Νέα

Τέλος στην ανωνυμία των καρτοκινητών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 210
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
πάρε τέτρα μαλάκα.
ααααααααχαχαχαχαχα

θέλει η πουτάνα να κρυφτεί κι η ΕΕ δεν την αφήνει....
ααααααααχαχαχαχαχα

Ρεεεε, το ΤΕΤΡΑ το έβαλαν οι Αμερικάνοι με το C4i και ο αφεντικός σου ο Κόκκαλης.

(τελικά νομίζω ότι πήραμε Νόκια για τους Ολυμπιακούς αλλά έτσι και αλλοιως τον παίρνεις).
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Το μέτρο σαφώς και είναι αστείο, μόνο που δεν μας είναι εύκολο να γελάσουμε.

Απλά αρχικά θα ταλαιπωρηθούμε όλοι μας για ένα  περίπου χρόνο.
Όταν σε ένα χρόνο από σήμερα γίνουν οι πρώτες εγκληματικές ενέργειες με χρήση καρτοκινητών που τελικά δεν θα μπορεί να ελεγχθεί/βρεθεί ο χρήστης και θα γελάμε/κλαίμε όλοι μαζί, τότε πιθανότερο είναι να το καταργήσουν ως αναποτελεσματικό το πανέξυπνο μέτρο κάποιοι άλλοι, πιο έξυπνοι κυβερνόντες.  :idiot:
Φυσικά στο ενδιάμεσο οι μόνοι κερδισμένοι θα είναι οι ίδιοι οι εγκληματίες που θα έχουν βρει μια ακόμα προσοδοφόρα δραστηριότητα… Και φυσικά χαμένοι θα είναι πρώτα η αγορά της κινητής (εταιρείες και όλοι όσοι ζουν από το όλο κύκλωμα) που θα δούνε τα κέρδη τους να μειώνονται σημαντικά, και μετά όλοι εμείς που θα αναγκαστούμε να πληρώνουμε ακριβότερα τα ίδια προϊόντα.
Αλλά είπαμε, εδώ είναι Ελλάδα = Η χώρα της Ημιμάθειας.  :uglystupid:
Καλά, δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιος που πιστεύει σοβαρά ότι θα σταματήσει το μέτρο κάποιον εγκληματία!
Για εμένα το μόνο θετικό που μάλλον θα αποφέρει το μέτρο είναι να σταματήσει τον περιστασιακό φαρσέρ που πάιρνει τηλέφωνο για βόμβα στο αεροδρόμιο (π.χ.) και γαμάει εκατοντάδες ανθρώπους που θέλουν να ταξιδέψουν με ένα μέσο μαζικής μεταφοράς.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρεεεε, το ΤΕΤΡΑ το έβαλαν οι Αμερικάνοι με το C4i και ο αφεντικός σου ο Κόκκαλης.

(τελικά νομίζω ότι πήραμε Νόκια για τους Ολυμπιακούς αλλά έτσι και αλλοιως τον παίρνεις).

ψάξε στο γουγλη.
ααααχαχαχαχαχαχα (H NOKIA TETΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ;)
πάρε επειγόντως σιτι να ξελαμπικάρεις.....

σαφώς και τον παίρνω......
χωρίς κατροκινητό όμως.....
αααχαχαχαχαχαχα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Καλά, δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιος που πιστεύει σοβαρά ότι θα σταματήσει το μέτρο κάποιον εγκληματία!
Για εμένα το μόνο θετικό που μάλλον θα αποφέρει το μέτρο είναι να σταματήσει τον περιστασιακό φαρσέρ που πάιρνει τηλέφωνο για βόμβα στο αεροδρόμιο (π.χ.) και γαμάει εκατοντάδες ανθρώπους που θέλουν να ταξιδέψουν με ένα μέσο μαζικής μεταφοράς.
ή τον γιουρι γκελερ και τον ρουβα.... :headbang: :headbang:



κριμα δηλαδη....
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
600
Πόντοι
81
βρίζε όσο θες...
μουνί πάντως ανώνυμα απο καρτοκινητό ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΓΑΜΗΣΕΙΣ....

αααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Δεν θυμάμαι να έχω βρίσει κανέναν εδώ μέσα και δεν γράφτηκα χτες στο forum..
Όλοι όσοι έχουν μυαλό καταλαβαίνουν πότε κάποιος γράφει σοβαρά και πότε κάνει πλάκα.
Εσύ φαίνεται -αν κρίνω από τον αριθμό των posts σου- έχεις κάνει δεύτερη σου φύση την αγένεια εδώ μέσα και δεν σε μαζεύει κανείς.

Όσο για το μουνί, καληνύχτα κι όνειρα γλυκά... θα αγοράσω "SIM" πέριξ της Ομόνοιας μετά τον Ιούλιο και θα κάνω την δουλειά μου ανώνυμα. ;)
Δεν θα ρισκάρω να δώσω σε κανέναν νταβά το κανονικό μου νούμερο, όσο και να χτυπιέσαι...
σε αυτην την ατακα οφειλω να υποκλιθω....
[size=10pt]FAIL[/size]
δεν παίζει
οι μισοί εδώ μέσα μέλη του ΛΑΟΣ είναι....
αααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα
Ε ναι, ΠΑΤΡΙΣ-ΘΡΗΣΚΕΙΑ-ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ και αγοραίος έρωτας πάνε πακέτο...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν θυμάμαι να έχω βρίσει κανέναν εδώ μέσα και δεν γράφτηκα χτες στο forum..
Όλοι όσοι έχουν μυαλό καταλαβαίνουν πότε κάποιος γράφει σοβαρά και πότε κάνει πλάκα.
Εσύ φαίνεται -αν κρίνω από τον αριθμό των posts σου- έχεις κάνει δεύτερη σου φύση την αγένεια εδώ μέσα και δεν σε μαζεύει κανείς.

Όσο για το μουνί, καληνύχτα κι όνειρα γλυκά... θα αγοράσω "SIM" πέριξ της Ομόνοιας μετά τον Ιούλιο και θα κάνω την δουλειά μου ανώνυμα. ;)
Δεν θα ρισκάρω να δώσω σε κανέναν νταβά το κανονικό μου νούμερο, όσο και να χτυπιέσαι...
ναι, ΠΑΤΡΙΣ-ΘΡΗΣΚΕΙΑ-ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ και αγοραίος έρωτας πάνε πακέτο...

τελείωσες;

ξεκάβλωσες;

τα είπες;

ε τράβα βρες κάρτα ανώνυμη μπας και γαμήσεις χωρίς να κατουρηθείς απάνω σου πρώτα.
 

Επισκέπτης
τελείωσες;

ξεκάβλωσες;

τα είπες;

ε τράβα βρες κάρτα ανώνυμη μπας και γαμήσεις χωρίς να κατουρηθείς απάνω σου πρώτα.

εσυ τι θα κανεις?θα παιρνεις σαν κανεις αραπακλας απο Νεα Υορκη τις στριπτιζουδες απο καρτοτηλεφωνα?Δεν θα σε τσακωσει η οχια καμια ωρα σε καμια γωνια?
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
ή τον γιουρι γκελερ και τον ρουβα.... :headbang: :headbang:
κριμα δηλαδη....
Άντε πάλι με τα νούμερα! :headbang: :headbang:
Δεν ξέρω για αυτούς και δεν με ενδιαφέρει.
Για τον μέσο άνθρωπο μιλάμε που δεν νομίζω να του αρέσει να του γαμάνε το δρομολόγιο επειδή ένα μαλακισμένο με κινητό προσπαθεί να δώσει νόημα στη ζωή του!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εσυ τι θα κανεις?θα παιρνεις σαν κανεις αραπακλας απο Νεα Υορκη τις στριπτιζουδες απο καρτοτηλεφωνα?Δεν θα σε τσακωσει η οχια καμια ωρα σε καμια γωνια?

εγώ δίνω για όλα πληρες ραπόρτο.....

αυτό είναι το θέμα στην ελλάδα.....

ότι τα κάνουνε όλα πίσω απ την κουρτίνα γι αυτό στο τέλος γαμάνε τον ΖΟΝΚ........

ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom