομενα? μηπως μας δουλευει? εχω αγχος γιατι εκει που εχει παει η βενζινη δε λεει να κανουμε ταξιδια και να μη φαμε..... ασε που μετα την αθηνα ολο διοδια εχει. μηπως να παω κανα μεταξουργειο και να την αφησω αυτη?

 δεν τραβας καμμια πηχτη να στανιαρεις
 θα δεις και τον κοπο σου
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
τα γνωστα κοσμοΖΩΑ του σαιτ...
Double_Moutza.jpg

ποια ΚΟΣΜΟζωα ρε? >:(
:P
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
μωρη ασχημη ή παρε καμια πιπα στους μπουρδελιαριδες ή καντηνε με ελαφρια πηδηματακια. μη μας σκοτιζεις τ΄αρχιδια γιατι μιλαμε σοβαρα εδω.
δεν είναι σωστό να μιλάς έτσι

θέλω να είσαι κύριος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom