Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουμπάρα/πεθερά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 753
  • Εμφανίσεις 206K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

kris74

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
26
Like
1
Πόντοι
0
Προχθές την γάμησα και από τον κώλο. Ήταν η πρώτη της φορά.Στην αρχή πόνεσε λίγο, αλλά μετά δεν ήθελε να σταματήσω με τίποτα.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ακομη δεν τη γαμησε αυτος ο μαλακας?
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
kris74  and pizzalover ....άξιοι !! Απλως συνεχίστε το briefing !
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
ναι ναι
κι αμα κουραστιτε απλα
σφυριξτε ......
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Ρε αθεοφοβοι, μολις τωρα ειδα το topic για τις πεθερες και ομολογουμενως εχω ...χεστει στο γελιο με τα σχολια σας για τον Kris & pizzalover!!!!
Μιλαμε δεν παιζεστε :rockon: :rockon: :rockon:
Παντως , ο καθενας μας εδω μεσα εχει δικαιωμα στα ...ονειρα!!!!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Κανένας που να θέλει να γαμήσει την συμμαθήτρια της γιαγιάς του στο Αρσάκειο δεν υπάρχει;    :think:
 

Επισκέπτης
Η δικιά μου είναι μπετονιέρα, μπλιαχ. Λέτε να καταντήσει και η συζυγος έτσι; τον ήπια...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Κανένας που να θέλει να γαμήσει την συμμαθήτρια της γιαγιάς του στο Αρσάκειο δεν υπάρχει;    :think:

Μώρε έχε χάρη που δεν πήγαινε στο Αρσάκειο αλλιώς θα σου'λεγα γω!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

ang966

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
την πρωην σιγουρα.εκφυλη προστυχοφατσα που ρωτουσε την κορη της μπροστα μου που τον βρηκες τετοιο αντρα και την συμβουλευε να μην αφησει να περασει μερα χωρις στοματικο.η θεια ειχε στομα για 3 πουτσες βυζαρες φυσικες με ταλαντωση σε καθε κινηση και κατι κωλομαγουλα 20χρονης.Απο λαγνεια δε ποιες ρωσιδες και ουκρανεζες μονο η Γιαννουλα.σκετο βλαχομπουκομα.Η κορη καλοοο αλλα η μαμα απεριγραπτη
 

Siegf

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.177
Like
0
Πόντοι
16
Ποτέ δεν είναι αργά. Τώρα που ξεμπέρδεψες με την κόρη, γιατί δεν δοκιμάζεις τη μαμά...
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
την πρωην σιγουρα.εκφυλη προστυχοφατσα που ρωτουσε την κορη της μπροστα μου που τον βρηκες τετοιο αντρα και την συμβουλευε να μην αφησει να περασει μερα χωρις στοματικο.η θεια ειχε στομα για 3 πουτσες βυζαρες φυσικες με ταλαντωση σε καθε κινηση και κατι κωλομαγουλα 20χρονης.Απο λαγνεια δε ποιες ρωσιδες και ουκρανεζες μονο η Γιαννουλα.σκετο βλαχομπουκομα.Η κορη καλοοο αλλα η μαμα απεριγραπτη

Να υποθέσω ότι την έστειλες γιατί δεν ακολουθούσε τις συμβουλές της μαμάς?  :cheesy:  :grin:

:2funny:
 

GiwrgosOR

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Αυτό το περι ανταγωνισμού έχω καταλάβει κι εγώ. Η δική μου έχει πατήσει τα 50 αλλά έχει φοβερά κωλομεροβυζόχειλα... Κι ένα προκλητικό βλέμμα που σε κάνει να θέλεις να τις πασαλήψεις τη μάπα...

Όσο για τα ψηλοχουφτώματα, όταν φιλιόμαστε, σχεδόν πάντα είναι στο στόμα (δεν είναι και γλωσσόφιλο, αλλά κάτι είναι).

Ο λόγος που κωλώνω είναι ότι πάω με χίλια τον πεθερό μου (με την καλή έννοια, έτσι;...) και δεν γουστάρω να την πέσω...

Α, και κάτι οφ-τόπικ. Έχω μυρίσει αρκετές από της κυλότες της χωρίς όμως να την παίξω εκείνη τη στιγμή. Γυρίζω όμως σπίτι με τεράστιες καύλες και χύνω τη γυναίκα μου σε χρόνο dt...

Συμβουλές από κάποιον;
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Ο ένας γαμάει τη πεθερά του ...

Ο άλλος τον γαμάει η πεθερά του ...

Ο τρίτος μυρίζει τις κυλότες της πεθεράς του ...

Ποια περίπτωση είναι πιο βαριά γιατρέ μου ?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.376
Κριτικές
61
Like
42.437
Πόντοι
22.785
Ακομα δεν την γαμησες περασε καιρος........ τελειωνε.
 

Asbette

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Pizzalover, μαζί σου αγόρι μου... αστους να λένε... για μας που ξέρουμε τι γίνεται στο κόσμο, συνέχισε να λες την ανοδική σου πορεία!!! Θέλουμε να σ'ακούμε!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
ειμαι εκτος για δουλειες..αλλα ανυπομονω να γυρισω και να την επισκεφτω.
 

Asbette

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Κι εμείς να ακούσουμε τις καινούριες σου περιπέτειες με τη "μαμά"!

Άντε ντε, γυρνά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom