Νέα

Θα παίρνατε στα σοβαρά μια 50άρα αν σας το έδινε από την πρώτη βραδιά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chris75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
685
Κριτικές
28
Like
2.203
Πόντοι
1.196
Γιατι φιλε η 50αρα ειναι συνηδιτοποιημενη ξερει τι ψαχνει και τι ζηταει-να περασει καλα- οχι να σου σπασει τον πουτσο και να την κερασεις μπελβεντερια κι αρχιδια.
Που σου κακοφαινεται κι ολας
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
685
Κριτικές
28
Like
2.203
Πόντοι
1.196
εγω 26 κι εκεινη 39 γυναικαρα. πρωτο ραντεβου και διαπιστωνω οτι εχω ξεχασει το πορτοφολι μου μολις φτανουμε στο μαγαζι. ο τυπας στην υποδοχη "καλως τον κυριο, βλεπω με αλλη κυρια αποψε" + 1-2 ακομα ευτραπελα και λογικο ηταν να στραβωσει η κυρια. παρ ολα αυτα αφου ηπιαμε τα ποτα μας και περασαμε τελεια πηγαμε σε διπλανη παραλια και το καναμε.
αποτελεσμα? μειναμε για χρονια μαζι γιατι ηταν φοβερο τυπακι και αν δεν ειχαμε τοσο μεγαλη διαφορα ηλικιας, ισως ημασταν μαζι μεχρι τελους, εκεινη το προσπαθησε.
οταν τη ρωτησα γιατι μου εκατσε μετα απ ολα αυτα ειπε " αφου δεν θα σε ξαναδω, ας περασω σημερα καλα "
συμπερασμα? σχεδον ποτε δεν ειναι οπως φαινεται.
Σιγα ρε Δον Ζουαν χαλαρωσε
 
OP
OP
chris75

chris75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
1.008
Πόντοι
200
Το θέμα δεν είναι ότι βρέθηκε κάποια να περασουμε καλά. Αλλά για το παμε παραπεραξερωντας πως έχει 2 χωρισμούς και βέβαιοι ότι έχει γαμηθει καλά πως θα την κοιταγατε απλά να γαμησουμε να περασουμε καλά και μετά η ουστ. Θα είσασταν διαθετημενοι να τις πληρωνετε τα γούστα μόνο και μόνο για να γαμάτε
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.228
Like
16.065
Πόντοι
2.256
Εχω μια 50άρα που καυλαντίζω σε ένα τσατ. Εγώ είμαι ξεκάθαρος!!! Πόσα θέλεις να πάμε σε χοτέλ;;; Αυτή μου λέει "ενδιαφέρομαι, αν σου αρέσω είμαι έτοιμη".
Και μου στέλνει αυτές τις φωτογραφίες!!!
:cheesy::cheesy::cheesy:
user120593_55507a840733.jpg
user120593_7c8174837064.jpg
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Σιγα ρε Δον Ζουαν χαλαρωσε
Αυτο εσένα σ ενοχλήσε η ο αντιεπαγγελματισμος του τυπα στην υποδοχή;Τι άκυρο σχόλιο είναι αυτό που σηκώνει από άγριο ξυλίκι μέχρι μηνύσεις του κερατά;
Αν μου το κάνε εμένα αυτό θα του χα σκάσει ένα κροσε όλο δικό του του παπάρα.
Άκου εκεί ζώο όρθιο ρε να ασχολείται με τα προσωπικά των πελατών και να τους εκθέτει στη συνοδεία τους
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Εχω μια 50άρα που καυλαντίζω σε ένα τσατ. Εγώ είμαι ξεκάθαρος!!! Πόσα θέλεις να πάμε σε χοτέλ;;; Αυτή μου λέει "ενδιαφέρομαι, αν σου αρέσω είμαι έτοιμη".
Και μου στέλνει αυτές τις φωτογραφίες!!!
:cheesy::cheesy::cheesy:
user120593_55507a840733.jpg
user120593_7c8174837064.jpg
Ωραία γκόμενα αλλά να είχε το μισό στήθος θα ταν γαμάτη
Προσωπικά δε γουστάρω τέτοιους αερόσακους που κάνουν μια γυναίκα να μοιάζει σα καρικατούρα.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
685
Κριτικές
28
Like
2.203
Πόντοι
1.196
Αυτο εσένα σ ενοχλήσε η ο αντιεπαγγελματισμος του τυπα στην υποδοχή;Τι άκυρο σχόλιο είναι αυτό που σηκώνει από άγριο ξυλίκι μέχρι μηνύσεις του κερατά;
Αν μου το κάνε εμένα αυτό θα του χα σκάσει ένα κροσε όλο δικό του του παπάρα.
Άκου εκεί ζώο όρθιο ρε να ασχολείται με τα προσωπικά των πελατών και να τους εκθέτει στη συνοδεία τους
Αν ηταν αληθεια συμφωνω μαζι σου.
Απλα δεν πιστευω οτι εγινε ποτε αυτο το σχολιο.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.228
Like
16.065
Πόντοι
2.256
Εχω μια 50άρα που καυλαντίζω σε ένα τσατ. Εγώ είμαι ξεκάθαρος!!! Πόσα θέλεις να πάμε σε χοτέλ;;; Αυτή μου λέει "ενδιαφέρομαι, αν σου αρέσω είμαι έτοιμη".
Και μου στέλνει αυτές τις φωτογραφίες!!!
:cheesy::cheesy::cheesy:
user120593_55507a840733.jpg
user120593_7c8174837064.jpg
Μου λέει πόσα δίνεις;;;;
Της λέω επειδή είσαι μουνάρα δίνω 500 την ώρα!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
Θα τη βρούμε πολύ ωραία!!!
Μου λέει!!!
Της λέω μήπως είναι λίγα τα 500;;;;Πού να τρέχεις τώρα από την Αμερική;;;;
:cheesy::cheesy::cheesy:
Έπρεπε να μου στείλεις αυτές τις φωτογραφίες που είναι πιο καυλωτικές!!!
Screenshot_20231019_135345.jpg
Screenshot_20231019_134258.jpg

Μάθανε πως γαμιόμαστε πλακώσανε κι οι γύφτοι!!!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
εγω 26 κι εκεινη 39 γυναικαρα. πρωτο ραντεβου και διαπιστωνω οτι εχω ξεχασει το πορτοφολι μου μολις φτανουμε στο μαγαζι. ο τυπας στην υποδοχη "καλως τον κυριο, βλεπω με αλλη κυρια αποψε" + 1-2 ακομα ευτραπελα και λογικο ηταν να στραβωσει η κυρια. παρ ολα αυτα αφου ηπιαμε τα ποτα μας και περασαμε τελεια πηγαμε σε διπλανη παραλια και το καναμε.
αποτελεσμα? μειναμε για χρονια μαζι γιατι ηταν φοβερο τυπακι και αν δεν ειχαμε τοσο μεγαλη διαφορα ηλικιας, ισως ημασταν μαζι μεχρι τελους, εκεινη το προσπαθησε.
οταν τη ρωτησα γιατι μου εκατσε μετα απ ολα αυτα ειπε " αφου δεν θα σε ξαναδω, ας περασω σημερα καλα "
συμπερασμα? σχεδον ποτε δεν ειναι οπως φαινεται.
13 χρόνια μεγαλύτερη σου φίλε.
Από ένα σημείο και μετά θα χτύπαγε πολύ η διαφορά.
Να σουν εσύ 47 στο άνθος της νιότης σου που θα πρεπε να παίζεις μπάλα με 30 αρες κι αυτή μια θεία 60 ετών.
Αν τα βρίσκατε στο σεξ και την επικοινωνία βέβαια μαγκιά σας ότι κι αν λέω εγώ η γενικά το τρίτο αντικειμενικό μάτι.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
685
Κριτικές
28
Like
2.203
Πόντοι
1.196
Εχω μια 50άρα που καυλαντίζω σε ένα τσατ. Εγώ είμαι ξεκάθαρος!!! Πόσα θέλεις να πάμε σε χοτέλ;;; Αυτή μου λέει "ενδιαφέρομαι, αν σου αρέσω είμαι έτοιμη".
Και μου στέλνει αυτές τις φωτογραφίες!!!
:cheesy::cheesy::cheesy:
user120593_55507a840733.jpg
user120593_7c8174837064.jpg
Στειλε πμ τηλ της κλπ γουσταρω πολυ τετοιες θειες για πολυ τσιμπουκι
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.228
Like
16.065
Πόντοι
2.256
Ωραία γκόμενα αλλά να είχε το μισό στήθος θα ταν γαμάτη
Προσωπικά δε γουστάρω τέτοιους αερόσακους που κάνουν μια γυναίκα να μοιάζει σα καρικατούρα.
Ρε είναι Αμερικάνα στο insta :cheesy::cheesy::cheesy:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στειλε πμ τηλ της κλπ γουσταρω πολυ τετοιες θειες για πολυ τσιμπουκι
Έχεις πλάκα;;; fake είναι!!!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Αν ηταν αληθεια συμφωνω μαζι σου.
Απλα δεν πιστευω οτι εγινε ποτε αυτο το σχολιο.
Σωστος.Μάλλον πρόκειται περί γαρνιτούρας στην ιστορία.Δε νομίζω να ήταν τόσο γκάου ο πορτιερης ειδικά σε ένα σοβαρό μαγαζί.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Σωστος.Μάλλον πρόκειται περί γαρνιτούρας στην ιστορία.Δε νομίζω να ήταν τόσο γκάου ο πορτιερης ειδικά σε ένα σοβαρό μαγαζί.

Εγώ πάλι πιστεύω ότι γαρνιτούρα είναι όλη η ιστορία :grin:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.268
Κριτικές
8
Like
32.591
Πόντοι
6.536
Μια 50 αρα ειναι ηδη περπατημενη και ξερει τι θελει.
Ισα ισα την τιμα που δε στο επαιξε ιστορια και δηθεν.
Τωρα αν αξιζει να την εμπιστευτεις η οχι για κατι μακροχρονιο αυτο ειναι αλλου παπα ευαγγελιο.
Σιγουρα δεν πρεπει να σταθεις μονο σε αυτη την παραμετρο αλλα να διαλευκανεις τι ειδους σχεση ξεκινατε και τι ζητα αυτη η συγκεκριμμενη γυναικα.
Αποψη μου οι πιο υγιεις σχεσεις ειναι αυτες στις οποιες
-δεν υπαρχει συχνη μερα παρα μερα επικοινωνια η τακτικες συναντησεις αλλα σε συχνοτητα οσο θα εβλεπες ενα κολλητο σου:3 με 4 φορες το μηνα οχι παραπανω και οχι πολυωρες συναντησεις στυλ εκδρομες ενα ολοκληρο ΣΚ η να κοιμηθεις μαζι της.
Αυτα ειναι λαθη που πληρωνονται.
-απουσιαζει η αισθηση κτητικοτητας και τιτλοι οπως "η κοπελα μου" "η συντροφος μου" κτλ
-η σχεση βασιζεται οχι σε λογια αλλα σε εργα:θα υπαρξει η επομενη συναντηση επειδη περασατε ομορφα στην τωρινη.
-αποφυγη λεκτικων σχηματων οπως "σε σκεφτομουν" "μου ελλειψες" "σε θελω μονο για μενα" κτλ
Δε χρειαζονται γιατι δημιουργουν ψευδαισθησεις κτητικοτητας.
Αν κανεις το λαθος και δεθεις τοτε το οτι ηρθε μαζι σου σε μια βραδια θα σε βασανισει και θα σε κανει να αναρρωτηθεις αν το δινει και αλλου ετσι αναλογα με τις ορεξεις της.
Αυτο αφορα κυριως νεαροτερες γυναικες πχ 25 αρες και 30 αρες
Αλλα γιατι οχι και 50 αρες.
Απο τη σκοπια του ανδρα που εχει δεθει συναισθηματικα και δε μπορει να διαννοηθει την εικονα της συντροφου του με αλλον ειναι τραυματικο.
Τοτε ειναι το σημειο που η μαγεια εχει χαθει φιλε.
Τοτε καλο ειναι να επανατοποθετησεις τη "σχεση" εκει που πρεπει η να αποχωρησεις.
Σκοπος ειναι να περναμε καλα οχι τραυματικα.
Το one night stand η το σεξ απο το πρωτο ραντεβου στρεφεται μπουμερανγκ σε σχεσεις που ξεκινησαν ετσι μια και εμφυτευει στο υποσυνειδητο την πεποιθηση πως η γυναικα ηταν ευκολη.
Εδω παιζει ρολο και η αυτοεκτιμηση σου και η εμπειρια σου απο γυναικες.
Να χεις δει το εργο ολοκληρωμενο.
Μερικες φορες γυναικες που ηρθαν μαζι μας απο το πρωτο ραντεβου μπορει στη συνεχεια να μας ερωτευτουν και να μη μπορουν να εχουν ματια για αλλον.
Αντιθετα γυναικες που μας ψιλοπαιδεψαν(ενω το εδιναν αλλου) να μας τη κανουν ανα πασα στιγμη.
Μου χει τυχει να βγαινω για 3 βδομαδες με καποια και να μου το παιζει δυσκολη.
Θα πρεπε να τη θεωρησω σοβαρη αλλα η αληθεια ειναι οτι τη γαμουσαν δυο εκεινη την περιοδο των 3 εβδομαδων.
Ενας παντρεμενος που οπως διαβασα στο μηνυμα της τσακωθηκαν γιατι δε του εδινε κωλο κι ενας παλιος πενταετης σχεση που οπως διαβασα στα μηνυματα της το σεξ ειναι ακρως βαρετο μεταξυ τους.
Επομενως εβγαινα με καποια που τη γαμουσαν δυο εκεινη την περιοδο και σε μενα το παιζε σοβαρη.
Φυσικα την καταγαμησα της εδωσα τη μουνα στο χερι και οταν αρχισε να ζητα περισσοτερα γιατι "ειναι ερωτευμενη" πηρε το τριτο το μακρυτερο.
Συμπερασμα:απολαυστε το μαγκες χωρις δεσιματα και συναισθηματα.
Μη στεκεστε αν σας καθησε αμεσως η μετα απο ενα μηνα.
Να εχετε ανοιχτα τα ματια και κλειστη την καρδια σας.
Ετσι θα περασετε ζαχαρη χωρις επιπλοκες!
Ντάιμα εσύ ρε μπούστη?
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
608
Κριτικές
28
Like
3.232
Πόντοι
2.596
13 χρόνια μεγαλύτερη σου φίλε.
Από ένα σημείο και μετά θα χτύπαγε πολύ η διαφορά.
Να σουν εσύ 47 στο άνθος της νιότης σου που θα πρεπε να παίζεις μπάλα με 30 αρες κι αυτή μια θεία 60 ετών.
Αν τα βρίσκατε στο σεξ και την επικοινωνία βέβαια μαγκιά σας ότι κι αν λέω εγώ η γενικά το τρίτο αντικειμενικό μάτι.
δεν της φαινοταν καθολου τοτε και συνηθως την εκαναν συνομιλικη αλλα καποια στιγμη θα εβγαινε ολο αυτο μεγαλωνοντας.
καποια στιγμη μου ζητησε λογικα να προχωρησουμε αλλα δεν ημουν σε φαση και λακισα. το κοριτσι ηταν σπαθι γενικα σε ολα της.
επαιξε επανασυνδεση χρονια αργοτερα αλλα φοβηθηκε μην της κανω τα ιδια και δεν ηθελα κι εγω να της φερθω σκαρτα για δευτερη φορα οποτε το αφησαμε.
η ειρωνια ειναι οτι την αφησα για μια ακομα μεγαλυτερη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom