Νέα

Τέλος στην ανωνυμία των καρτοκινητών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 210
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ρε τι γελια εχω ριξει με αυτους Εχω καρτοκινητο και με λενε ΣΤΡΑΤΗΓΟ ΑΝΕΜΟ το τηλ το ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΡΑΝΑ και μου το εκανε ΔΩΡΟ ο καταληλοτερος Ο ΚΩΣΤΑΚΗΣ οποιος συμβουλευτικε των αλλο καταληλοτερο των ΓΙΩΡΓΑΚΗ ο οποιος ειχε μια διαφωνια στην τηλεοραση και στο ραδιο με τους κρινωντας εκ του ασφαλους μεσιε ΤΣΙΠΡΑΣ ΚΑΙ μις ΠΑΠΑΡΗΓΑ οι οποιοι δεν ιοθετουσαν το σλογκαν του ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗ γροθια στο κατεστημενο ΒΓΑΛΑΤΕ ΑΚΡΗ?Ουτε εγω με τις ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ που ακουω καθημερινως απο τους ΑΚΑΤΟΝΟΜΑΣΤΟΥΣ
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Το θέμα δεν είναι αν το μέτρο είναι σωστό ή όχι. Το θέμα είναι η αφορμή με την οποία το κάνουν, και η βλακεία να νομίζουν ότι έτσι θα πετύχουν κάτι.

δεν ξέρω αν θα πετύχουν κάτι με αυτό.. πάντως σίγουρα ο καθένας δεν μπορεί να κρύβεται πίσω από την ανωνυμία και να κάνει ότι γουστάρει με ένα κινητό...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.276
Πόντοι
8.645
δεν ξέρω αν θα πετύχουν κάτι με αυτό.. πάντως σίγουρα ο καθένας δεν μπορεί να κρύβεται πίσω από την ανωνυμία και να κάνει ότι γουστάρει με ένα κινητό...
Σωστα,πρεπει να ελεγχομαστε για τα παντα,τι νομιζετε οτι εχουμε,δημοκρατια..;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ευκαιρία να αυξηθούν και οι κλοπές κινητών! :idiot:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
πιστευεις θα γινουν εκλογες?

δεν υπάρχει περίπτωση εκλογών..

μοναδική περίπτωση είναι να βγεί τέλος Απριλίου αρχές Μαίου κάτι χοντρό στην φόρα σχετικά με την ανάμιξη των ΠΑΣΟΚων με την SIEMENS (μιλάμε για χοντρά κεφάλια) οπότε τότε θα έχουμε εκλογές ταυτόχρονα με τις ευρωεκλογές.. για να μην προλβουν οι ΠΑΣΟΚΟΙ να βγάλουν άπλυτα της ΝΔ στην φόρα (προν να συθνέλθουν δηλαδή)
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
δεν ξέρω αν θα πετύχουν κάτι με αυτό.. πάντως σίγουρα ο καθένας δεν μπορεί να κρύβεται πίσω από την ανωνυμία και να κάνει ότι γουστάρει με ένα κινητό...
Σωστο αυτο που λες αλλα δεν μπορει και κανενας να ΚΡΥΒΕΤΑΙ πισω απο την ΕΠΩΝΥΜΙΑ του ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ  ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Σωστα,πρεπει να ελεγχομαστε για τα παντα,τι νομιζετε οτι εχουμε,δημοκρατια..;

κανένας δεν είπε ότι πρέπει να ελεγχόμαστε... απλά πρέπει να μπορεί με κάθε τρόπο να τιμωρείται κάθε κακόβουλη πράξη..
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Σωστα,πρεπει να ελεγχομαστε για τα παντα,τι νομιζετε οτι εχουμε,δημοκρατια..;

εξάλλου μίλησες για δημοκρατία και όχι για ασυδοσία.. η δημοκρατία είναι το πολίτευμα της ελευθερίας αλλά και του ελέγχου
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
κανένας δεν είπε ότι πρέπει να ελεγχόμαστε... απλά πρέπει να μπορεί με κάθε τρόπο να τιμωρείται κάθε κακόβουλη πράξη..
ενοεις βεβαια οτι να τιμωρουμαστε εμεις καθημερινως που δεν πειραζουμε κανεναν και αυτοι που κανουν απο το 74 τα χειροτερα να ειναι παντα ατσαλακωτοι
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.132
Like
196
Πόντοι
16
Το θεμα ειναι οτι αν νομιζουν οτι μ αυτον τον τροπο θα καταπολεμησουν την αυξημενη εγκληματικοτητα...κουνια που τους κουναγε!!!
Ας ξεκινησουν την αναδιαρθρωση απ την ιδια την ΓΕΛΑΣ που ειναι ενα ματσο ανεκπαιδευτα χωριατοπαιδα ξεχασμενα στο ελεος του θεου  :idiot:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Τέρας, κακά τα ψέματα, το μέτρο είναι ηλίθιο, παρά τα όποια θετικά του. Και το πιο ηλίθιο είναι το γιατί το πήρανε. Μετά από ακόμα ένα φιάσκο, προσπαθόντας να αποδείξουν τί... δεν κατάλαβα. Το μάτι τους το κλούβιο, άχρηστοι... τενεκέδες!
Ένα ελικόπτερο προσγειώνεται συνέχεια στον Κορυδαλλό , βγάζει κρατούμενους και δεν μπορούν να αντιδράσουν? Ε, έλεος πια... Κράτος είναι αυτό και φταίνε τα καρτοκινητά μας?
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ενοεις βεβαια οτι να τιμωρουμαστε εμεις καθημερινως που δεν πειραζουμε κανεναν και αυτοι που κανουν απο το 74 τα χειροτερα να ειναι παντα ατσαλακωτοι

μην τους ψηφίζετε .. δεν ψηφίσατε και με το ζόρι.. δεν σας πήγε πίσω από το παραβάν κανένας και σας έδωσε σώνει και καλά το ψηφοδέλτιο στο χέρι..

και να μην ακούσω "εγώ δεν ψηφίζω".. γιατί όποιος το λέει αυτό είναι άξιος της μοίρας του..
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
μην τους ψηφίζετε .. δεν ψηφίσατε και με το ζόρι.. δεν σας πήγε πίσω από το παραβάν κανένας και σας έδωσε σώνει και καλά το ψηφοδέλτιο στο χέρι..

και να μην ακούσω "εγώ δεν ψηφίζω".. γιατί όποιος το λέει αυτό είναι άξιος της μοίρας του..
Αδερφε οταν καποποιος δεν παει να ψηφισει συντρεχουν πολλοι λογοι και δεν ειναι αξιος της μοιρας του
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ααα και με την ευκαιρία.. κάτι που πέρασε στα πολύ ψιλά των καναλιών και των εφημερίδων..

στο προαύλιο των φυλακών για τους κρατουμε΄νους στην απομόνωση είχε τοποθετηθεί συρματόπλεγμα έτσι ώστε να μην μπορεί κανένας να ανέβει στην ταράτσα αλλά κατόπιν δικαστικής εντολής βγήκε...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Αχ, Θεέ μου δεν βγαίνει κανένα γκάλοπ να λέει ότι μετά το μέτρο με τα καρτοκινητά η ψαλίδα πήγε στο 6%. Να δεις για πότε χέζονται και ξεχνάνε και το τί γίνεται στην Αγγλία και όλες αυτές τις μαλακίες...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Αδερφε οταν καποποιος δεν παει να ψηφισει συντρεχουν πολλοι λογοι και δεν ειναι αξιος της μοιρας του

δεν μίλησα για αυτούς που δεν ψηφίζουν λόγω κωλύματος οποιασδήποτε μορφής αλλά για αυτούς οι οποίοι δεν ψηφίζουν με την αιτιολογία "τους συχάθηκα", "μήπως θα αλλάξει τίποτε" κλπ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom