Νέα

Θέλω να φύγω από αυτή τη σκατοχώρα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μεταναστεύουμε... αλλά που;

  • Δυτ. Ευρώπη

    Ψήφοι: 66 19,5%
  • Αν. Ευρώπη

    Ψήφοι: 23 6,8%
  • Αμερική

    Ψήφοι: 50 14,8%
  • Ασία

    Ψήφοι: 23 6,8%
  • Αφρική

    Ψήφοι: 33 9,8%
  • Αυστραλία

    Ψήφοι: 61 18,0%
  • Καναδάς

    Ψήφοι: 28 8,3%
  • Βορ. Ευρώπη (Σκανδιναυϊα)

    Ψήφοι: 54 16,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    338

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Βγηκαμε εντελως εκτος θεματος! :2funny:ο τιτλος πρεπει να αλλαξει απο Θέλω να φύγω από αυτή τη σκατοχώρα!  Χασισι μαστουρα κοκα'ι'νη!ή τιποτα τετοιο :2funny:
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
καλα αυτο το θρεντ  τωρα δικαιωνετε, οποιος μπορει ας τι "κανει" παιδια, (και γω μαζι) δε υπαρχει καμια προοπτικη στην ελλαδα, αν δεν εισαι κατοικος ψυχικου, εκαλης, φιλοθεης
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
καλα αυτο το θρεντ  τωρα δικαιωνετε, οποιος μπορει ας τι "κανει" παιδια, (και γω μαζι) δε υπαρχει καμια προοπτικη στην ελλαδα, αν δεν εισαι κατοικος ψυχικου, εκαλης, φιλοθεης

ε φυγε επιτελους σκιστοματη!
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
στα φαναρια της πανορμου καθε πρωι ο πακιστανος μου δινει τηλ. απο εταιριες που ψαχνουν προσωπικο στην χωρα του..για να το πετυχω αυτο του εδωσα υπεργολαβια το καθαρισμα των τζαμιων μου για 3 μηνες..πιαστηκε κοροιδο γιατι σε ενα μηνα  το πολυ την εκανα για πακισταν..
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
στα φαναρια της πανορμου καθε πρωι ο πακιστανος μου δινει τηλ. απο εταιριες που ψαχνουν προσωπικο στην χωρα του..για να το πετυχω αυτο του εδωσα υπεργολαβια το καθαρισμα των τζαμιων μου για 3 μηνες..πιαστηκε κοροιδο γιατι σε ενα μηνα  το πολυ την εκανα για πακισταν..
καλα, κανε πλακα εσυ, να δουμε τη ανεργια θα εχει η ελλαδα σε 3 χρονια, και μετα σφυρα μου :jerking:
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Αν πριν ηθελα μια φορα να φυγω τωρα θελω 100.Ηδη κανω προετοιμασιες για να την κανω.Skilled worker in Canada.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ρε μάγκες...όποις θέλει φεύγει...όποιος θέλει μένει...τί κουβέντα είναι αυτή???Απλά και αυτοί που το λένε...δεν το κουνάνε μέτρο.... :headbang: :headbang: :headbang:
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Εφημερίδα έγραψε μεταξύ αστείου και σοβαρού το εξής: "Γιατί ο Ομπάμα κατήργησε τη βίζα; Μα γιατί θέλει φθηνά εργατικά χέρια."
Και σκέφτομαι τώρα εγώ. Στις 5 Απριλίου και αφού θα έχουμε φάει την πούτσα της Ευρώπης (το ευρο-πέος δηλαδή) στη σύνοδο κορυφής, πόσοι θα φύγουν δήθεν τουριστικά για Αμέρικα; Θυμάμαι όταν ήμουν Αγγλία και με το που μπήκε η Ρουμανία στην ευρώπη, 60000 την έκαναν για UK σε ένα μήνα τη στιγμή που περίμεναν οι Άγγλοι 64000 μέσα σε ένα χρόνο...
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ρε μάγκες...όποις θέλει φεύγει...όποιος θέλει μένει...τί κουβέντα είναι αυτή???Απλά και αυτοί που το λένε...δεν το κουνάνε μέτρο.... :headbang: :headbang: :headbang:
  φιλε μου το θρεντ λεγετε "θελω να φυγω απ αυτη τη σκατοχωρα" οχι "εφυγα..."  στη περιπτωση μου, το γαμωτο ειναι οτι εχω δουλεια αξιολογη στην ελλαδα (ναυτιλιακα) που (μαλλον) δεν επηρεαζετε και απο την ελληνικη κριση, παρα απο τη παγκοσμια, και το μεγαλυτερο γαμωτο ειναι οτι δε μπορω να πουλησω καποια περιουσιακα στοιχεια που εχω, αλλιως το ονειρο, πιο πιθανο ειναι να μεινει ονειρο :headbang: τελικα το να χεις ενα ακινητο η ενα αγροκτημα  και να προσπαθησεις να το πουλησεις  αμεσα  και να ρευστοποιησεις ειναι πολυ δυσκολο σημερα, εκτος αν το "σκοτωσεις" και το δωσεις στα 2/3 της αξιας του και κατω! η πιο  :jerking: επενδυση τελικα ειναι τα ακινητα (θα ρθουν και οι φοροι τωρα)  οσο αναφορα την αμερικη, οπως γραφει και ο φιλος παρακατω, πρεπει ακομα να εχει ευκαιριες, αλλα ξεχαστε τον ελληνικο τροπο ζωης! τα κεφαλια μεσα και σκληρη δουλεια!  προτεινετε για συμβασειουχους που "ταλαιπωρουντα"  :2funny: :2funny: :2funny: (τα ξυνουν δηλαδη) πολλα χρονια στο δημοσιο και τωρα θα παρουν το πουλο :bigdick:  ιδου η ροδος, ιδου και το πηδημα  (που θα φατε εννοειται) :)
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Μωρε μακάρι να μασταν Ευρωπαίοι με κάποια καλά.Εμένα αυτό που με έκανε να αντιπαθήσω την Ελλάδα αρχίζει από το σάπιο Δημόσιο Σύστημα.Είναι ο κάθε άχρηστος χαραμοφάης ψευτονταής που όχι μόνο δεν σε εξυπηρετούν αλλά σε βρίζουν κιόλας και όλα αυτά χωρίς να σέβονται ότι έμμεσα οι πολίτες με τα λεφτά τους του πληρώνουν.Τα νοσοκομεία είναι τρισάθλια όπως σε κάτι αφρικανικές χώρες με γιατρούς που αντί για καρδιά έχουν ταμειακή μηχανή και όλοι τους στη κομπίνα και το φακελάκι.Μα και να πληρώνεις με το νταβατζιλίκι ασφάλεια και να σου ζητούν και κάτω από το τραπέζι;;Το ρουσφέτι και η αναξιοκρατία είναι ο καρκίνος που φαγε τα σωθικά αυτής της χώρας.Έτσι αναγκάστηκαν να πουλήσουν την Ολυμπιακή έτσι τον ΟΠΑΠ, τα Ναυπηγεία και πόσους άλλους οργανισμούς.

Χάλασε και η ποιοτητα των ανθρώπων.Είχα να το λέω παλιά ότι παρά τις όποιες καργιόλες και μαλάκες οι Έλληνες έχουν το καλό ότι δεν μεθοκοπούν τις νύχτες σε υπερβολικό βαθμό και έχουν κάποιο ήθος.Τα Χριστούγεννα όταν ήρθα Ελλάδα τα δα όλα.Πήγα με φίλη Γκάζι και όλες οι λεσβίες και οι πούστηδες σκορπισμένοι στις καφετέριες.Και σε club που πήγαμε παρόλο που δεν ήταν κάνα gay bar,πάλι οι πούστηδες φιλιόντουσαν και μάλιστα ήρθε μια γκόμενα προς το μέρος μου και τι μυο λέει αν η φίλη μου είναι straight γιατί αρεσε σε φίλη της.Μην πω για το ότι τις πρώτες πρωινές στον ηλεκτρικό βλέπεις όλα τα πιωμένα κάτι μαλακισμένα να σου θυμίζουν τους λελετσοτουρίστες το καλοκαίρι που πίνουν 15 ποτά τη βραδιά και κάνουν ότι μαλακία σκεφτείς.Η Αγγλία μου αρέσει.Και δόξα το Θεό να πάω καλά εμ τη σπουδή μου και να βγάλω 1 βαθμό και να με φωτίσει ο Θεός με τη μνηστή μου να μείνουμε εδώ.


 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
Μωρε μακάρι να μασταν Ευρωπαίοι με κάποια καλά.Εμένα αυτό που με έκανε να αντιπαθήσω την Ελλάδα αρχίζει από το σάπιο Δημόσιο Σύστημα.Είναι ο κάθε άχρηστος χαραμοφάης ψευτονταής που όχι μόνο δεν σε εξυπηρετούν αλλά σε βρίζουν κιόλας και όλα αυτά χωρίς να σέβονται ότι έμμεσα οι πολίτες με τα λεφτά τους του πληρώνουν.Τα νοσοκομεία είναι τρισάθλια όπως σε κάτι αφρικανικές χώρες με γιατρούς που αντί για καρδιά έχουν ταμειακή μηχανή και όλοι τους στη κομπίνα και το φακελάκι.Μα και να πληρώνεις με το νταβατζιλίκι ασφάλεια και να σου ζητούν και κάτω από το τραπέζι;;Το ρουσφέτι και η αναξιοκρατία είναι ο καρκίνος που φαγε τα σωθικά αυτής της χώρας.Έτσι αναγκάστηκαν να πουλήσουν την Ολυμπιακή έτσι τον ΟΠΑΠ, τα Ναυπηγεία και πόσους άλλους οργανισμούς.

Χάλασε και η ποιοτητα των ανθρώπων.Είχα να το λέω παλιά ότι παρά τις όποιες καργιόλες και μαλάκες οι Έλληνες έχουν το καλό ότι δεν μεθοκοπούν τις νύχτες σε υπερβολικό βαθμό και έχουν κάποιο ήθος.Τα Χριστούγεννα όταν ήρθα Ελλάδα τα δα όλα.Πήγα με φίλη Γκάζι και όλες οι λεσβίες και οι πούστηδες σκορπισμένοι στις καφετέριες.Και σε club που πήγαμε παρόλο που δεν ήταν κάνα gay bar,πάλι οι πούστηδες φιλιόντουσαν και μάλιστα ήρθε μια γκόμενα προς το μέρος μου και τι μυο λέει αν η φίλη μου είναι straight γιατί αρεσε σε φίλη της.Μην πω για το ότι τις πρώτες πρωινές στον ηλεκτρικό βλέπεις όλα τα πιωμένα κάτι μαλακισμένα να σου θυμίζουν τους λελετσοτουρίστες το καλοκαίρι που πίνουν 15 ποτά τη βραδιά και κάνουν ότι μαλακία σκεφτείς.[size=10pt][size=10pt]Η Αγγλία μου αρέσει.[/size][/size]Και δόξα το Θεό να πάω καλά εμ τη σπουδή μου και να βγάλω 1 βαθμό και να με φωτίσει ο Θεός με τη μνηστή μου να μείνουμε εδώ.

εκει δεν  εχει πουστιδες;;;;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μωρε μακάρι να μασταν Ευρωπαίοι με κάποια καλά.Εμένα αυτό που με έκανε να αντιπαθήσω την Ελλάδα αρχίζει από το σάπιο Δημόσιο Σύστημα.Είναι ο κάθε άχρηστος χαραμοφάης ψευτονταής που όχι μόνο δεν σε εξυπηρετούν αλλά σε βρίζουν κιόλας και όλα αυτά χωρίς να σέβονται ότι έμμεσα οι πολίτες με τα λεφτά τους του πληρώνουν.Τα νοσοκομεία είναι τρισάθλια όπως σε κάτι αφρικανικές χώρες με γιατρούς που αντί για καρδιά έχουν ταμειακή μηχανή και όλοι τους στη κομπίνα και το φακελάκι.Μα και να πληρώνεις με το νταβατζιλίκι ασφάλεια και να σου ζητούν και κάτω από το τραπέζι;;Το ρουσφέτι και η αναξιοκρατία είναι ο καρκίνος που φαγε τα σωθικά αυτής της χώρας.Έτσι αναγκάστηκαν να πουλήσουν την Ολυμπιακή έτσι τον ΟΠΑΠ, τα Ναυπηγεία και πόσους άλλους οργανισμούς.

Χάλασε και η ποιοτητα των ανθρώπων.Είχα να το λέω παλιά ότι παρά τις όποιες καργιόλες και μαλάκες οι Έλληνες έχουν το καλό ότι δεν μεθοκοπούν τις νύχτες σε υπερβολικό βαθμό και έχουν κάποιο ήθος.Τα Χριστούγεννα όταν ήρθα Ελλάδα τα δα όλα.Πήγα με φίλη Γκάζι και όλες οι λεσβίες και οι πούστηδες σκορπισμένοι στις καφετέριες.Και σε club που πήγαμε παρόλο που δεν ήταν κάνα gay bar,πάλι οι πούστηδες φιλιόντουσαν και μάλιστα ήρθε μια γκόμενα προς το μέρος μου και τι μυο λέει αν η φίλη μου είναι straight γιατί αρεσε σε φίλη της.Μην πω για το ότι τις πρώτες πρωινές στον ηλεκτρικό βλέπεις όλα τα πιωμένα κάτι μαλακισμένα να σου θυμίζουν τους λελετσοτουρίστες το καλοκαίρι που πίνουν 15 ποτά τη βραδιά και κάνουν ότι μαλακία σκεφτείς.Η Αγγλία μου αρέσει.Και δόξα το Θεό να πάω καλά εμ τη σπουδή μου και να βγάλω 1 βαθμό και να με φωτίσει ο Θεός με τη μνηστή μου να μείνουμε εδώ.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

έχεις δίκιο...
στην αγγλία είναι όλοι στρέιτ.... που να βρεις ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑΡΑ εκεί στα μπάρια...

αααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

σάβρα γύρισε ο ΘΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
φουστηδες εχει παντου! εκτος απο αυτο, ομως πεσμας και κανα θετικο της ελλαδαρας :think:
δεν ειπα οτι εχει θετικα σε σχεση με την αγλια αλλα εσυ ανεφερες το γκαζι με τις αδερφες...
που το θεωρω υπερβολη σε σχεση με την αγγλια.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
φιλε μαλλον εχεις μπερδευτει..

στην αγγλια η ομοφυλοφιλία ειναι υποχρεωτικη δια νόμου..
αρα εκεί οι πούστηδες είναι νορμάλ ενώ εδώ καθιζήματα.
μάθε μας κι άλλα ωραία πράγματα.
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
δεν ειπα οτι εχει θετικα σε σχεση με την αγλια αλλα εσυ ανεφερες το γκαζι με τις αδερφες...
που το θεωρω υπερβολη σε σχεση με την αγγλια.
  αλλος το ανεφερε αυτο, και εκανε λαθος το παιδι, αλλα παμε παρακατω, νομιζω οτι θελεις να υπερασπιστεις την ελλαδαρα που σου θιξανε? μπορει να κανω και λαθος βεβαια, τοτε παω πασο :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom