Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CHRISZ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
μπα συναγωνιστες μια δουλεια να γεμισει το στομα θελει να κανει δεν μπορει να μασα συνεχεια
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Απάντηση στην απορία σου... : η ερίνα είναι η γνωστή παλιά erinal_w. 
Όσο για το κράξιμο.. ρώτα τους υπολοίπους γιατι εγώ αλλοιως τα θυμάμαι... και αλλοιως τα εξέλαβα.. μην σου πω που και αγριευτείς πρωι πρωι..  ;)
ευχαριστώ που μου έλυσες την απορία μπέμπα. όσο για το κράξιμο, μην κάνεις πως δεν θυμάσαι. σε έχει κράξει πολύς κόσμος γι' αυτά που κατά καιρούς έγραφες. φυσικά θα υπήρχαν (και θα υπάρχουν) και πολλοί που σε συμπάθησαν. μπορεί και να είσαι ωραία γκόμενα και κάποιοι να σε έχουν δει και γι' αυτό να σε συμπαθούν ακόμη πιο πολύ. μπορεί να κάθισες και σε κάποιους, οπότε εκεί μιλάμε για τρελή συμπάθεια πλέον. αυτά όμως δεν αναιρούν το κράξιμο που έφαγες από κάποιους άλλους, χωρίς να υποστηρίζω ότι δικαιολογημένα το έφαγες.
πάντως από τα λίγα που έχω δει, θεωρώ ότι η δευτέρα παρουσία σου είναι μετά δόξης και μάλλον αυτό θα σου βγει σε καλό.
αν μάλιστα το επόμενο θρεντ που θα ανοίξεις έχει τίτλο ''Θέλω να τον παίρνω από τον κώλο, πειράζει;'', τότε βλέπω να ξεπερνάς σε δημοτικότητα και τον πιτσιλιστή
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
ευχαριστώ που μου έλυσες την απορία μπέμπα. όσο για το κράξιμο, μην κάνεις πως δεν θυμάσαι. σε έχει κράξει πολύς κόσμος γι' αυτά που κατά καιρούς έγραφες. φυσικά θα υπήρχαν (και θα υπάρχουν) και πολλοί που σε συμπάθησαν. μπορεί και να είσαι ωραία γκόμενα και κάποιοι να σε έχουν δει και γι' αυτό να σε συμπαθούν ακόμη πιο πολύ. μπορεί να κάθισες και σε κάποιους, οπότε εκεί μιλάμε για τρελή συμπάθεια πλέον. αυτά όμως δεν αναιρούν το κράξιμο που έφαγες από κάποιους άλλους, χωρίς να υποστηρίζω ότι δικαιολογημένα το έφαγες.
πάντως από τα λίγα που έχω δει, θεωρώ ότι η δευτέρα παρουσία σου είναι μετά δόξης και μάλλον αυτό θα σου βγει σε καλό.
αν μάλιστα το επόμενο θρεντ που θα ανοίξεις έχει τίτλο ''Θέλω να τον παίρνω από τον κώλο, πειράζει;'', τότε βλέπω να ξεπερνάς σε δημοτικότητα και τον πιτσιλιστή

βρε γεώργιε..σύνελθε ενα θρέντ ανοιξα και εσύ μου ανέλυσες όλη την εικονικη μου ζωη στο μπουρδελα μέσα σπο τα ματια σου χαχαχαχαχχχαχαχ
τελικά όμως δεν μου ειπες είναι κακο...;
 
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
ποσο θελω να ποσταρω ενα βιντεο για να δειτε αυτοι οι ανωμαλοι εδω μεσα τι μπορει να τους συμβει...ΠΟΣΟ ΘΕΛΩ!!!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Κουφάλες γυναίκες. Είναι που δε γουστάρετε, μη δεν κάνει - είναι χυδαίο, είναι βρώμικο...

Μόλις όμως εμφανισθεί ο πουτσοκέφαλος,  :dancing:  χτυπάνε συγχορδίες Τσαϊκόφσκι τα οιστρογόνα.  ;)
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Κουφάλες γυναίκες. Είναι που δε γουστάρετε, μη δεν κάνει - είναι χυδαίο, είναι βρώμικο...

Μόλις όμως εμφανισθεί ο πουτσοκέφαλος,  :dancing:  χτυπάνε συγχορδίες Τσαϊκόφσκι τα οιστρογόνα.  ;)

εμενανε μου βαράνε ac/dc .. :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.888
Πόντοι
22.785
με το πασο σου  ινε νωρις ακομα
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

Ο
fantasy-34.gif
σε γυρεύει!!!
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
επιτρεπεται να κοιταω αριστερα και να γραφει ταλος κατω απο θρεντ με θεμα:θελω να γλειφω πουτσους;;;;; :idiot: :idiot: :idiot:
και να αναγκαζεις και μενα για να σου κανω την παρατηρηση να κανω το ιδιο;;;;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom